12300
10528995171446015691.jpg
  • Malakai
    #9529
    Akármennyire hülyén hangzik van egy ilyen elmélet is egy ilyen elnevezéssel.
  • MerlinW
    #9528
    Szeretném látni a tanulmányt a fehér lyukról. De legalább egy írást, ahol egyáltalán megemlítik..:)
  • Zomil
    #9527
    *lyuk

    sry, de muszáj volt leirnom :D

    elöször nem esett le h mit is akartál irni :D
  • 5c0rp330n
    #9526
    ez micsoda fasság már :)
  • Flamer
    #9525
    vagyinkább a fehérjuk. álltiolag a feketejuk tuloldala a fehérjuk ahol kijön minden.
  • Kicsikiraly
    #9524
    na pont ezt akartam mondani :D
  • Zomil
    #9523
    akkor tényleg rosszul tudtam :)
  • Toodmayne
    #9522
    Hát rosszul tudod, mert a Lostot már jó előre kitalálták, és már az elején is tudták hogy mi lesz a vége, és pontosan megmondták hogy hány évad lesz stb... :D
  • Zomil
    #9521
    ha jól tudom a lost-ot is igy egyik napról a másikra rakják össze, pedig nem egy szar sorozat :D
  • Shep
    #9520
    Hát igen, kicsit olyan az egész mintha a rendező mindig az adott pillanatban találná ki a következő jelenetet, aztán majd az utolsó részben megpróbálják összehozni a szálakat :) Itthon pl. pont emiatt a kavarás miatt nem nézi senki a sorozatot rajtam kívül :)
  • ba32107
    #9519
    Ja aztán a Heroes átmegy Sliders-be :D
  • precision
    #9518
    nem biztos hogy eltűnt, lehet van egy "hely" ahová kerülnek azok a dolgok és emberek akiket elnyelt a vortexes csákó
    vmi párhuzamos dimenzió esetleg? :)
  • Carlos
    #9517
    Egyetértek.
    Látványos volt, szimpatikus volt (a jó rosszfiú), nem értem miért tüntették el. Sokkal több lehetőség volt benne, mint amit megmutattak.
  • ba32107
    #9516
    De kár hogy meghalt a vortexes csávó! Végre volt egy karakter, akinek eredeti képessége volt.....
  • Malakai
    #9515
    Kétlem, hogy az előző évadokban kiforrott koncepció lett volna arról, hogy pontosan hogyan is működik Gabriel képessége és a pszihózisa, de szerintem ezt elég szépen is hozták ki. Most szembetűnő csak a dolog, hogy Peter átvette, de csináljuk azt, amit te nem szeretsz, magyarázzuk meg, pl azzal, hogy Peter feleannyira se tudja uralni, mint Gabriel akármikor korábban, ami szerintem még korrekt is, Peter sose volt túl összeszedett, NY is majdnem miatta robbant fel. :)
  • Malakai
    #9514
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hiro esetében nem is az nem tetszik nekem pl, hogy megtette, érthető a dolog, hogyha biztos benne, hogy vissza tudja csinálni. Ami abban nem tetszik az, hogy tuti (úgy érzem :) ezt fogják arra használni, hogy Andot ellene fordítság és esetleg majd rosszfiúként hozzák ki belőle.
    Mohinder a legzavaróbb a számomra, egyrészt a karaktere nem túl hihető, rosszul tálalják, rosszul játsza az új figurát. Meg eleve zavaró volt az, ahogy beadta magának. Az, hogy irigyelte a képességet az számomra nem volt eléggé meggyőző egy ilyen tetthez (egy napi kísérletezgetés után beadja magána).
    De ez se fikázás (mint ahogy rögtön így reagálnak sokan egy negatív véleményre), egy olyan vélemény ami mellett még mindig tetszik a sorozat.
  • Dynamic
    #9513
    Inkább az a hülyeség, hogy ezzel próbálod magyarázni, mert ha jól emlékszem az baleset volt.Póbált normálisan élni, majd veszekedtek vagy mi, aztán a mutterben állt meg az olló.Szal, ott nem az "éhség" miatt ölt.
  • ronihun
    #9512
    a baj az hogy ha olyan rész jön amibe csak kérdések merülnek fel bennetek amikre nem tudtok választ adni akkor csak arra gondoltok h jaj az irok de hülyék. ok sok hibát vétenek biztos de mikor olyan részek vannak amiben a csavarok kérdésre a válasz van és ledöbbensz h wtf mint pl a 4esnél (én legábbis) sok dolog fog még kiderülni egy évad elején járunk ne mondjátok már h akkora hülyeséget követnének el h hiro ok nélkül tette ök sem hülyék és én miven nagyon szeretem a sorozatot ezért nem is birnék olyat mondani h hülyeségeket csinálnak az irok én nem csalodtam még mert végül mindig kijött belöle egy megdöbbentö dolog ... és a mai dolgokra is biztos egyértelmü magyarázatot kapunk nemsokára ...na mind1 nem akarok okoskodni és semmi ilyesmi ez az én véleményem.
  • Gunner
    #9511
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    lusták a mai fiatalok
  • precision
    #9510
    emberek, ma jött még ki csak a magyar felirat, spoilert használjátok légyszi
  • Toodmayne
    #9509
    "Nekem az, ahogy Peter "megmentem a pompom lányt, megmentem a világot" Petrelli átmegy Peter "gondolkodás nélkül megölöm azt is, akit szeretek" Petrellibe rohadtul nem hiteles még akkor sem, ha éhség keltette elmezavarral próbálják kimagyarázni."
    Ez szerintem hülyeség. Szerintem teljesen hiteles, hogy ez miatt változik meg ennyire (és szerintem nem "kimagyarázás") hisz Sylar is megölte a saját anyját (mármint amikor még azt hitte hogy ő az anyja)és aztán eléggé bűntudat nélkül festegetett a vérével....
  • footman
    #9508

    A képességek elvétele még fontos szerephez juthat szerintem a sorozatban. Lehet, hogy ez egy komoly különbség lesz a született és a csinált speciálisok között. Mármint, hogy az egyiknek el lehet venni a képességét, a másiknak nem.
  • footman
    #9507
    Elle még fog szerepelni a sorozatban. Talán a következő részben még nem, de azután már igen.
  • Kicsikiraly
    #9506
    tudhatnád hogy ha itt megölnek valakit az nem jelenti azt hogy meg is halt :D
  • Zomil
    #9505
    amugy 2 dolog jutott még eszembe:

    1.ugyebár mindenki hireszteli, h nem lehet elvenni a képességeket, holott Sylar képességét elvették a 2. évadban, nem tudom, h azt a Shanti virussal csinálták-e, de ha még azzal is akkor is fura, mert ugyebár az a virus se nem terjedt, se nem betegitette meg Sylart ugy ahogy a csávot mikor Mohinder meggyogyitja

    2. Elle befejezte a szereplését a sorozatban?
  • diszmarna
    #9504
    most akkor mi is van?:D Hiro leszúrta Andót és meghalt?:O de nem ugy volt h a jövőbe Ando fogja kinyírni hirot na mind1 a rendezők tudják...
  • Dynamic
    #9503
    Mindent meg lehet magyarázni. A legnagyobb baromságokat is(ezt nem a Heroesra érte, hanem úgy általában).A baj akkor van, amikor már túl sokszor kell magyarázkodni.Ha mondjuk Mr. Muggles(kutya) hirtelen dalra fakadna, miközben Noah Bennet rózsaszín balettruhában táncolná körbe...nos, biztos meg lehetne magyarázni.Kérdés, hogy mennyire hiteles ez a magyarázat és mennyire veszi be a néző gyomra.Nekem az, ahogy Peter "megmentem a pompom lányt, megmentem a világot" Petrelli átmegy Peter "gondolkodás nélkül megölöm azt is, akit szeretek" Petrellibe rohadtul nem hiteles még akkor sem, ha éhség keltette elmezavarral próbálják kimagyarázni.
  • Jani79
    #9502
    Sziasztok!
    Tudna valaki adni 1 linket ahonnan letölthetem az 5. részt. Ha lehet olyat ahonnan gyorsan lejön.
    Elöre is köszi
  • 5c0rp330n
    #9501
    ez most qrvajó rész volt szerintem, csakúgy, mint az előző. ez a stílus sokkal bejövősebb, mint a régi nulla részek, alapjaiban változnak meg dolgok.
  • Black Hawk
    #9500
    amennyire kedveltem hiro-t most annyira kiábrándultam belőle :(
  • footman
    #9499
    én nagy rajongó vagyok, de azért valamennyire egyet tudok érteni az elégedetlenkedőkkel. nem azért mert nem érthető a történet a sok csavar miatt, hanem azért, mert már nagyon megjósolható, hogy újabb csavar lesz. ez olyan, mint a Dumb és Dumberben, amikor tudod, hogy ezt a szar poént még így lehetne fokozni és láss csodát pont úgy fokozzák. sztem egy kis rendes cselekményszövés már ráférne a történetre, h egy kicsit lankadjon a figyelmünk.

    a másik bajom ezzel az évaddal, h nincs szerethető főjó és/vagy főgonosz eddig. mindenki olyan béna figura lett. talán sylar és hrg őrzi még valamennyire a rajongói szimpátiát, a többi szereplő olyan unalmas.

    a harmadik problémám, hogy nem nagyon bontakoznak ki nagy rejtélyek a képességek és a társaság körül. mint már jóval lentebb írtam, sztem tök érdekes szál a Company fotó és az alapítók története. remélem ez most már hamarosan jön.

    illetve valamilyen szelekció a hősök között. próbáltak erős gonoszokat felhozni, de eddig nem sikerült. A németet ugye helyből kinyírták (pedig Magneto után szabadon lett volna benne kakaó), Flintet és Jesset is hamar lehúzták a klotyón. Maradt Knox, aki sztem nem nagy szám, miért félne tőle bármelyik szuperhős, egyszerűen kinyírják és kész.

    reméljük most arthur petrelli és eric doyle (a bábos) visznek egy kis színt a genyák közé.
  • Kicsikiraly
    #9498
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ezzel nagyon nem tudok egyetérteni. Ha nem tetszik a csavarás, rengeteg jövőkép és időutazás, ajánlom hogy Darren Shan könyvekbe bele se kezdj. ez amit itt a heroesban csinálnak, kismiska ahhoz képest. a jellemváltozások meg: Peter jellemváltozik, az éhség megbolondította, Mohi pedig azért lőtte be tesztelés vagy bármi nélkül a szert, mert ha te pl évek óta kutatnál valamit és nem tudnád megérteni, és hirtelen lenne ott a lehetőség (ha nem is 100%-os) hogy átérezhesd, nem próbálnád ki? aztán a szertől pedig teljesen megvadult és nem emberi lett. amikor Hiro megöli Ando-t azon én is kicsit meglepődtem, de biztos van rá magyarázat. szerintem nagyon is jó rész volt, és minden klappol egyelőre. bár tényleg vannak páran akiknek ez nem jön be, de hát ez van, majd tesznek valamit az írók
  • sandor8206
    #9497
    de mindent meg lehet érteni, csak a készítők vehetnék már magukat észre, hogy amit csinálnak már nem klappol! Szezonnyitó 10 millió néző, most 8 millió ilyen rövid idő alatt ha így folytatódik, 5 milliónál komoly drasztikus lépések lesznek, vagy budget csökkentés vagy isten ne adja el lehet könyvelni, hogy 4. évad nem lesz! NA EZÉRT KÁROGUNK, mert valami nem klappol és nem fikázásból. Remélem összekapják magukat a készítők!
  • Toodmayne
    #9496
    Egyébként szerintem kicsit túlzásokba estek. Pl mindenki nyafog itt h az idővel való kavarás teljesen érthetetlenné teszi a történetet. (Most nem arról beszélek hogy pl Hiro néhány dolgot simán megváltoztathatna, ha visszamenne az időbe, ez csak egy logikai hiba a sorozatban, amit elismerek, hanem arról h néhányan azt mondják h túl bonyolult ez a sok jövő) Pedig szerintem eléggé érthető a szitu. Lehet hogy sokszor mutatták, sokféle szemszögből de mindig ugyanazt a jövőt látjuk. Amikor Hiro a jövőbe teleportál ugye mindenkinek van képessége Ando megöli stb... Ahonnan jövő Peter jött, és ahova elviszi jelen Petert, ugyanaz a jövő mint amit Hiro látott. Mindenkinek van képessége, minden tök más, Sylar jó, Claire gonosz... Itt ugye "kinyírják" jövő Petert, Jelen Peter megy Sylarhez, megszerzi a képességét, stbstb... És ugye amit Parkman látott az a jövő is ugyanez, hiszen abban a robbanásban hal meg a gyorscsajszi... És Petrelli mama álma is ugyanaz a jövő, csak később, ahol a lényeg h minden főszereplő ki van nyírva... Szerintem egyáltalán nem olyan bonyolult a történet mint egyesek állítják. Logikai hibák vannak benne persze, de ezt muszáj elfogadnunk, hiszen egy olyan sorozatról van szó, ahol néhány ember szinte bármit megtehet. És szvsz nem túlzottan sok a fordulat.
  • ProGabe #9495
    most komolyan, ennyire nem lehet megérteni, hogy a Villains nem (csak) azokra vonatkozik akik kiszabadultak? pont azt próbálják bemutatni, hogy bárki lehet f*sz, még "cukibaba" Claire-bear is

    a jövőképek meg egytől-egyik alternatívák. amit megmutatnak addig él, amíg ott tartózkodik egy szereplő. amint visszaér azon szorgoskodik, hogy megváltozzon, ergo egyik jövőkép sem fog bekövetkezni amit eddig láttunk
  • trident
    #9494
    Ugyanolyan ember, mint más, a néhány golyótól a mellkasában meghalt, de a képessége miatt feléledt később...

    Mert ezt csak akkor tudta, miután "megvizsgálta" és felismerte, megismerte a képességet.

    ....

    re: nálam is sok a fordulat, olyan érzés, mintha nem állna irányba a történet még (bár még van néhány részük rá).:)
    Nekem is Hiro utolsó mozzanata érthetetlen volt! Abszolút nem illik a képbe/jellemébe.
  • Toodmayne
    #9493
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "és a gonoszokra összpontosítani, vagyis a kiszabadult 5re, akiket nevetségesen hamar kiírtak" Nem csak az az öt szabadult ki, csak őket mutatták meg először... amiket Calire anyja nézegetett aktákat, azok mind kiszabadultak... amikor Claire sokkolóval lelövi az örvényes csávót akkor is mondta neki, h visszaviszlek az level 5re.
  • Shiwo
    #9492
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    sztem Hiro megállította az időt, megdumálta villám-csajszival, hogy oldják meg a dolgot, hisz az sem gyilkos, s látszott rajt, hogy nem tetszik neki a dolog..

    Petrelli papának nem hinném, hogy elnyelő képessége lenne, mert akkor valszeg már rég tudna regenerálni..és valszeg azért is kell neki Takezo, hogy meggyógyítsa a vérével..inkább valami telepatikus lépessége lehet, mint Parkmannek..

    Pete meg Mohi meg a képességeiktől zakkantak meg..amit viszont tényleg elfejeltettek a rendezők, az Peter csaja, aki az egyik alternatív jövőben ragadt..

  • Zomil
    #9491
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    nekem ez a hiro vs ando dolog is teljesen kezdi elvenni a kedvemet a sorozattól, elsö két évadban olyan szépen felépitétték a bartátságukat...

    a másik meg ami nagyon zavar, hogy ahogy alattam is irták, idegesitö a szereplök ilyen hirtelen jellemváltozása :S

  • sandor8206
    #9490
    sajnos csak azt fogják elérni, hogy nem lesz következő évad ha így csökken a nézetség:-(