5806
  • JonasSandor
    #5806
    Megkezdődött az idei szezon is, egész jól megy a norbi.
  • gordon 24
    #5805
    Sziasztok!
    Ha van még kedvetek race07-ezni gyertek!

    jelentkezés és infók : VSR

  • hermann05c
    #5804
    Sziasztok !
    Elindítottam egy közösségi finanszírozásos kampányt ! Megkérlek titeket osszátok meg minél többet, jusson el mindenkihez akinek bármi köze van a szimulátorozáshoz ! (Nem kifejezetten pénzt gyűjtök vele, hanem előrendeléseket !!!)
    Facebook oldalam:
    www.facebook.com/herrysproducts

    kampány oldala:
    http://www.creativeselector.hu/projekt/show/hermann_gabor_4344_ha_neked_is_draga_a_szimulatorozas_0
  • maffioso
    #5803
    Igen, közben erre rájöttem, és az több csapat esetén is működhet olcsóbban. Köszönöm.
  • Adam Jonas
    #5802
    Szia!

    Sajnos a RACE 07 erre alkalmatlan, viszont rF1 tudja szintén a 24 órás futam dolgot.
  • maffioso
    #5801
    Sziasztok!

    Tudtok esetleg olyan modról, aminek keretein belül 24 órás verseny lejátszható? Rendes 24 órára gondolok, mint rF2 vagy GT5 esetén.
  • neilszab
    #5800


    Race07 és GTL Legends Hotlap verseny, a fődíj Formula Student versenyautó tesztvezetés , mely a 10 legjobb köridőt elérő versenyző között kerül kisorsolásra!

    A részvétel nyílt , további részletek:
    Nyerj Formula Student élményvezetést Hotlap-ozással!
  • neilszab
    #5799


    Profi szervezés, 40+ fős mezőny, korrekt ellenfelek, élő online TV közvetítés, forma autós tesztvezetés, mint fődíj!

    Részletekért katt ide: HTCM7 Bajnokság!
  • neilszab
    #5798
    Ez egy nyári nyílt Fun jellegű kupa, bármelyik futamra lehet csatlakozni, akinek kedve van versenyezni. ;) Előző futamon 40 fölött voltunk.

    Versenynaptár a leni link mögött található.
  • Roger6
    #5797
    Július 3-án indult ligát raksz ki 13-án? :) Kicsit elkéstél. Meg én is a válasszal.
  • neilszab
    #5796
    [/nagy]Nyílt Nyári bajnokság: Touring Car SummerCup 2013[/nagy]



    0-24H rendelkezésre álló szerver, látható köridők a felkészülés alatt, nagy létszámú és korrekt mezőny, profi szervezés, jó hangulat!

  • Roger6
    #5795
    Csütörtökönként szoktunk fun szervert létrehozni, azaz egy teljesen publikusat, jelszó nélkül. Bárki jöhet, max 20 főig. Ma sem lesz ez másképp.

    Kicsit bővebb info:

    Ma este 19.00-kor ismét Race07 , ismét Minivel!

    3 pályát tervezek:
    - Macau
    - Brands Hatch
    - Valencia

    Macauval kezdünk, a többi random, ahogy a szerver akarja.

    Szerver start: kb. 18.00, szerver restrart: 18:55
    5 perc practice
    10 perc qualy
    2 x 10 perc verseny

    Szerver IP-t 18.00-kor tudom közölni, ha érdekel valakit.
  • Fehercsoki
    #5794
    Igen mindenkinek bármikor. Ha gondolod leírom priviben hogy hogy volt pontosan, ha újra árulják majd a G27et akkor megint lesz ennyiért.
  • Alexease
    #5793
    Ha valoban 52-ert lehet(ett) szerezni, akkor valoban draganak tunik. De kerdeses, hogy mindenkinek es barmikor van?
    Plusz, ehhez elvileg G25 valto volt, amin meg rajta van a botvalto lehetoseg, ami sokat szamit (annak aki komolyan hasznalja a progikat).
  • Fehercsoki
    #5792
    52k volt újan a G27 pár hete logitechtől(PH-n keresztül), ahhoz képest drága. Persze most nincs G27, de biztosan lesz valami, most nincs ilyen árkategóriában kormány, valamelyik gyártó biztosan észre fogja ezt venni.
  • Alexease
    #5791
    Mihez kepest draga?:)
    Most boltban 80E korul van. Nem nagyon van altenativa, hasonlo kategoriaban, a Thrustmaster +100E, a Fanatec +150E.
    A normalis ket pedalos valtozatok is 35-40E kornyeken vannak, es azert az mas vilag (a 3 pedal es a H-Pattern jo dolog, legalabbis szimesnek).

    Ha lett volna penzem, valszeg tartaleknak megvettem volna:D
  • Fehercsoki
    #5790
    Látom már el is kelt, pedig nem adtad olcsón O.o
  • DrTre
    #5789
    Nem akarok pofátlankodni, de mivel magam is szimulátoroztam, hol máshol tudnám ajánlani a kormányomat eladásra, mint versenyzők között. :)
    Logitech G25, G27 pedállal
  • Roger6
    #5788
    Motorháztetős nézetben van valami lehetőség arra, hogy ne mozogjon a motorháztető? rF-ben stabilan áll a képernyőhöz képest a motorháztető, itt meg beinog minden fele, engem zavar a dolog. Van erre megoldás?
  • pedobear
    #5787
    Netkar Pro 1.3 március 1-ig csak 4.99€ a 19.99€ helyett.

    http://www.netkar-pro.com/main/index.php?option=com_content&view=article&id=112&Itemid=54&lang=en
  • neilszab
    #5786
    Sziasztok,

    Holnap lesz egy Honda Civic tesztfutam, gyertek ha van kedvetek:



    Részletek:
    http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?4409
  • Black Ghost
    #5785
    Na így már értem, tehát a meglévő skinekhez tudnék ujjat csinálni.

    Köszönöm szépen!
  • TG Gida
    #5784
    A gamedata meg az uidata könyvtárakat másold a race07 könyvtárba.A paintkit skinkészítéshez tartalmaz psd templateket.
  • Black Ghost
    #5783
    Urak, elkélne egy kis segítség!

    NoGripRacing -ről leszedtem a "Porsche Mobil 1 SuperCup" módot, ami tartalmaz egy "PMSC v2 Paintkit" nevű fájlt, de az istenért sem tudom kitalálni hogy hova tegyem.

    Itt az angol nyelvű leírás: link

    "1.Remove all files from version 1 or version 2.0 of the mod before installing this version 2.5.
    2.Upon extraction (I suggest extracting the file to a selected folder in your computer and use 7-Zip for that purpose - it's free, just Google for it) the resulting folder named 'Porsche Mobil 1 SuperCup for GTR Evolution v2.5' will include a compressed file named 'PMSC v2 Paintkit' with the relevant .psd files you need to paint a new skin and two folders named 'GameData' and 'UIData' with all the mod files.
    3.Copy 'GameData' and 'UIData' to either:
    'X':\Steam\SteamApps\yourname\race07 (Steam installation path); or
    'X':\GTR Evolution\Addons\GTR Evolution (offline installation path).
    Nothing will be overwritten.

    Ha valaki elmagyarázná hogy mit akar, megköszönném!
  • SenorGrande
    #5782
    A dobozos/digitális GTR, GTR2 és GT Legends kulcsok most már aktiválhatók Steam-en!
  • SenorGrande
    #5781
    Még lehet kapni 1000 ft-ért (!) a februári pc-guru-t, Race07 és GTR Evolution teljes játékok Steam kulcsával! Annyit nagyon megér.
    Ehhez még ízlés, és pénztárca szerint válogathatsz kiegészítőket (EXPANSION) a hivatalos Raceroom shop-ban. Ezekhez a játékokhoz Steam szükséges.
  • Panzeradler #5780
    Tökéletesen megválaszoltad, akkor lehet, hogy jöv. hónapban jelentkezem:)
  • gordon 24
    #5779
    Az ai az szar úgy ahogy van:)

    Tehát offlinet felejtsd el..

    Online érdemes játszani vele. A Fizika szerintem baromi jó. Mennyire valós? Kérdezz egy WTCC-st:)


    A Játék úgy néz ki, hogy volt 2007 ben a Race07. Ezt tökéletesen felesleges beszerezned.

    Vedd meg a Race-on-t Ebben benne van a Race07 stcc meg egy két cucc.

    Van még az STCC2, GTR evo amit érdemes megvenned.

    Kb az egész cucc ha mindent megveszel megvan egy 10 es ből.. Ha megvan szeretettel várunk a ligánkba:))


    VSR.hu HTCC megy Februárig.


    Remélem megválaszoltam:))

    Üdv.
  • Panzeradler #5778
    Haliho!
    Srácok, hogyan épül fel a játék? Tehát van az alap race 07(amibe gondolom van pár verseny és kocsik) és vannak különféle dlc-k amik még adnak hozzá a játékhoz, és vannak hozzá modok is? Remélem érhető a kérdésem:D

    Fizika mennyire valós és az ai?
  • komorszabi
    #5777
    250 FPS It's good for me :)
  • komorszabi
    #5776
    Köszi
  • TG Gida
    #5775
    Fraps
  • komorszabi
    #5774
    Sziasztok! Ebben a játékban hogylehet kimutatni az FPS-t? Nincs olyan kombináció mint az rFactor-nál?(ott Ctrl+f)
  • neilszab
    #5773


    Részletek: HTCM6 Bajnokság
  • neilszab
    #5772
    Köszi, jogos, úgy próbáltam, hogy kihúzom a netet és utána próbáltam valahogy offline beröffenteni, de a lényeg az, hogy még online állapotban kell offline módba tenni és úgy utána már net nélkül is beindul.

    Köszi a rávezetést!
  • Debilon
    #5771
    először elindítod klienst offline-ba teszed, aztán restartol a steam (ha jól emlékszem) utána futnia kell a race07-nek is offline módban
  • neilszab
    #5770
    Szia, igen próbáltam ezt, de így nem indul el a sajnos a Race, ha nincs net.

  • Adam Jonas
    #5769
    Asszem a Steam-ben van egy olyan funkció, hogy offline-ná teszed a Steam-et. Ez csak azt fogja jelenteni, hogy maga a Steam kliens megy át offline-ba, így indításnál nem fog internetkapcsolatot kérni - legalábbis nekem egyszer volt már netszakadás, vagy elment egy pár percre, miközben játszottam, s átrakta a Steam-et automatikusan offline-ná.

    A menüsorba a legelső menüpontba találod ezt a funkciót.
  • neilszab
    #5768
    Ha egy gépre Steam-mel online szépen telepítettem a Race07-et, de utána a gépen nem lesz internet elérés, akkor hogyan lehet működésre bírni a játékot?

    Jó, tudom, ott az offline telepítő is, de mondjuk egy Retro Pack-et úgy hogy teszek fel?

    Köszi
  • Linda2012
    #5767
    Sziasztok!

    Köszönöm a választ mindkettőtöknek.
    Akkor megveszem azt! A cdgalaxisnál én is megtaláltam, de rajta vagyok, hogy egy közeli boltba beszerezzék nekem.

    Még egyszer ezer köszönet!
    Linda