7396
Cabal Online
  • Doomista
    #5305
    comboféle bottal igen,de pl 103-t kézzel is eltudja nyomni az illetö,látok pár ismerös nevet,azok jo nagy kombokat löttek,de tuti nem botoznak,mert nagyon pro gamerek :) nekem 35 volt eddig a max ...
  • Slipknot14
    #5304
    ehh mosmeg jó xD
  • Slipknot14
    #5303
    OMG???? lépnék be, és nézem ho 1 ch sem full... aztán megyek tradera és nincs meg egyik karim se..... ekkora szart... töröltek midnen karit?o.O
  • Slipknot14
    #5302
    combo bot... :) neked csak az enemyt kell kijelölni :/
  • Nethyrrea
    #5301
    mert? miért lenne ez hülye kérdés? emlékszem hogy nekem még a 20-al is bajom volt, aki meg 40-50-60-at össze tudott hozni az is überkirálynak számított. nemértem miért lenne ez hülye kérdés... és a top combo count listában ennyi a legtöbb.
  • Doomista
    #5300
    mit ittál ma ? ilyen hülye kérdést nem vártam töled.
  • Nethyrrea
    #5299
    mesélje már el nekem valaki, hogy a rákba hoznak emberek össze 196-os combo countot...?
  • Doomista
    #5298
    offkorz vagy
  • Nethyrrea
    #5297
    csittvan :P :D
  • Doomista
    #5296
    szánalom:D
  • Nethyrrea
    #5295
    bakker, úgy elfelejtettem hogy kell ezzel játszani hogy hú. tanulhatok mindent megint kb :D
  • JP Forever
    #5294
    Rossz net, vagy akármi..
  • attila117
    #5293
    MIért irja h csatlakozni akarok egy szervere hogy faild connect to szerver
  • hjkjzeee
    #5292
    ha látod, hog botolnak , valahogy lehet hini gmet :D
  • Nethyrrea
    #5291
    piacon vehetsz vagy nagynehezen dropból/dzsinn lámpából kaphatsz ha mákos vagy
  • attila117
    #5290
    csa
    most töltöm majd segitene valaki a kezdetekben nekem?
  • Gando
    #5289
    ha találni akarsz akkor sokat fogsz keresni, szerencse kérdése, és playerektől lehet venni

  • szami2
    #5288
    Sziasztok!
    Azt szeretném kérdezni hogy honnan lehet köpenyt szerezni?Találni kell vagy lehet valahol venni?
  • Doomista
    #5287
    akko küdjed a pénzt.
  • Gando
    #5286
    van pár az biztos, de próbáld ki, egy ideig jó lessz de engem nem kötött le sokáig
  • Ariakus
    #5285
    Igazad van, de mondjuk azt halottam és olvastam róla , hogy rengeteg benne a bot.
  • Gando
    #5284
    shaiya-t nem ismerem de ezt neked kéne eldönteni mert te tudod igazán hogy mi tetszik
  • Ariakus
    #5283
    Melyik a jobb mmo? A Shaiya vagy ez ?
  • Iridescent
    #5282
    Mikor írtam a postot, OZORA-nak már 6 napja vége volt.
  • Gando
    #5281
  • Doomista
    #5280
    csak már nagyon beizgult az OZORA fesztiválra :D
  • Gando
    #5279
    hehe rövid velős válasz :D
  • Iridescent
    #5278
    Szimplán szar vagy -.-
  • peter01
    #5277
    Csak nekem nem indul a cabal-om? Vagy vmi update van?
  • Iridescent
    #5276
    Éb bladeremnél a következő van. 550+str, int a fegyohoz, ruhához, 550+dex. Ok: a fegyver miatt érdemes azonos szinten tartani az str, dex értéket, mivel bladehez str, katanahoz dex kell sok. Ezért jó a BL, nem kell szenvedni a pontokkal, mivel str, dex ugyanazt adja.
  • Doomista
    #5275
    nem gagyi az :)
  • sanyiiiii
    #5274
    Mondjuk ha belegondolok tökmindegy:P Hiszen semmi különbség a dex és str között bladernél xD
  • Slipknot14
    #5273
    nomeg kell az str az armorsuithoz, mivel a martial gagyi S:
  • Slipknot14
    #5272
    dex-re? az én bladerem str-es, és elég szépen megállja a helyét:) 200 körül van a dex-je és 500 felett az str. De az már a te döntéseb mire pakolsz.
  • sanyiiiii
    #5271
    Szerintem meg nyugodtan elpakolhatja dexre az összeset ami nem kell vagy osm armorhoz vagy mystichez meg redosm fegyokhoz, ha mar mithrilje lesz ami jobb mint a normalis osm armor / mystic vagy redosm akkor már nem az a pár extract poti fogja foldhoz vagni de addig is konyebb lesz neki valamivel...
  • Doomista
    #5270
    hála az égnek ! este 8tol nem tudok TG-zni,igy elis lett baszva számomra,mert ugye minek a B2F ha nincs 11 class...de most jupi !
  • Gando
    #5269
  • Balintrial
    #5268
    egyelőre +7, update után lehet +9 :D
  • Gando
    #5267
    az még mindig a ruháktól/fegyvertől függ hogy mit fogsz viselni meg ilyenek, ha megmár megvan a mithrill (asszem) +8 as vagy +9(?)-es cuccaid akkor a maradékot belátásod szerint kell elosztani
  • KaszaN
    #5266
    Helló mindenkinek!

    Lenne egy kérdésem. Ha a Bladerem má Transcender akkor utána mikre érdemes pakolni? str? dex? int()?