5806
  • Plett
    #5725


    Salzburgringet csak rFactorra láttam. Remélem át lesz konvertálva.
  • TG Gida
    #5724
    Salzburgring meg van valakinek?
  • Plett
    #5723
  • z0ty4
    #5722
    Slovakiaring race07
  • TG Gida
    #5721
    Sikerült már valakinek túlmelegíteni a fékeket?Az előbb 1200 fokig fékeztem egy R8-ast,mégse szóltak a boxból.
  • Roger6
    #5720


    Szerver név: rFGT -rFGT.atw.hu
    Password: rfgtmini
    Knockhill letöltés: Knockhill

    10 perc quali, utána 2 x 10 kör verseny (kb. egy perces körök, szóval gyors lesz), fordított rajtsorrenddel. Fair play mindenek előtt. Mindenki várunk szeretettel!

    rFGT Team
  • Roger6
    #5719
  • Plett
    #5718
    Most így belegondolva sanszos hogy de, csak szokott néha csúszás lenni. Akkor viszont nem gáz. :)
  • Roger6
    #5717
    8-ig nem lesz vége?
  • Plett
    #5716
    Hú megelőztél Grab. :(

    Mindegy, linkként kirakom, amelyik mod jobban tetszik arra mennek. :)
    http://hopto.hu/images/news/race07funrace_marrakech.jpg
  • Roger6
    #5715
    Tiszteletem!

    Holnap este fun race-t szervezünk Mini Cooper mod-al, Knockhill pályán, este 8 órai kezdettel. Infók, elérhetőségek és egyéb holnap délelőtti nap folyamán (szerver elérés, jelszó, pálya letöltés link stb).

    Széles utat!
  • kiscody
    #5714
    szevasztok
    kéne egykis segítség!
    f1-s mosban ha bajnokságot csinálok nincs visszapillantó tükör,de sz.edzésen van!!!
    Mitkell csinálni
    köszi
  • GX25
    #5713
    Nagyon köszönöm.
  • SenorGrande
    #5712
    Itt alul van élő mediafire.com link.
  • GX25
    #5711
    Sziasztok!

    Ezt a modot nem tudjátok, hogy honnan lehet letölteni?

    Google egy megaupload linket dobott de az ugyebár nem él.
  • Lebowski
    #5710
    Még nem. Éppen nem sok időt töltök monitor előtt, mint ahogy észrevehetted :) azt sem tudom jelenleg hol áll a cucc, de máris rálesek :)
  • TG Gida
    #5709
    Előfizettél már a cars-ra?
  • Lebowski
    #5708
    Más nyílt versenyeken is egyfolytában az a módi, hogy eszköznek használják az előttük haladó autót lassításhoz. Miért lenne ez másképp. Sokat vezettünk együtt Gidával, ezért írtam ezt. No offenz.
  • Plett
    #5707
    Kifejtenéd bővebben?
  • Lebowski
    #5706
    Mily meglepő...
  • Plett
    #5705
  • Roger6
    #5704
    Hm... Nem történt még ilyen veled? Szokj hozzá. Ez nem a ligától függ, hanem a versenyzés velejárója. Főleg egy funrace-n.
  • Plett
    #5703
    Ez benne volt a pakliban, mert mint a hirdetés is mutatja funrace. Most először mentünk Race07-el, itt tudnak indulni olyanok is akik nem rendelkeznek szuperliszenszel, tehát potenciálisan veszélyesek. Sajnálom hogy belekeveredtél.
  • TG Gida
    #5702
    Jó verseny volt.Az első körben úgy kilöktek a pályáról,hogy oda lett az autó.Gratula!
  • Plett
    #5701
    Tekintve hogy csak funrace, így de. :) Az éles bajnokságba valószínűleg teljesen ki lesz kapcsolva.
  • TG Gida
    #5700
    Ugye nem novice beállítással lesz?
  • TG Gida
    #5699
    Ott leszek.
  • Plett
    #5698
  • Roger6
    #5697
  • Plett
    #5696
    Sziasztok! Ha esetleg érdekel valakit:
  • Roger6
    #5695
    Én meg azt sem tudom, mi az :)
  • Kreeder44
    #5694
    vajon a ranked serverre miért nem tudok csatlakozni?? évekig semmi gond nem volt most meg nem enged fel... valakinél jelentkezett ilyen probléma?
  • peti193
    #5693
    Sziasztok! Eladó a Logitech DFGT-m

    Bővebben itt:Jó állapotú Logitech Driving Force GT
  • Debilon
    #5692
    w7-el semmi baja, nekem is az van
  • Drape
    #5691
    Nincs ékezet, ellenőrzés lefuttatva. Elméletileg minden okés, gyakorlatilag meg..... Gondolom a Win7 nagy baj nem lehet.
    Mindenesetre köszönöm a segítséget!
  • Roger6
    #5690
    Nem tudja valaki, hogy hotlaps-ot hogyan tudok fabrikálni egy szerverhez? Mármint hogy neten lehessen nyomon követni, hogy ki milyen időt ment. (Nem LiveTime-ra gondolok, sima hotlaps-ra.)
  • balazsgigi
    #5689
    Egy kulcs van,ami mindkettőt aktiválja.
  • SenorGrande
    #5688
    A PC Guruban külön-külön kulcs van a Race 07-hez és a GTR Evolution-höz, vagy egy kulcsot adnak a kettőhöz egyszerre?

    Más. Még mindig nem tud senki egy magyar manual-t feltölteni nekem sehova Race 07-hez? (Lsd. #5678)
  • Debilon
    #5687
    steam kliensen belül, jobb klikk race07-en, majd tulajdonságok, helyi fájlok (local files), és itt a verify integrity of game cache-t érdemes lefuttatni

    valamint, ugye nincs ékezet annak a mappának a nevében egyikben sem amelyikbe telepítve lett?
  • Drape
    #5686
    Én a grafikai beállításokra gondoltam csak hülyén írtam.
    Mivel első indítás lenne, ezért ha a Start Race07-re klikkelek akkor is a grafikai beállításokat indítja de már az sem indul el hanem kapom a hibaüzenetet, hogy appcrash.