12300
10528995171446015691.jpg
  • Carlos
    #9609
    Nemtom. Nem vitt rá a lélek, hogy megnézzem magyarul. Ezt csak úgy irtam.
  • ba32107
    #9608
    lol:D
  • Kicsikiraly
    #9607
    Péter omgwtf :D
  • Kicsikiraly
    #9606
    magyarban a stólbuci a szájler? :O
  • diszmarna
    #9605
    szerelmes vagyok xD:D sztem a legjobb a sorozatban:)
  • Mario Santana
    #9604
    húúúúú
    azonnal be kell szereznem egy ilyet
  • szucsy89
    #9603
    nem tudjuk
  • Herr Lehrer
    #9602
    felirat mikor lesz?
  • El Protector
    #9601
    Nem tudom megmagyarázni, de úgy érzem, hogy Sylar lesz itt a kulcs :)
  • ProGabe #9600
    most néztem meg az új részt...ide a következőt!

    ez nagyon ütött

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ahogy írtátok, valószínű Peter alap képességét is átvette a fater, de nem is ez a lényeg, hanem az, hogy megvan az ellenszer az időmegállításra/utazásra. mármint az íróknak. egyszerűen nem tudtak vele rendesen bánni

    sokaknak sír a szája, hogy "miért ölelte meg, mekkora hülyeség, anyját is elintézte"

    hát, ha a halottnak hitt apámat látom újra, szerintem én is megölelném. főleg miután ki is mondta Peter, hogy magát tartja a legerősebbnek.


    köv rész promója
  • drowns41
    #9599
    az a nyaklánc jó lenne xD
  • Flamer
    #9598
    ajándék! :D
  • Carlos
    #9597
    Nem szeretem a magyar szinkront. Szerintem gányak, nem úgy mint régen (kevés kivételtől eltekintve). Nem lenne kedvem stólbucis szájlert hallgatni.
  • Csak77
    #9596
    Azért az tegyük hozzá, hogy nem jogos a felháborodásod. A magyar dvd film vásárloknak a legfontosabb a szinkron, az után jön az a pár százaléknyi magyar felirat rajongó, és végül az a pár vásárló aki nyelvtanulás miatt angol felirattal is nézi a filmeket... de az ő számuk olyan pici, hogy szinte jelentéktelen. Sajnos.
  • atomboy
    #9595
    Most nezem, a honap vegen kiadjak a 2. szezont dvd-ben. Persze, hogy angol sub kimaradt, es mindez 8ezerert. Csak engem zavar ez?

    Torontoban lottem ezt a kepet, es atszamitva kb 5e-be kerult volna, es meg ajandekot is kaphattam volna... Mar most banom, hogy nem vettem meg.
  • Csak77
    #9594
    Szegény Péter, úgy sajnálom!
  • precision
    #9593
    jó persze van egy-két ilyen dolog a filmben
    pl a haitival bárkit el lehet intézni, de az időutazással vagy időmegállítással is bárki elintézhető lenne
    de akkor nem sok izgalom maradna a sorozatban :)
  • Dynamic
    #9592
    Annyira nem ultimate. Csak vinni kell Haitit, utána már lehet is összerugdosni
  • ba32107
    #9591
    Uccsó előtti kép, háát......olyan billiárdgolyós
  • kuci06
    #9590
    Badass :D







  • Kicsikiraly
    #9589
    alapjaiban nem, de arra használta + az éhség is.
  • ba32107
    #9588
    Sylar-é nem olyan
  • R3TR0
    #9587
    NEM NEM NEM
  • Shiwo
    #9586
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    kap másik képességet, ami kevésbé dúrva, mint az előző..

    amúgy érdekes, hogy Petrelliéknél a 3 gyerekből 2nek volt elvileg veleszületett képessége, s mindkettőnek hasonló, mint a papának, miszerint átveszi mások képességét, csak más-más módszerrel..Peteré sikerült legjobban, de most apuci lenyúlta..
  • atomboy
    #9585
    En mar leszoktam a magyar feliratrol, szerencsere az angollal is megertem a sztorit. :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Eleg durva lett ez a resz. Sajnalom Adamot, hogy ez lett a sorsa, azt hittem, valami komolyabb szerepet szannak neki. Hasonlo az effekt, mint a Indiana Jones es az utolso kereszteslovagban a fogonosz halala.

    Szegeny Hiro ketszer is fejbevagtak. A helyeben harmadszorra is megprobaltam volna, es kerestem volna egy sisakot. :)
    Nathanek kicsit naivak voltak, en kerdeztem volna Mohindertol, mit takar az a ponyva a hatterben, mar eleve gyanus a kornyezet.

    Kivancsi vagyok, mi lesz Peterrel. Vagy jovo heten kiirjak (amit ketlem), vagy bortonbe zarnak, es majd kesobb visszakapja a kepesseget az addigra megjavulo Mohindertol. Mas tipp?
  • Davidka
    #9584
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Most akkor tényleg meghalt az adam??? :'( pedig ő egy tök jó karakter volt, személyiséggel, meg minden :( kár, h megölték... petrelli papa inkább szívta volna ki claireből az erejét, őneki mostmár úgyis a lejtőn van a karaktere...
  • Kicsikiraly
    #9583
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    baromi jó rész volt, petrelli papa odabasz :D

    a high five turtle-n meg a második hiro fejbecsapáson meg hangosan felröhögtem :D
  • mosoporr
    #9582
    "heroes 3x06 50% - vagy ma késő este lesz kész, vagy csak holnap."
  • R3TR0
    #9581
    Ugye lesz felirato hamarosan?
  • BlackShadow
    #9580
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    viszont a falonátjárást elfelejtette a láthatatlanság mellé :P poén rész volt

    highfive turtle!! :D
  • Szolnokboy1
    #9579
    nálam ez az első rész, ami igazán tetszett az évadban. leginkább azért, mert úgy tűnik ez a chapter már nem nagyon lesz tovább bonyolítva.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A Puppet Man-es szál nagyon bejött, egy kicsit ugyan túl volt húzva. A Hiro-s szál nagy volt, ahogy próbálta kikerülni a Miszter African Iszákot, meg az Ando-s megrendezés is. Végre Peter használta a képességeit (igaz, csak kettőt) mikor harcolt Sylar-rel, plusz a láthatatlanság sem lett elfelejtve. Nagy kár, hogy mire megtanulta használni őket, apuci elvette. A Mohinder VS Tracy ft. Nathan harcra kiváncsi leszek. :)


    Tetszett. A fejezet utolsó részének (13.) címe: War. Jól hangzik! :D
  • precision
    #9578
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    uhh, petrelli papa nagyon odabasz :D és ugye takezo képességét is elvette, szal hallhatatlan elvileg, legalábbis regenerálódik, megvan neki peter összes képessége...plusz ezzel együtt már át tudja anélkül venni mások képességét hogy kiszedné belőlük, egyszerüen használja peter képességét és megvan neki :) ultimate főgonosz... arra kiváncsi vagyok, hogy a sylar féle éhséggel amit petertől szerzett mit fog kezdeni, vagy hogy lesz e jelentősége a továbbiakban
    nagyon jó kis rész volt, évad egyik legjobbja :) már az elején mikor takezo képességét elszedi és az elporladt... hát volt áll leesés :D
  • cassoneitaly
    #9577
    Ááá nagyon ott volt!!!

    Remélem a jövőheti rész nem marad el a Baseball miatt, mint a szökés
  • ba32107
    #9576
    Hát én már marhára várom a következőt!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hiro végre nem egy bamba tulok módjára viselkedett, amikor megrendezte a fake stabbingot. Helyes!

    Na most aztán kíváncsi leszek, hogy mi fog történni......Peter kiesett, így szerintem Sylar lesz a fő gonoszmegállító eszköz. Vajon Peter hogy kapja majd vissza a képességeit? Mert az biztos, hogy a legerősebb karaktert nem fogják így kiütni......hát nagyon várom a következőt.

  • Athletic  Bilbo
    #9575
    ez elég érdekes rész volt :)
  • precision
    #9574
    lesz
  • precision
    #9573
    sok a ps :D
  • atomboy
    #9572
    Itt mar mashogy nez ki Sylar. :) Mintha gumiarca lenne...
  • sylerka
    #9571
    Most a héten lesz új rész?
    (mintha valahol úgy hallottam volna hogy nem:(
  • Fresh Duke
    #9570
    Legalább úgy távozik, hogy alkotott maradandót. :)
    Sok emberről nem mondható el ez.