232
Live Gamertag/Friend lista.
  • zsolti360
    #232
    Sziasztok Gamerek! Over-g Fighters repülőszimulátor fanokat keresek Xbox 360 livon! Már 5 éve játszom de még nem találkoztam magyar játékossal. Régebben kerestem őket de sajnos hiába Most ismételten próbálkozom hátha jobban elterjedt ez a game. Provokedfan 9 a profilnevem az xbox360 livon. Ha létezik valaki aki szintén szimulator rajongó az keressen!
  • Puntigamer
    #231
    Hello!

    Keresek "játszótársat" gta IV-hez vegyetek fel:
    Tomassee
  • DarkSector
    #230
    Ha veszej ÚJ gépet akkor elvileg 3x1 hónap ingyen GOLD
    Vagyis első 3 PROFOLODra 1-1-1 hónap arany tagság jár ingyen. elsőre tuti a másik 2 profilra már nem tudom pontossan de régen kaptál, de most asszem jelképessen kell fizetni 200FT-ot.

    Rossz a mondatszerkezet.
    Nem 1 hónapig tudsz regisztrálni, hanem csinálhatsz annyi regisztrációt , profilt amennyit akarsz azzal Online lehetsz aktivan, csak bizonyos szolgáltatásokhoz kell a gold tagság a LIVE-on bellül, ha lejár újra free leszel fentmaradhatsz a live-on csak 1-2 dolgot nem használhatsz....

    Nézd meg ha külön veszel arany tagságot az mihez kell....a free az az alap ahhoz csak simán regelsz és ennyi.
    FREE vs GOLD
  • Trubi15
    #229
    Jah értem. Én azt hittem, hogy lehet xbox live-ra regisztrálni 1 hónapig és akkor feltudok rá csatlakozni, tudok online játszani stb... De akkor ezek szerint nem.
  • DarkSector
    #228
    Nem nem érted.

    Xbox live nem lesz a büdös életbe senkié, se a tiéd se az enyém.
    Az xbox live egy hálózat az interneten.

    Te regisztrálni tudsz csak, hogy beléphess rá, bejelentkezhess ezáltal lesz egy profilod.

    Mint a facebook. Vagy más amire gondolom már regisztráltál életedbe valahová.

    Ha regisztráltál, ingyen azaz free profilod lesz alap esetben ami csak bizonyos dolgokhoz enged hozzáférést.
    Ha akarsz multizni és más egyébb dolgot amihez kell a GOLD takság, azt úgy kell vásárolnod.

    Ez a profil PC-n is jó a Games for Windows Live kliens-hez vagyis a GFWL játékokban.
    Ide PC-re nem kell gold takság, azt csak akkor kell venned ha X360-on használod, ott vannak csak GOLD szolgáltatások.
  • Trubi15
    #227
    Mi most ezt nem értem xDD Akkor elég lenne regisztrálnom az xbox.hu-n? És akkor már ingyen lesz xbox live-om?
  • DarkSector
    #226
    Regisztrálj xboxon, vagy xbox.hu weboldalon ennyi.
    Free-t nem csinálni kell hanem a free az alap és a gold tagság kerül pénzbe.
  • Trubi15
    #225
    Sziasztok nekem azt mondjátok meg hogy a free xbox live-ot hogyan lehetne megcsinálni? az a baj hogy nincs olyan ismerősöm akinek lenne xbox live-ja és kéne segitség... Mert kér a regisztrálásnál 1 létező xbox live profilt és gondolom annak a személynek kéne majd vissza igazolnia... Vagy is email cimet kér.. :D
  • gamerid
    #224
    Játszótársat kerestek?

    Gyertek ide: http://gamerid.hu
  • kazuma89
    #223
    gamertag: kazuma19890605

    Halo 3, Gears of War 3 Béta

    Vegyetek fel nyugodtan :)
  • kisbiro96
    #222
    Sziasztok
    Cod MW2,Sc Conviction játékokban vagyok elérhető.
    Gamertag: TenBalint
  • adam19997
    #221
    sziasztok
    akinek megvan a fifa 10, GTA IV,Call Of Duty WoW
    az vegyen fel :D
    gamertag:HUNKrisz
  • empireerth
    #220
    és melyik fajtàt a legcélszerűbb call of duty és medal of honor jàtékokhoz venni ha nagyjàbòl csak multizni akarok?
  • empireerth
    #219
    jaaa (boccs a sok kérdésért de ebben nem vok jàratos) lehet letöltött jàtékkal multizni?
  • empireerth
    #218
    és ha veszek rà jàtékot kell a borìtòn valami külön felitra figyelni h tudjak multizni?
  • empireerth
    #217
    külön xbox-ra készült antenna?
  • szega96
    #216
    wifi: Xbox 360 slim,vagy jó a régebbi box is de ahhoz kell wifi antenna
  • empireerth
    #215
    sziasztok
    nekem még nincs, de majd veszek ha lesz rà péz... mind1
    milyet vegyek ahhoz h tudjak wifi-vel jàtsszani?
    Live-ot?
    előre is kössz
  • Farbiter
    #214
    sziasztok!!!aki uncsizik egyedul mint en az plz vegyen fol :D
    jatekaim:GTA IV,SKATE3,HALO3
    gamertag: rostamike

    Koszi elore is !
  • kovigabi911
    #213
    sziasztok akinek kell xbox 360 game az irjon!!!!!
  • Schelotto
    #212
    Aki szeretne online focizni ill Black Ops az vegyen fel:

    Baga1983
  • Enosh Chan
    #211
    Hali!
    Gamertagem: Belwar091
    köszi!
  • Regiee
    #210
    Sziasztok!
    Gamertagem: Regiee1990
    Köszi! :)
  • lemongrass
    #209
    gamertag: lemongrass82
  • TheSpecialOne
    #208
    Sziasztok!
    FIFA 11-hez és BLACK OPS-hoz akinek van kedve online játszani vegyen fel! ;)
    gt: TheSpecialOne24
  • szega96
    #207
    gamertag: szega96
    játékok: farcry2,bad company2,gta4,gh world tour
  • foxxi
    #206
    Barátokat keresek közösködésre Persze only gameplay
  • foxxi
    #205
    gamertag: foxxika
  • Lorant999
    #204
    csak az olvasófejet(asszem) bannolják
    nyugodtan vehetsz (nem slim a ms nem mondta hogy az!)
  • KMKM
    #203
    Sziasztok engem még tavaj bannoltak mert flashelve voltam de most átakarok térni nowarezre és csak eredeti játékokat venni meg új xbox360slimet azt nemtudom hogy ip-t bannoltak e ?mert a gépet tuti de ha az ip-met is akkor valszeg megvesze 65ért a konzolt és b*szhatom a lóvémat
  • axe1212
    #202
    gamertag: fallenangel12hu
    játékaim: GTA 4,Far Cry 2,
    hamarosan:halo 3
    bárki aki akar vegyen fel játéktó függetlenül.
  • REALITAS
    #201
    Hali!

    Gears of war 2 a legnehezebb őrületes fokozathoz keresek gamereket nekivágtam egyedül ,de már ott elakadok mikor vonulunk a nagy csapatszállítóval a ravenek már olyan szívósak hogy nem tudom megölni a löveggel sem az meg 2x nekünk jön oszt baszhatjuk.

    Gamertagom: realitasHun
  • Kere78
    #200
    bocs ha offolok, időközben meglett a cod mw2,tekken 6 ésjövőhéten meglesz a gears 2 és a army of two 40th day
  • Bujden91
    #199
    Gamertag buden91 van forza 3 army of two 40 day gh5 és fifa wc akit érdekel vegyen fel
  • NandorHUN
    #198
    Gamertagom ProNandorHUN. Mw 2 spect ops-hoz keresek havert, esetleg Left 4 dead 2-hoz. Sok játékok van, ha esetleg kell segítség akkor a meglevő jatekaimban tudok segíteni.
  • latyaa
    #197
    Sziasztok vegyetek fel havernak játékaim: Cod mw 2 cod word at war gears of war 1-2 grid red dead redemption Gamertagom: latyaa
  • Kere78
    #196
    Halihó
    aki szeretne gears of warozni vagy halo3 odst-t játszani vegyen fel
    GT: Growler07
    lassan majd bővül a kollekció gow2,cod mw2 és még pár címmel :)
  • IMX
    #195
    vegyetek fel:IMX2
    játékaim:GTAIV forza3 burnout paradise nfs carbon
  • NoooRbeee
    #194
    Hi vegyetek fel páran: Gamertag: Nakano21
    J:Forza Motorsport 3,call of duty 4 MW,Club,Tc. Rainbow six:Vegas
  • zsolti360
    #193
    Sziasztok Gamerek! Létezik valaki aki xbox360-on nyomja az Over-g fighters repülő szimulátort? Ha igen akkor vegyen fel a baráti listára livon. Profil nevem: zsolti360 vagy üzenjen [email protected] Köszi!