12300
10528995171446015691.jpg
  • edios
    #9930
    Nincsenek adataim, de gondolom első évad finálé mindenképpen ott volt a legnézettebbek között! Talán az, vagy második évad első epizódja a nyerő, de ez csak tipp.
  • Gunner
    #9929
    sztem az első pár részből volt az, mivel ezt is harangozhatták csöppet
  • sztyui2
    #9928
    és melyik volt az?
  • szucsy89
    #9927
    azt nem lehet tudni hogy mennyi volt a heroes történetének a legnézettebb része?
  • Malakai
    #9926
    Igazából negyedik a Law & Orderek, meg az ER mögött, de persze így se rossz (még).
  • Bulykin
    #9925
    sztem tuti a folytatás, mert még ígyis a híróz a legnézettebb a csatornán
  • spike0007
    #9924
    Jó volt ez a rész, átfogóbb képünk van az egészről!:)
  • DjDano
    #9923
    Ez eddig a legjobb évad, aki meg ennyi bonyodalmat se képes megérteni az nézzen Tom and Jerry-t...
  • sygma7
    #9922
    érdekes,h nem nézik a hamburgerzabálók,pedig most kezd majd beindulni:) imádom kurvajó az egész sorozat,remélem nem fogják szétb*szni,mert az amcsik nem értik...
  • Mario Santana
    #9921
    ja erre gondoltam, mekkora atomfej jea!
  • salieri
    #9920
    új rész, itt meg a nézettség- ami nagyon elgondolkodtató.
  • edios
    #9919
    Tökéletesen megfogalmaztad mindazt, aminek a mostani alacsony nézettség köszönhető. Jó sorozat LENNE, ha nem bonyolítanák túl. Első évad powa
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Jó is volt ez a rész emiatt:)
  • ronihun
    #9918
    mivel petrelli papa már elszivta peter képességeit egy korábbi részben ezért abba gondolom benne volt az idö megállítása is. Amugy az érdekes lenne ha csak ugy leütné Ando. :D
  • szucsy89
    #9917
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nem volt az olyan vészes rész ahogy mindenki leírja...ilyen is kell...herot nem hiszem hogy kiveszik a sorozatból, viszont az is durva lenne ha petrelli papa megkapná a képességét...képzelem mi lennee..:O nemtom sztem nem a látomás része, hanem ando leüti hátulról vagy vmi...de majd meglátjuk...a köv részbe viszont már valami nagy durranásnak kell lennie mert ez a rész tényleg nem volt vmi akciódús(legalábbis csak a múltból tudtunk meg dolgokat)
  • ba32107
    #9916
    Nekem ez a sorozat túlságosan bonyolult, vontatott, és unalmas. Nem azt mondom, hogy nem értem, egyszerűen csak nem szeretem, hogy ennyire összekuszálják a szálakat. Rengeteg potenciál van benne, de nem használják ki. A képességek használata egy-egy résznek talán a 4%-át teszi ki. Mondjuk én fanatikus 24-néző vagyok, úgyhogy kicsit mások az elvárásaim :D

    Ettől függetlenül persze nézni fogom. Januárig legalábbis mindenképp
  • Zomil
    #9915
    lost-ban is mindenki élete összekapcsolodik, mégse zavar senkit :)


    sztem itt sem gond ez a összekapcsolodás
    amugy átvezetö résznek vmi "nagy" elött tökéletes volt, apróbb részeltekkel lettünk gazdagabbak és azért most is megvan az az érzés, h jöjjön már a köv. rész :D
  • ba32107
    #9914
    Hát én nem bánnám
  • Bulykin
    #9913
  • Liszi
    #9912
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    valakinek látni kellett, hogy jön Arthur, vagy Hironak vagy Afrika Isaac-nak.

    Szerintem is ez a teória a nyerő, hogy az egész csak látomás volt.. vagy végleg kiveszik Hirot :O
  • ProGabe #9911
    amit írtál, azt a legelső résztől tudjuk. és pont ez az egyik lényege a sorozatnak, valamint a mondanivalója a résznek. minden mindennel összefügg

    a vége meg:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    szerintem eljátsszák, hogy az még a látomás része volt. vagy valami hasonlót. persze nem lenne olyan nagy gond, ha elvennék Hiro képességét, hiszen nem tudtak vele bánni a készítők
  • Flamer
    #9910
    ya akkor felirat is van.
  • Kicsikiraly
    #9909
    ja hogy ma kedd van :O
  • Shiwo
    #9908
    hosszupuskasub.com még megy
  • Klemice
    #9907
    ez az összekapcsolós adott egy kis keretet a résznek, amúgy elindult volna a szétfolyás útján
  • ba32107
    #9906
    Szar rész volt. A Petrelli családot eddig is utáltam, de lassan minden szereplőt meggyűlölök :D Mindenki olyan buta és tehetetlen. Arról meg leszokhatnának a készítők, hogy valamilyen szinten minden szereplő élete összekapcsolódik.....

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mohinder régen taxis volt, épp kirakta Petert, beszáll HRG, aki épp Elle-től köszönt el.......ugyan már
  • Flamer
    #9905
    azthogy meghalt a hosszupuska?:O
  • kill3r21
    #9904
    feliratról tudni vmit?
  • MiD
    #9903
    Fuh ez a rész kemény volt, kíváncsi vagyok a folytatásra is mert ebből a részből a jövőt nézve nem sok derült ki.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Na persze arra is hogy mi történik Hiroval az Arthurral való találkozás után. Kár, mert nagyon birtam az afrikai csávót:(
  • ronihun
    #9902
    hát igazából ezt a részt én untam , oké voltak benne érdekes dolgok meg tisztázni kellet dolgokat de én határozottan unatkoztam föleg az elején már-már arra gondoltam h belepörgetek, a vége viszont jo volt. Lehet hogy azért nem tetszett annyira mert nem volt jo hozzáállásom már két hete nem néztem heroest csak supernaturalt és ahhoz képest ez most gyenge volt
  • cassoneitaly
    #9901
    Áááááá..Kemény rész volt
    A végén a reakcióm:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ne bazd meg a kurva eget...
  • drowns41
    #9900
    A vége azért nem piskóta :D
  • jugen
    #9899
    Érdekes dolgok derülnek ki...
  • Szolnokboy1
    #9898
    nem volt rossz rész.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egyedül azt nem vágom, hogy Elle később miért vált olyan pszichopatává? itt teljesen normális volt lelkiismerettel és érzésekkel. ez sajnos nem derült ki.
  • gameplusz
    #9897
    Nem ilyen részre számítottam... Várhatunk még egy hetet...
  • Kicsikiraly
    #9896
    Elvileg valami képregényfanatikus lesz (9th Wonders gondolom), és segít a "hősöknek" hogy mit csináljanak stb. elvileg nem lesz állandó szereplő, de azért nem is egy két epizódra jön.
  • Gmux
    #9895
    valaki tud valamit hogy milyen szerepe lesz Seth Greennek? meg csak egy részbe lesz benne vagy több részbe is?:)
  • Kicsikiraly
    #9894
    várom már mikor szerepel Seth Green :D
  • Mario Santana
    #9893
    höhö, vicces

    de a legjobb a szájler mint spokk.
  • szucsy89
    #9892
    lool:D
  • Zomil
    #9891
    lol, bekapcsolom a TV-t és mit látok?:D

    hát Claire-t :D

    itt :)