239
:(
  • steweee
    #239
    mit véstek szegénykémnek a sírkövére ? ? ?

    ? ? ?

    ? ?

    ?


    Steve IrLoose :)
  • Desiderata #238
    a Viharvadászok is meghaltak, ezért nem nézem ezt a sok halálba tartó sorozatot a Natgeo-n, Discoveryn
    sztárt csinálnak belőlük, aztán már nem érzik hol a határ
  • biomage
    #237
    Ma hunyt el Steve Irwin 3 éve, hogy elszállt az idő.
  • havercsotány
    #236
    ezt én nem ismerem :(
  • Axl Rose
    #235
    Hát igen, egy páran ebből is meggazdagodnak...
  • biomage
    #234
    Most megy egy dokumentum film az animal planeten rólla, és ugy tünnik a halála után csinálták.
  • biomage
    #233
    Azért van egy aki majdnem olyan jó, a neve most hirtelen nem ugrik be, aszem szakálas és ausztráliban van és motoros
  • Sephi
    #232
    1 Ev telt el. En meg ma is mosolyogva nezem a musorait a Discoveryn...

    Azota mint figyeltem hogy masok probaltak a nyomaira lepni... hat messze nem sikerult.
  • biomage
    #231
    ma hunyt el egy éve Steve Irwin :(
  • biomage
    #230
    28 nap és egy év lesz hogy elhunyt Steve Irwin ez a nagy ember!!
  • Freddy AK
    #229
    Ez jó!
  • biomage
    #228
    hm :(
  • biomage
    #227
    hm jó ötlet egy év mulva
    de a két honap sem rosz megemlékezés
  • dzsuvajoe
    #226
    Uff de hulye vok, akartammondani szeptemberben
  • dzsuvajoe
    #225
    Majd jövő okroberben! Nekem megvan az összes videoja ha gondoljatok összeulhetunk egy maratonra!
  • biomage
    #224
    megkéne emlékeznünk steveröl Okt.04
    valahogyan
  • Metwork
    #223
    legalább helyesen írnád a hülyeségeidet...
  • gz8
    #222
    Előbb olvasd végig a topicot, nézz utána az életének.
  • BIG Money #221
    Azt mondtam, hogy a zámbó haláláról is gyártottak több tucat viccet... Erről meg max ezt az egyet hallod,ez pedig egy nagy fasz volt hogy még a gyereket is belógatta a krokodil pofályába :|
  • gz8
    #220
    Ennél rosszabb példát nem is hozhattál volna fel, Zámbó Jimmyt Steve-vel egy kategóriába venni, ezúttal gratulálok.

    És a büntetik ü, nem ű. De ez most mellékes.
  • BIG Money #219
    Hagy nevesek már, ha eezért nem bűntetik meg őt se, akkor én hagy nevessek :) Egyébként te is biztos nevettél már ilyesmi vicceken. pl zámbós viccek...
  • gz8
    #218
    Ha ezen nevetni tudsz, akkor csak sajnálni tudlak.
  • BIG Money #217
    Ez jó :D
  • biomage
    #216
    én sem
  • OrioN the S
    #215
    vmi ilyesmit ,hogy mia közös Demszky meg Steve között? Egyik se sejtette ,hogy hat a villamos rája....
    (nem politizálás remélem -.-)
    1. nem is villamosrája volt
    2. szánalmas:S

    Csípem a Fábryt de ezen v.hogy nem tudtam nevetni :|
  • dzsuvajoe
    #214
    Mit mondott?
  • Hajnalcat
    #213
    Fábry mindig is az volt. :/ A saját anyja halálából is viccet csinálna, ha pénzt kapna érte...
  • OrioN the S
    #212
    Hát ez a Fábry kötsög volt -.- viccet csinált Steve halálából -.-
  • B0B0
    #211
  • biomage
    #210
    kösz
  • OrioN the S
    #209
    Már eltemették az ausztrál állatkertben és műemléket is állítanak neki.
  • szekelygeri
    #208
    asszem jövő héten.
  • biomage
    #207
    nem tudja valaki hogy mikor temetik el Steve Irwint?
    szerintem már eltemeték
  • _Vegeta_
    #206
    Nem vagyok biro. ^^
  • dzsuvajoe
    #205
    Bocsi Bíro Uram:) de nem birom az ilyen alkokat nem tudjak h mit mikor es hol...:P
  • _Vegeta_
    #204
    A baj az hogy amit irtal az nem illendo, nincsen vele semmi baj hogy utaltad a tagot, de ezt nem a halalarol szolo topikban kell kozolni a nagyerdemuvel. Ez bizony igy a bunkosag kategoriajaba tartozik.

    #202: Ez jogos termeszetesen.

    Marci te viszont tulreagalod az egeszet.
  • dzsuvajoe
    #203
    uuh ihh ehhh kettészakad a fejem... figy no comment erre en nem szólok semmit, ha magadtol nem jösz ra arra h miket beszelsz, akkor te teleg nem rossz szandekú vagy csak buta...arrol meg nem tehecc amiatt nem bánthat senki
  • macselek #202
    Mellesleg azzal, hogy leírok egy mondatot azzal nem nyomom tele a topicot
  • macselek #201
    Na, ez egy teljessen jogos érv volt. Igazad van. Sajnálom, de én akkor is utáltam azt a csávót. Ja, és azt is olvasd el, hogy írtam; persze RIP mert egy ember volt!

    Marci: Először is: nem vagyok 5 éves, csak megvan a saját véleményem, amit meegosztottam veletek. Igyekeztem nem sértően mondani, de mint látom, nem sikerült. Az, hogy segített az állatokon, az igaz,de k'rva sok ember segít az állatokon akik ugyanúgy nap mint nap halnak, de az ő halálukat pont le szarja mindenki. Ez a csávó is csak azért híres és Te is azért ismered, mert tele van vele az animal planet ahogy hergeli a krokodilokat. Lehet én vagyok a hülye, de nem tudom mit segít az állatokon azzal, hogy b'szogatja őket a kamera előtt. Viszont tisztelem, hogy te tiszteled és részvétedet nyújtod. Ennyi. Nem kell ezen oldalakon át veszekedni.
  • dzsuvajoe
    #200
    Macselek most ezt komolyan gondolod???? Kb. téleg 5 eves nek itelek ha ilyenek elhagyják a szádat.