12300
10528995171446015691.jpg
  • sandor8206
    #10373
    hülyeség az egész, nem kell vele foglalkozni (időparadoxon, ki katalizátor stb.):-D nekem csak az volt bibis minek volt az a nagy katalizátor keresés ha arthur ilyen könnyen megoldja:-)
  • Lirion
    #10372
    Most már inkább kérdésként írom le, hátha úgy leesik:
    Szerinted/szerintetek Kaito tényleg olyan hülye és szenilis volt, hogy nem szerzett tudomást arról, hogy a felesége meghalt és nem került Claire-hez a katalizátor?
    Amúgy igen, tudtam már azóta, hogy Hiro megnézte a videot a nem tom hanyadik részben, hogy Claire-ről volt szó.
  • Enosh Chan
    #10371
  • Kicsikiraly
    #10370
    miért, te 100%-ra tudtad h Claire a katalizátor? eleve nem volt az. soha nem derült ki, csak ő kombinálta ki, ÚGY TUDTA hogy ő a katalizátor. de Hiro anyjának halál után a jövőbeli Arthur elvette a katalizátort, és utána addig a pillanatig míg visszautazott a jövőbe (a sorozat jelenjébe) addig SENKINÉL nem volt a katalizátor.

    mi ezen olyan bonyolult? :D
  • Lirion
    #10369
    De Arthur simán kiteleportál onnan, szal nem lenne jó megoldás. :) Inkább lecsapni a fejét és az egyik részét az északi-sarkon, másikat a délin elásni. :D
  • Enosh Chan
    #10368
    De nem ugy mutattak most nehany reszbe a gogyulast, hogy kinyomja a teste a golyot es meggyogyul?
  • Lirion
    #10367
    "alapbol nem claire volt a katalizator hanem hiro mindvegig"
    Na pont erre írtam, hogy Kaito biztos nem volt olyan hülye, hogy nem tudta, hogy Claire nem kapta meg a katalizátort, ugyanis róla beszél a videofelvételen, amit Hiro megnéz Andoval még az évad elején. A pontos megfogalmazásra nem emlékszem, vmi olyasmi volt, hogy aranyhajú fény, ami nem igazán lehet Hiro, sőt, senki nem lehet Claire-n kívül.
  • Lotczi
    #10366
    És addig Claire se kelt fel mig az a hegyes izé a fejébe volt falezsg petrelli papa is addig nem fog mig fejébe a golyó. Szal azt kéne vele csinálni mint Adammal be egy sírba jó mélyre:D
  • Enosh Chan
    #10365
    Nem ugy volt hogy 25 reszes lesz?
    #10364:
    Szerintem ahogy a dolgok tortentek, alapbol nem claire volt a katalizator hanem hiro mindvegig.
  • ToCsEk
    #10364
    kérdés: idén a 13. rész lesz az utolsó rész igaz? jövőre meg folytatják 23ig és aztán 4évad? Vagy most hogyan lesz ez?
  • Lirion
    #10363
    Claire-nek átdöfte a fejét az első évadban vmi éles, hegyed rúd, felnyitották a mellkasát is már, mégis simán felkelt utána.

    Zomil: párhuzamos idősík, na persze, most akkor majd Claire biztos egy másik univerzumba is került, amikor Arthur elküldte, nemde? Ez egy egyszerű paradoxon, meg ugye ha párhuzamos idősík lenne, akkor Claire továbbra is katalizátor lenne a saját idősíkjában..
  • Bulykin
    #10362
    naja, Sylar-t nem fejbe lőtték, ha fejbe lőtték volna akkor már ő sem élne...
  • Zomil
    #10361
    1.: Sylar-t nem lötték fejbe...

    2.: ezért vannak párhuzamos idösikok
  • Lirion
    #10360
    Hát azért ez elég nevetséges, hogy petrelli papa meghal, sylar meg simán felkelt a napfogyatkozás után...

    Az időutazós rész meg egy marha nagy paradoxont idézett elő. Claire lebeszéli az apját arról, hogy átadja a babát a katalizátor cserére, akkor a jelenben nem lesz katalizátor, nem mehet vissza azért, hogy lebeszélje az apját a dologról, mert nem fog tudni róla, így viszont Noah mégis elviszi a babát, Claire megkapja a katalizátort, aztán visszamegy a múltba ezt megváltoztatni és nem lesz már katalizátor, akkor nincs miért visszamennie és a babát ismét elviszi Noah stb.. Lehetne magyarázni persze, hogy igazából sose volt katalizátor, de az évad elején Hiro apja nem viccből mondja a szőke lányt a kulcsnak, annyira biztos nem volt hülye a papa, hogy nem tudott arról, hogy a katalizátort már átadta Hiro anyja valakinek..
  • Shep
    #10359
    Túl sok logikai buktató van az időutazás miatt, tehát nem kell ezen agyalni, lesz ami lesz.
  • Bulykin
    #10358
    Sylar azért úgy vette el a nőnek a képességét, mert szereti azt csinálni, jó érzés neki:D mondta is h már el is felejtette milyen jó érzés
  • Flamer
    #10357
    17
  • #10356
    Lehet már tudni hány részes lesz a 3. évad?

    22?
  • Shiwo
    #10355
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    az anyjuk még lehet közös vagy kiderülne,hogy Noah az apja
  • Shep
    #10354
    Túl sok a kombináció :) A sorozati s biztos így készül, minden rész előtt bedobálnak egy kalapba lehetséges verziókat aztán kihúznak egyet és ahhoz variálják a többi történetszálat :)
  • Gmux
    #10353
    de azér rasszizmus....:D a feketelyukas ember a vortexes fekete bőrü volt vagyis néger... ha megjelenik a fehérlyukas ember akkor az fehér lesz? de akkor majd jönnek a japók hogy legyen sárgalyukas is...:D
  • Lotczi
    #10352
    Nyilván miután megfogja a rudat 2 perc mulva ott teremnek és elviszik de ez csak személyes véleményem
  • ba32107
    #10351
    Hm, én nem értem, de mindegy
  • Kicsikiraly
    #10350
    számból vetted ki a szót

    (ujjaim alól a billentyűzetet? :D)
  • Fresh Duke
    #10349
    Ha van feketelyukas ember, akkor lehet van fehérlyukas ember is. :D
  • ba32107
    #10348
    Ne is mondd, a nyálas babás részeknél hányingerem volt

    Amúgy nagyon rosszul tették az írók, hogy a vortexes csávót megölték, mert ő volt az egyik legérdekesebb karakter, és vele meg tudták volna oldani akárki eltüntetését, anélkül, hogy a rajongók spekuláljanak, vajon visszatér-e.
  • Kicsikiraly
    #10347
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nem, ando (vagy akárki) rögtön egy perccel azután (vagy az előtt?) megy oda h arthur lelökte hirot :D
  • Fresh Duke
    #10346
    Kis karizmával sima ügy. :D
  • precision
    #10345
    okay, azóta már leesett :)
    az "apja" szó zavart meg :)
  • precision
    #10344
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    iiiigen, és 16 évig ott volt azon a rúdon :D:D:D true. :D
  • Fresh Duke
    #10343
    Anyját akartam írni. xd
    Amúgy a kis Noahról beszéltem, Sylar fiáról.
  • Kicsikiraly
    #10342
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    szerintem nem tud onnan segítség nélkül onnan lejönni, és ha megmentik rögtön odamennek :D
  • precision
    #10341
    omg... tényleg
    bocsánat :D most már eszembe jutott :)
  • salieri
    #10340
    Sylar is back! :) Lehet elcsépelt ez a mondat, de ismét nagyot alakított (ebben a részben).
  • precision
    #10339
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    _majd_ visszamennek, de addig Hiro hol van, hol volt, mikor jelent meg...stb. :D
  • Kicsikiraly
    #10338
    ja jó leesett, akkor csak a p betűt kell egy ny betűre kicserélni :D
  • Zomil
    #10337
    nem ,mert Noah Sylar gyerek volt :)
  • Kicsikiraly
    #10336
    Noah itt a jövőbeli kisgyerekre vonatkozik :D
  • precision
    #10335
    "Az sejthető, hogy Elle volt Noah apja."

    ????

    Hogy jön ez most ide? Ha azt akartad írni hogy Noah volt Elle apja, akkor is tévedsz, mert Bob volt a faterja, az "amihez nyúlok abból arany lesz" arc.
  • Kicsikiraly
    #10334
    It does kinda tinkle

    :D nagyon jó quoteok voltak ebben a részben :D