12300
10528995171446015691.jpg
  • Szolnokboy1
    #10453
    "Nagyon érdekes 4. évad lesz!:D"

    Egyelőre még a 3. évadnak sincs vége. :P
  • atomboy
    #10452
    Na ez jo resz volt, kar, hogy csak 2009.02.02-n lesz legkozelebb.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Ando kepessege eleg erdekes, nekem tetszik az otlet. De nem gondoltam, hogy az kapja meg, aki 2,5 szezonig "tisztaveru" volt.
    A fekete felelemember igazi hulye volt, szinte ereztem, hogy Nathan azzal a vizespoharral, vagy mivel fejbevagja a sracot.
    Mohinder nem adta be maganak, hanem rakerult a lotty. Akkor ez most boron felszivodo anyagkent is funkcional? :)

    Sylar szerintem vissza fog terni, az uveg megolvad, es akkor begyogyul a sebe, es feltamad hamvaibol.

    Az elnok fekete? Gyorsan kovetik a valos eletben levo valtozasokat, remelem, nem Orange lesz a neve.
  • MiD
    #10451
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Lehet hogy hülyeség de amikor Peter beadta magának az anyagot akkor csak az eredeti képességét kapta vissza vagy az összeset amit elvett? Bár elvileg csak az alapot, mert az arcán a vér ottmaradt ( csak mert a vér a heggel szokott eltűnni elég érdekes módon:D) szóval..
    A jövős részekben FPeter megállította az időt szal neki volt teleportációs képessége akkor ő valahonnan tudni fog teleportálni és minden egyebet.
    Viszont ha tegyük fel, hogy nincs Sylar és Arthur és Peternek nincsenek meg az átvett képességei akkor a dolgok mozgatása is érdekes lesz ( ha lesz, bár kétlem hogy kivennék)

    Ando képessége jó, csak nem tudom mit fog vele kezdeni (lehet ölni is vele elvileg mert S03E01...) -> Itt amúgy volt/lesz Hironak képessége?

    Amúgy az hogy Ando annyira felturbózza Daphne képességét hogy visszamegy 16 évvel ezelőttre szal kicsit ez érdekes... pedig biztos lenne más út a megmentésére <- Najó ez Hősök :D


    Nagyon érdekes 4. évad lesz!:D
  • Szolnokboy1
    #10450
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "Peter, hogy megmentse a bátyját, Nathant (aki mellesleg tud repülni), beadta magának a formulát, hogy átvegye a bátyja képességét, és kirepítse a tűzből. Logikus"

    az írók megint kitettek magukért.meg a nyomorult suresh hogy jutott ki pl?
  • ba32107
    #10449
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Na ez egy jó rész volt. Ando képessége elég jó, végre egy eredeti ötlet.

    Amúgy csak hogy egyértelmű legyen: Peter, hogy megmentse a bátyját, Nathant (aki mellesleg tud repülni), beadta magának a formulát, hogy átvegye a bátyja képességét, és kirepítse a tűzből. Logikus

    Amúgy én örülök, hogy vége ennek a Villians vonalnak. A most következő volume sokkal érdekesebbnek ígérkezik. Szökevények? Zsír! Mindenki üldöztetett lesz. Így már izgalmasabb lesz!

    Amúgy most szünet lesz? Vagy folytatódik rendesen? (Mondjuk jövő héten karácsony, szóval gyanítom, nem lesz rész)
  • rosa
    #10448
    óóóó nagyon köszönöm:)
  • Bulykin
    #10447
    Heroes - Érkezik a harmadik webfejezet
  • Zomil
    #10446
    jó kis szám :)
  • Flamer
    #10445
    ittvan!
  • Kicsikiraly
    #10444
    Rogue Waves - Eyes

    sejtettem hogy ez a szám lesz, mindenki ezt keresi :)
  • Kicsikiraly
    #10443
    megnézem neked, pár perc :D
  • rosa
    #10442
    nem, amikor igy mutatnak mindenkit és ott végződik h a clare hazaér
  • Gmux
    #10441
    pontosan melyikre gondolsz? a legelején amikor Parkman ott van lekötözve és Noahval beszél?
  • Dean Winchester
    #10440
    beleillik =)
    de nemtudom :(
  • rosa
    #10439
    sziasztok. tudom h nem illik bele a beszélgetésbe, de nagyon fontos. nem tudja valaki esetleg h az első évad negyedik részében mi a szám címe a legelején??
  • Enosh Chan
    #10438
    Szeritnem meg direkt, legyen mit spekulalni
  • Shiwo
    #10437
    lehet a galambban még maradt katalizátor, s lehet pont elég arra, hogy a kis madarat életben tartsa 20 évig
  • sandor8206
    #10436
    a golyó nem maradt benn! csak azt nem értem ez egy film, minek csinálják meg úgyhogy löttyen a tarkó, ergo kijön a golyó! Szóval egyszerűen elölről fejlövés, homlok löttyen és ennyi
    Haiti nyom egy ilyen szöveget:
    -ok nincs kimeneti seb, golyó bent, arthur kampec, regenerálódni nem tud!
    és akkor mi parasztok nem foglalkoznánk, fejtegetnénk, gondolkodnánk az egészen:-D sztem ők bele se gondolnak ilyenekbe, csak csinálják a sorit, szó szerint azt kell mondjam "leszarnak" mindent ez így jó, ok kövi jelenet.
    És tényleg csak egy sorozat,de néha úgy felbassza az ember agyát, hogy mi a francot írtak itt már megint össze, majdhogynem részről-részre, egyszerűen mintha mindent a sztorinak áldoznának fel, még a következetességet is. Leszarják mi, hogyan volt eddig!
    Amúgy szeretem a sorozatot :-)
  • Fresh Duke
    #10435
    Sztem már abból se fog sok maradni. (Biztos lesz v.ki olyan ügyes, hogy eltörje a tartályt. :D)
  • Zomil
    #10434
    nah akkor sorban:)

    Arthur azért nem tudott gondolom elmenni, mert a Haiti nem fáradt ki teljesen, csak annyira, h Sylar-re ne tudjon figyelni, ráadásul Arturt meg is fogta a ahogy a golyot is :)

    Az zavaros, h akkor mi lett Arthurral, de valószinüleg meghalt, sztem bennamradt a golyo.

    Az meg egyáltalán nem biztos, h Peter-be kerül a katalizátort, csak annyi látszik h elpárolog, ugyhogy sztem ez a szál is el van varrva, csak annyi lötyi van amennyit Arthur átalakitott
  • sztyui2
    #10433
    Én azt nem értettem a mostani részben, hogy ha ott volt a haitii, akkor nem működött a képessége arthurnak:ez eddig egyértelmű.
    Azonban amikor már kifáradt, akkor besétál sylar, és használja a képességét úgy, hogy a haitii még mindig ott van, arthur pedig még nem halt meg. Szóval ha sylar is tudta használni a képességeit, akkor arthur is tudta volna, ugyanis a haitii jelenléte már nem számított semmit.
    És akkor mi a picsáért nem teleportált el valahova Arthur?

    Másik kérdésem pedig az, hogy azt mondják mindig, hogy tarkón kell lőni. Lehetságes, hogy számít az, hogy Arthurtnak a homlokán ment be a golyó, sőt valaki szerint ki is jött, szóval még el se kell távolítani a golyót, miután elmegy a haitii, simán fel kéne ébrednie.
    Peter-be meg belement a katalizátor cucc, és utána nem mutatták petert, tehát szerintem ezzel fogja visszakapni a képességét. Nathan meg már egyre jobban idegesít, hogy szinte teljesen jelentéktelen, nincs is semmi képessége, csak a repüléssel van elszállva(:D) magától, viszont bárki simán kinyírhatná(sőt, ki is kéne már nyírni). Néhányszor már lelőtték, meg szétégett, de mindig volt valami hülye, aki felébresztette:D
    A promo-ról meg annyit, hogy Peter szerintem semmiképp se fogja meghúzni a fegyvert,amit Nathan-re fogott, mert Arthurt se volt szíve kinyírni.
  • Flamer
    #10432
    :DD! loál:D!
  • Flamer
    #10431
    haha smallville :DD
  • Gmux
    #10430
    a bizonyos személy fogalmát... (bocs hogy külön írtam)
  • Gmux
    #10429
    vagy félre értettem...
  • Gmux
    #10428
    hát most így ahogy írod kb úgy lehet levenni hogy ugyanaz a képességük csak nem tudják irányítani a mellékhatást.... de én várom....:) kíváncsi lettem...:P
  • Kicsikiraly
    #10427
    az milyen csavar lenne az egészben, ha Slyarről kiderülne hogy ő a saját apja :O
  • ProGabe #10426
    "will turn up towards the end of Heroes' forthcoming "Fugitives" chapter"

    ez gondolom még ebben az évadban lesz, vagyis remélem

    megemlítik még, hogy olyan útra tereli azt a bizonyos embert, amit az nem akar járni, plusz több bennük a közös, mint azt hitte volna

    ehun-e az eredeti
  • Gmux
    #10425
    és amúgy kb mikorra várható?:) a februáriban már lehetséges?
  • gabi89
    #10424
    Hát ez a hét híre :)
    Luthor papa nagyot fog alakítani :)
    Nagyon sajnáltam amikor kiírták a Smallville-ből :( pedig volt szerződése még a 8.évadra is de mégis kiírták a 7.vége felé :(
  • Gmux
    #10423
    ja bocs félre értettem akkor...:)
  • Fresh Duke
    #10422
    Nem úgy értettem. Nem azért veszi el, mert kell tőle v.mi, hanem azért, hogy ne élje túl a robbanást.

    #10415: Rá nagyon kíváncsi vagyok! :D Nagyon bírom azt a színészt, és van egy érzésem, hogy a karakter, amit játszani fog, az is tetszeni fog.
  • sandor8206
    #10421
    nagyon jó!! biztos valami nyomi embert fog alakítani :-D olyan feje van
    (ez csak poén, tiszta "sorozatgyilkos" a képe) de komolyan tuti odabasz majd az öreg, arthur lehet piskóta lesz
  • ProGabe #10420
    igen, ő az. szerintem is jó színész, nagyon jó választás volt, már így látatlanban is azt mondom :)
  • wesker24
    #10419
    Jól tudod ő volt Lionel a Smallvillben !
  • Gmux
    #10418
    azt a román mókus eget:O:D mikor jelenik majd meg kb? kíváncsi vagyok rá mit tud majd az öreg...:D :)
  • Kicsikiraly
    #10417
    \o/ lehet hogy keverem, de nem ő játszotta Lionelt a Smallville-ben? mert ha ő az akkor nagyon pro szinész, tuti dobni fog a sorozaton :D

    Edit: kép URL-je alapján igen, ő az, kétszeresen is \o/
  • szucsy89
    #10416
    képességére kivi leszek:D
  • ProGabe #10415
    húazannya

    szerződtették őt:


    és akkor spoilerben, hogy kinek a szerepére

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ő lesz Sylar apja! :)
  • a.carkey
    #10414
    Szerintem megvolt még raktáron az Indy3ból az öregedős effekt, így el kellett sütni, hogy a költségvetésben ne szúrjon szemet. :D