12300
10528995171446015691.jpg
  • Zomil
    #10493
    Sylar meg kurva éhes lesz? :D
  • ba32107
    #10492
    Nono....Peter majd lemásolja Andoét, és saját magát fogja tölteni

    Na ezt a karaktert győzze le valaki
  • Gmux
    #10491
    végülis lehetséges... mer Ando a jelenlegi képességeiket turbózza fel. Parkmen pl hallotta az egész város zaját. Peter meg érezné az egész földön mindenki képességét és lemásolná...:) szerintem később még Ando képességével is lesznek bajok így belegondolva...:)
  • Kicsikiraly
    #10490
    sejtem mi lesz majd Peter képességeinek a megoldása :D Ando felturbózza, és a világ összes képessége az övé lesz :D
  • 5c0rp330n
    #10489
    annyiban igaz, hogy az egyenletből kijön, hogyha a sebesség nagyobb a fény sebességénél, akkor az idő megfordul, az egyetlen probléma mindössze ott van, hogy világosan az is le lett szögezve, és be lett bizonyítva, hogy a fénysebességnél nagyobb sebességet nem lehet elérni. ha ez nem lenne igaz, az egész fizikát kidobhatnánk a kukába.
  • Cat 02 #10488
    Most már mindenképp kell új banner :D
  • szucsy89
    #10487
    jah a másik meg a Sylares házas részben az a max paynes hangulat nagyon bejött
  • szucsy89
    #10486
    méltó fejezetzárás volt ez:D

    annak örülök h meghaltak páran, így legalább nem kell annyi szálon futni a történetnek...Peter képessége visszatért, bár ez várható is volt...mostmár csak találkoznia kell Sylarrel és lesz egy csomó képessége:D Ando képessége is fasza:O kiváncsi vok majd melyik képességet hogy fogja felturbózni:D a 4.fejezet meg nagyon ász lesz, remélem nem rontják el a készítők mert most ez a kormány a hősök ellen, na ebből jó kis fejezetet lehet majd kihozni:) Sylar apját meg már várom ....:)
  • Lirion
    #10485
    Az öreg petrelli halála kiábrándító és csalódás, de ha afelett szemet húnyok, akkor egy korrekt rész volt és örülök neki, hogy Hironak végre nincs képessége, így talán nem képzeli majd magát akkora világmegmentő császárnak, miközben ő a legbénább figura az egész sorozatban.

    A Fugitives-zel kapcsolatban annyi problémát már most tudok, hogy Peter a képességeit nem kapja vissza rendesen, pedig neki csak vissza kéne emlékeznie, hogy milyen érzés volt azokat használni. Na mind1, így legalább egy pár részen keresztül még nem lesz túl kemény, de majd találkozik Claire-rel úgyis hamar, meg még Mohinderrel és a szőke csajjal, az kezdetnek már jó is lesz. :) Aztért sajnálom, hogy a láthatatlanságot és a légiességet (DL-től) bukta.

    ""Einstein szerint"

    na ezt nem kellett volna"
    Parkman tanulatlanságáról van itt szó, azt mondta, hogy figyelt az órákon, többnyire, ami azt jelenti, hogy inkább nem figyelt, csak okosnak akart tűnni. :)
  • Klemice
    #10484
    hagyjad.. nem tudják mi az a volume és season, olvasták valahol ezeket a szavakat és csak úgy dobálóznak velük, miközben a definíciójukat nem ismerik
    vagy az általad leírt, legtöbbünk által ismert tényt nem tudják felfogni/feldolgozni
  • Bulykin
    #10483
    pontosan, és a 2.évad is csak ezért lett 1 fejezetes mert közbejött a szrájk...amúgy az is több fejezetből állt volna...
  • shevy
    #10482
    Nem hiszem el, hogy ennyire érthetetlenek vagytok, egy évad, az egy évig tart, szeptemberben kezdődik, és nyár elején vége, mert ugye nyáron nem megy semmi. Ebben a sorozatban az első évad volt az első fejezet is egyben, a második évad pedig a második fejezet, a harmadik évad pedig két fejezetből áll, a harmadikból és a negyedikből, a harmadiknak most lett vége, a negyedik meg majd februárban kezdődik. A negyedik évad pedig kb szeptemberben kezdődik az ötödik fejezettel.
  • ba32107
    #10481
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ja én is pont erre gondoltam :D A házbeli részeknél a zene Max Payne-es volt, a könyezet Half-Life-os, a szituáció meg Fűrészes :D

    Már vártam, mikor kerül elő egy diktafon
  • Wini
    #10480
    Srácok, van valami linkgyűjtemény a 3. epizód 1-10. részeinek a letöltésére? A heroes-website-on csak a 11-15.-ig találtam meg, meg volt még kb 2 link az archívumban :\ Vagy valami sms küldős oldalon esetleg megvan?
  • 5c0rp330n
    #10479
    Sylar egész jól játszotta Jigsaw szerepét, f@szért kellett elrontani a játékát..
  • Flamer
    #10478
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nos ez elég nemtudom milyen volt.. de ezekszerint megvolt írva hogy Hiro visszamennyen vagyis ez előre mgvolt.. vagyis amikor tudtuk hogy a formula ketté van tépve mert ketten őrzik akkor még nem tudtuk hogy nem hiro apja tépte ketté viccből meg szekjurbol hanem hogy Hiro ment vissza a jövöből és tépte el..
    magyarul ami eddig volt annak igy kelett történnie.
    nice one.

    Nathan egy pöcsfej :D
    Peter ahah. namost megin tud akkor szopkodni?
    Syler meg egy csótány a tüzet is túléli :D
  • Gmux
    #10477
    szerintem lényegtelen... kitágult a pupillája... lehetetlen, de ebbe a sorozatba minden lehetséges...:)
  • Gmux
    #10476
    jó én értem de akkor eddig másfél évadot adtak le...
  • LasDen #10475
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A végén mikor Claire szeme fekete lett, az csak ilyen átvezetés volt v van jelentősége??? me én egyből arra gondoltam, hogy Sylar felvette az alakját :D hülyeség de nemtom..... :D
  • sandor8206
    #10474
    pedig olyan egyszerű mint az 1*1, volume=fejezet, fejezet nem =évad, pl: mostani 3. évad két fejezetre oszlik, gonoszok és szökevények címmel
  • Egerwin
    #10473
    ja szerintem igen :D
  • Gmux
    #10472
    a részhez csak annyit hogy nekem szerintem állati volt...:) nagyon jó lezárás szerintem...:) viszont ehez az évad meg a volume csak annyi hogy az első évad is így végződött hogy end of the volume (direkt megnéztem most) tehát akkor nem volt második évad se mer az is az első évadhoz tartozott... tehát itt a heroesba a volume az évad vagy ha az elvileges második évad végén ugyanez van akkor tulajdonképpen eddig csak 1 évad volt... szeretem ezt a sorozatot...:)
  • sandor8206
    #10471
    vagy az még keményebb lenne, ha feltűnne Patrick Stewart (Star Trekben-Pickard kapitány) mint X-professor és megkeresné Clairt meg Petert, hogy csatlakozzanak az iskolájához, mert ott tehetséges fiatalok vannak
  • sandor8206
    #10470
    hát nem tudom ki intézi a szerepeket, de nagy Star Trek rajongó lehet, eddig volt
    George Takei-mint Hiro apja (Star Trekben Sulu)
    Nichelle Nichols-mint Micah nagyanyja, vagy valami rokona (ST-ben Uhura)

    Most meg az elnök szerepében a Star Trek TNG-ből Michael Dorn, aki Worfot alakította (ha tévednék valaki javítson, mert csak pár pillanatig látszik, de sztem tutira ő az)



    Hátha valamelyik részben felbukkan Leonard Nimoy , vagy William Shatner én esküszöm ott helyben beszarok :-D + mint mindenki tudja Sylar játssza majd a fiatal Spockot az új Star Trek filmben, hát vannak összefonódások:-D ettől már csak az lenne keményebb ha pár percig mutatnák az öreg Sylart és Nimoy játszaná
  • yosha
    #10469
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Ecsém, ez fasza kis rész volt, erős zárás, Knoxot sajnálom, mondjuk ahhoz képest, hogy Tracy egyszer ölt és hogy ki volt tőle bukva, most elég simán ment neki egy kis mosollyal. Szegény Hiro, neki most elvesztek a képességei elvileg... A másik amin kibuktam azok Flint sebhelyei :))) Milyen kreativ a sminkes gárda...
    A végén meg, ez a Peter kimenti Nathant, mikor az simán tud repülni, egész érdekes. Sylar fasza volt, végre a régi. Az előzetes képek alapján, amikor ilyen SWAT-os egyenruhába van beöltözve, arra gondolna az ember, hogy kormányügynök lesz. Lehet az apja lesz a Vadász, vagy valami ilyesmi.
    Jó hogy erre nem kell most egy nyarat várni :))
  • ProGabe #10468
    "A jövős részekben FPeter megállította az időt szal neki volt teleportációs képessége"

    az egy alternatív jövőkép volt. az már nem fog bekövetkezni. ha már itt tartunk: egyik sem, amit láttunk

    "Einstein szerint"

    na ezt nem kellett volna. meg kellett volna kérdezniük egy-két fizikust, ahelyett hogy ennyire megerőszakolják a rel. elméletet

    "megolvad az üveg"

    jah, pár ezer fokon, de nem egy sima tűzben

    azon meg külön röhögök, hogy egyesek nem képesek megérteni, hogy vannak külön fejezetek és évadok. tudjátok, mint a mesekönyvekben: attól, hogy vége az egyik mesének, még van több is a könyvben
  • Kicsikiraly
    #10467
    NINCS vége ezt értsétek már meg... ugyanaz a probléma jött elő mint anno, de ez menjen bannerba:

    a FEJEZET és az ÉVAD nem szinonim fogalmak, a 3. FEJEZETNEK lett vége, a 3 ÉVAD még folytatódik, a 4. FEJEZETTEL.
  • Shep
    #10466
    Nem a 3. évadnak hanem a 3. fejezetnek van vége, majd februárban folytatódik az évad a 4. fejezettel.
  • BlueJersey
    #10465
    igen
  • BlueJersey
    #10464
    bazeg az ott a végén obama akart lenni? akkor beszarok:D
  • Flamer
    #10463
    most énvagyok a hüje meg levagyok mardva vagy mért mondja mindenki hogy vége a 3. évadnak? mert most ez volt a finálé? vagy mivan?
  • Shep
    #10462
    Hát érdekes és jó befejezése volt ez a 3. fejezetnek, de a 4 fejezet előrevetítése, hááát. Na majd meglátjuk.

    Spoiler lehetséges
    A legnagyobb Hiro volt mikor Stacy-nek megmutatta az öklét :)
  • Tower Guard
    #10461
    Hát ez jó kis rész volt. Sylar nélkül tényleg nem sokat ér a hősök, mind2 oldalon jól teljesített (jó és rossz is). Bár remélem hogy majd alapjáraton jó lesz a jövőben, és csak azokat öli vagy akarja ölni akik az újtába kerülnek, vagy akik ellene tesznek :). Nathanes eset kicsit furcsa volt nekem, azért nem épp erre gondoltam vele kapcs....
  • salieri
    #10460
    Na ezt jól zárták szerintem. Sylar nélkül gyenge lett volna, de így kifejezetten tetszett a harmadik fejezetzárása.
  • ForzaInter
    #10459
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Peter sztem az eredeti képességét kapta vissza, ami ugye az hogy másolja/megtanulja mások képességét, amiket megtanult azt nem, de nem lesz nagy dolog neki ujra az összeset visszakapni:D
  • Szolnokboy1
    #10458
    mit nem értesz? de, ez a 3. fejezet vége, de nem a 3. ÉVAD vége. nem ugyanaz a kettő. jaj, istenem!
  • Fresh Duke
    #10457
    Én remélem lesz 4. évad. Neked meg nem kötelező nézni, ha nem tetszik.
  • MiD
    #10456
    The end of volume Three

    ha ez nem maga a 3. fejezet vége akkor igazad van és elnézést...:P
  • Szolnokboy1
    #10455
    tévedsz. a 3. évadban 2 fejezet van, a Villains és a Fugitives. A 3. évad folytatódik tovább a Fugitives-szel, ha annak vége, akkor jön a 4. évad, habár remélem az már nem lesz.
  • MiD
    #10454
    Hát nem ez volt az uccsó rész akkor melyik?:D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A végén volt már a 4. évad első részének promója vagy vmi olyasmi