3508

MINIMUM SM 2.0-T TUDÓ VIDEOKÁRTYA KELL A JÁTÉK FUTTATÁSÁHOZ!!! (nV 5XXX vagy ATI 95XX)
  • dupcsik
    #3306
    hali nálatok nem szaggat a menü?
  • gagax
    #3305
    Hali! Pls valaki a CT3 hoz küldje el a mentését mert újból tettema gépet de nincs hangulatom még egyszer végig vinni ... pls szükséges lenne....
  • Tomikahh
    #3304
    Sziasztok.
    uj vagyok és még ne tudom hogy hol lehet ketölteni a Nitro-hoz Autokat???valai segitene??
  • widi
    #3303
    Végigjátszottam a CT3 Highway Nights-et, de két jármű még mindíg "locked", és a Carrier is csak 97%-os, de nem ad több megoldandó ügyet, tud valaki segíteni, hogy hogyan tovább?
  • dupcsik
    #3302
    hello! feltelepitettem a cobra 11 crash time játékot és a menü szaggat a játék nem mi a megoldás?
    köszi a segitséget
  • Szildramor
    #3301
    Hát szerintem az a 3D efekt vagy mi a bánat az zúzta szét a látványt. De tényleg kihalt érzése van a szinek miatt. És nem tudjuk kiszedni a pályát se hogy wr2-be visszategyük sajna mert úgy csinálták meg hogy nelehessen. Kár azért a térképért igazán. Lehetett volna még szépet csinálni belőle :)
  • vamatty
    #3300
    jó köszi,majd jönnek úgyis az ünnepek!
  • hykao #3299
    A STEAM-ről...másféle lehetőséggel itt az SG-n pedig nem foglalkozunk ugye... :)
  • vamatty
    #3298
    A Highway Night's-ra gondoltam,bocsi!
  • vamatty
    #3297
    lécci valaki mondja meg hogy honna tudom letölteni a Cobra 11 HW nevú Pc-s játékot!
  • hykao #3296
    A fő változás talán a napszakok váltakozása, és a műszakkezdet állíthatósága. Kár, hogy az időjárásváltozás kihalt a Synetic-nél még az MBWR-rel...talán majd a következő C11 részben...

    Az előző részben nem tudom volt-e már a lövöldözős téma, ill. a grafika játékon belüli állíthatósága.
  • szricsi93
    #3295
    Kijátszottam nem sokban külömbözik a BW-től de nem volt olyan rossz :d
  • arty
    #3294
    ... és megkapom a 3 évvel ezelőtti cobra11 játék grafját, mert minden effekt hiányzik - a legfontosabb árnyékok is elbutulnak :(
  • Szabi1991
    #3293
  • hykao #3292
    Steamen már elérhető.
  • norbi2fraktal
    #3291
    a graf beállításoknál Minamal mod legyen,és kevesebb lesz a "zavaró" effect
  • arty
    #3289
    nna, eddig birtam, nagyon zavar, így nem tudok játszani vele :( (probáltam lehuzni a fényerőt, de nem segít)

  • arty
    #3288
    első blikkre elég gáz lett az uj rész :/

    mintha folyamatosan egy ködös fátyol lenne a monitoromon, nagyon zavaró :( (értsd: elcseszett HDR, előző részben nem volt ilyen gond)


    irányitás/fizika szerintem maradt BW-s, reálisabb mindenesetre biztosan nem lett. bárcsak jönne valamelyik évben egy WR3 inkább :(
  • hykao #3285
    November 19. - de ez szinte biztos, hogy csak a német megjelenési időpont. Itthoni megjelenés még kérdéses, legalábbis én nem láttam róla hírt sehol.
  • szricsi93
    #3284
    Cs

    eredetibe mikor jelenik meg vagy honnan tom az eredeti leszedni :

    Alarm for Cobra 11 - Highway Nights
  • arty
    #3283
    ez jobb, mint amire számítottam :) thx
  • Burdi
    #3282
    azonnal szólni ha vhol már kint látjátok a teljeset:DD
    köszii:D

    lassan beindul megint a topic úgy érzem:P
  • hykao #3281
    A demó alapján: beállítható, hogy reggel vagy este kezdődjön a műszak.
  • Szildramor
    #3280
    nem: éjjel is nappal is de az éjjeli jobban tetszett :D
  • arty
    #3279
    és ez a rész (szinte) csak éjjel fog játszódni?? :(
  • Szildramor
    #3278

    egész jó az éjszakai. Kicsit belenyúltam és a nappaliból csináltam éjszakaiz ezért a közlekedésnek nem voltak lámpái bekapcsolva de nem volt türelmem végigjátszani a demót éjjel :D Egész hangulatos kis játék. Éjszakai mod isteni. NFSu2 hangulatú jó megoldások és látványos. Első benyomásom jó :)
  • Szabi1991
    #3277
    várjuk.. :-)
  • hykao #3276
    Az RTL oldala szerint November 19. a megjelenés dátuma.

    Angol nyelvű hivatalos oldal: ITT
  • Burdi
    #3275
    mik lesz megjelenés?
    végre vmi új:D
  • hykao #3274
    ITT meg a bemutató videó.
  • Szildramor
    #3273
    Új C11-es fejlesztés -> Alarm for Cobra 11 - Highway Nights Demo itt <.>

  • Szabi1991
    #3272
    lol, töltöttem egyet netről bemásoltam systembe azt most fullon megy o.0
  • Szabi1991
    #3271
    d3dx9_37.dll hiba BW-nél :/
  • finta balázs
    #3270
    am ez az a küldi amikor a főnökkel kell vmit csinálni és 1 zöld mpv-ből hív a folyó túlpartjáról
  • finta balázs
    #3269
    hello
    nem tudná vki megmondani h a crash time-ba hogyan kell megcsinálni a 2.8. küldetést?
    köszönöm
  • Mark98
    #3268
    Valaki leírná nekem pontosan hogy lehet kiegészítőket tenni nitro-ba és honnan lehet szerezni?Bizonyíték hogy van kiegészítő.
  • vamatty
    #3267
    Sztem Burning Wheels Manger!
  • np
    #3266
    Sziasztok!
    A Burning Wheelsbe a Crash Timeból át lehet rakni az autókat? Én átmásoltam pár autót , de a játékban nem jelentek meg. Ha ezt meg lehet oldani valaki leirná hogyan kell? Előre is kösz.
  • 12346
    #3265
    hi!

    nem lehet valahogy megoldani a crashtime 1-2-ben, hogy ne legyen ez az idétlen, buta gagyi robbanás? ha már a wr is egész jól matatható itt-ott kezdőknek is, gondoltam hátha...:)
  • vamatty
    #3264
    asszem valamikor szeptemberben,de nem tom pontosan, egyébként valaki tudna nekem ide regisztrálni,mert én nem tudok(nem tom beírni a reg kódot)?Ha elküldené a nevet meg a jelszavat privibe , akkor lekötelezne,elpőre is köszönöm!