5806
  • Plett
    #5766
    Így van, Race Injectiont érdemes megvenni, cdgalaxisnál kapni pl.: http://cdgalaxis.hu/PC/19788/race-injection.html
  • Roger6
    #5765
    Race Injection teljesen jó vétel lesz. Ha jól tudom, akkor egy steam kódot fogsz kapni majd, amit a Steam-be beírva letölthető lesz a játék (persze akár dobozban is megveheted, ha árulják valahol, de így is a steam-en tudod aktiválni a játékot).

    Sok sikert hozzá!
  • Linda2012
    #5764
    Sziasztok!

    Valaki tudna nekem segíteni, hogy melyik fajta Race szoftvert kell megvenni ahhoz, hogy magyar bajnokságon lehessen játszani, steam-en keresztül.
    A páromnak akarom megvenni ezeket, de nem szeretnék mellé fogni. Ha a Race Injection-t megveszem ahhoz kell még valami? Vagy esetleg elég lenne csak pár kiegészítő, csak mert a Race 07 és az EVO már meg van, mert a PC gurunak a februári számát megvettük amiben ezek voltak!

    Születésnapra szeretném megvenni neki, ezért nem akarom őt megkérdezni. Így hozzátok fordulok!

    Légyszíves segítsetek nekem.


    Köszönöm: Linda
  • Plett
    #5763
    Valaki tud olyan online működő Doningtont, ami alkalmas kamion versenyre, kifér a box utcából? :) Van 2004-es és 2011-es verzióm is, ám sajnos a 2004-esben nem fér ki a kamion, 2011-es pedig jó lenne, de online nem működik, kidob cheat problémával - neten utána néztem és sajnos másnak is ilyen problémája van.
  • gordon 24
    #5762
    Szereted a száguldást? A test test elleni csatákat? Akkor itt helyed! Szeptembertől a VSR HTCC újra elrajtol. Egy bajnokságon belül két kategória győzelméért harcolhatsz, 12 méltán híres a világ különböző pontjain megtalálható versenypályán, Race-onban az STCC 1 illetve 2 ben megtalálható autó típusokkal.
    A jelentkezés már folyamatban autó választás Augusztus 8-tól.

    Bármi kérdésed infód van jelentkezz! A bajnokság fizetős 1700ft/fő. Ezért a győztesek (mind2 kategória és a csapatbajnokság első 3 helyezettje) oklevelet és kupát kapnak.

    Jelentkezés:
    VSR.hu

    És egy kis ízelítő:

    Donnington Park
  • SenorGrande
    #5761
    Van még az akció, Race Injection (inc: RACE 07, STCC The Game 2, Formula RaceRoom, GT Power Expansion, Retro Pack, WTCC 2010 Pack) 9,99 Brazil real, google szerint ~1 158 Ft, de nekem 1125-öt vont le a CIB.
    Csak azért írom be még egyszer, hogy szerepeljen benne a brazil ár is, nehogy valaki akción kívül vegye meg, teljes áron majd. . .)
  • SenorGrande
    #5759
    Akit érdekel, akciós a Race Injection a nuuvem-en (brazil hivatalos online bolt). Természetesen Steam kulcsot ad, PayPal-on keresztül CIB-nél 1125 ft volt!
  • Roger6
    #5758
    Hm, 110 versenyző, szépen alakul. Remélem lesz online TV közvetítés.
  • fekete0012
    #5757
    valaki egy setupot tudna dobni az elsö versenyre?
  • neilszab
    #5756
    Eddig több mint 60 versenyző futott mért kört a szerveren, alakul a mezőny! :)

    Résztvevőszám limit nincs, lehet jelentkezni, a prekvalifikációban elért eredmény alapján fogjuk A, B és C szerverekre elosztani a versenyzőket a futam előtt.

  • neilszab
    #5755
    Sorry, nem az volt a baj, hanem hogy elfelejtettem, hogy a mobilnetem átjátsza a képeket egy köztes url-re... így a jó a kép és katt! ;)

  • Alexease
    #5754
    Erre, csak tele van ekezetekkel es space-szel;)
    http://elitgamer.net/kepek/HTCM%20Ny%C3%A1ri%20Kupa%202012%20plak%C3%A1t.jpg
  • Roger6
    #5753
    Milyen képre?
  • neilszab
    #5752
    Indul a [b]Seat Leon EuroCup[/b]] nyári bajnokság, a részvétel teljesen nyílt és mivel eddig elég nagy az érdeklődés, így biztosan mindeki találni fog magának méltó ellenfelet egy kiadós fightolásra:



    Katt a képre!
  • z0ty4
    #5751
    2012.07.04.-én elkezdődik a HTCM nyári kupa sorozat
  • Roger6
    #5750
    Igen, kell Steam hozzá.
  • Fehercsoki
    #5749
    És akkor ezzel már megy a multi is:) Na ennyit nekem is megér. Steames játék egyébként? Tehát kell steam hogy tudjak multizni?
  • SenorGrande
    #5748
    Most már csak 1000 ft a februári pc-guru Race07 és GTR Evolution teljes játékokkal. Annyit már tényleg nagyon megér, akinek nincs meg. Nekem csak a kiegészítő hiányzott, de most megrendeltem.
  • Roger6
    #5747
    Hehehe, ez érdekes.
  • Fehercsoki
    #5746
    Köszi majd beszerezem azt is, de egyelőre még ezzel is elvagyok:)
  • Plett
    #5745
    Nincsen sajnos, valamilyen oknál fogva azt "véletlenül" kifelejtették. :)
  • Roger6
    #5744
    Injection-ben nincs benne EVO?
  • Plett
    #5743
    GTR Evolution.
  • Fehercsoki
    #5742
    Race Injection van meg, ez minden előző race játék autóit/pályáit tartalmazza, vagy érdemes még mást is beszerezni mellé?
  • gordon 24
    #5741
    Ez a megoldás van csak más nem igazán..
  • Plett
    #5740
    Köszi, de sajnos nincs adminisztrációs jogom a szerveren, nem tudom futtatni a progit. :( Kéne valami alternatív módszer... :)
  • gordon 24
    #5739
    Mweight progi.. És igen:)
  • Plett
    #5738
    Valahogy át lehet írni hogy a szerver ne csak 25 klienst engedjen fel? Hallottam hogy van valami program, de egyenlőre nem találtam semmi infót erről, hátha ti okosabbak vagytok. :)
  • Kreeder44
    #5737
    Sziasztok erre tud valaki valami megoldást kb fél éve nem enged ranked szerverekre... Eredeti a game Race 07, GTR evo, Race on, STCC2 dlc-kel kint se engedi és ingame-nél is ezt az üzit kapom "STEAM FAILED: Steam validation stalled" az official oldalon a világranglistán van már időm meg helyezésem... Légyszi segítsetek
  • gordon 24
    #5736
    Jaja! Ez van sajnos..
  • Plett
    #5735
    + az adminolhatóság meg a sorrend írogatás hiánya :)
    kár hogy az ami megvolt rFactorban azt innen kihagyták
  • gordon 24
    #5734
    Az időmérés az sajna szar. Erre nincs megoldás..


    Hát mi a rajtot is úgy oldjuk, meg hogy mind 2 futamon álló.

    Ugyan is a gép nagyon szarul adja át az autót. Főlleg Add-on pályákon csinál olyat, hogy 3-asba teszi, elrántja a kormányt stb stb. Szóval szar:D Így álló rajt a normális.

    Illetve sok ligában csinálják azt, hogy van egy pace car skin és egy pilóta vagy bt tag isten tudja ki vezeti.És akkor tudtok gördülő rajttal indulni.

    Ilyen estben meg lehet úgy csinálni, hogy a race1 en álló rajt van. A Race2 n az első körben vezet titeket valaki majd rajt.

    Sajna ez a része botrányos a Race07 sorozatnak.. De nincs mit tenni ez van.
  • Plett
    #5733
    Nálunk még elég az új ez a Race sorozat, nálatok már régóta megy:
    - az időmérőt hogy oldjátok meg ha lejár az idő? nem találtatok valami beállítási lehetőséget hogy belehessen fejezni az utolsó elkezdett kört?
    - csak 1 fajta rajtolási lehetőség oldható meg 2 futamra? tehát azt nem lehet, hogy első futam álló, második repülő?
  • gordon 24
    #5732
    Én nem hiszem, hogy baj lenne:) De nem én készítettem, tehát erről én nem tudok nyilatkozni..
  • Plett
    #5731
    Akkor valószínűleg a trackpackotokból lévőn megy. :) Nem gond ha majd kölcsön veszem a funrace-hez?
  • gordon 24
    #5730
    Nem tudom ki csinálta, de ez a pálya van a naptárunkban. Csorosz Laci egyébként nálunk is versenyez.
  • Plett
    #5729
    A videón lévő Salzburgring megegyezik a VSR pályájával, tehát akkor VSR-es pilóta készítette? Mert akkor nem várok az e-mailre. :)
  • gordon 24
    #5728
    Ha szeretnétek versenyezni a pályán, gyertek a VSR HTCC bajnokságába Szeptembertől! Benne van a szezonban::D


    Forum linkunk:

    VSR forum.
  • Plett
    #5727
    Írtam is a videó alá, hátha elküldi/feltölti. :)
  • TG Gida
    #5726
    Salzburgring hot lap