12300
10528995171446015691.jpg
  • Igazamvan
    #9244
    Logikai hiba #3012: Sylar anno könnyedén irányít többszáz üvegszilánkot, de a harmadik gonoszt már nem tudja letelekinetizálni.
    Logikai hiba #3013: HRW hülyesége, amint fegyvertelenül és terv nélkül bemegy a bankba.
    A korábbi háromezer-tizenegy hibát most nincs kedvem felsorolni.
  • Shiwo
    #9243
    szerintem a szint az nem abban számít, hogy mennyire hatalmas a képessége, hanem hogy mennyire közveszélyes..Sylar csak azt öli meg, akinek a képességét megakarja szerezni, vagy aki az utjába áll, s nem nagyon alkalmazza a világ szeme elött, s valamennyire még irányítható

    akik kiszabadultak, azok válogatás nélkül képessek bárkit bántalmazni, megölni, még élvezik is, és a nagyvilág elött használják gátlástalanul a képességeiket, kontrolálhatatlanok, ergó sokkalta veszélyesebbek a cég szempontjából, mint Sylar

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    ráadásul Sylar mellett volt a meglepetés előnye, így intézhetett el kettőt, de a fején látszott a meglepettség, mikor a piromán megakarta sütni..ha nincs ott Noah, akkor tuti megpörkölik..az okés, hogy nem hal bele, viszont megszakadt volna a koncentrációja, s mindjárt hárman fordulnak ellene..

    a vége tényleg csalóka volt, első ránézésre én is azt hittem, hogy Jesse-t vitték vissza, de jobban megnézve láttam, hogy csak a piromán

  • Dynamic
    #9242
    SPOILER

    Nem Jesset vitték vissza, hanem a lángoló kezű faszit.
  • edhi8
    #9241
    Nekem a Heroes mindig is az egyik nagy kedvencem volt, és valószínűleg marad is. Nagyon izgalmas, zajlanak az események rendesen.. aminek azért meg van az a hátránya, hogy nem jut elég idő minden egyes szereplőre. Eddig még nem sok olyan dolgot találtam amit sérelmezhetnék, talán csak kettőt, de az egyik azért nagyon durva.

    SPOILER
    Amikor Noah azt hiszi hogy Sylar megölte Claire-t, hazamegy összeszedni a cuccait a vadászatra. Eszébe sem jut megnézni hogy mi van vele.. pedig mindig mindent kockára tesz érte, most meg az sem érdekli, hogy mi történt vele?
    De ez még csak hagyján. Mi van ezekkel a szuperlegyőzhetetlenfőgonoszokkal? Syler fél kézzel hazavágta őket. Na ne már, ennél több fantáziát vártam. Plussz, a 300-ás felvezetőben maga Syler mond valami olyasmit, hogy ő csak egy level 2-es, úgyhogy képzeljük csak el milyenek lesznek majd az 5ösek. Ehhez képest könnyebben intézte el őket mint Claire-t :D

    Egy kérdés még a végére. Jesse-t felvágja a falra, és vér fröccsen az üvegre.. utána pedig bevezeti a cellába. Akkor végülis mi történt?
  • Dynamic
    #9240
    Igazad van.Közben ez nekem is eszembe jutott.
  • cassoneitaly
    #9239
    Sylar:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Cssssssssssssssss!
  • ba32107
    #9238
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Miután Hiroék leütötték a Haitit, a sprinter csaj el tudott húzni gyorsan, de mihelyt feléledt, Hiro már nem tudta követni
  • ba32107
    #9237
    Dehogynem! Nem láttad a E03-at?

    (btw jó aláírás :))
  • Dynamic
    #9236
    Az, hogy nincs eszméleténél nem jelenti azt, hogy pusztán a jelenléte nem blokkolja a képességeket. Tehát Szájler agymegfejtős képessége továbbra sem működne.
  • Dynamic
    #9235
    Az első 2 epizód kapcsán eszembejutott, hogy mekkora hülyeség már, hogy a japók 5 perc alatt köpték, hogy ki lopta el a képletet és hol lakik az illető, ergó Nemezis(vagy ki) egy "közismert" tolvaj. Ezt a logikát követve kissé érthetetlen, hogyan tud a lakásán olyan sok lopott műtárgyat tárolni, és miért nem csengetett még nála a rendőrség.
  • Micsu
    #9234

    de sylar az eltudja venni tőle ha leüti hátulról :)

    vagyis

    sylar a legtápabb katona

    már csak az öregasszony képességére lennék kíváncsi
  • Zomil
    #9233
    a Haiti képességét meg nem tudja megtanulni, mivel Peter képessége az h másolja mások képességét, de a Haiti melett senkinek nem müködik a képessége, vagyis Peter se tudja megtanulni :)
  • atomboy
    #9232
    Hiroe is.
  • 5c0rp330n
    #9231
    claire képességét tudja, támadó képességból is épp van neki elég..
  • Malakai
    #9230
    Mert sehol nincs a francia, aki pofonvághatná, ha nem koncentrál. :)
  • Micsu
    #9229
    amúgy meg peternek kéne hazabasznia mindenkit

    megtanulja clair képességét meg a haitiét, meg hiró + egy jó támadó képesség és máris kész a szuper katona, nemértem ez neki ménem jut eszébe :D

  • Zomil
    #9228
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Claire meg hüdemorci lesz :D
  • precision
    #9227
    :D:D:D:D:D:D
  • Gunner
    #9226
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    áááá drága testvírem, jer ölellek keblemre :D
  • Kicsikiraly
    #9225
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sylar a végén odabasz :O
  • ProGabe #9224
    köv rész promo
  • Flamer
    #9223
    tehüjeállat :D
  • BlackShadow
    #9222
  • Kicsikiraly
    #9221
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    szerintem ettől lett parkmannak és az afrikainak is képessége :O
  • LasDen #9220
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sztm vmi olyasmi lesz, hogy a mostani "jókból" vmilyen kihatás miatt gonoszak lesznek...... :D
  • sandor8206
    #9219
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    na most akkor parkman is tud jövőt festeni, vagy valami szartól mint mohinder kapott új képességet? A fasznak kell túlbonyolítani. Amúgy jó, hogy az a alcíme, hogy gonoszok, de csak a nigger gyerek van már szabadon, kettő kinyírva, egy elfogva, hát többet vártam a "gonoszoktól" 5 perc alatt elintézték őket. jó, sok van még a sorozatból ,csak lesz valami értelme, de így lerendezni ezeket, a potenciált amik bennük volt, lófaszok voltak. Amúgy jó rész, de már megint az van hogy mindenki pengére van élesítve és nem történik semmi
  • LasDen #9218
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    De az afrikai csávesz meg olyan mintha nem képessége lenne, hanem egy kotyvalékkal érné el a hatást...... :D
  • ba32107
    #9217
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A bankos rész fasza volt, Sylarnek szerintem jól állt a befogott jófiú szerep, igazán maradhatott volna. Látok rá esélyt, hogy megváltozik. Az afrikai rész szvsz ratyi, Claire ügyködése pedig elég erőltetett........
  • Kicsikiraly
    #9216
    mert túl pesszimista kritikus szemeivel nézitek. én a naív sorozatfüggő szemével nézem, és szerintem is marhajó volt.
  • Carlos
    #9215
    Én nem estem hanyatt tőle.
    Érdekes volt, de nem volt egy nagy szám szerintem...
  • Ragnar360
    #9214
    Zsír volt ez a rész is :)
  • BlackShadow
    #9213
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    pedig addig a részig azthittem bejött a tesós tippem :D
  • Kicsikiraly
    #9212
    na hát igen :D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mellesleg nekem ez az afrikai isaac vonal tetszik nagyon, kiváncsi vagyok mi lesz belőle

    viszont ez az ultraszonikus jesse nem jó :S cserélhetne a néger és a jesse képességet, és akkor a websorozathoz is passzolna :D

    mohinder meg megint hogyhogy nem volt :O

    hiro ökörködései meg szintén jók :D
  • Carlos
    #9211
    thx
  • ProGabe #9210
    na ez már nem ütött úgy, mint az évadnyitók, igazság szerint egy durva mondat volt benne. hét idézete esélyes :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "I created you."

    na ezzel adhatnak egy igazán durva csapavart az egésznek!
  • Ragnar360
    #9209
    Bréking nyúz :)

    FELIRAT a szokásos helyen!

    thx: seth_greven!
  • ProGabe #9208
    ennyire nehéz értelmezni a tényt, miszerint minden jövőkép változik? pont amit írtál, hogy Sylar elnök lesz, már réges-régen meghiúsult!

    na inkább megnézem a 3-ik részt...
  • Carlos
    #9207
    Nekem is lentvan már, csak megvárom a magyar feliratot.
    Értem anélkül is a javát, de nem akarok lemaradni az apró utalásokról.
  • Kicsikiraly
    #9206
    múlt héten azért nem volt fenn ilyen hamar, mert sokkal tovább tartott.
  • Shiwo
    #9205
    3. rész

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sylar mint fbi-ügynök..loál :D

    persze béna módon hagyta Knox-t meglépni..

    Jessica-üggyel sikerült még 1 érdekes szálat tenniük a történetbe

    Hiro meg nagyon láma tud lenni -.-

    hirtelen ennyi :) még emésztenem köll..