19
  • Marlosh
    #19
    Sajnos nem a minosegnek van ara,hanem a markanevnek..:(
  • DKm
    #18
    Nem tudom, hogy minek kell fikázni az Apple-t azért, mert egy pár darab noti aksija nem éri el a teljesítménye csúcsát? Külömben sem az Apple gyártja hozzá az aksikat. Nem tehet erről az Apple. Ja és szerintem csak az fikázza az Apple gépeit, aki már huzamosabb ideig használta őket. :) De aki még életébe nem látott, csak sokalja az árát, azt kérem távol maradni a fikázástól.
  • BiroAndras
    #17
    "Ez olyan hog yvehetsz te trabantot 25ezerHUF-ért, csak szart sem tud, deh vehetsz egy Audit is X Millió-ért is ami tud valamit!"

    Vagy olyan, hogy vehetsz egy teljesen jó, megbízható, szép, mindentudó kocsit 5-7 milla körül, és vehetsz alig jobbat, de nagyon menőt 40 milláért (ami esetleg nem is olyan megbízható).
  • Wittao
    #16
    Most jól beletaláltál :D
    pl. 3D Studio nincsen még, sem AutoCad OSX alá
    (az új Inteles gépeken win alól term. megy mindkettő)

    Ha olcsóbban szeretnél kijönni, akkor ott van a MacBook, az sztem. árában van.
  • Extraboy
    #15
    Hat nemtudom... telleg jo stabil rendszer ami rajta van, de en milioszor boldogabb vagyok a rendes laptopomon amin Vista van. Egyszeruen jobban tetszik... sajat velemeny. Es az sem utolso, hogy JOVAL olcsobban kijottem, szoval addig biztos nem fogok mac-et venni ameg nem 3d-zek vagy hasonlo.
  • Extraboy
    #14
    Hat nemtudom... telleg jo stabil rendszer ami rajta van, de en milioszor boldogabb vagyok a rendes laptopomon amin Vista van. Egyszeruen jobban tetszik... sajat velemeny. Es az sem utolso, hogy JOVAL olcsobban kijottem, szoval addig biztos nem fogok mac-et venni ameg nem 3d-zek vagy hasonlo.
  • Ulkesh
    #13
    Van némi különbség azért..
    A Dell és HP a felrobbanó és hibás akksikat hivta vissza.
    Itt arról van szó, hogy a szóban forgó akksik nem miatt a gépek nem a specifikációban megadott ideig mennek akksiról. (nem megy el 4 órát, csak 3-at)
    Majd, ha a többi cég ilyesmi miatt visszahiv akksit, akkor elismerem őket, de addig le a kalappal az Apple előtt..

    --

    "800k HUF-ért mit tud? Gyerekre vigyáz, krumplit puco???...."

    591 eFt a legkisebb verziója, de ha sokallod a nagért a 720-at, akkor vegyél Sonyt 1,5 misiért..
    A minőségnek és teljesítménynek ára van, ha ezt nem akarod megfizetni, akkor vegyél Gericom-ot, vagy hasonló bóvlit..
  • Wittao
    #12
    Nem értem, most mit rágják itt egyesek az asztal sarkát...

    Hibás szériák minden gyártónál előfordulnak. Még a nagyoknál is (HP, Dell)!
    Ezen tépni a szátokat, hogy "jajj egy 800eFt-os gép és nem tudják jól összerakni" Röhelyes. (egyébként a 15" brt. 529eFt most a kisebbik változat)
  • Samanó
    #11
    Mi a probléma az Apple cuccokkal, egyre többen fikázzák, mint valami jól becsomagolt szart!: S--
    Ez olyan hog yvehetsz te trabantot 25ezerHUF-ért, csak szart sem tud, deh vehetsz egy Audit is X Millió-ért is ami tud valamit!....Aminek minősége van azt megkell fizetni, az hog ynálunk ilyen drága Pfff nem az apple tehet róla! Szerintem, bár lehet hogy hülyeséget dumálok!:S
  • gabro
    #10
    aha. hát gratulálok éleslátásodhoz.
  • torjoz
    #9
    l (kimaradt:))
  • torjoz
    #8
    800k HUF-ért mit tud? Gyerekre vigyáz, krumplit puco???....
  • asysoft
    #7
    Ezek a MacBook Pro-k hihetetlenül bejönnek, de ennyit gépre életemben nem költenék:)
  • Extraboy
    #6
    Hat nemtudom, de a hp szerintem milioszor tobb laptopot gyart mint az apple, es ha mar igyvan azt a par "edition"-t az apple nemtudja normalisan letesztelni? lol
  • Athlon64
    #5
    Az Apple műanyag embereknek való!
    Olyanoknak akik fehér ovrálban és maszkban vannak!
    Vagy legalábbis ezt a hasonlatot tudnám mondani arra, hogy ezek az emberek nem szeretnek belemenni a technikai részletekbe és mindent készen szeretnek megkapni...

    Ui.: remélem felborzóltam az idegeket
  • dez
    #4
    Ja, gondolom a HP meg a Dell sem volt túl olcsó, ráadásul adott akkutípusokat hívtak vissza mind egy szálig, nem csak egyes sorozatokat. Az már kicsit durva, mert egy típust lehetne rendesen tesztelni, de minden kimenő darabot nem járathatnak napokig.
  • onimusha
    #3
    ennyi pénzért ? kb. 800e ha minden igaz(itthon), najó az sok, de ez egy Apple, az meg sosem volt olcsó nem tömegtermék hanem premium, nem szar egyáltalán, mondjatok olyan notebook márkát ahol nem voltak hatalmas visszahívások ?
  • Extraboy
    #2
    Ennyi penzert ilyen szart. Grat.
  • irkab1rka
    #1
    Úgy adják elő, mintha tök jó fejek lennének, hogy csak most ellenőrizték volna, nem eladás előtt...