3508

MINIMUM SM 2.0-T TUDÓ VIDEOKÁRTYA KELL A JÁTÉK FUTTATÁSÁHOZ!!! (nV 5XXX vagy ATI 95XX)
  • Mark98
    #3386
    NAGYON VÁROM!!!!!!!! Már a nitrótol kezedve nagy fanja vagyok a játéknak és syneticnek.
  • Dj Tommy
    #3385
    Én már várom
  • norbi2fraktal
    #3384
    Crash Time 4 Bejelentve! + képek
  • bmwcrash
    #3383
    akkor jó
  • Mark98
    #3382
    Má'sikerült.
  • bmwcrash
    #3381
    ne várj választ ez a fórum kihalt
  • Mark98
    #3380
    Valaki segít modinstallálásban? (Crash Time III)
  • bmwcrash
    #3379
    Hali!
    Nem tud valaki a Nitro-hoz autólelőhelyeket vagy ,hogy hol lehet letölteni a Crash Time egész verzióját ingyen???
  • bmwcrash
    #3378
    Ja bocsi azt nem írtam hogy ez a Crash Time 2-ben van.
  • bmwcrash
    #3377
    Sziasztok!Új vagyok és azt szeretném kérdezni,hogy a hulladékégető erőműnél lévő víznél van a vízben egy sárga jel,rajta egy autó,egy / és még egy autó.Az mi és hogy lehet megszerezni? Aki tud segítsen.
  • Dj Tommy
    #3376
    Olyan kocsit válasz, ami mellett ott a zászló, vagy a térképen keress feladatot(piros kör)
  • IkarusMan
    #3375
    A gokarttal alámentem a kamion alá és ott nyomtam meg az F betűt.
    De most nem add semmi feladatot.
  • Dj Tommy
    #3374
    Hogyan oldottad meg?
  • IkarusMan
    #3373
    Hali
    Megvan megoldottam.
  • IkarusMan
    #3372
    Ha megnyomom akkor átvált gokart nézetre és ha ismét megnyomom akkor visszavált személykocsira.
  • Dj Tommy
    #3371
    A kamion kereknél nyomd meg az F betűt, úgy jónak kéne lennie
  • IkarusMan
    #3370
    Hali
    És azt megtudja valaki mondani, hogy a szondát hogy kell robantani a kamionnál mert az akció gomb az csak át vált gokartra.
    És egy végigjátszása nincs valakinek hogy hogy kell megoldani a feladatokat?
  • IkarusMan
    #3369
    OK köszike!
  • Tiger 2
    #3368
    Hello! Már rá jöttem, hogy lehet kivinni! A beállításoknál mindent kapcsolj a leggyengébbre!!
  • Tiger 2
    #3367
    Hello!! IkarusMan milyen grafikus kártyád van?? Csak mert nekem is ugyanez a problémám!!
  • Dj Tommy
    #3366
    Saját kérdésemre válaszolok
    Újraraktam gamet, nem raktam fel a v1.33-as patchet és most vittem végig a játékot
  • IkarusMan
    #3365
    Hali nekem az a gondom,hogy a Crash Time II.-ben a gokartos feladatnál ugrálnak a gokartok és így nem tom megcsinálni a feledatot. Mi lehet a probléma?
  • Dj Tommy
    #3364
    Én nemrég kezdtem el a Burning Wheels-t és sajna már másodszorra is ugyanaz a probléma "akadályoz" a játszásban.
    Szóval:
    Ha a játék valamilyen okból fogva kilép exe hibával, vagy küldetést abba hagyok mielőtt befejezném, ezután egyszerűen többet nem kapok küldetést
    (Csak olyan kocsival megyek, ami mellett ott a zászló)
    Szóval ha valaki tudja a megoldást, kérem írja le.
  • Daniel11
    #3363
    Nekem sikerülni szokott a könnyűben. Mondjuk a nehéz már tényleg nehéz, nem is tudom 18-at kell össze ugratni. Szerintem gyakorolj, nekem is úgy sikerült :)
  • TYÜTYI2006
    #3362
    Sziasztok!
    Cobra 11 crash time kérdésem lenne. Valaki tud hozzá csaláskódos megoldást? Mert már igen régóta a beépülve (undercover) küldetésnél van, 1 évnél is régebb óta. Nem is igazán foglalkozok vele, de ma újra ránéztem. De ott képtelen vagyok a repülőtéren ugratni. Nehéz szinten addig eljutottam valahogy akkoriban, kiváncsi is lennék rá a továbbiakban is, addig se volt persze könnyű. Az elsőn még átugratok,az körönként 1 pont, meg a negyediken, az maximum 2 pont. Tehát még ezt a küldetést, könnyű szinten kezdve se lesz meg, az akkor szükséges 14 pont.
  • pisti1990
    #3361
    sziasztok örüölnék ha végre véálaszolna vki mert már dühös vagyok a crash time 2 ,3 nál osztott képernyőben nem tok a jobb oladal kocsit váltani mit kell csinálni? mert nem létezik hogy bugos lenne a játék gamepaddal megyek
  • Mark98
    #3360
    Szerintem ha összehasonlítom a 4 részt akkor a játékteren akad meg a szemem.Pl.:A klasszikus Nitro részbe a valósághűen felépített csomópont,a pihenő. A Crash Time-ba a bánya,a csatorna a városba. A Burning Wheels-ben a félhíd. Viszont a Highway Nights-ban semmi! Csak az autókon javítottak meg a műsornak megfelelően fejlesztettek. De mindegy szerintem így is mindenidők legjobb játéksorozata.
  • zolika217336
    #3359
    A crash time 3.-ban átlehet egyáltalán vhogy álítani a billentyűzet konfigurációját???
    Ja és esetleg dobtak már ki rá hungary mod-ot??
  • Mate1994
    #3358
    Hogy tudtad beéllitani a kormányodat??
    Légyszi ird le mert én nem tudom beállitani az enyémet.
  • zolika217336
    #3357
    melyik részre gondolsz?
  • zolika217336
    #3356
    Köszönjük szépen az együttműködéseteket!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • zolika217336
    #3355
    Hy!
    miért fagy le rögtön az elindulás után a játék?
    nvidia 9600-om van az tudja a sm 2.0-át?
  • zolika217336
    #3354
    Hy!
    miért fagy le rögtön az elindulás után a játék?
    nvidia 9600-om van az tudja a sm 2.0-át?
    thx
  • dávid 001
    #3353
    miért nem telepíti fel a cobra 11 crash time-ét egy darabig lemegy aztán semi help
  • dávid 001
    #3352
    hahó sose válaszóltok
  • dávid 001
    #3351
    a magyarosítást hogy kell beleteni? és medig tart a teljes játék?
  • 12346
    #3350
    akadt egy problem. beteszek bármilyen hozzá való addon járgányt és sehol semmi új nem jelenik meg, pedig 100%-os a mentés. ennél már nem csak úgy megy a bepakolás, mint a wr-eknél?
  • 12346
    #3349
    há' semmi HATRED, SKIDROW, miegyéb, csak egy mezei iso-t találtam egy helyen. holott elméletileg (tudtommal) már megjelent.
  • Szabi1991
    #3348
    hogy érted ? o.0
  • 12346
    #3347
    tom, hogy warez féle a kérdés meg blaa blaaa blaaaa, de ebből a Highway Nights-ból hogy hogy nincs normális rilíz?