169
  • Shiwo
    #129
    van totyikja itt az esgén
  • knightbali
    #128
    Nálam nem hoz be semmit:(
  • Csaba007
    #127
    Ez a videó nagyon karaj mikor jelenik meg ez a játék???????
  • Szolnokboy
    #126
    Ez ugyan nem film, hanem játék-átvezető de BRUTÁLISAN JÓ !
    A Marvel: Ultimate Alliance című játék render trailere.

    TÖLTSÉTEK !
  • stp4trick
    #125
    Lou Ferrigno rulez inkább zöld mint szürke, de az akkori színek, hát....
  • TheBerzerker
    #124
    Én viszont a mai napig rengeteg képregényt olvasok (köztünk New Avengers-t is).
  • Szolnokboy
    #123
    akkor ezt én tudom rosszul. képregényekhez annyira nem értek inkább a filmekhez amik készülnek belőlük :P
  • TheBerzerker
    #122
    Az lehetséges, de hogy Tony Stark sosem volt néger az fix.
  • Shiwo
    #121
    sztem 1 időre helyettesítette akkor a cimborája..
  • Shiwo
    #120
    a haverja , Warmachine a néger
  • Szolnokboy
    #119
    nemnem. Én ugyan nem olvastam Iron Man képregényt, viszont a Titkos háborút igen. Abban van egy rész mikor a Vasembernek megsérül a páncélja és Nyíl megjavítja. Az egyik karjáról leveszi a burkolatot és látszik hogy néger.
    Valaki (asszem a Pókember) meg is lepődik és Vasember megjegyzi hogy "Nem hitted volna, hogy egy néger bújik meg a páncél mögött ?" vagy valami ilyesmi, hétvégén tudok beszkennelni képet róla.
  • knightbali
    #118
    Te nem Jim Rhodes-ről beszélsz aliasz gépágyúról?
  • Szolnokboy
    #117
    Hát mondjuk a képregényből esetleg :P
  • TheBerzerker
    #116
    Te honnan veszed azt, hogy Tony Stark (Ironman) néger vagy valaha is az volt?

    Hu örülök ennek a Batman Begins dolognak, mert a képregényes főgonoszok közül Joker meg Two face volt mindig is a kedvencem. Joker felbukkanása értelemszerű volt több okból is. De, hogy még Harvey Dent is jön ez szuper!
  • Szolnokboy
    #115
    Színész hírek:

    - Mint kiderült Heath Ledger lesz Joker a Batman - Begins folytatásában. Két másik nagy ellenfél is feltűnik majd a filmben, egyik Kétarc Harvey lesz (akit minden bizonnyal Ryan Phillipe alakít majd, szvsz a második rossz(nak tűnő) választás a kisfiús arcát és eddigi drámai szerepeit figyelembe véve. Másik pedig ki más lenne mint Pingvin, akinek szerepére eddig az Oscar díjas Phillip Seymour Hoffman-t kérték fel aki nagyon valószínű hogy vissza fogja utasítani.

    - Iron Man karakterére pedig a film alkotói szerint Tom Cruise lenne a legalkalmasabb (Iron Man néger, de a tudomány mai állása szerint ez nem akadály)
    akit eddig erről még nem kérdeztek meg. Terrence Howard szintén szerepet kaphat.
    A Vasember ellenfele egyébként Mandarin lesz, és a filmben a napjainkban esedékes keleti konfliktusok is megmutatkoznak majd.

    - A Fantastic Four 2ben pedig a Silver Surfer-t Doug Jones játssza majd, de mivel a karakter teljes egészében CGi lesz, a szerep megmarad egy Andy Serkis/Gollam szinten.

  • Quantumleap
    #114
    De viszont akkor (ezen értelmezés szerint) a folytatás sem lesz remake. Hiszen az egész hóbelevanc külön történet.
  • TheBerzerker
    #113
    Attól nem remake, hogy benne van maga a karakter. Mert akkor az öszes film az 1943-as Batman sorozat remake-je.
  • Quantumleap
    #112
    Szerintem itt remake alatt azt kell érteni, hogy az egész történetet újraszabják.
  • Szolnokboy
    #111
    Igen. A Begins valamilyen formában az előzmény a Burton féle Batmannek, de ugye ez nem teljesen igaz mert a Begins végén már léezik Joker mint olyan , a TB Batmanben pedig látjuk megszületni. Van itt kavarás de a Begins inkább egy külön történet és nem remake. A következő Batman film már nagyon valószínű hogy remake lesz..
  • knightbali
    #110
    De a Batman begins folytatás Jokerrel?
  • Quantumleap
    #109
    Annyiból mindenképpen remake, hogy történetben köze nincs a másik négyhez. Persze az is kérdés, hogy a második kettőnek mennyi köze van az első kettőhöz?
  • Szolnokboy
    #108
    A Batman Begins nem remake hanem folytatás (előzmény). AZ biztos, hogy más az egész de az akkor sem remake-nek készült. Egyébként is a TB Batman nem most volt már...
  • knightbali
    #107
    Miért, ne?A Batmannel is pont ezt csinálják.
  • Szolnokboy
    #106
    Hulk Update

    Ahogy jósoltam, Eric Bana megérezte, hogy nincs ezzel a filmmel minden rendben, ezért úgy döntött nem vállalja a produkciót. Brendan Fraser (Múmia,Ütközések) és Dominic Purcell (Prison Break - aki sztem telitalálat lenne vaskos és komor arcszerkezetével) esélyesek a szerepre.

    Forrás: VOX Magazin augusztusi (legujabb) szám
  • Szolnokboy
    #105
    Igen tudom , volt egy 78as változat. De ez nem változtat a tényen, hogy a 2003as Hulkot ugy ahogy van el akarják felejteni és csinálni egy msáikat
  • TheBerzerker
    #104
    Nekem kifejezetten tetszett a Hulk film, különösen a comicstrip szerű osztottképernyős módszer. Az egész film k8icsit sötét volt és valóban nem igazán volt meg az a hangulata, amit az ember egy Hulk képregénytőlkapott de ez lényegtelen.

    Folytatás nemtudom milyen lesz, de az tuti, hogy a Szállító mind2 része egy kupac szar szerintem. Tipikusan azok a jellgtelen filmek. Én félek ettől a folytatástól kicsit.
  • knightbali
    #103
    Amúgy már ez a Hulk film is egy remake.
    Jah és tekintsd úgy ezt a filmet mint egy vázlatot,piszkozatot, egy példát arra hogy nem ilyennek kell lennie egy Hulk filmnek
  • knightbali
    #102
    Én úgy tudom hogy Bana bácsi már túl nagy színésznek gondolja magát hogy ő legyen ismételten Bruce Banner.Amúgy Ang Lee igaz hogy oscar díjas rendező és nem is az volt a hiba a Hulknál hogy rosszul volt rendezve hanem hogy Leenek fingja sem volt a képregényekhez és a képregényfilmekhez.Nekem az a film is tetszett csak az volt a baj vele hogy LEE nagyon belemélyedt a jellemrajzba és ennek az eredménye hogy az emberek 85% ának nem tetszik a film.
  • Shiwo
    #101
    de én már régebben is úgy hallottam, hogy a 2. részben szürke lesz..
  • Szolnokboy
    #100
    nem hinném, csak a szellemiséget próbálják meg visszahozni
  • Quantumleap
    #99
    Hihetetlen! Vannak még emberek, akik nem vágják, hogy a Batman Begins egy külön történet, és semmi köze a másik négyhez?
  • Shiwo
    #98
    nem tom, de Lvileg most akko szürke lesz Hulk (eredeti, első megjelenésekor az volt..)
  • Szolnokboy
    #97
    "Az akciófilmjeiről híres Louis Leterrier (Szállító 1-2) rendezi az Incredible Hulkot, amivel az alkotók igyekeznek visszatérni a képregény eredeti szellemiségéhez...

    A két producer, Avi Avad és Kevin Feige először két éve találkoztak A szállító rendezőjével, amikor kiderült, mindannyian nagy rajongói a Marvel Comics világának. A casting nem sokára elkezdődik, a forgatókönyvet Zak Penn írja, aki az X-Men második és harmadik részét is jegyzi.

    A 2003-as Hulkot az Oscar-díjas Ang Lee rendezte, a mérgében hatalmas zöld lénnyé változó főhőst pedig Eric Bana alakította. Arról nincs hír, hogy a Hulkban ismertté vált, majd a Trójában és a Münchenben komoly szerepeket eljátszó színész újra belebújik-e szuperhős zöld bőrébe. A film 132 millió dollárt hozott Észak-Amerikában."

    Forrás: cinematrix

    Magyarul a Hulk 2 nem is egészen Hulk 2 lesz hanem egy teljesen új film, nem folytatás.Innestől kezdve szinte teljesen biztos, hogy nem Eric Bana játsza el Bruce Banner-t.
    Van értelme egy 2003as film remake-jének ?
  • zoliii
    #96
    A pókember 3 2007 május 4-dik én jön be a mozikba
  • knightbali
    #95
    Ja ja én is hallottam ilyesmit de máshol meg utalást sem, meghát a valjuk be ha csak DVD-n jönne ki akkor a költségvetés meg sem közelítené a 125 millát
  • Shiwo
    #94
    úgy hallottam ,hogy a Hulk 2 egyenesen csak dvd-re fog kijönni és nem lesz a mozikban..
  • Shiwo
    #93
    de..beleesett a savba..
  • knightbali
    #92
    Ha már Thort is csinálnak akkor csinálhatnának már egy Thanos filmet is, na annak nagyon örülnék.
  • TheBerzerker
    #91
    Igen a Punisher-nél a forgatókönyvvel voltak gondok. Én úgy hallottam volt már forgatókönyv csak elvetették. Nekem mindegy mit csinálnak csak legyen benne a Garth Ennis keze és akkor nem lehet nagy gond.

    Constantine-ből már az elsőt se kellett volna megcsinálni. Az egyik legidegesítőbb képregényadaptáció, amit valaha láttam. Pedig látam jópárat elhihetitek. A JLA pilot film legalább néhol mókás volt.
  • Szolnokboy
    #90
    Néhány info:

    -Tom Jane szerint még nincs kész szkript a Punisher 2-höz, igy a forgatást leghamarabb ősszel tudják elkezdeni. Nem kell sietni vele tulajdonképpen ráérnek.

    -Felröppent a hír egy készülő Ant-man filmről, amiről ezidáig nem szivárgott ki túl sok információ, a forgatókönyvet még írják.

    Ant man info

    -Lesz Hulk 2 is amiben elsősorban a figyelem a Banner-Hulk küzdelemre irányul, de a karakter szuperhőssé válását is megismerhetjük. A mondat első felét nem kell erőltetni az első rész is ebbe bukott bele.

    -Lesz Thor film is (mer mér ne) akiről azt kell tudni, hogy a Marvel univerzum egyik legerősebb tagja. Az ellenfelei a Frost Giants néven emlegetett rosszarcúak lesznek.

    Thor info

    - A Hellboy 2 mozit szerencsére ismét Del Toro rendezi. Másik jó hír, hogy gyorsan le akarja tudni, mert várja a Halo adaptáció.

    - Constantine folytatásáról is volt szó, Keanu Reeves azonban állítja: "Erről még nem hallottam"

    -"2009 előtt végképp nincs esély Amerika kapitány filmre" - Avi Arad