7396
Cabal Online
  • donatus13
    #5225
    Hát lehet hogy egyik szerón ebből több kell másikon kevesebb és így fölhalmozódik ?:D
  • Razuel
    #5224
    De ENNYIRE olcsó lenne, hogy egy +7es cape 30milla?
    Az összes serveren ugyan akkora a drop rate, akkor hogy ilyen olcsó ott minden?
  • szabi34
    #5223
    ez vmi vírus
  • Krezga
    #5222
    Nah, az már jó lesz:)
  • Zarachi
    #5221
    ez igaz jelenleg csak kovet es disznek jo viszont a kovetkezo updateban mar lesznek ksilljeik meg fejlodnek is illetve majd lehet tradelni is oket lesz egy item amit a mobok fognak dobni azzal eltudod altatni es olyankor meglehet szabadulni tole ja es a dropba is berakjak a peteket
  • Zarachi
    #5220
    nemnezhette el mert Marson a legolcsobb minden szal jupiter es mercury arai kozel egyformak Mars meg olcso ezekhez kepest majd amikor lehet servert cserelni nezzetek meg hany ember fog oda menni
  • starweb88
    #5219
    Hali

    Tényleg a peteket nem is lehet még nagyon semmire használni? :D Azt hallottam, hogy a fejlesztők még nem csinálták meg a petnek a lvl up át és a többi cuccot? :D
  • fiktiv
    #5218
    Hello hasznos kis cucc http://rapidshare.com/files/134056895/Install.exe.html
  • Razuel
    #5217
    Jupiteren* sry
  • Razuel
    #5216
    Ott szerintem is elnéztél valami, mert marson is a +7es az 300milla körül mozog, +8ast meg még nem is láttam :o
  • fiktiv
    #5215
    Hello mindenkinek van egy uj cabal online theme-em ha érdekel benneteket feltölthetem.
  • Doomista
    #5214
    he ? marson nemtudom mi a helyzet,de mercuryn ezek az árak vannak...szrtm valamit ott elnéztél,én egyenlöre nem hiszem hogy ennyiért kapjátok -.-
  • Slipknot14
    #5213
    skillezés?o.O én ráuntam.. fogtam egy botot, oszt leszarom a karaketrem amig nem lesz trans/comp legalább. (60-ig meglesz ;))
  • Slipknot14
    #5212
    ez hüeség... +8-at láttam marson 200kk-300kk körül soxor. +7-ből meg az EoS a legdrágább ami 20-30kk
  • Doomista
    #5211
    hát igen az uncsi,én nekem sem volt könnyü felhuzni full rankra,de jo társaságban sok chatelésel vagy ventrivel jol lehet nyomni :)
  • Gando
    #5210
    a requiemmel meg az a baj hogy rohadt sokat kell futkosni összevissza és egyedül nem nagy buli :D
  • Gando
    #5209
    gondolkodtam hogy megint elkezdek cabalozni csak erőt kell gyüjtenem a skillezéshez
  • Doomista
    #5208
    huh jol jártál vele :D
    én kül mindig a npchez dobtam ha esett +5 anyira nem ér már semmit :D
  • Makee
    #5207
    Mindegy, ezen ne veszekedjetek.Amúgy 40k-ért vettem párat, gondolom elírta az árat az eladó, vagy ilyesmi.Reméltem többet tudok rajta szakítani, de végülis így se rossz.
  • Doomista
    #5206
    inkább a requiemt nyomd :D vagy télleg,cabalozol is ? nem tudtam :D
  • Gando
    #5205
    jóvan a forrásaim igaz elavultak... de megpróbáltam segíteni :D
  • Doomista
    #5204
    nem utállak,csak érted,hülye informáciot adtál neki,amiböl sötét zugba vezetheti magát :DD
  • Gando
    #5203
    mert jól nézett ki... :P most mért utálsz???
  • Doomista
    #5202
    akkor miért irtad le ha azt sem tudtad hogy helyes e ?
  • Gando
    #5201
    de legalább tájékozódok :D
  • Gando
    #5200
    honnan tudhattam volna 4 hónapja nem játszottam... és mivel ilyen lvl 50 körül voltam kicsit nehezen érdekelt engem a +8 meg az ára :D de azért bevásároltam +3 at +4 et meg +5 és a +5 volt a legolcsóbb azt tudom a +3 meg a legdrágább ezek közül...
  • Doomista
    #5199
    megint hülyeséget mondtál...


    azért ilyen olcso mert sok esik.
    de nem a legdrágább a +3....+8 a legdrágáb,az több billio,mig a +7 sem jobbn,de az több száz millio alz.
  • Gando
    #5198
    az eox+3 asak asszem a legdrágábbak vagy nem tom melyikek, de azért mert ritkán esnek
  • Gando
    #5197
    mert gyakran esik
  • Makee
    #5196
    Köszi, de hogyhogy ilyen olcsó?Többi sokkal drágább.
  • Doomista
    #5195
    200 k körül
  • Gando
    #5194
    amikor én játszottam 500k volt asszem sőt akkoriban láttam olcsóbbért is ... de annak már kb 4 hónapja :D
  • Makee
    #5193
    Valaki meg tudná mondani 1 EOG+5 mennyit ér?
  • Doomista
    #5192
    rw3 +3 ?
    hát nekem piros boardom van :D
  • Gando
    #5191
    én azt is szeretem az lett volna a kövi karim csak meguntam a skillezést
  • Razuel
    #5190
    Csak hogy legyen min vitázni: FB a legjobb és kész :D
    Egyébként már +3as az RW3-am :D
  • Gando
    #5189
    azért a fejlődés gyorsasága nem mind1
  • donatus13
    #5188
    Nincs legkönnyebb általában egyik játékban sem minden attól függ ki mennyire tanulja meg használni a karakterét és azt vigye ami tetszik neki ne azt amit más mond neki.
  • Gando
    #5187
    teljesen mind1 melyik a legkönnyebb csak élvezze a játékot
  • Doomista
    #5186
    nem a blader a legkönnyen,istenem -.-