809


Vin Diesel ujra akcióban!
  • peti71
    #649
    Próbáld meg más pogival kicsomagolni,7GB töltőtél le, de a pontos mérete a játéknak 7.37GB nem lehet hogy valamit kihagytál.
  • Máté94
    #648
    HELP!
  • Máté94
    #647
    Sziasztok!

    Letöltöttem a játékor vipfile-ról.Egybe.És amikor ki akarom csomagolni a akkor kéri a 00 part-ot.Miért?:O
    7GB töltöttem le.
  • rolika43
    #646
    hali!

    énis játszogatok a gémmel, csak van egy kisproblémám!
    amikor elviszeka taxival egy embert, utána egy bizonyos betűre vált az a jel, ahonnan indultam! ez vagy a,b,c,s betű! utána újra megcsinálom meg minden, és nem tűnik el!
    Ez bug, vagy rosszul csinálok valamit? Vagy most mivan?
    Valaki válaszoljon pls!

    köszi!
  • gergobaby
    #645
    Hát nekem onnantól kezdve, hogy nem is annyira szép, és nagyon akad is kicsit lehangoló... Jó, tudom, nincs egy mai gépem, de azért akkor is ... Mind1, nekem nem jött be
  • grebber
    #644
    "We have DLC in the works, so that's a given - not sure about the patches though as I'm not really the guy with the info on that."

  • balint1111
    #643
    Nekem se jó a proci, de betölti. Celeron D az a 2.93GHZ?
  • zotya10002
    #642
    2,93GHZ celeron,2gb ram, nvidia9500gt 512mb Szépen fut csak ez a gikszer hogy nem tölti a hátteret!!Gondolom a proci szar már!!
  • tazis
    #641
    Sziasztok! Letöltöttem ma a játék Repack változatát, és az első küldetés után lefagy a játék. Az exe fájlra, hivatkozik, hogy nem találja a fájl nevét vagy mit. Pedig már meg is crackeltem. Tud valaki segíteni?
  • balint1111
    #640
    Milyen géped van?
  • balint1111
    #639
    Nagyon jó ez a játék.1024*768-ban tolom.
  • zotya10002
    #638
    Sziasztok!!Nekem olyan gondom lenne hogy mikor üldöznek a zsaruk akkor nem tölt be a háttér és leesek a mélybe!!!Nagyon lassan tölt be!!Így mindig újra kezdi a pályát!!!Valakinek van ilyen hiba???Megoldás!!Nagyobb gép:?
  • Maxtreme
    #637
    Én is végigtoltam tegnpap előtt este.
    Gyors értékelés részemről is:

    Ami tetszett:
    - Szerintem korrekt grafika (a stílust tekintve)
    - Elfogadható gépigény
    - Pörgős adrenalinpumpa játékmenet
    - Korrekt átvezetők
    - 1-2 jó ötlet ami igazán feldobja a gameplayt (pl airjack, és a járművekből való lövöldözés megvalósítása)

    Ami nem tetszett illetve hiányoltam
    - Hiába a korrekt fps szám ha néha meg meg akad a game autózás közben (ue3 ftw)
    - Hiányoltam a napszak/időjárás-változást
    - Egysíkú a leveldesign
    - Nem túl változatos küldetések
    - Eléggé sablonos, semmilyen történet.

    Az az igazság hogy a sok negatívum ellenére sem csalódtam. Ennél rosszabbra számítottam sokkal.
    A lényeg hogy ennek a játéknak nem úgy kell nekiállni hogy valaki komoly élethűséget, esetleg szimulátort vár tőle. Arcade agymenésnek nagyon jó és szórakoztató.
    Negatíumként még megemlíteném még hogy nem lehet testreszabni a billentyűket, bár ez engem nem érintett, azért is hagytam ki a listából. (x360 controllerrel játszottam)

    7.7/10

  • peti71
    #636
    Nem fikázzuk a sztorit, csak leírtuk hogy kicsit necces,de nem számít mert nem ez a lényeg benne, hanem a non stop akció az meg van dögivel.
  • DarkSector
    #635
    nem fontos
    a lényeg hogy van annyira fos, hogy végigvitted.
    te, meg az összes, aki fikázza a story-t
    :P
  • peti71
    #634
    "Hát ha végigjátszottad akkor mit nem értesz belőle?"

    Én se sokat értek belőle kusza az egész,ilyen banda olyan banda,a játék felénél már elveztetem ki kivel van,ide épülök be oda épülők, egyik bandának segítek a másiknak is, utána összeugrasztom őket a végén kinyírom őket kb ennyi sztori,Oscar gyanús.
  • DarkSector
    #633
    MÁR ALIG VÁROM.
    MAJD KIVÁNCSI LESZEK RÁ
  • balee4
    #632
    Szvsz marhaság az egész, a végére vmi összeáll, de a karakterek közül sokszor nem tudtam kit hova tegyek. Ettől függetlenül nagyon gyengus a történet.
  • grebber
    #631
    "De a legnagyobb lol a játékban a történet, ami annyira nem szól semmiről, hogy ember legyen a talpán aki ezt érti."

    Hát ha végigjátszottad akkor mit nem értesz belőle?

  • JackSparrow88
    #630
    Kurva jó volt, én pont ma csináltam meg ezt a részt de csak vmi 4-dik próbálkozás után sikerült kb(nem volt nehéz elbaszni, ha leestem a mociról-> és értelmetlen módon hiába akartam visszaszállni rá, sehol sem találtam, pedig szétnéztem alaposan, mind1 vagy ha már égett). És sajnos itt is előjöttek a szokásos hibák amit kifejezetten rühellek, pl. amikor kapunk némi ellenség áradatot akkor hiába semmisítjük meg az összeset, ugyanannyi jön a helyükbe, ez egy eléggé hülye rendszer. (igaz ez a metrósra nem volt igaz de más küldire igen)
  • balee4
    #629
    No végigvittem végre a gamet. Következzen rövid értékelésem:

    Nem mondom, hogy sokat vártam ettől a játéktól, elsőre egy korrekt GTA klónnak tűnt, néhány kisebb újítással. Sajnos pár óra játék után azonban kiderült korántsem ez a helyzet. A történet nulla, a küldetések nem túl változatosak, a grafika még úgy ahogy elmegy, de ettől sem estem hanyatt. Az autós részek a néhány új ötletnek köszönhetően még úgy ahogy elmennek, az irányítás is korrekt, na de a gyalogos, lövöldözős részek kritikán aluliak, gagyi az egész. A játék nehézsége is érdekes vannak nagyon nehéz küldetések, míg a vége egyáltalán nem volt vészes. A város kidolgozása is ötlettelen, a járműpark is hol van egy GTA-hoz képest. A zsaruk lerázását külön kiemelném, ami vmi hihetetlen idegőrlő, olyasmi mint a Scarface-ben, de sajnos termelődnek a zsaruk, így szerencse kérdése az egész. :D
    De a legnagyobb lol a játékban a történet, ami annyira nem szól semmiről, hogy ember legyen a talpán aki ezt érti. :D
    Szóval egy meglehetősen gyenge játékot kaptunk, a Chronicles of Riddick után nem ezt vártam Diesel csapatától. (na majd az Assault on Dark Athena)

    65%
  • strebacom
    #628
    Jaja, motorral a metró alagutban, a faszi a metrón és üldözni kell...húú nagyon ott van!!
  • DarkSector
    #627
  • DarkSector
    #626
    metro???
    itt wheelman-ben?
  • DarkSector
    #625
    jah vágom. :)
  • strebacom
    #624
    Fúú nagyon faxa game a metróban Che üldözése, nagyon jó volt...
  • grebber
    #623
    LOL én tudom azért írtam neki hogy nem ez az első ilyen.Csak ő felrotta negatívunként!
  • bruna #622
    Valaki fel tudna rakni egy 50% feletti mentést ,mert kipróbálnám már a játékot afelett is ,én meg még csak most kezdtem...
  • JB arts
    #621
    Nekem is az tetszik hogy olyan filmes. Najó. Az eleje. De az egész olyan mintha film lenne. Mellesleg én átnyálaztam az egész játékot, de sehol egy config, se grafika, se bill.kiosztás. Csak azért mert a WASD és a nyilak között még lenne mit változtatni. Nagyon szar hogy két fajra van. Miért nem lehet mindent külön beállítani? Ne erőltessenek már mindent.
    Nekem maxon fut és még így is ronda :S Kéne Antialjas. De semmit nem tudok beállítani csak azt a hülye felbontást.
  • ricsa008
    #620
    juhúú ez csodálatos
  • Forza Italia
    #619
    Na srácok ma hazajövök suliból bemegyek a szobámba és mi van ott???
    Hát a Wheelman Xbox360 ra. Játszottam is vele egy kicsit nagyon bejön.
  • DarkSector
    #618
    NEM.
    kb a 20.
  • strebacom
    #617
    Jó kis irás, nekem is bejött a game....
  • grebber
    #616
    Kis szösszenetem!
  • grebber
    #615
    Mintha ez lenne az első ilyen game ahol csak a felbontást lehet állítani!
  • highlander15
    #614
    Ez azért elég ciki dolog hogy a felbontáson kívül mást nem lehet állítani a grafikán!Többet vártam ezen a téren ettől a játéktól!
  • belisz
    #613
    Hát próbálkozom vele,de nem jövök rá....
  • strebacom
    #612
    Na azt nem néztem, ha rájösz valamire ird meg légyszi!!
  • belisz
    #611
    Configban sem lehet sehogy áttúrkálni??
    Ez rohadt nagy kiba**ás! :((((
  • strebacom
    #610
    Sehol, ennyi...