34
  • BlackArt
    #34
    Nem egyszerű, de régi: most akarok nekiugrani a WingCommander sorozatnak. Bár asszem a 4.-ket nem is vittem végig...
  • BlackArt
    #33
    Eccer azért vettünk ezer pénzér egy XT-t hogy játszani tudjunk, mivel AT-n már túl gyors volt, merugye a proci órajelét használta valami időzitésre vagy mire. kurva nagy csaták voltak :-)
    Aztán az Elite is nagyon ment XT-n...
  • bertino
    #32
    hát ?
    betűkirakó ?
  • rumos
    #31
    én a PDA-mon klévő Jawbreaker játékra kattantam rá teljesen!
  • zorrobomber
    #30
    kar hogy a terep2 nem jatek
  • bertino
    #29
    bizonyám!
    nálam a Terep2 sikere még mindig töretlen :D
    Nagymáthé Dénes isten játékot alkotott
  • Goth
    #28
    azám. dyna blasternél aztán nagy játékélmény van.
  • BobaFett
    #27
    digger az még XT-re irodott (gyk: 286 elötti gép)
  • zorrobomber
    #26
    igyekszem regi, de uj gyongyszemek felfedezeset is megosztani blogomon:
    http://www.zorrob0mber.blogspot.com
    ;)
  • Basic
    #25
    Na most beraktam a gépbe a régi nagy kedvenceimet. Marha jó játékok. Sztem az új játékokkal van egy olyan baj, hogy mindenki a grafikára megy, meg ilyen szarságokra, nem figyelnek annyira a játékélményre. Kedvenc régi játékaim: Psycho, Dyna blaster, Aladdin, Lion king, Dizzy, Duck tales, Bumpy, Pushover, Summer Challange.
  • cateran
    #24
    Mi koze a jatekelmenynek a szamitogep fejlesztesehez?
    A cikk eppen arra mutat ra,hogy semmi:D
  • PoisonBorz #23
    ...azért a cikk megemlíthetett volna olyanokat, mint az XBOX360 online Live Arcade-jét, amit pécére meg mobilra is terveznek majd, és amivel független fejlesztők minden MS platformra írhatnak egyszerű arcade játékokat, 5-10 dolcsikért. És asszem ez jó :)
  • Rise Against
    #22
    a6z emberek rájönnek hogy normális játékélményért cserébe évente kétszer kell belerakni egy százezrest a gépbe, így inkább felfedezik a régi értékeket 0:
  • Myron
    #21
    Bejewelled 2 rulzik. by PoPCap games :D
  • phunky
    #20
    prince prehistorik de a leges legkeményebb a digger remélem valaki azért még vágja ezt a játékot kb 286-ra irodott =)

  • Munch
    #19
    Na most a cikk hatására rákattantam a tetrisre...
    http://ebaumsworld.com/2006/07/flashblox.html
  • Broafka
    #18
    mi elakadtunk az utolsó templomnál szám szerint a 12-esnél...
  • NonsenS
    #17
    Ja, sztem is inkább legyen beépítve a reklám és legyen olcsóbb a játék (mondjuk ez főleg a komolyabb játékoknál lényeges), mintsem "az egyes szintek között lenne egy kis reklámmegszakítás".
    Egyébként a Psycho flipper nekem is a kedvencem volt. Meg még a Terep 2, jah és persze a Dyna Blaster. Azzal még mostanában is szoktunk játszani. Az ember jobban el tudja vele tölteni az idejét, hogyha másokkal játszik, mint pl Cod2-vel, ahol csak a gyilokszám játszik főszerepet. Jah meg nekem még a régi nagy kedvenc a Settlers 2. Wháá, hogy én azt mennyire bírom
  • MrPrise
    #16
    Jó ötletnek tartják, hogy legyen reklám?
    Inkább legyen beleépítve a reklám. Pl kártyák hátlapján, stb.
  • CsabiDuke
    #15
    én is szívesen viszem a budira a palmot, és paziánszozok párat tolás közben... :D
  • galocza
    #14
    "betiltották a vindózt.... a titkárnők országos szervezete hivatalos nyilatkozatban adott hangot aggályának: mi lesz így a pasziánsszal?"

    eastpark első rész
  • Petys
    #13
    Én a régi Doom-okat nyomom, mondjuk az nem igazán egszerű játék, de nagyon szórakoztató, főleg olyan emulátorral, amivel a grafika tök jó :D (doomsday a neve)
    szó mi szó, én DOOM fan vok, legyen akármelyik rész
  • savior
    #12
    psycho-val regen rengeteget jatszottam, talan az egyik leghangulatosabb flipper
  • schrank
    #11
    a legjobb játék a "fekete macska" csak fingom nincs hogyan lehetne on-line nyomatni olyanokkal akikkel én akarom nem úgy mint ahogy az a fos netes szar van windows-ban
  • Cat #10
    szerintem inkább arra gondolnak, hogy addig kimennek pisilni...
  • HUmanEmber41st
    #9
    Szintek között reklám???
    Ezt nem hiszem el..
    Valaki még játék közben is reklámot akar nézni?
    Az agymosó brigád elérte amit akart..
  • Enlight
    #8
    Szerintem a Pushover nevezetű 1992-es (91?)dominós puzzlejáték az egyik legeredetibb/legkreatívabb logikai játékprogram PC-re! :R
  • Basic
    #7
    Engem valahogy nem fogott meg se a Luxor, se a Zuma. Igaz, hogy mindkettő jó játék, de amikor végigmentem rajtuk, nem volt kedvem újrakezdeni. De a pasziánsz, a tetris, és néhány flipper játék nagy kedvencem. Ismeri itt valaki az öreg Psycho flippert? Hát az nagyon jó:D
  • qwertly
    #6
    Luxor is olyan mint a Zuma sokszor többet nyomom öket minta F.E.A.R.
  • Yeti
    #5
    Ez nem újdonság, mindig is a wines passziánsz volt a legnépszerűbb játék(és úgy emlékszek, hogy szorosan követi őt az aknakereső:D).
  • ScarY MAN
    #4
    Zuma nalam is fav :)
  • Remetix
    #3
    Kis egyszerű, de jó játékokról mindig a Zuma és a Bookworm jut eszembe (PopCap). Elég nehéz abbahagyni a játékot velük.
  • Sepu
    #2
    szintek között reklám megszakítás?
    ezek az asszonyok biztos azt várják majd, hogy ahh túlmentem a második szintre, jöhet a mosóporos reklám.
  • Tibmanus
    #1
    Nem nagy felfedezés, de a reklámos progit ki sem próbálnám...