3508

MINIMUM SM 2.0-T TUDÓ VIDEOKÁRTYA KELL A JÁTÉK FUTTATÁSÁHOZ!!! (nV 5XXX vagy ATI 95XX)
  • ryc5800
    #3346
    hy! Mivel kell a kocsiból kiugrani mikor fel robban Tom kocsija?
    Előre is köszönöm
  • Mark98
    #3345
    Ja.
  • Szabi1991
    #3344
    de 2en nem jutottak tovább :DDD
  • Mark98
    #3343
    Valaki segít mert az előző kérdés is ezzel lett volna kapcsolatos de akkor másképp kérdezem. A Cobra 11 Crash Time-ba gyárilag van szabad járkálás mód vagy ha nincs akkor be lehet-e modolni? Sűrgős lenne! Előre is kösz!
  • Mark98
    #3342
    Fejből tudtam az útvonalat ahol ment,a legelső küldetés volt.
  • Szabi1991
    #3341
    ráadásul Tom autójával :-/
  • Mark98
    #3340
    Pont én is a Crash Time-al játszottam és furcsa volt hogy Hartmutt is ugyanazzal játszik mint én.
  • Szabi1991
    #3339
    rtl klub-on a tegnapi részben cobra11el játszottak kormánnyal.. xD
  • Sumi70
    #3338
    Az égbolt miért ilyen, ha feljebb megyek, akkor belefutok.
  • Sumi70
    #3337
    Kép:
  • Sumi70
    #3336
    Ez miért van? CrashTime III.
  • Mark98
    #3335
    Valaki megmondja mi a "Jutalomjáték" küldetés? Előre is kösz!
  • 12346
    #3334
    ebben a Highway Nights-ban sincs eredetileg belsőnézet, igaz? mert ahogy néztem, 1-2 addonnál szerencsére van.
  • Kaszkadőr Mike
    #3333
    Halli! Igen mindegyik kocsival próbáltam mindegyik helyen. Az utcsó versenyem az volt amikor egy sárga lambo szerűséggel kellett versenyezni a többiekkel de nem körös volt hanem hosszú távú. És azóta sehol semmi. Valami ötlet?
  • Burdi
    #3332
    van olyan rész h csak oda kell menni, 1 piros csík.
  • pisti1990
    #3331
    és nagyon kéne a cobra 11 15-22.évadig ha vki tudja hol tom ingyen letölteni kérem szóljon de az elősző kérdeésem fontossabb
  • pisti1990
    #3330
    autópályán aligatort dob be városban bmw civil de nem enged tobvábbb lépni betelefonáltam a sevenm nek és azt mondták vmi gamepad kéne ami digitális és analóg kapcsoló van rajta de ez megszünt egyéb ötlet?????????
  • Burdi
    #3329
    próbáltad az összes kosival az össze helyen? szal város meg autópálya?
  • pisti1990
    #3328
    ja meg a kamion rúgozik meg pár kocsi gondolom ez amiatzt van mert nem elég magas a kártyám 512 mb videokártya ati radeon x1650 és 2,80 as proci 2gb ram de az előrő kérdesemre kéne válasz
  • pisti1990
    #3327
    sziasztok egy nagy segitséget kérnék a crash time 2 és a highway nights osztott képernyőben se kormánnyal se gamepaddal nem ernged kcosit váltani se pályát mit tegyek help!!!!!!!!!!!!!!!
  • Kaszkadőr Mike
    #3326
    Sziasztok! a Crash Time 3 ba elakadtam. Autobahn küldetésbe még van 3 pálya a másikba meg 4 amik levannak zárva. A többit végigvittem sikeresen és nem értem mért nem enged ezekre a pályákra. nincs új küldetésem. Mit kéne tennem mért lehet ez? Előre is nagyon szépen köszönöm.
  • Burdi
    #3325
    hmm hmm. pedig annak ugy kell lennie..
    akk nemtudom:/ ha vmi eszembe jut akk megírom
  • dupcsik
    #3324
    végig néztem az összes helyszint az összes autoval, nincs rá küldetés
  • Burdi
    #3323
    sztem vmelyik autóval kell még menned ahhoz.
  • dupcsik
    #3322
    hello! crash time 2 kitoltam fullig de nem oldotta fel a bánya központ küldetést és a futár autot mit kell csinálni hogy feloldja?
    köszönöm a segitséget
  • ast00
    #3321
    Nekem meg van a crash time 3 oroszul. Valaki fel tudná rakni valahova az angol nyelvi fájlokat?
  • tomo05
    #3320
    mármint a crash time 3:)
  • tomo05
    #3319
    nem tudja valaki hogy a mentést hova teszi a játék???Kösziii!
  • Burdi
    #3318
    email vagy hova?
  • Burdi
    #3317
    email vagy hova?
  • vamatty
    #3316
    Valaki eltudná küldeni a highway Night autos mappájából az Aligator nevű eredeti mappát?
  • Edit1965
    #3315
    Sziasztok !

    Lehet vér béna vagyok..
    A Crash Time 2-be még a tutoriált sem tudom megcsinálni.
    Ott akadok el, amikor a sárga furgont kell utolérni, és nem szabad szem elől téveszteni.

    1. Kormánykerékkel játszom, és amikor indul a feladat, hiába a kormánykerék az alap, nem tudom csak az F5 gomb megnyomásával aktiválni. A kormány jól van felinstallálva, csak ennél a feladatnál nem akar működni, csak az F5 megnyomása után. Mire megnyomom, és indítok, és bekanyarodok, ha követem is a furgont, rengeteg időt vesztek, egyszerűen nem tudok felgyorsítani, mire felgyorsulok, ő épp bekanyarodik, és nem teljesül a feladat.

    2. Nyafog, hogy kapcsoljam be a szirénát ( vagy épp ne ? ). Akár bekapcsolom, akár nem, a feladat nem teljesül.

    Mondotok trükköt, hogy tudnám a feladatot teljesíteni ?
  • arty
    #3314
    Crash Time 2 - 3 EUR
    Crash Time 3 - 15EUR
  • arty
    #3313


    előző résszel haverral mi is rengeteget versenyeztünk forgalomban, hatalmas kár, hogy nincs LAN mód legalább :/
  • tomo05
    #3312
    mert csak azért töltöttem le hogy a bátyjámmal gémeljünk vele ketten...
  • Burdi
    #3311
    ha a lustaság fájna..
    mér nem viszed végig te magad?:)
  • tomo05
    #3310
    mármint a crash time 3ról van szó.ahhoz kéne mentés
  • tomo05
    #3309
    helotok!tudna nekem valaki küldnei egy linket ahonnan le tudok tölteni hozzá 100%os mentést?mert csak olyanon találtam ahol regelni kellKöszi előre is!!!
  • Burdi
    #3308
    nálam nem. de mondjuk az elég régi.
    nyomd az újat.:D

    de elég durva azért. 10%os törés és már 4csillag
    anyukájukat:D
  • dupcsik
    #3307
    ez a forum meghalt, béke poraira