394
Bully, Bullworth Academy
  • Code92
    #154
    nem ha pl nem nerdnek csinálsz küldiket akkor megoldható de as vége fele mindenbki utálniu fog miután lefesettted graffitivel a városházára a suli nevét és utána mindenkinél újra be kell vágódni amúgy ha jobban belegondolok az elején mindenképp velük kell spannolnod
  • Skynet
    #153
    Valahogy megoldható ebben a cuccban hogy ne a tramplikkal,monitorarcú gyökerekkel és a csokizabálókkal legyek jópofi?:)
    Vagy mindenképpen a sztori szerint ők a spanok....
  • Code92
    #152
    ennyire fontos neked ez a 2 küldi?:)
  • Gabe19
    #151
    Sziasztok!! A Keep-ups és a penalty shot mellékküldetést mikor lehet megcsinálni? Mert én már a chapter 2-ben vagyok és úgy tudom hogy a chapter 1-ben van
  • Code92
    #150
    hát kicsit pihenek aztán majd megnézem h. vajon télleg a vége fele vagyok e már
  • Code92
    #149
    nah sztem a chapter 5 már a vége léehet mivel Pete (Garry volt csicskája) nbagyon arról árulkodik h. ideje lenne már leszámolni a kis opatkánnyal(Garryvel)
  • Code92
    #148
    télleg van aki már végigvitte? hba igen alkkor hány chapteres?
  • Code92
    #147
    nah ezt így jól megaszondtuk jee nah jó semnmi mozgás itt a fórumban aka megyek jáccom tovább:D még meg nem unom
  • moralosan
    #146
    amÍg :)

    Amúgy igazad van, ez is egy jó R* játék, tehát addig játszod míg meg nem unod :).
  • Code92
    #145
    játékidő? addig amég m,eg nem unod.De kb fele a san andreasnak
  • chicco24
    #144
    Végigvitte már valaki?Mennyi a játékidő?
  • pc killer
    #143
    Megvan a chapter 5 és az uccsó városrész. Ja és hogyha vkit érdekel akkor a big game nevű küldi után van a chapter 5.
  • Code92
    #142
    nah megcsináéltam és stréber haj kelk meg a régi egyetemista ruci szal ez volt a probléma
  • pc killer
    #141
    A ruha volt a baj?
  • Code92
    #140
    jah és kösz a küldi leírását:)
  • Code92
    #139
    jah a boxos küldit én úgy vettem fel h. a vársoban bementerm a box klubba és megvertem a srácokat és enyém lett a víztoronylábánál a klub szal jeee:)
  • pc killer
    #138
    Jah ez egy nem túl nehéz küldi.A szobában már nem emlékszem,hogy mit kéne csinálni de csak 2 lehetőség van:vagy vmi ruhát kell felvenni vagy a kémia cuccal kell szenvedni.Utána elmész az epülethez ami be van jelölve.Az épületben felmész a legfelső emeletre (talán bunyó is van közben) ott felveszed azt a nagy vizipisztolyféleséget amiben vmi méreg van és ezzel addig fújod a növényt amíg meg nem döglik. Utána már csak ki kell jutni az épületből (itt elég sok bunyó lesz) és kész. Ja és ha jól emlékszem akkor csak abban a felsőben lehet bemenni ebbe az épületbe amit a aquaberry (talán ez a neve)boltban kellett megvenni még a chapter 2-ben a boxos küldetésnél.És lehet,hogy a szobádban ezt kéne felvenni,de lehet,hogy ez egy hülyeség de azért kipróbálhatod.
  • Code92
    #137
    jah a biosz tanárnak kell kinyírni 2 növényt de a szobámba visz az eggyik "x" a másik meg nem tom hová a sdzobámban pedig semmit nem tok csinálni az "x" helyén.
  • pc killer
    #136
    Melyik az a weed killer? Mit kell benne csinálni? Most nem emlékszem arra a küldetésre de rémlik vmi.
  • Code92
    #135
    ha nem csinálod nmeg a chapoter 3 ban akkor még megmarad a chapter 4-re
    ahogy a weed killer is amit szintén nem tom h. hogy kell megcsinálni de az edna's date az már megvan naggyából
  • pc killer
    #134
    Ez a küldi nem a chapter 3-ban volt? Amúgy én úgy csináltam,hogy már messziről lőttem a köcsögöket és így nem nagyon veszélyeztettewm ednat.
  • Code92
    #133
    nah baszki már az edna's date-t csinálom mikor randizik a bányarém a kémia tanárral és véletlenül leszedtem a konyhjást csúzlival és failed bassszameg:)
  • pc killer
    #132
    Ja és ha zavar a hangja akkor vegyél fel egy fejhallgatót vagy hangóítsd fel a(z) erősítőt/TV-t.
  • Code92
    #131
    nálam is zizeg a fej de annyira nem zavar a san andreas után máér meg lett szokva
  • pc killer
    #130
    Leszeded a ps2 burkolatát.Ezután leszeded az olvasó burkolatát is és ott van előtted a fej amin van egy kis csavar.Ezt a csavart kell állítgatni és közben próbálgatni a lemezeket. (nem kell összerakni a gépet próba közben csak a dvd olvasófejét kell rátenni,de ezt se kell csavarozni mert ráhúzza egy mágnes) Amikor jó akkor összerakod a gépet. Ja és meg is lehet tisztítani a fejet.
  • Prypiat
    #129
    Ugyanez van nálam is teljesen! Akkor már teljesen meghal és inkább kikapcsolom de kb fél óra pihenő után megint tudok játszani kb 20-30 percet...
  • Seth
    #128
    Nekem abszolut semmi gondom sincs, olvas mindent gyönyörűen, csak szörnyű hallgatni,ahogy egyhuzamba mozog a fej. Feltételezem nem lenne belőle gond,elvégre így van megcsinálva nem egy game, csak mégis zavar.

    Mellesleg hogy állítassz a fejen??
  • Seth
    #127
    hát freeroaming,amikor szabadon mászkálsz összvissza. Mint pl grand theft auto sorozat. Ugye nincs pályákra osztva, hanem folymatosan tölti be a terepet amerre mész.
  • pc killer
    #126
    Nekm 5 éve van ps2-m és egy csomó cd-s játékkal kínoztam meg volt olyan is,hogy a san andreas egyhuzamban ment 10-15 órát(nem is egyszer) és még mindíg működik a gépem. Mondjuk igaz,hogy volt olyan,hogy megadta magát és nem indult el semmi.Szétszedtem és újra állítottam az olvasófejet és azóta is jó.(mondjuk először nagyon bexartam,de gondoltam ha úgyis xar és ezer éve lejárt a garija akkor miért ne próbáljam meg én megcsinálni mielőtt pénzt adok érte)
  • fanatifo
    #125
    nálam is van ez a probléma!Sőt valamikor kiis irja hogy rakjam be a lemezt amikor persze bennevan.....
  • Prypiat
    #124
    Ja,mi az a freeroaming játék?
  • Prypiat
    #123
    Akkor nemcsak nekem van így. Ha nem is zizeg mint a barom akkor is kattog a fej kegyetlenül. Ezekszerínt nem írás/lemezhiba?
  • Seth
    #122
    Na én pont emiatt nem merek vele játszani. Félek hogy szétcseszi a fejet. kb 20 percet nyomtam vele, ezidőalatt szinte egy pillanatra sem állt meg a fej, folymatosan olvas, meg dolgozik. Bár ez a freeroaming játékok többségénél így van
  • Prypiat
    #121
    Szevasztok!

    Én is nyomom mostmár igaz még csak a chapter II-nél járok de csak azért mert vagy sz@rul lett kiírva a játék vagy nemtudom de kb fél órát tudok játszani vele mert utánna már alig olvassa a lemezt a gép,zizeg,kattog... :( Egyébként nem rossz a játék de én hiányolom belölle,hogy az órákon nem lehet rombolni mint anno a School Daze-ben pl kiütni a padból az osztálytársat,firkálni a táblára,megfenyegetni a tanárt,összeverni az órán... Ez sajnos kimaradt belölle,de amúgy tetszik nagyon. Kár,hogy a halloweenos sz@roszacskós trükköt ismertem már. :)
  • moralosan
    #120
    Én most tartok Chapter 4-nél.

    Ajánlom mindenkinek, csinálja meg szépen türelmesen 100%-ra minden órát, így nem kell figyelni az időt, plusz kapunk egy halom bónuszt :).

    Igazából nem kapunk semmi izgit, ha minden órát végigjárunk.

    Amúgy a játéknak szerintem hihetetlen állat atmoszférája van, és tetszik, hogy míg a GTA-kban egy motor hátsóüléséről lövöldözzük az ellent egy smgvel, itt egy bmx hátsó részéről lőjük az ellenséges bandát csúzlival :).
    Jót tesz azért ez a Rockstarnak, hogy egy békésebb játékot is készít...

    Mindenesetre aki elakadt valahol, kíváncsi egy küldetésre vagy nem tudja merre, annak ajánlom EZT az oldalt.
  • Code92
    #119
    na ja
  • pc killer
    #118
    Hát elég bénán lett megcsinálva de ha a nerd köcsögjének elég egy ilyen kép is akkor jól van.
  • Code92
    #116
    én spéci azt hidtem h. a csajzt kell úgy ahogy zuhanyzoikik de mostmár vágom:)
  • pc killer
    #115
  • Checkerboy
    #114
    Miért , mit akartál lefotózni? :O