439
Sokker - Online focimanager játék
  • dartonita
    #359
    Regeltem,de eddig nem valami meggyozo.Tegnap mar be se leptem.
  • pilboy
    #358
    új foci manager játék indult! sztem nagyon jó lesz és már most rengetegen vannak, érdemes minél hamarabb regisztrálni!
    sg fóruma
  • dartonita
    #357
    Na szepen kezdjuk atformalni a csapatot,ma 3idosebb jatekos tavozott 200m koruli ertekben,koztuk egy szeptember ota kezdo magyar kozeppalyas.Rogton sikerult megszerezni egy magyar fiatal tehetseget,igaz eleg borsos aron.Az idei tech edzesnek viszont most sokmindenki aldozataul esik,valszeg az eredmenyeinken is meg fog latszani.Nem eppen pozitiv iranyban persze,de most ez erdekel legkevesbe.Az nb3hoz meg nagyon zsengek vagyunk:/
  • dartonita
    #356
    Bizom benne,eleg addiktiv jatek.
  • dream2009
    #355
    Köszi! Igen azt láttam, hogy az a bizonyos szám folyamatosan nő :) Már csak az a kérdés, hogy lesz-e kedvem 1 hét múlva is elkezdeni :)
  • pilboy
    #354
    jelenleg 33an várnak csapatra...
    sztem 1 héten belül kapsz csapatot, ha szerencséd van ;)
    jó játékot!
  • dream2009
    #353
    Üdv!
    Tegnap regeltem a játékba, de még mindig nem tudok belépni! Mennyit kell várni, hogy elfogadják a regisztrációt?
  • dartonita
    #352
    Tyuha,grat!
  • pilboy
    #351
    vannak ilyen időszakok, aztán majd jön a felfelé ívelő időszak
    nem kell más posztokon játszatni őket

    büszkeségem harsányi góllal járult az u21-es válogatott vb-n a győzelemhez a csoportmeccsen :)
  • dartonita
    #350
    Nekem pedig ma -18forma lett a jutalmam.Komolyan nem vagom ami tortenik,kivalo szintrol esett vissza erosre a csapat formaja.Hiaba nyerek meg szinte minden meccset,hiaba jatszanak mas posztokon is a jatekosok,3asaval csokkennek a moralok es keptelen vagyok vele mit kezdeni.Kurvara kezdem unni
  • pilboy
    #349
    feljött egy nagyon jó ifi... megfelelő erőnléttel
  • dartonita
    #348
    Koszi,eddig talan a legnormalisabb fiatal akit sikerult megszerezni.
  • pilboy
    #347
    szép, grat, bármi kisülhet belőle
    én meg pont ráb@sztam a tegnapra, nem tudtam licitálni egy elég olcsó vari védőre :/
    mind1... ma vettem helyette bril-t
  • dartonita
    #346
    Fuuu mit sikerult talalni.

    gyenge (4) erőnlét reménytelen (1) védés
    gyenge (4) gyorsaság gyenge (4) védekezés
    pocsék (3) technika nagyszerű (10) irányítás
    nagyszerű (10) átadás gyenge (4) gólszerzés

    18eves chilei kozeppalyas kezdemeny.Asszm ra fogom epiteni az edzesem,13millioert sikerult elhozni a tegnapi piaci gebasz utan
    Iden tech,jovore gyorsi edzes.Az elozo tulaja szerint eselyes lehet az u21-re idovel.
  • pilboy
    #345
    igen, a technika edzés az már csak ilyen... :/ én sem szeretem

    én is behúztam a bajnokit, 4-0-ra vertem az 1.-t, így átvettem a vezetést
  • dartonita
    #344
    Behuzva az ujabb bajnoki.Igaz kisse fel kellett forgatni a csapatot mert tech edzes van.Egy evezred mire a ket csatar MID utasitassal kapura lo.
    De vegre hosszu hetek ota eloszor maxos a hangulat:)
  • dartonita
    #343
    Ernő Füsi, kor: 18 , sum(25)

    klub: Szinkopa FC., ország: Magyarország
    érték: 8 050 000 Ft, fizetés: 145 000 Ft
    nagyon jó (9) forma, tragikus (0) taktikai fegyelmezettség
    magasság: 183 cm

    NTDB:
    gyenge (4) erőnlét tragikus (0) védés
    felejthető (2) gyorsaság átlagos (5) védekezés
    megfelelő (6) technika átlagos (5) irányítás
    megfelelő (6) átadás reménytelen (1) gólszerzés

    Ha nem eronletre megy az a 4pont...
  • dartonita
    #342
    Grat,neztem hogy eleg szepen fejlodsz.Ecopac pont tolunk esett ki hozzatok.Kemeny idenyunk lesz nekunk is,erosodik a 4.osztaly tavalyhoz kepest jelentosen.
  • kovacsgeri
    #341
    kösz, győztem, most végre feljutó helyen vagyok!
  • dartonita
    #340
    Hajra mindenkinek mara :)
  • pilboy
    #339
    helyes-helyes, kell is a sok manager :)
  • dartonita
    #338
    Dehogy,nem elunk egyutt.O is otthonrol jatszik,meg en is.Meg lassan az osszes focibuzi haverom nyomja :D
  • pilboy
    #337
    ugye nem 1 gépről nyomjátok? mert ha észreveszik, azért ban jár
  • dartonita
    #336
    Az igen,irigylem az ilyen helyzetkihasznalast.Mi is sikerrel vivtuk meg a rangadot a csoport egyik legerosebb csapata ellen.Az uj csatarom eleg balfaszka meg,remelem idovel golokkal halalja meg a klubrekordot jelento 170millios atigazolasi dijat
    Baratnomnek sikerult leigazolnia tolem a 29eves csatart,remelem ezzel vegre elindul az osztalyozo fele vezeto uton:)
  • pilboy
    #335
    9-3-ra nyertem :)
    egyik csatim 5 kapuralövéséből 6 gólt szerzett
  • dartonita
    #334
    Kiraktam egy 29eves csatart,aki nalam 27meccsen 30golt rugott.Feljutasra aspiralo,vagy nb4es csapatoknak meg nagyon megfelelo a srac.Es nem is hiszem h draga lesz.

    félelmetes (11) erőnlét reménytelen (1) védés
    félelmetes (11) gyorsaság megfelelő (6) védekezés
    nagyszerű (10) technika jó (7) irányítás
    jó (7) átadás erős (8) gólszerzés

    Hatha erdekel vkit,este lejar :)
  • dartonita
    #333
    Nekem 3 het mulva jon fel az elso (jelenleg nagyon jo-nak jelzett) 'komolyabb'.Eddig csak teniszezoket huztam fel,ki is rugdostam oket.A legutolsonak mar volt ket-harom pocsek skillje
  • pilboy
    #332
    én is rühellem, ha erőnlétre megy a pont :)
    nekem most csütörtökön jön fel 3 ifim. jelenleg 2 nagyszerű és 1 félelmetes. remélem nem romlik a tehetség... 19-20 évesek :/
  • dartonita
    #331
    Igen ez inkabb plusz jatekelmeny,es sok lemondassal jar.Most ket oreg kerul nalunk piacra,es veszunk egy csatart 120-200m korul.Nem erdekel az sem ha idosebb,de a tokom tele azzal h a helyzetkihasznalasunk miatt romlik a szurkoloi moral es a szponzorpenz is

    3het mulva jon fel az elso nagyon jo/nagyszeru? ifi.Kivancsi leszek megint kapok e 4pontot eronletre.Imadom :D
  • pilboy
    #330
    ezekkel a játékosokkal csak arra akartam célozni, h érdemes befektetni
    igaz ezekre nem 10 ifim volt, hanem kb 70 :)
  • dartonita
    #329
    Jo hat van vagy 3ev elonyod :)
    En abban bizom hogy egyaltalan el tudom tartani a brill ifiedzot hosszutavon.Kelleni fog 2-3ideny mire normalis ifik lesznek asszm.Bar a mostani rendszerben fingom sincs hogy mit lat az edzo mert osszevissza ugralnak a skillszintek.Egyszer jonak latja,aztan nagyon jonak,aztan megfelelonek.Gaz.
    Sebaj talan szerencsenk lesz.Kedden ifimeccs,csutortokon szintlepesek,szombaton uj ifik...legalabb van miert belogolni hetkoznap is :)
  • pilboy
    #328
    akik eddig nekem több 100milliókat hoztak az ifisulimból:
    Áron Baghi [7009759]
    Milán Daday [4636801]
    Dömötör Egressy [7115871]
    Benjámin Galambos [8514168]

    és aki a következő több 100millát fogja hozni:
    Ervin Herczegfalvi [8789404]

    van köztük 1-2 válogatott is :)
  • dartonita
    #327
    Hajra.En bealdoztam az edzes miatt.Hetvegere kesz a 16.5ezres stadion es olyan fos a moral h sosem fog megtelni :D
    Mindegy,az ideny elejen volt par szep eladasom,azokkal mar ki kell huzni ezt az evet es felhuzni par milliardos ifit
  • pilboy
    #326
    én nyertem éppenhogy. rengeteg ziccret kihagytam, holott isteni körüli formában vannak a csatik :/
    lehet idén rámozdulok a kupára
  • dartonita
    #325
    Csunya 3-2es vereseget szenvedtunk vasarnap a liga egyetlen botcsapatatol.Mar az elejen befujtak egy 11-est,kaptunk egy kiallitast is,es a helyzeteinket keptelenek voltunk golra valtani.Ugy nez ki iden joval nagyobb kihivas lesz a bajnoksag mint tavaly,igaz fiatalabb is a csapatunk.Qrva ideges voltam,mert a szurkoloi moral megint zuhant 2szintet
  • dartonita
    #324
    Az nem nagyon szamit mi van odairva mennyit er.A forma eleve 5-10milliokat valtoztathat a jatekosok aran.Ami fontos: skillek,kor,tehetseg.
  • REALista
    #323
    hm ez a játékosok értéke nem sokat ér...:S
    Kitettem egy elvileg 23millát érő kapust és elvitték 4 milláért.Két 7 millás játékosomat pedig még ingyé se vitték el...:D
  • dartonita
    #322
    Uristen :D
    Kar,tudtal volna egy olyan jatekost igazolni akivel feljuthatsz.
  • pilboy
    #321
    hát ez nagy bibi az elején, de még vissza lehet jönni, csak hosszabb idő és türelem kell majd... meg persze győzelemek
  • kovacsgeri
    #320
    Én, hülye, véletlenül fedettre állítottam be, így 124 milla lesz +3000 hely :)
    Kár, hogy nem tudok olvasni :D
    nem baj, pénz nem számít, mert igazolgatni úgysincs türelmem (most pénzem sem lesz)