7396
Cabal Online
  • szabi34
    #5185
    Kipróbáltam többet is de wizard tetszik Mercury Channel 10-en. Vki tudna segíteni mert nem nagyon tudom mit hogy kell csinálni
  • JP Forever
    #5184
    Szerintem is a blader a legkönyebb.. Wizardot csinálj.
  • Gando
    #5183
    igaz csak az én szememben könnyü :D de abból van a legtöbb és nem csipázom öket :D inkább fs de már rég nem cabaloztam úgy hogy nem szólok bele
  • Doomista
    #5182
    hülyeséget mondtál.
  • Gando
    #5181
    jah mert az a legkönnyebb...
  • Doomista
    #5180
    blader
  • szabi34
    #5179
    sziasztok most kezdtem a játékot. Milyen karaktert érdemes csinálni?
  • Slipknot14
    #5178
    áh köszi:D Nah hát nem lesz ez olyan rosz:D
  • Krezga
    #5177
    erre:)
  • Slipknot14
    #5176
    és merre?:D
  • Doomista
    #5175
    van
  • Slipknot14
    #5174
    updateről mérnincs sehol info? mi lesz benne, mikor lesz pontosan stb.
  • kakimakika
    #5173
    mivan traki idejársz hazudni?:)
  • Iridescent
    #5172
    Ehh, Mercury-t meg Marsot akartam írni.
  • Iridescent
    #5171
    LvL 50-en inkább soloznod kéne, persze a megfelelő skillrank-al, ahogy Jupiteren csinálják, csak az a gáz, hogy a 25 perc alatt lépsz 4 szintet.
    Pet pedig update után lesz az igazi :) forum.cabalonline.com alul magyar forum, 9th update, le van írva minden
  • Makee
    #5170
    Rohanok is venni egyet. :D
    Amúgy jupiteren nem akar vki chaos arenaba jönni, vagy partizni vagy mittomén?lvl 50-es vagyok és kezdem elunni magam kissé egyedül.
    Premium channelen embert se nagyon látok, a free-k meg tele vannak retardáltakkal, akikkel nem tudok mit kezdeni.
  • sanyiiiii
    #5169
    Jelenleg azon kívül hogy követ még tud követni is:P
  • Makee
    #5168
    Mire jó egyébként a pet, azon kívül hogy követ?
  • starweb88
    #5167
    köszi tegnap még keresgettem azt láttam, hogy lehet mással is fizetni már beisvan üzemelve a clickandpay már muxik is a dolog :)
  • Razuel
    #5166
  • Doomista
    #5165
    hát persze !
  • donatus13
    #5164
    OFF
    CSŐ :D
    Valaki múltkor belinkelt egy oldalt ahol le volt írva ilyen reklám nézegetős cucc amin lehetett lóvét keresni meg van az még?:S
  • Doomista
    #5163
    100 kk-ért min. már biztos lesz :D
  • Doomista
    #5162
    de ugyebár majd lehet venni petet a kövi updatetöl már cabalon is tradeben,nem csak item shopban :D
  • Iridescent
    #5161
    Veszel Item Shopbol.
  • Krezga
    #5160
    Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy pet-et hogyan, mikor lehet szerezni?
  • Iridescent
    #5159
    starweb: nálunk 2 féle fizetést használunk, PaybyCash meg Click and Buy, előbbi lassú, be kell menni bankba, utobbi neten megy a megfelelő kártyával, de azonnali az utalás meg minden. Én azt mondom próbáld ki ezeket, ha megvannak hozzá a feltételek, többit nem is ismerem, meg bonyolult is lehet ezekhez képest.
  • Doomista
    #5158
  • Razuel
    #5157
    GL
  • starweb88
    #5156
    nem azt kérdeztem hogy mit ne csináljak hanem azt ha vki tud segiteni akkor légyszives írjon kössz.
  • Razuel
    #5155
    Nem.. valaki írta, hogy találkozzunk és megbeszéljük a dolgokat.. én mondtam rá, hogy akkor gyertek oda, de csak itt nagy a pofátok és el se mertek jönni..

    starweb: szvsz ne vegyél semmit, mert premium nélkül is nagyon jól el lehet lenni.. Ha nagyon kell farmolsz 40-50kk-t és veszel egy ilyen 30napos BB+t.. majdnem olyan mint a premium csak ebbe nem lehet dummyzni.
  • starweb88
    #5154
    Sziasztok

    Nem tudom, hogy van itt e valaki aki premium accos vagy akármit vett a játékon belül ha van pls segítsen nekem egy kicsit.

    ugye a payment guideba levan irva, hogy megy min keresztül..

    elvileg mVERIFYn keresztül menne de egyszeruen nem tudom, hogy kell rá regelni mert nem találok semmi linket az txtnationon belül regeltem de ott se találok semmi mverify s dolgot :(

    ha vki tud nekem segíteni pls irjon ide vagy pm et előre is köszi :)
  • kakimakika
    #5153
    nem akart senki megverni,te keménykedtél h mennyünk az aranygólba vagy mi a faszom az a putri ahova jársz,és majd ott belenézel a szemünkbe..nyomi kuki
  • Razuel
    #5152
    Ti akartok megverni ti gyertek.. egyébként meg ne is járj kocsmába.. jobb neked a szobád falát nézni..
  • kakimakika
    #5151
    vaz razuel ezek a magasröptü dumák h talizzunk meg ilyenek...ha annyira akarsz miért nem jössz el te ide 250re debrecenhez??eszem a kis zuzádat nyomika.de ha ott laknék sem mennék be leégetni magamat h kocsmába járok...
  • Zarachi
    #5150
    en nem is fogok 100-120km-t utazni de ha lejosz akkor szivesen megtargyalom veled :)
  • Razuel
    #5149
    Jajj ittvan már csaki barátunk.. 14 évesen? Sztem te még a 15öt se emeled meg.. :P
  • ChuckyHUN
    #5148
    Én csak 25öt nyomok :SS
    Mehetek segíteni?
  • Razuel
    #5147
    Olvasd már el még egyszer.. azt írtam, hogy az mivel az FB nem pve kari így a nagyobb gungikat elég nehéz vele solozni.. de nekem elég ha ezek mennek soloba.. rs, b1f stb..

    Amúgy ezekből a hsz-ekből látszik, hogy mekkora looser kis szarok vagytok.. csak netről megy a pofázás, de el nem mernétek jönni egy talira.. :P
  • kakimakika
    #5146
    hát az már tényleg behozhatatlan erő,ilyen földönkívüli erővel egyedül razuel tud megbirkózni,traki,a szinpád a tijéd