5806
  • S8DJ
    #5645
    Kösz szépen a választ ma már meg is vettem :D
  • Roger6
    #5644
    Csak megsúgom, hogy túraautóra Race07 jobb, mint rF fizikában. rF formula autó futóműre épül, ez meg WTCC-re. :) Ne legyél elvakult rF-es. Jómagam 5. éve versenyzem rF-ben, tudom mit beszélek.
  • peti193
    #5643
    Az AI miatt Offline is egész jól ellehet vele lenni ,de azon kívül semmi extra. Talán kicsit fizika terén gyengébb az rfactor-nál. Én ajánlani tudom. A mostani ára meg vicc... Én is nem rég vettem. 2K volt annyit nagyon megért.
  • S8DJ
    #5642
    Sziasztok!
    Jövőhéten én is beszerzem, rFactortól jobb szimuláció?
  • Roger6
    #5641
    Thx, mŰködik! :)
  • TG Gida
    #5640
    Állítsd be "No Competition"-re a szervert és el fog inulni.Az 5000-es ping 'asszem tűzfal miatt szokott lenni, de nem biztos.Néha csinálta nekem is aztán meg nem.
  • Roger6
    #5639
    Valaki esetleg nem tudja, hogy tudnánk rendesen dedikált szervert létrehozni? Megvan eredetiben, steam-es. Ott a kellékek közül kiválasztom, hogy Race07 Dedicated Server, elindítom, beállítok mindent. Amint rányomok az indításra, megcsinálja a szervert, és kiírja, hogy the completion dont exist, server shotdown in 5 sec... Most ezzel mit lehet kezdeni?

    Játékon belül is próbáltam hostolni szervert, de egyrészt 5.000-es pinget írt ki, valamint senki nem tudott hozzám csatlakozni.

    Esetleg valaki valami megoldást tud?
  • neilszab
    #5638
    Indulnak a Masters bajnokságok

    Részletek itt!
  • gordon 24
    #5637
    Nahh akkor szerencse.. Nincs mit.. Azért írtam mert minidumpolni azért szokott általában..
  • Lebowski
    #5636
    *steames
  • Lebowski
    #5635
    hohh. bevetettem a régi jó teames trükköt: AppUpdateStat és a ClientRegistry.blob-ot gyökérből kitöröltem majd újra elindítottam, és így most megy.
  • Lebowski
    #5634
    winfos újranyalás után írta ezt ki. Semmilyen modot nem telepítettem. a régi modos volt, lehet ez a gond. csupán azt nem értem, hogy letöröltem az egészet steamen keresztül, és manuálisan is, majd reinstall, és ugyanúgy ez a gondja. Úgyhogy baromira nincs ötletem mit tudnék még csinálni. Még az jutott eszembe, hogy azt a partíciót, ahol a steam van, formatálom és meglátjuk mi lesz. Minden esetre, köszönöm a választ :)
  • gordon 24
    #5633
    Valószínűleg egy letöltött mod, illetve pálya vagy skin rossz helyre telepítése..
  • TG Gida
    #5632
    Mindkettő telepíthető.
  • WinStar
    #5631
    Sziasztok.Azt szeretném megkérdezni hogy a Race on játékra telepíthető-e az STCC2?Mert annyit tudok hogy a race on-ra nem telepíthető a wtcc 2010.
    Köszönöm előre is a válaszotokat.
  • Lebowski
    #5630
    Sziasztok!
    Van tippetek, hogy mi a megoldás erre a hibaüzenetre? (közvetlen indításkor dobja ki):
    Please submit the file 'C:\Users\saját\Documents\Simbin\RACE07\Minidump\Race_Steam1.2.1.9-20110816-110236-3748-1788.dmp' along woth a description of what you think could have cased the crash to a developer near you.
  • Smici1985
    #5629
    Valaki nem tudja, hogy létezik a Snetterton 300 as pályának Race-s változata? Az uj vonalvezetésünek.
  • Kreeder44
    #5628
    Bocsi elírtam Uriels
  • peti193
    #5627
    ID-d alapján nem talállak
  • Kreeder44
    #5626
    én mennék de akkor még nem vagyok otthon de máskor szívesen csatlakozom Utiels a steam ID-m majd vegyél fel pls
  • peti193
    #5625
    Sziasztok!Este csinálnék egy Host-ot sg.hu néven lenne rá jelentkező??olyan eset 8-9 között wtcc 2008-al mennénk pálya még nem fix jellezetek ha valakit érdekel!(Race07)
  • kifli
    #5624
    köszi
  • pointer4
    #5623
    Szinte mind1, ahol én játszottam eddig, oda csak a race07 kellett, és a pályát meg a módot lehetett hozzá letölteni.
    Ahol akarod online nyomatni ligákban, kérdezz rá, hátha pont specializálódtak a két kiadás különbségéből valamelyikre.
  • 37lz55
    #5622
    www.weissbierbude.de -n van egy program ami automatikusan felpakol vagy 6 giga pályát tucatnyi modot skineket (én a nem eredeti skineket ki szoktam törölni mert néha kifagy tőle a game)
  • kifli
    #5621
    ittis megkérdem, ha online szeretnék játszani, esetleg bajnokságokon, akkor gtr evo, vagy race on a jobb választás vásárlás szempontjából?
  • Debilon
    #5620
    majd a retroban lesz ha kiadják
  • wollnerd #5619
    Valaki?
  • Lebowski
    #5618
    pedig nem:)
  • wollnerd #5617
    Ugyan a steam neved mint a SG neved? Mert én így emlékszem asszem: "Lebowski belépett a játékba"
  • Lebowski
    #5616
    mert ugyanabban az időben mi is ott voltunk, és mi is ezen háborogtunk
    :)
  • wollnerd #5615
    #5609?
  • wollnerd #5614
    de még a Monza Raceway-on is voltam.
  • wollnerd #5613
    de! asszem ott voltam! :D
    Ezt miből gondoltad?
  • Lebowski
    #5612
    csak nem valenciában voltál?? :D
    én is arra számítottam, hogy itt nem a 10 éves felfogás lesz a módi, de mégis... ez vele jár sajnos.
  • wollnerd #5611
    Nem hiszem el hogy ilyen köcsög, bunkó játékosok vannak a szervereken! Félrelökik az útról a versenyben, sőt még edzéseken is!!!
  • wollnerd #5610
    Tulajdonképpen ezért van sok "UNKNOWN" szerver! Igaz?
  • wollnerd #5609
    Ez a pálya melyik DLC-ben van? A videó azt mondja hogy a Retro-ban van, de az nincs.
    De jó hogy ezek a DLC drágábbak mint az Media Markt-os Race On! (2.000 HUF)
  • wollnerd #5608
    hát igen... jó sok mod linkje a más oldalakon http://www.nogripracing.com/ oldalra vezet ahhoz regisztrálni kell, de örömmel regelek. :)
  • leho94
    #5607
    high-on is ugyan ez a probléma
  • Roger6
    #5606
    A regelés kb. 1 perc 10 mp, ha ennyit nem tudsz megtenni a modokért... A többit tudod. :)