7396
Cabal Online
  • Doomista
    #5345
    sok pálya van,szal nem egy egész térképböl áll,hanem kisebb pályarészekböl.igy nem kell kbszt sokat menni ide oda.de ha összerakjuk öket+dungeon meg minden,jah elég nagy.
  • ForsyS
    #5344
    igen azt is akartam, csak tegnap este, miután felraktam a játékot már nem jött be az oldal, és ma reggel 8-óta próbálkozok és semmi. Még 1 uccsó kérdés: nagy a bejárható terület ?
  • Doomista
    #5343
    jaja,kasztok vannak.
  • Doomista
    #5342
    az mégjobb.minnél hamarabb annál jobb.
  • sanyiiiii
    #5341
    Fajok nincsenek,.
  • Doomista
    #5340
    annyi kérdésed lenne,hogy szrtm inkább jobb ha majd jolesz az oldal felmész és mindent elolvasol.
    hiv. oldal
    magyar forum
  • Doomista
    #5339
    blader
    force blader
    force shielder
    wizard
    force archer
  • KaszaN
    #5338
    Dehiszen dual trans vagyok csak nem 100lv hanem 95
  • ForsyS
    #5337
    kösz. És milyen fajok vannak ? Meg, hogy van ez ? Mindegyiket tovább lehet fejleszteni 1x vagy hogy ?
  • Doomista
    #5336
    és + 100%
  • Doomista
    #5335
    #5323
  • Slipknot14
    #5334
    170
  • ForsyS
    #5333
    sziasztok, most kezdek cabalozni. Látam írtad, hogy a rendesen játszak. OK. És a Cabalban hány lvl a maximum ?
  • Doomista
    #5332
    hallom raz a bike jött és ugyan olyan gyorsan ment el,részvétem...
  • Doomista
    #5331
    100 lvlre már duel transnak kéne lenni !
  • Doomista
    #5330
    doomer
  • Slipknot14
    #5329
    egyébként nektek se indul most?:S az oldalukat se hozza be, meg a cabal se indul... :S
  • Slipknot14
    #5328
    hát az télleg az :S mos vok 76 trans/completer-el :S:D
  • Razuel
    #5327
    "rendes cabalban asszem valami 15 Iv nél du trans" marhaság.. ilyen nincs..
    Dummyzni csak a rank 30% áig lehet a többit mobon kell és a 15ös kari szvsz még kapi némi xp-t akár a legkissebb mobból is (nagyon keveset) de hogy azokon dual transra felhúzza.. több szintet lép mielőtt elérné a d transt..

    Egyébként meg 2 karid van 130+on és még nem vagy dual trans? :S
    Az elég gáz.. :P
  • gaborvok
    #5326
    Hyyy!Tört szero minek? játsz a rendessel az jobb.. ha meg csak egy "kis"csalással birsz akkor vess magadra..
    Én 1 éve gamelek ugymond folyamatosan, de nem csak game hanem naon sok spanom van már bent a gamben és van amikor csak beszélgetni megyek..
    Iv 133+ Wizzard Trans/A.master
    Iv 141+ Bler Trans/Master
    Bl ernek tök mindegy mire pakolod a pontokat str vagy dex oly mind1 ..
    Havy bl er ampos settben zuzos:)
    50 du trans nem rosz igaz tört szero rendes cabalban asszem valami 15 Iv nél du trans nah azt übereld:D és a rendesben ...
    am nézelödjetek hivatalos forumo...
    nah cscs
  • KaszaN
    #5325
    miaza doomista?
  • JP Forever
    #5324
    Kaszan xDDD
    Doomista neved?Am grat!
  • Doomista
    #5323
    170
  • KaszaN
    #5322
    ÓÓ én ismerem a tfn-t én elvoltam vele XD 2 hét alatt dual trans 50 kari és volt 230.000.000Alzom érdekes majdnem jobban tetszett mint a sima csak uncsi volt mert túl gyors volt ugyhogy abbahagytam :)
  • JP Forever
    #5321
    Doomista hanyas vagy most?
  • JP Forever
    #5320
    Lvl. 10 Warrior, rank A. Expert xDDDD
  • JP Forever
    #5319
    Nemtudom, haverom küldte, tök jó.. Mindenki premiumos.. És ugyanolyan mint a rendes cabal..
  • Super Saiyan
    #5318
    privát szeró?
  • JP Forever
    #5317
    Ismeri valaki a tfn cabalt?:)
  • Super Saiyan
    #5316
    ajjj... megint nem indul a cabal... nektek jó?
  • Slipknot14
    #5315
    dueal perfectre annyiból van érelme ha van valami skill amihez kell még pont azt kimaxolni, vagy van olyan skill amit csak akkor fejleszthecc ha szükséges nagyobb trans. de szerintem fölösleges.
  • KaszaN
    #5314
    ja és ha valaki felfejlődött transcender-re onnan van értelme fejleszteni hogy a legvégére érjen?
  • KaszaN
    #5313
    Valaki megtudná mondani mennyit ér egy Osmium katana?
  • Slipknot14
    #5312
    sajnos nemmontam hüeséget:D
  • Doomista
    #5311
    egy olyan karit 1 hét alatt eltolsz...
  • richard941112
    #5310
    nincs valakinek eladó cabal acc-ja? legalább 60-as szintűt szeretnék min. expert 60-as rankot a pénz nem számít meg a szeró se(de a legjobb lenne a jupiter)részletek megbeszéljük előre is köszönet mindenkinek:)
  • Doomista
    #5309
    de
  • Super Saiyan
    #5308
    ehh, most senkit nem enged be a cabal?
  • Doomista
    #5307
    ok
    sajnos hülyeséget mondtál valamennyire :)
  • Slipknot14
    #5306
    óó de, 103-mat kézzel, beleis őrülne, még ha bosson csinálja és nem kell foglalkozni a targeteléssel.. nekem 37 a max, az is LiD bosson de nagyon nagy mákom volt ho pont eltaláltam utána már nemis tuttam koncentrálni mégegyszer, hogy ennyit üssek.. képtelenség 50-60 fölé vinni hiba nélkül mivel kb 1 mp a csíkon áthaladási ideje, szal azalatt lenyomni mindig..