5806
  • Debilon
    #5685
    plusz: van hogy jópár másodprecet várni kell mire elindul, türelem
  • Debilon
    #5684
    miaz a setup config?

    amikor elindítod feljön egy ablak 3 opcióval

    start game
    setup video
    meg egy harmadik (ha jól emlékszem)

    a setup video- ha elindítod és beállítottál mindent le OK -zod, utána a start Race 07 vagy mit kell nyomni
  • Drape
    #5683
    Sziasztok,

    Egy magazin mellé a Race07 jár most teljes játékként. Ezt tökéletesen feltelepítem, a steam mindent okénak jelöl, ámde indítanám és rögtön a setup config össze is omlik. Valaki tapasztalt ilyet?

    Előre is köszi a segítséget!
  • Roger6
    #5682
    Michelisz is nyomja a Race-t, éppen élőben látni itt: http://multibc.tv/SIMSPORT/streami/
  • TG Gida
    #5681
    Visszajátszásban nem látszik.
  • Roger6
    #5680
    Az lehetséges, hogy visszajátszásban nem látszanak a mutatók belső nézetből? Tehát a műszerfalra gondolok, nem a virtuális mutatóra (Pl. Morris-ban RPM vagy sebességmérő).
  • Smici1985
    #5679
    Akit érdekel:
    Lada Priora WTCC
  • SenorGrande
    #5678
    Hello.
    Karácsonykor megvettem Raceroom-on a Race07-et, de csak angol nyelvű manual-t tudok letölteni hozzá. Fel tudná valaki tölteni a magyar - dobozos - verzióból a kézikönyvet valahova? Előre is köszönöm!

    (A játékot már sikerült honosítanom a config.ini szerkesztéssel.)
  • TG Gida
    #5677
    Nem cheat,de nagyon zavaró volt.Kipróbáltam és tényleg túlmelegszik a motor.Viszont az összes BMW kihullott a 7. kör végére,mégis csak kinyírható a motor.
  • TG Gida
    #5676
    Az lehet.Cimborám mondta,hogy nem lehet a motort kinyírni,hiába melegszik túl.
  • Roger6
    #5675
    Tipp: nem lehet, hogy levették a radiátort, és azért füstöltek? Nem tudom, csak kérdezem. Vagy ez egy új csít.
  • TG Gida
    #5674
    Száraz volt és csak a BMW-k füstöltek,de úgy,hogy féktávon nem mertem mögöttük maradni.Ha hazaérek teszek be képet.
  • Debilon
    #5673
    nem lehet, hogy nedves volt a pálya?
  • wollnerd #5672
    A kipufogójából vagy a motorjából?
  • TG Gida
    #5671
    Tudja valaki,hogy a retro BMW miért füstöl olyan veszettül?Ma versenyeztünk Monzában és alig láttam valamit a füsttől.
  • gordon 24
    #5670
    jahh!! Azt nem tudom off nem játszom vele...
  • JJ Jocika
    #5669
    Érdekes mert Dedicated serveren működik a dolog,csak offlineba van ez a gondom.
  • gordon 24
    #5668
    Ez egy nagyon jo kérdés.. Nekem menti. Szóval passs.. Sorry.
  • JJ Jocika
    #5667
    ? :)
  • JJ Jocika
    #5666
    Üdv.
    Olyan kérdésem lenne,hogy verseny befejeztével miért nem ment adatokat a Log mappába.
  • Debilon
    #5665
    pedig a controls menüben kell beállítani, hogy melyik bill legyen az
  • TG Gida
    #5664
    A garázs menüben,a pit menu presets-ben létre kell hozni egy új beállítást.
  • HG
    #5663
    Sziasztok!

    Bocs, ha már van tárgyalva valahol, nem találtam.
    Formula 2000 -versenyt futok, kimegyek boxba, jobb oldalt van egy menü.
    Tudom állítgatni, de nem tudom elfogadtatni (confirm)
    Melyik gomb (parancs) amivel confirmálni lehet?
    Controls beállításokban már minden billentyűt beállítottam, de így sem megy. Help please!
  • Alexease
    #5662
    Konvertalt vagy ujonan keszitet palyanal szukseg van a HAT file-ra, ami egy generalt adat, azon "mennek" az autok. Uj palyanal, vagy ha nincs, vagy ha uj kell mert modositva lett a palya, erdemes bekapcsolni a PLR file-ban a "Always Rebuild HAT" reszt, ami minden inditasnal legeneralja a legfrissebet.

    En csak rF-fel foglalkoztam, de valszeg a RACE-ben is mukodik.
  • Smici1985
    #5661
    Na meg van a megoldás. Egész éjjel ez piszkálta az agyam, h kell megcsinálni. A működéshez kellett a GTR2-ből a HAT file, feltelepítettem elinditottam ott egy versenyt aztán kiléptem. A HAT filet bemásoltam a mappába és már jó is lett. Mondjuk ezen a pályán sokat kell dolgozni, h normálisan nézzen ki. Nem tudok rf-hez egy jó verziót?

    Köszi a segítséget.
    Akkor most jöhet a WTCC naptár "legjobb" pályája Tianma is. :D
  • gviski
    #5660
    pálya tapadási adatai lesz erre a megoldás ha jól emlékszek. nem tudom de asszem a .tdf fájlban található (vagyis az rFactornál így lett volna)
  • gordon 24
    #5659
    De asszem nem bonyolúlt. A Tapadási adatokkal kell variálni valamit..

    Próbáld meg azt, hogy egy olyan pálya aiw-jét nyisd meg ami jó, és a tapadási adatokat rakd át..

    Mert lehet a pályán variáltak valamit.. És nem a kocsiknál...
  • Smici1985
    #5658
    Hát asszem akkor ez egy félbe maradt project lesz. De akkor már tudom mi baja volt a Tianma konverziómnak is.
  • gordon 24
    #5657
    Általában a gumi filok nem jók hozzá. Clio cupba is volt ilyen. sajna nem én oldottam meg, de ha a gumi fizikát macerálod elvileg elmúlik...
  • Smici1985
    #5656
    Gyakorlatilag átkonvertáltam a GTR2-ből Infineon-t, DE van egy olyan probléma, hogy amikor kiszeretnék gurulni a pályára az autó félig el süllyed az aszfaltban és nem tudom, hogy mi a hiba.

    A pályát feltöltöttem ide:
    Infineon /Sonoma/

    Ha valaki meg tudja oldani a problémát légyszi csinálja meg. Aztán küldje el nekem.
  • TG Gida
    #5655
    Elkészült az XD új verziója az 1.2.1.10-hez
  • Alexease
    #5654
    Talan 2000 Ft korul lehet a teljes RaceOn csomag, talan megeri...
  • nyusz
    #5653
    Sziasztok! Steamet, hogy lehet kijátszani hogy lehessen online nyomni haverokkal? Race on van fenn de ha csak ha 07el megy az is jó.
  • 42nd Intruder
    #5652
    Fel kellett patch-elni, de mivel ez offline verzió, így csak a 1.2.0.1 verzió a max... Namármost itt meg betöltésnél kifagy. Ha jól láttam sokan panaszkodtak erre nemzetközi fórumokon, de megoldást nem találtam. Talán majd a Race On esetleg...
  • TG Gida
    #5651
    Attól függ,hogy mit tartalmaz a mod.Skineknél a dokumentumok közé kell másolni.Vannak bizonyos modok,amiknél kicsit variálni kell.Linkeld be és megnézem.
  • 42nd Intruder
    #5650
    Kéne egy kis help nekem... Feltettem a Race 07-et, majd nagy lendülettel akartam modot rakni rá. Bemásoltam a fájlokat a játék könyvtárába, ahova kellett, viszont a játékban ennek ellenére nem jelenik meg az ehhez tartozó bajnokság, se semmi... Új vagyok Simbin játék nyúzásában, de sehol se találtam infót erre... Esetleg valakinek ötlet?
  • Roger6
    #5649
    Jó-jó, ne sírj már vazzeg!
  • S8DJ
    #5648
    World Leaderboardnál nem lehet több versenyző nevet megadni?
  • peti193
    #5647
    Nem tesz semmit , remélem sok szép órát/napot/hetet/hónapot... fogsz eltölteni vele.
  • peti193
    #5646
    Nem teljesen értem milyen elvakultságra gondolsz
    Talán ebből a mondatból jött le a dolog:"Talán kicsit fizika terén". Nem tudom nálam a talán kicsit gyengébb nem jelent semmilyen elvakultságot.