394
Bully, Bullworth Academy
  • Code92
    #194
    jah de én úgy emléxxem h. felfelé ment nekem
  • Checkerboy
    #193
    Boccsss majd legközelebb spoilerbe írom :D
  • Seth
    #192
    lefelé?? , azt hittem majd felfelé megy, má nem is érdekel..
  • Checkerboy
    #191
    Vége van a creditsnek.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    6. chapter neve endless summer ;) Nemtom miért spoilerbe de azért biztonság kedvéért :D
  • Checkerboy
    #190
    Szóval mostmár nekem is MUSZÁJ volt végigvinni a játékot;)
    Ebben a pillanatban megy a credits szöveg lefelé :)
  • Onaga
    #189
    már sikerült fel kellet menni a lépcsőn és azon a szinten is van egy fiú WC
    azért köszi
  • Onaga
    #188
    Télleg van fiú WC is bemegyek ,ott áll 2 fehérruhás gyerek megverem őket, bemegy Algie, és egy fél perc múlva kijön és azt mondja hogy "levan zárva"!
  • Onaga
    #187
    akkor figyelmesebben átvizsgálom a terepet...
  • Checkerboy
    #186
    Pedig biztos , h fiú WC az van...Rég volt már az a küldi...
  • Onaga
    #185
    nincs fiú WC különben a csillag oda mutat a lány WC-be
  • Checkerboy
    #184
    Gondolom a fiú vécébe kell menni vele.Asszem ottvan mellette de lehet , h tévedek.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Remélem müxik ez a spoilerbigyó:)A vécében lesz majd egy olyan poén , h amikor bemegy a gyerek a "kabinba" akkor 2 csaj kifut a másik klotyóból és röhögnek lol:D.Vajon mit láttak?
  • Onaga
    #183
    Ennyire kihalt ez a fórum, vagy senki nem tudja a megoldást?
  • moralosan
    #182
    Biztos fog adni valamit, én pl. mindig futva közlekedem ha gyalog vagyok, és egyszercsak kiírja, hogy felnyitottam egy futógatyát :).
  • Onaga
    #181
    Heló! Én most kezdtem a játékot, és a "Save Algie" küldinél megakadtam...
    Azt csinálom hogy miután elvállaltam a küldetést! Megyek az iskola felé, jön 3 fehérruhás gyerek azokat szétverem, bemegyek az iskolába, látom ott a csillag a WC-nél bemegyek (trespassing nem érdekel) és Algie azt mondja hogy "Oh nem az lányoknak van" És nem tudok vele mit csinálni hogy bemenyyen! Mit csináljak?
  • Seth
    #180
    Még annyira nem merültem bele a játékba, chapter 2-nél vagyok, a gyűjthető cuccokért (gumi,kártya) kapok majdan vmi jutalmat vagy csakúgy 100%-ért kell őket szedegetnem??
  • Code92
    #179
    :D
  • moralosan
    #178
    muszáJ :)
  • Code92
    #177
    jah értem
  • pc killer
    #176
    Hát ja.Mostmár nekem is muszály volt végigvinni a játékot.
  • Code92
    #175
    látom már te is voltál ott:D
  • pc killer
    #174
    "a végén nem lövöm le h. hova fogtok leesni mind2-en:) "

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    egészen véletlenül az igazgatói irodába :)
  • Code92
    #173
    BOCCS legközelebb spoilere lesz
  • Seth
    #172
    tényleg abba kellett volna, de mentségére legyen mondva a hülye is észreveszi az első órában hogy az a kis köcsög lesz a hunyó
  • Checkerboy
    #171
    Nem lehetsz igaz -.- NEM LEHETNE EZT SPOILERBE????Öcsém nálam most teljesen lelőtted a poént.Ilyenekért büntiket osztanék :/
  • Code92
    #170
    jah azután asszem még 3-vagy 4 küldi van hátra legalább is nekem annyi volt ha nem hagytál ki még néhányat amúgy a suli teterjén állati király azzal a köcsöggel bunyózni és a végén nem lövöm le h. hova fogtok leesni mind2-en:)
  • pc killer
    #169
    Jah és még a küldetés neve?
  • pc killer
    #168
    A klotyós küldi után még mennyi küldi van kb?A cheating time-ot én már rég megcsináltam még a klotyós előtt.Amúgy gratula
  • Code92
    #167
    nah végigtoltam a chapter 5 a sztori véger és a complet mayhem az utolsó küldi amiben leverjük Garry-t és zoey lesmárolja a végén lemennek a névsorok a nagy Rockstar Vancuverrel kezdve és van még egy 6.chapter ebben pedig a mellék küldiket lehet folytatni meg az angol tanár ad még sárga csillagos küldit "cheating time" de mivel már lement a névsor meg minden megvolt sztem ez annyira már inkább csak a ne unatkozzatok gyerekek stílusú küldik közé tartoizik pc killernek köszönöm a segítséget mikor elakadtam a játék nem túl nehéz mondhatni h. állati könnyű Garry-t legyőzni kb olyan nehéz volt mint mondjuk 2 sima emberkét annak ellenére h. ő volt a fő főp hunyó az egész game-ban de mind1.Irdatlan király 9 napot töltöttem ezzel a játékkal nem kjizárt h. még1szerr kitolom jó játék volt köszi h. itt voltatok köszi Rockstar.
  • Seth
    #166
    Én is most azt szedem.Állítólag szupi lett a ps2-es változat is, teljesen más felépítésű mint a "nagyok", de jól sikerült
  • pc killer
    #165
    Én meg az új splinter cellt.
  • Code92
    #164
    de ma már nem hinném h. játszok vele várom az nfs carbon-t
  • Code92
    #163
    jah ott majd 2 fotót kell csinálni és pont azután vok
  • pc killer
    #162
    Most csináltam meg a klotyós küldit.Nagyon komoly volt amikor az a hülye mr. burton szarosan kikászálódott a klotyóból :)
    Ja és most az azt követő küldi jön majd.(vmi vandalism akármi most nem jut az eszembe)
  • Code92
    #161
    amúgy meik küldinál jársz? sztem márt a chapter 5 a vége bár nem biztos de a pete nagyon dumált a Garry-vel való találkozásról sztem majd ő lesz a végén a nagy gonosz:D azé nem volt szép tőle amit a chapter 1 elején tett velünk mondjuk azóta csak ez egyik küldi elővideójában láttuk:)
  • pc killer
    #160
    Nekem még nem volt ilyen küldi pedig már a chapter 5-ben vagyok.Mondjuk az is lehet,hogy a chapter 4 végén volt és még nem csináltam meg.
  • Code92
    #159
    amikor a tesitanár a klotyóval lerepül a hegyoldalon:)boccs remélem nem lőttem le semmit
  • pc killer
    #158
    Milyen wc-s? Hirtelen nem jut az eszembe a chapter 4-ben wc-s küldi.
  • Code92
    #157
    de jó müxxik:D ok akkor majd a poén lelővőseket ilysenbe írom
  • Code92
    #156
    fúú az jó küldi az a wc-s?:)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nah végre taláén ha ez jó akkor tudok spoilkerbe írni
  • Checkerboy
    #155
    Szerintem egy pár dolgot lehetne spoilerbe rakni :/ Azért nem kell mindent elárulni :D egyébként nekem is megvan csak most 2 napon át játszottam.Chapter IVben vagyok és most volt az a küldim , h Revenge on Burton vagy valami ilyesmi :) A 4. angolórára szavakat tudja valaki???GameCONos szavak ismétlődnek néhányszor xD és nem elég , h átmenyjek a vizsgán.