16
  • cateran
    #16
    Uristen,de ciki:DD
  • pentium419
    #15
    ja tényleg
  • asysoft
    #14
    Kép.
  • pentium419
    #13
    he?
  • asysoft
    #12
    Meg azt is, hogy a Február 30 napos
  • Morden23
    #11
    OK jogos, én vagyok ma fáradt és antiszoc. Sorry.
  • armageddon666
    #10
    tanár mehet aimbottal meg WHval :D:D
  • pentium419
    #9
    hearts of iron 2-t a népnek és akkor megtanulnának angolul is;) ez most komoly volt
  • VRSDM
    #8
    úúú te most komolyan mondod ezt??? én azthittem hogy csak viccel kösz hogy figyelmeztettél
  • Morden23
    #7
    Abból a két szarból aztán sokmindent lehet tanulni. Szerintem pont nem ilyesmire gondoltak.
  • VRSDM
    #6
    1v30 ? de gonosz vagy :D
  • Super DANTE
    #5
    MoH-t és CoD-ot nekik a II. világháború fejezetnél multiban mindenki a tanárnő ellen
  • Morden23
    #4
    "a történelemóráin a Civilization című stratégiai játékot használó tanár"

    Nekem az egyik legnagyobb kedvenc játékom, de remélem, hogy csak a Civilopédiát veszi szentírásnak, mert amúgy nem voltak az amerikaiak 4000 BC-ben még sehol :D

    Amúgy vicces ez az egész. Egyáltalán nem "a játékok hasznossága miatt" lesznek érdekesebbek az órák, hanem azért, mert a legtöbb mai kiskölyök érdeklődésének központjában a számítógép van. Mi is kurva boldogak lettünk volna, ha G.I. Joe-zhatunk meg kommandózhatunk tesiórán.

    Egyszóral, nem a technika segíti az oktatást, hanem a gyerekek érdeklődését követi az oktatás.
  • VRSDM
    #3
    /szerk: de legalább a számtechtanárok engedik a 100fős LAN-oat du-ként
  • VRSDM
    #2
    nálunk ez ott merült ki hogy laptoprol nyomatja az énekescsaj a hangszerek képét hozzá hangját...
    lol
  • cseszter
    #1
    Az én iskolámban miért nincs ilyen?