439
Sokker - Online focimanager játék
  • REALista
    #399
    Szerintetek mit érdemes leginkább edzeni egy viszonylag kezdő csapatnál?
  • dartonita
    #398
    Negyedosztalyu sracoknak mondom hogy az eddigi kezdokapusom listan van,24eves es 54%ot hozott eddig max.
    Szal megbizhato es tutira meg evekig nem fogja dobalni a skilljeit.
    Normal aron megszerezheto valszeg,vmikor este jar le :)
  • dartonita
    #397
    Akkor nem vagom,ilyen meg sosem tortent velem.
  • REALista
    #396
    Pedig akkor elvileg mindent jól csinálok.Rámegyek az eladásra beírom az összeget, majd rákattintok a következőre majd az Elfogad-ra de mégsem történik semmi...
  • dartonita
    #395
    Ramesz a jatekosra.
    Jobb oldalt felul van az ELAD opcio.Akkor ketfele lehetoseged van.
    1:Meg kell adni a kikialtasi arat,amit erdemes maximum 1200ft-ban megadni,ha ennel nagyobb osszeget irsz oda akkor levonasokkal jar a TL-re rakas.Ilyenkor 2napig listan van,48ora mulva lejar a licitalasi hatarido.Ha valaki rakott ra legalabb egy minimum osszeget akkor a vasarlonak es az eladonak is lehetosege van a transfert kivitelezni.
    2:Valamint lehetoseged van kozlemenybe rakni a jatekost ami vegulis azt jelenti hogy reklamozod,de licitalni nem tudnak ra.Ilyenkor egy-egy jo jatekosnal a tulajdonos gyujti az esetleges erdeklodok ajanlatait,es ha ugy dont akkor listara teszi.
    Az iroda menupont alatt ahol a szurkolok szamat es hangulatat irja folyamatosan nyomon tudod kovetni hol all epp a licit akkor is ha eladsz,es akkor is ha vasarolsz.
  • REALista
    #394
    Valaki elmagyarázná hogy hogyan lehet eladni játékost sokkeren?Kitettem múlt héten egy játékost egy bizonyos összegért de csak annyit látni a játékos profiljánál hogy "ez a játékos eladó".meglehet nézni hogy mikor fog lejárni vagy hogy licitálnak e rá?
    Egyáltalán miért van ott az oldalán még mindig az elad kiírás mikor már átadólistán van elvileg?
  • dartonita
    #393
    Ja tobbiek a forumon is ezt javasoltak.Meglatjuk eleg komoly e a vevo,a csutortoki edzest meg megvarom :)
  • kovacsgeri
    #392
    Én eladnám :)
  • dartonita
    #391
    Jaj jaj jaj.Bejelentkeztek a kozlemenyben levo fiatal kozeppalyasomert.360-at fizetnenek erte,es fogalmam sincs mit csinaljak.230-ert vettem juliusban,es az egyik legmeghatarozobb emberem lett.Viszont mivel gyorsasagot edzek,neki meg inkabb atadas/iranyitas kene,ezert lehet hogy folyamatosan veszit az ertekebol.Ha eladom lesz $ ifizni,de max oreg jatekossal tudom potolni.Hat szal dilemma erosen :)
    Ma estig dontenem kell.
  • dartonita
    #390
    Szetrugtak a legjobb emberemet :(((
    Mar a 3.komoly serules iden.
  • pilboy
    #389
    én nyertem 4-2-re, kicsit gyengébb csapatommal, mint a legjobbam
  • dartonita
    #388
    Egy siman hozhato meccsbol csinaltunk egy semmit sem ero dontetlent:(
    Ennyit arrol hogy minden rivalisom megverem.Szeretnek mar egyszer en is 5helyzetbol golt rugni.
  • dartonita
    #387
    Szerintem akkor hosszutavon biztosan nem jarsz rosszul.Nalam eleg eros keret allt ossze(41-46%ot hoz az elso csapat),pedig 22folott van csak valamivel az atlageletkor szal a legtobbje edzheto:)
    Kell is mert iden gyorsasag megy vegig.Kiveve jovoheten amikor a kupaban az A csapat fog palyara lepni,ugyhogy eronletet nyomunk.
    Egy laza 52-54%os botcsapat ellen jatszunk,kivancsi leszek :D
  • pilboy
    #386
    az a bajom, h nem tudom megállni, h ne fiatalítsak... persze valamikor az visz rá, h feljön vmi válogatott-gyanús csatár (amit edzek). ez történt most is. nem volt szívem eladni, ezért inkább fiatalítottam. bár a 3 kezdő csatim már elég erős, mert ők megmaradtak.
    igazából a középpályával állok mindig hadilábon. lehet, h gyűjtök egy rutinosabb 26-27 éves 3 istenisre...
  • kovacsgeri
    #385
    Ha lenne a klubomnak dicsőségcsarnoka, akkor lenne egy jelöltem.

    Marvin N'Kufo, kor: 23

    klub: Gyömöre SK, ország: Schweiz

    Statisztikák:
    Hivatalos meccsek: 49
    Hivatalos meccseken szerzett gólok: 64
    Hivatalos meccseken adott gólpasszok: 12

    igaz, hogy zömét NB V.-ben érte el, de idén is lőtt már 2 mesterhármast
  • dartonita
    #384
    Ha ennyire nyogvenyelos a feljutas,inkabb fiatalits le erosen 2-3alapembert meghagyva.3-4ideny mulva pedig majd felrugdosnak nb2be az addigra kesz jatekosok :)
    En is ezen ugykodom iden,igaz kell minden posztra a rutin.
  • pilboy
    #383
    én meg simán kikaptam 3-0-ra. tavaly bajnok voltam és nem jutottam fel :(
  • dartonita
    #382
    Ja neztem,szep sima gyozelem volt grat.Mi is behuztuk a hazai meccset meghozza eleg magabiztosan.Koszonhetoen a jegyar emelesnek a bevetel is nott :)
  • kovacsgeri
    #381
    Első NB IV.-s meccsemet megnyertem 1-4re :)
    akár még benn is maradhatok :D
  • dartonita
    #380
    Koszi,kellett valaki aki kicsit ert a labdaosztogatashoz mert eladtam az osszes oreg fickot es szepen erosodik a ligank.Remelem nem fogok lefele osztalyozot jatszani.
    Viszont klassz ujitas hogy lehet a stadionokban a jegyarakat modositani matol :D
  • pilboy
    #379
    nem rossz... ha szerencséd van lép 1-2 randomot is
  • dartonita
    #378
    Bjarte Fylkesnes, kor: 19 , sum(54)

    klub: Szinkopa FC., ország: Norge
    érték: 51 400 000 Ft, fizetés: 355 000 Ft
    varázslatos (15) forma, reménytelen (1) taktikai fegyelmezettség
    magasság: 181 cm

    NTDB:
    átlagos (5) erőnlét gyenge (4) védés
    nagyszerű (10) gyorsaság átlagos (5) védekezés
    nagyon jó (9) technika nagyon jó (9) irányítás
    nagyszerű (10) átadás jó (7) gólszerzés

    Rola van szo.233m-ba kerult,gyorsulni fog a kovetkezo idenyben,aztan vagy tech vagy ujabb gyorsasag.Elvileg 3hetre lepkedte az iranyitast,szal nem teljesen tehetsegtelen.
  • kovacsgeri
    #377
    Én egész erős csoportba kerültem, de van 60 milliom kb igazolásra, abból egy jó irányítót veszek, és küzdhetek a bennmaradásért.
  • pilboy
    #376
    sajnos én nem jutottam fel, pedig vezettem 2-0-ra és 3-1-re is, de az ellen a 83. és a 89. percben fordított. szerencsére nem néztem meg előbb a meccset, csak az eredményt... :)
    az meg még mindig érdekes, h a sokkerben 1 ill. 2 emberrel is lehet csodát művelni. ugyanis míg nálam csapat volt, az ellennek 2 kiemelkedő játékosa, ami elég is lett :/
  • dartonita
    #375
    Na milyen csoportba kerultel,kerultetek?
    Hozzank jott ket ujonc is,mind2 35%folott teljesit.Es tegnap vettem egy kpt,majd ha hazaertem idemasolom a skilljeit,mert felek hogy csunyan tulfizettem.Pillboy majd talan megcafol,legalabbis remelem.
    Ugy nezem hogy nalunk mindenki 40%kornyeken lesz,teljesen kiegyensulyozott bajnoksagot jelent.Hat...kivancsi leszek :)
  • dartonita
    #374
    Es milyen remgyenge nb4es csapatot kaptal az osztalyozon.Vao,azt hiszem egy het mulva mar a 4.ligaban koszonthetunk :)
  • kovacsgeri
    #373
    Megnyertem a bajnoki döntőt 4-1re :) Ugyanaz a csatárom lőtte az összes gólt, szóval tuti h ő a gólkirály.
  • dartonita
    #372
    De jo kis szelso vedo lett :DD
    Bar latom nalad kozeppalyan jatszik,oda kicsit low az iranyitas meg a tech.Azert nagy grat,2ezer ftos jatekosbol ez nagyon tuti.

    Lama:
    4edzo kell,egy vezetoedzo es 3 seged.Mindenkepp javaslom a faq es szabalyzat elolvasasat,utana ha barmi kerdesed van, nyugodtan tedd fel.
    Ami fontos:
    Ne indits ifisulit.
    Ne bovits stadiont.
    Ne koltsd el a kezdo penzed,amig nem olvastad el ezeket es nincs kialakult elkepzelesed a hosszutavu edzestervrol.
  • kovacsgeri
    #371
    Pongrác Jovánczai, kor: 21

    klub: Gyömöre SK, ország: Magyarország
    érték: 57 550 000 Ft, fizetés: 510 000 Ft
    nagyon jó forma, jó taktikai fegyelmezettség
    magasság: 166 cm

    jó erőnlét reménytelen védés
    hihetetlen gyorsaság nagyon jó védekezés
    gyenge technika gyenge irányítás
    nagyszerű átadás megfelelő gólszerzés
  • Láma!
    #370
    regeltem ma én is. hány edzöt ajánlott tartani és milyen eloszlásban?
  • dartonita
    #369
    Ja igen meg ket dolog eszembe jutott:
    Erdemes letolteni az o-sokker kiegeszitot,illetve a transfer comparisont,ami ha sikerul installnod,egy gombnyomasra megmutatja hogy a kozel hasonlo skillekkel rendelkezo jatekosok mikor es mennyiert keltek el a piacon.

    transfer comp tool

    Ja es lecci majd mutasd meg Jovanczai hogy nez ki most,baromi kivancsi vagyok :D
  • dartonita
    #368
    Ejha baszki.Nem semmi srac,aranyert merik a hasonlokat.A helyedben varnek ev elejeig az eladassal,vagy csak fix osszegert raknam ki az ilyen ertekes gyerekeket.Teljes kaosz van a piacon,az arak a beka segge alatt.
    Ha tudsz majd ennel azert kicsit skillesebb sracokat edzz,gondolok itt a minimum atlagos iranyitas/tech/atadas kombora.(vagy ha nagyon fiatal akkor a gyenge is megteszi)
  • kovacsgeri
    #367
    Az jó, mert már edzettem korábban védekezést, és nem rúgtam ki a mennyei edzőmet sem :)

    ő a legjobb játékosom, akit a semmiből edzettem ki:

    Collin Houbion , kor 21
    érték: 82 000 000 Ft
    fizetés: 615 000 Ft
    varázslatos forma
    figyelmeztetés:
    megfelelő erőnlét reménytelen védés
    briliáns gyorsaság félelmetes védekezés
    pocsék technika gyenge irányítás
    reménytelen átadás átlagos gólszerzés
  • dartonita
    #366
    Vedekezes!Eleg sokat piacolok,de ugy veszem eszre hogy egy nagyon jo/nagyon jo vedot mar jo penzert,egy nagyszeru/nagyszerut pedig marha jo penzert el lehet sozni 22eves kora alatt.(gyorsasag/vedekezes)
    Igazsag szerint kiegek sem artanak a vedonek,mert akkor plane megfizetik,de talan az egyetlen poszt ahol 2tulajdonsag olyan szinten dominal hogy siman lehet rajtuk keresni.Techet edzek iden vegig,es kurvanagy kinszenvedes az egesz.Nem eleg hogy csak 10ember kapja,de osszevissza borul a felallas miatta.Jovore jon a gyorsasag,nekem is le kell cserelnem a keret joreszet fiatalokra.Eronletre is figyelj azert,kelleni fog.
  • kovacsgeri
    #365
    Jelenleg gyorsaságot edzek, de idősödik a csapatom, jó lenne egy vérfrissítést.
    V,-ben 13 meccs alatt 1 gólt kapott a csapat eddig, de nem vagyok meggyőződve, hogy IV.-ben is bennmaradnék a mostani kerettel.
    Mit edzzek szerintetek, ami jövedelmező, de a csapat is fejlődne a jövőben tőle?
  • pilboy
    #364
    nálam a sérülésekkel, lapokkal van gond folyamatosan
  • pilboy
    #363
    hééjjj! köszi szépen! :D
    nyertem is hétvégén :)
  • dartonita
    #362
    A sokker istene ma sem volt velunk.
    Nem vagom mit kene tennem ahhoz hogy ilyen meccseket vegre gond nelkul hozzak.
    Vaaaaaaaa ennyit a feljutasi eselyeimrol :D
  • dartonita
    #361
    Boldog szuletesnapot!:)
  • pilboy
    #360
    é nyomni fogom, úgylátom nagyon népszerű lesz, mert már most rengetegen vannak