12300
10528995171446015691.jpg
  • Davidka
    #9489
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egyetértek, csak a petrelli mamár résszel nem... sztem az nem egy tök új jövő variáció volt, hanem, hogy mihez vezethet ez az egész... ergó ahhoz, h mindenki meghal, hisz már a jövő peter és jövő nathan meg is halt... amúgy az a rész lehet nem is egészen az ő álma volt, hisz petrelli papa befolyásolta, szal megbénította, lehet valamit kavart vele... ki tudja mien képességei vannak... vagy a matt papa csinált vele valamit...

    amúgy meg egyetértek, sztem is elcseszték, jobb lett volna ezt a szar jövős képességes szálat totál kiiktatni, mohindert is meghagyni úgy ahogy volt és a gonoszokra összpontosítani, vagyis a kiszabadult 5re, akiket nevetségesen hamar kiírtak és petrelli papára, meg a bandájára...
    és nem ártott volna a jellemekre sem figyelni... ahogy mondtad, peter nem ugrott volna ilyen hamar a tesóra/anyucira, hiro sem andora...
  • Malakai
    #9488
    Ezzel sajnos teljesen egyetértek...
  • Dynamic
    #9487
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem tudom ki hogy van vele, de nekem már kezd sok lenni a tömény kavarás, az állandó "csavar kényszer", az abszolút illogikus viselkedés.
    Ez az állandó jövő variálás.Az előző epizódokban láthattuk, hogy mik lesznek a jövőben, most Petrelli mama megint egy teljesen más jövőt lát.Utána majd jön egy újabb, majd egy újabb? Semmi összefüggés nincs köztük, már azt sem fogjuk tudni, hogy melyik "jövő variáció" ellen harcolnak hőseink.
    De a legidegesítőbb ez a hirtelen jellemváltozás mindenkinél.Az oké, hogy Peter megszerezte Sylar képességét és rá lehet fogni, hogy az éhség miatt gyilkol.De bazze, hogy 5 másodpercig nem tétovázik, ha a testvérét vagy az anyját készül megölni??Nevetséges.
    Mohinder a lelkiismeretes tudós egy csettintésre vérszomjas gyilkos lett, aki szintén tétovázás nélkül megöli azt is, akit szeret? Majd ezt úgyis kimagyarázzák , hogy a cucctól lett ilyen hülye. Apropó cucc.Az is milyen, hiteles már, hogy bead magának(!) egy teljesen ismeretlen szert, nem törődve a következményekkel.Aha, persze...
    Na meg Hiro megöli Andót?!Nyílván majd visszahozza a múltból vagy mittudomén, szal csak látszólag nyírta ki de akkor is: egy percig nem áll ki a társa mellett, és nem kezd el magyarázkodni, hogy ennek semmi értelme, hanem elsőre belemegy ilyen banális és ostoba feltételbe.Hiro is állandóan bölcselkedik, miközben olyan hülye mint a seggem.Ando amúgy sokkal szimpatikusabb.Persze Ando megölése is nyílván azért kellett, hogy majd a kettőjük rossz viszonyához vezessen.De ilyen borzasztóan direkt, amatőr - és megint csak mondom - nem hiteles módon...
    Háát, szerintem a forgatókönyv írók ezzel a szezonnal valami ultrabrutál, nagyon kúúl dolgot akartak, de átestek a ló másik oldalára.
  • trappen
    #9486
    Sztem az 5. rész kicsit unalmasabb volt többihez képest!
    Azt nem értem Peter, hogy tud ilyen könnyen halni? Pl. jövőben hogy hal meg pár golyótól..MEg még vmi. Ugye első évad arról szól, hogy Clairet mentik meg, mivel eredetileg Sylar elveszi a képességét. Akkor miért mondta most Sylar, hogy nem tudná megölni?
  • Shep
    #9485
    Hát az érdekes csavar lett volna :)
  • Cat 02 #9484
    Újabb ütős rész :)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Végén azt hittem h Ando van a korházi ágyban
  • Shep
    #9483
    A dagadt csóka Parkman apja volt ugye?
  • Black Hawk
    #9482
    kint van a felirat ha valaki nem látta volna
  • BlackShadow
    #9481
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hát ha tényleg használta sylar akkor nem igazán baszta szíven a dolog, h lehet mindjárt kinyírják a francba :D sztem csak arra lett figyelmes, h a mindenki őt sasolja.
    hirot meg nemtudom.. de tuti kiderül :) ebben a sorozatban az a jó, h fölösleges agyalni, mindenre kapunk választ :D
  • precision
    #9480
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sylar sztem használta a superhallást, hiszen mondta is utána, hogy HRG csak arra akarta használni a vortexes csávót hogy megölje őt.
    Hiro meg valszeg visszaugrik majd az időben és megmenti Ando -t amint meglesznek neki az infok vagy a formula.
    Matt faterját meg valszeg az öreg Petrelli szabadította ki. Sztem ő olyna mint Peter, átveszi a képességeket, és ki tudja hány képességgel rendelkezik már. Majd kibontakoznak itt a dolgok. Pl miért van kórházban és van a halálán kb? :) Nem tudni, majd kiderül.
  • BlackShadow
    #9479
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    szegény peter minden álomban megmurdál :D
    amúgy a rész legnagyobb bakija, h elfelejtették az írók, h sylar rendelkezik a szuperhallással.. nem igazán tűnt úgy, h használta volna a körhintánál :\
    andot meg csak úgy leszúrja hiro mert badass akar lenni? ebben sem volt sok logika .. hacsak nem oldja majd meg vhogy a térben való ugrálással..
    matt faterja, h szabadult ki? ha jól emléxem matt bezárta vmi képzeletvilágba
  • precision
    #9478
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    áh, jó kis rész volt, végre normális magyarázatot kaptunk Lindermanre, nem az van hogy feltámadt ő is :) Kezd összerakódni a kis puzzle, remélem lesznek jó kis harcok a villain army és a jó hősök közt :)
  • jugen
    #9477
    Na igen, ebből bármi is lehet...
  • gameplusz
    #9476
    S03e06 promo
  • gameplusz
    #9475
    Kemény vót, várjuk a folytatást (Y)
  • Iori
    #9474
    omfg az otodik resz vege, most mar tenyleg olyan erzesem van hogy mindent a feje tetejere probaljak allitani az irok
  • sygma7
    #9473
    na mivan alszanak a HDTV-sek, nincs még fent az e05 pedig ezért virrasztok:D
  • MikX
    #9472
    Deamúgy ez szerintem is ígyvan, ez a 4 eddígi részben több történt, mind eddíg összesen az egész sorozatban, persze nem szó szerint, dee nagyon túlbonyolították az egészet, még a csavar csavarját is megcsavarták 4x...
    Ettől még mondjuk jó, leköt, érdekel a sorozat, csak ez nem a legjobb szerintem...
  • jugen
    #9471
    kimaradt a "kezdeni" szó... :)
  • jugen
    #9470
    Most olvastam a cikket:
    "a készítők az átlagember számára követhetetlenül sokat használják a múltat és a jövőt, s ez a bonyolultság bizony nem használ a sorozatnak."
    :)))
    Végül is Peter ugrik egyet és lehet elölről a sorozatot:))))
  • yosha
    #9469
    Mohinder tuti valami csótányember lesz. Szegény tul sokat kisértette a sorsot azzal, hogy az első két évadot a csótányos előadásával kezdte... Meg mindig ottt van valami csótány ahol ő. Pl. a 4. részben most, mikor lerakja a diktofont és telik az idő... Mi mászik ott el, amig porosodik a cucc?
  • 5c0rp330n
    #9468
    claire mellett te is izzadnál :)
  • ba32107
    #9467
    Sylar minden fotón izzad:D
  • kuci06
    #9466
  • Gunner
    #9465
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    most akkor vmi ősember lesz? v kitinpáncél? xD
  • kuci06
    #9464
    SPOLIER!!!!! (Mohinder a színfalak mögött)
  • kuci06
    #9463
    Get the cheerleader, get the World

  • Seten
    #9462

    Miért, ki mondta eddig, hogy ő főgenya volt?

  • Gunner
    #9461
    Annyira felkapott a homokos szemlélet, hogy lehet sylar is meleg és csak béranyuka van a kölöknek, majd kiderül
  • footman
    #9460
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A hétfői részben szinte biztos, hogy először felbukkan a sokat emlegetett főgenya Arthur Petrelli.
  • Seten
    #9459

    Ááá, eddig ez a legjobb!! :)

  • Black Hawk
    #9458
    mivan ha noah képességet kapott és visszafiatalodott gyerekké :D
  • Dynamic
    #9457
    Szerintem valahogy jövő-Mollyn sem látszott az a plusz 4 év.Inkább csak a plusz egy év, amíg nem játszott a sorozatban
  • Kicsikiraly
    #9456
    hát sylar életében elég sok fehér volt van. sose lehessen tudni.
  • Malakai
    #9455
    Csak én gondolom, hogy a gyerek túl nagy volt ahoz, hogy 3 éves legyen? Szóval valószinűtlen, hogy a fia...
  • footman
    #9454
    Thompson a Companyban HRG felettese volt és Linderman irányítása alatti Companyban Linderman utáni első ember.

    A fia is a Company ügynöke volt.

    A TV sorozatban főleg ott szerepelt, amikor Claude-ot (a láthatatlan embert) bemutatta Noah-nak mint a speciális társát. Illetve még többet szerepelt akkor, amikor Parkman és Sprague rátámadnak Bennetékre. Amikor felrobban a házuk Thompson látja, hogy Claire újraépíti magát, rájön, hogy a lánynak is van képessége és felszólítja HRG-t, hogy adja át Claire-t a Companynak azonnal. Még ott szerepelt, amikor a Company-n belül bolyong Parkman és Noah, ott Thompson rájuk támad, de a végén HRG lelövi.
  • ba32107
    #9453
    Ja valami rémlik :D

    Mindegy én általában azt is el szoktam felejteni, hogy a múlt hetiben mi történt :) Annyira nem köt le ez a sorozat.
  • sylerka
    #9452
    Na sikerült végre megnéznem a negyedik részt,és csak azt tudom mondani hogy k.rva jó volt,szerintem ez a legjobb eddig. :)
    Azt sejti valaki hogy ki lehet a kiskölök anyja?
  • Kicsikiraly
    #9451
    ő volt az az ember (mondanám hogy a cég igazgatója de ebben nem vagyok biztos) aki bemutatta a láthatatlan embert Noah-nak. múltbaemlékezős rész, feketefehér. így se rémlik? :)
  • ba32107
    #9450
    Így se nagyon emlékszek:D
    De azért köszi