12300
10528995171446015691.jpg
  • Zomil
    #10333
    én már ott feladtam az idö követésének tanulmányozását, mikor Hiro-ról kiderül h igazábol az ö története takezo kensei, vagyis Hiro saját magárol hallott meséket kis korában, igy most akkor hogy is érvényesül a megváltoztatjuk a jövöt dolog?
    mert igy olyan mintha az idö csak 1 síkon mozogna, viszont minden más idöutazás arra ütal h itt több párhuzamos idö is van :)


    ui.: vki leirná angolul mit mond Sylar mikor mondja: "és tényleg bizsereg" :)
  • Kicsikiraly
    #10332
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    csak nem képzeled hogy nem mennek vissza és nem mentik meg? :D
  • Fresh Duke
    #10331
    Én picit csalódtam a sorozatban.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nekem az alternatív jövő tetszett nagyon, ahol Sylar/Gabriel jó volt, volt egy gyereke, és a Petrelli családba tartozott. (Jó, nem volt rokon, de mi azt akkor nem tudhattuk. Az sejthető, hogy Elle volt Noah apja.)
    Számomra ez a végkifejlet lett volna a tökéletes. (Beleértve, hogy Gabriel Peter testvére.)

    Ebben a részben kiderült, hogy erre a jövőre 0% esély van:
    Elle halott, Sylarben nem Petrelli vér folyik, az öldöklést folytatja tovább...

    Persze, ez a szál is jó lesz, meg bizonyára izgalomdús, de nekem akkor is az tetszett volna legjobban. :)
  • precision
    #10330
    Na ez már jó rész volt!! :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nekem Sylar tetszett megint a legjobban, ahogy megfogta a golyót mielőtt még megkérdezte hogy mi van, miután megtudta hogy hazudik, lazán beléküldte a golyót :D
    azt viszont nem vágom, hogy miért így vette el a képességét a nőnek, mikor már elvileg anélkül is meg tudja érteni a képességeket hogy belenézne az agyukba, ld. Elle képessége
    ha Hiro 16 évvel ezelőtt ragadt képesség nélkül, akkor a jelenben most 16 évvel idősebbnek kell lennie... miért nem szólt a fiatalabb énjének hogy hé vigyázz a múltban Arthurral... vagy ez most hogy van? ha gyorsan lepörgetjük azt a 16 évet és megkérkezünk a jelenbe, akkor Hironak is a részének kell lennie... a kérdés hogy a 16 év alatt végig jelen volt e, vagy a két "idővonal" újbóli találkozásánal "jelenik meg"
    áh, időutazás mindig bonyolítja a dolgokat :)
  • kuci06
    #10329
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    ...cake? 8)

    *ajtó bezárul*
  • Kicsikiraly
    #10328
    nekem pedig a második kedvenc quoteom:

    "Shoud I stay with me, or should i go with you?" :DD

    (ha szpojleres szóljatok :D)
  • kuci06
    #10327
    ez a jelenet zseniális volt :D

    eddíg ez volt az évad legjobb része. szinte minden szál normális volt, talán egyedül klerberr volt zavaró...
  • Gmux
    #10326
    végülis nem kizárt.... elintézi azokat akiket nem csíp aztán lehet visszavonul...:) bár kétlem....
  • trappen
    #10325
    Arra lennék kiváncsi, hogy az a jövőkép, hogy Sylar felhagy a gyilkolászással, az már rég megváltozott? Mert volt egy idő, hogy úgy tűnt tényleg bekövetkezik, de most...
  • Gmux
    #10324
    ááá nagyon komoly volt ez a rész is!! imádom ezt a sorozatot!:)
  • Gmux
    #10323
    az ott az apja... szerintem...:D
  • sandor8206
    #10322
    nagyon jólátom sylar bepörög rendesen! Kíváncsi leszek ki az a katanával+hiro is elég boldog, lehet ő? azért az oldalválasztós dumát el kellett sütni:-D
  • ProGabe #10321
    poromo nincs, promo van :P

  • sandor8206
    #10320
    bullshit:-D
  • ProGabe #10319


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a fejlövés megállítja a megállíthatatlant is, ezt már kismilliószor elmondták, megmutatták a sorozatban
  • Kicsikiraly
    #10318
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    gondolj bele: Claire és Hiro találkoznak, Hiroé a formula, stb, megy tovább az idő, Arthur megtudja hogy még régen hol találkoztak, visszamegy, megváltoztatva ezzel a jövőt/jelent. ez kb olyan mintha néznéd hogy nem történt semmi New Yorkban, csak azt látod h pár őrült a Kirby Plazanál ökörködik. de nem tudod hogy mi történne, ezért nem tudod mit akadályoznak meg. viszont Peter és a Haiti eljövetelét nem tudta utólag megakadályozni, mert ott akkor meghalt.
  • Liszi
    #10317
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Arthur ha tudta hogy 16 évvel ezelőtt pontosan mikor és hol találkozik Claire és Hiro, akkor miért nem vágta,hogy jön Peter és a Haiti, valamint Sylar? Persze lehet, hogy azért ment ki, hogy mentse a formulat, de nem tudom, ha tudom, hogy megölnek én ki nem teszem a lábam :D:D

    egy másik kérdés még amit leirtatok, hogy felgyógyul-e..?

    Ando ha képességet kap akkor létrejöhet amit egyszer Hiro látott...:)


    Szerintem már az írók se tudják, hogy ki merre kivel hogy mit miért csinált...
  • Shep
    #10316
    Az a baj ,hogy túl sok már a karakter, és nem tudják kit hova rángassanak, mondjuk mostanában azért hullanak szépen, a végén csak eljutunk megint az ideális létszámhoz.
  • R3TR0
    #10315
    Amugy most azonnal néznék egy poromot amugy....
  • R3TR0
    #10314
    EZ NAGYON ÁLLATI ÜTŐS RÉSZ VOLT!!!!

    SO3EP13 IS COMING
  • Bmx01
    #10313
    állat rész volt nagyon, már várom a következőt
  • sandor8206
    #10312
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    jó rész volt, arthur nem gyógyul fel? mert a haiti már nem blokkolta a képességét, vagy a fejlövés tényleg hatásos :-D sylar vonalat kíváncsi leszek, hogyan viszik tovább. mondjuk azt nem értem minek volt a sok cécó a katalizátor keresésével (sylar+elle bevetésre küldése stb.) ha ilyen egyszerűen arthur meg tudta oldani a dolgot :-)
  • Lotczi
    #10311
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nyilván nem fog mindenki képességet kapni mivel annyi szérum nincs és a katalizátor már meghalt. Szerintem Peter visszakapja a képességét rövid időn belül:D legalábbis remélem
  • Shep
    #10310
    Na már megint a 4400-as marhaság, a mindenki kapjon képességeket, egyre nagyobb katyvasz ez a sorozat.
  • Shiwo
    #10309
    a jövő megváltoztatható..más alternatív jövő, más seb..
  • sb1
    #10308
    Jah, már rájötem én is
  • Szolnokboy1
    #10307
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ez nem az a sebhely, az nem így nézett ki.
  • sb1
    #10306
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nagyon jó rész volt! Visszakaptuk a "régi" Sylart sőt, egy picit még tébolyultabb, mint volt, megvan a válasz Peter sebhelyére, a vén fasz meg addig kavart, míg kapott egy golyót a fejébe
  • cassoneitaly
    #10305
    3x12
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hát nem gyenge... VénPetrelli már megint szarházi volt, de végre megkapta, amit kellett... És a 'katona' akinek az új képességet adták az a 4400-ból a srác, aki magának adta be ott a formulát, hog yképessége legyen Lesznek még itt dolgok. Ando is biztos megkapja a képességét, mert valakinek el kel hozni Hiro-t... Gyáááá. Többet nem tudok hozzá fűzni, csak hogy --> 2008.12.15-s03e13 (DUALITY)
  • Gmux
    #10304
    igazad van abban, hogy jobban kihasználják mint a heroesba pl mikor eldobja aztán felemeli feltölti aztán gondolom meghúzza. az nekem tetszik:) de pl a golyó felfogásra a heroesba is használták bár nem ennyire de az első évadba mikor mohinder a házában rálő sylarre, akkor is felfogja meg még asszem volt ilyen... én kiváncsi vagyok a filmre!:)
  • Lirion
    #10303
    A heroes is elég sokat lopott az X-mentől, ez a 3. évad szinte egy az egyben arra épít (a két frakció: angela-arthur aka xavier-magneto). Egyébként tetszik a bemutató, ahogy nézem a képességek _sokkal_ jobban ki lesznek használva benne, mint a heroesban (az a golyófogó felhasználása a telekinézisnek atomjó:)).
  • Mario Santana
    #10302
    a fekát hu de bírom.
    bár amúgy nem néz ki túl jónak a film.
  • Shiwo
    #10301
    igaz, hogy te is egy hetet vársz a feliratra, de nem kell nézned a fórumon, hogy húwazzemekkora rész volt és spoiler... persze mondható, hogy nem kötelező fórumokat nézegetni..de hát az ember mégis szereti valamiért nézegetni a fórumokat, s szerintem ezzel minden ittlévő egyetért, különben miért is irogatnánk ide...
  • szucsy89
    #10300
    pólókból vannak jófélék csak drága mind:|
  • szucsy89
    #10299
    katt
  • hooah
    #10298
    Remélem azért Peter valahogy visszakapja a képességeit, mert elvileg ő lenne a "főHŐS" nem
  • hooah
    #10297
    Honnan lehet rendelni, a nyakláncot?
  • Kicsikiraly
    #10296
    bah... legalább egy kevés saját ötletet rakhattak volna bele, de nemcsak hogy a képességeket koppintották még a karaktereket is. (Haiti, Molly, stb csak más képességekkel..)
  • szucsy89
    #10295
    én nem akartam csak megnéztem mert valaki kérte...

    a film meg szar:D
  • Flamer
    #10294
    rendejj.