12300
10528995171446015691.jpg
  • Szolnokboy1
    #10533
    - ettől függetlenül :P
  • Szolnokboy1
    #10532
    hát igen, de ilyen faszságokból tonnaszám van a sorozatban és mit mondtam oldalakon keresztül lehetne regélni róluk. viszont előny, hogy egy szóban összefoglalható: SZAR!

    ettől függetlenül lehet szeretni nyugodtan, ettől függetlenül ez tény marad. és nem lehet felettük elsiklani.
  • sandor8206
    #10531
    de ez a képességet mindenkinek és szétszakad a bolygó összefüggöt valahol, már nem emlékszem?
  • Zomil
    #10530
    Ando egyáltalán nem biztos, h ugyanazt a képességet kapta meg, mint ami a jövöben is volt neki

    Peter-nek meg azért kellett megértenie Sylar képességét, mert meg kellett értenie hol kell változtatnia a multon, h ne olyan legyen a jövö amilyen, csak nem sokáig vette hasznát, mert ugye Arthur elszivta a képességeit
  • sandor8206
    #10529
    Nekem Nathan a kedvencem, ő karakterét olyan jól "megoldották" (most röhögök) Talán egy blogból idézett hozzászóló kommentje foglalja össze a legjobban mire gondolok, itt van aztán karakterfejlődés dögivel, mint egy idióta

    "1. A képességeket titkolni kell.
    2. A képességekről sajtótájékoztató kell
    3. A képesség Isteni ajándéka, titkolni kell
    4. Képességeket mindenkinek!
    5. Képességeket csak az elit kommandónak!
    6. Képességgel bírókat a börtönbe! (Kivétel ÉN.)"
    remélem a 4. fejezetben is folytatják ezt az ámokfutást, kezdjenek már valamit a szereplőkkel és ne szarakodjanak :-D
    + azért pozitívan állok hozzá a 4. fejezethez, mert az alapsztori ígéretes, végre egy kicsit más nem csak a "save the world" de sztem sikerül nekik ezt is elrontani valahogy, én csak annyit tanácsolnék a készítőknek vegyenek elő egy x-men füzetet, sztorit, ami szintén ezzel a sztorival foglalkozik és másolják át és imádkozzanak, hogy megússzák a plágiumot :-D
    ja és ha már "save the world" a bolygószétszakadásos sztori lezárva? vagy az még csak az is most jön? valaki tud egyebet? mert elég sok dolgot nyitva hagytak+utal rá-Ando megkapta a képességet ami akkor a jövőben volt, valamiért el kellett menni Peternek jövőlightosSylarhez, hogy megértse a képességét stb. és itt nem arról van szó, ok az a jövő megváltozott, de elvileg Peternek nem volt szüksége rá (Sylar "megértési" képességére) nem használta (igaz? nem emlékszek) szóval csak lesz még valami, ha egy teljes részt szántak rá, ha meg nem akkor tényleg ez a sorozat egy "suck" :-D
    ha valahol tévedtem sorry, javítsatok köszi
  • Szolnokboy1
    #10528
    ha eltekintünk attól, hogy szarul használták a relativitáselméletet vagy hogy milyenek a képességek meg hasonlók, akkor is csak azt lehet mondani erre a sorozatra, hogy gagyi. a karaktereket dobálják a jó oldalról a rossz oldalra és vica versa. sylar gonosz, aztán jó, aztán megint gonosz. nathan jó, aztán gonosz, jó, aztán megtér, aztán megint jó, most megint gonosz. továbbá a dialógok annyira debilek, hogy fáj őket hallgatni.

    "Peter [Nathannek]: - Én feláldozható vagyok, te nem, hagyjál itt!"
    Nathan: Ok."

    Oldalakon keresztül sorolhatnám. Már az írok maguk se tudják hogy mit kezdjenek ezekkel a problémákkal, annyira el van baszva. Nincs mit szépíteni, ezt a sorozatot, ahol lehetett, elrontották. ennyi. és ezek olyan problémák, amik felett nem lehet már elsiklani, mert annyira nyilvánvalók. még ha nem is tudatosan, de mi nézők, hülyére vagyunk véve.
  • Kicsikiraly
    #10527
    Az nem biztos hogy Peter elvesztette az összeset :)

    /me reménykedik :D
  • Gmux
    #10526
    tulajdonképpen ez olyasmi lesz mint az első évadba a robbanás utáni alternatív jövő...:) ott is üldözték a képességgel ellátott embereket csak ott Nathan volt az elnök nem egy fekete meg ott voltak még képességekkel rendelkező emberek is akik segítettek elkapni a többit... kíváncsi leszek rá mi lesz belőle:)
  • Fresh Duke
    #10525
    Legalább akkora, mint annak, amiért sír(t) a szátok...
    Na de on.

    Nekem az a véleményem, hogy az előző 2 fejezet sztem jobb volt (nem tudom miért, ne kövezzetek meg érte), de ez is ütött.
    (A biztonság kedvéért a következőt spoilerbe teszem, de nemtom, hogy szükséges-e.)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azt sajnálom, hogy Hiro nem kapta vissza az erejét, Peter elvesztette a sok jó képességét, meg azt is, hogy Arthur fejét nem vágta fel Sylar, miután megölte. (Amit meg legjobban sajnálok, hogy Sylar megölte Ellet, és nem Arthur és Angela gyereke. :C)


    A 4. fejezetet is várom már nagyon, de attól tartok, hogy ezen a szálon nem fognak tudni továbbmenni. Persze, ez majd még kiderül. :)
  • precision
    #10524
    mondjuk ja ez jó ötlet :)
  • ProGabe #10523
    szerintem várjuk meg a hivatalos designt, aztán majd jól "ellopjuk", mint a mostani bannert :)
  • precision
    #10522
    ja, felejtsük el Einsteint és a relativitás elméletet
    inkább beszéljünk arról, hogy ki csinál egy szép új fjudzsitíves bannert? :D
  • ProGabe #10521
    naszóval

    én írtam be először, hogy Einsntein elméletét nem bírták normálian értelmezni, de írtam azt is, hogy nem érdekel igazán. ez a Heroes, plusz nem változtat semmin ez a dolog

    DE!

    teljesen "out of the box" dologról van szó. én is azt mondom, hogy ez a Heroes világa, minden úgy történik, ahogy az írók írják. ha egy ottani rel. elmélet azt írja le, hogy a sebesség fügvényében utazhatunk az időben, akkor arra azt mondom, hogy rendben van. de az írók azt a hibát követték el, hogy behúzták azzal a mondattal a valóságot a saját kis világukba és bizony hülyeséget mondtak (vagyis Matt mondta)

    és én ezt nem szeretem. pont ezek a félmondatok, kicsi apróságok tesznek nagyjá egy képzelt világot, vagy csak egyszerűen egy filmet, sorozatot. rossz, ha hiányoznak, még rosszabb ha baromság

    (most jön az, hogy abban a világban Einstein ezt mondta. csak nekem végig úgy jön át a dolog, hogy a mi világunk az alapja. ezt is sugallták egész eddig)

    nah, ennyi billkoptatást egy ilyen hülyeségért :D
  • ba32107
    #10520
    A magam részéről a különleges képességes világból az X-men jobban tetszik.
  • sandor8206
    #10519
    hát ez igaz. Mondjuk pedig ott is van sok mutáns :-D
  • Cat 02 #10518
    Nem nézek tv-t, nincs miért bekapcsolni :)
  • sandor8206
    #10517
    nem is nézik :-D
  • edios
    #10516


    A Heroesnak nem célja se következetes, se tudományos sorozatnak lenni. Azért van, hogy szórakoztassa a nézőket. Akik olyanokon gondolkodnak, hogy nem használták helyesen a relativitás-elméletet, vagy hülyeséget csinált egy karakter, vagy a képességének nem is így kellene működnie az el van tévedve.
  • sandor8206
    #10515
    nem is tudtam, hogy neked írtam, hidd el ő is nagyfiú, ha majd meg akarja védeni magát majd megteszi (mondjuk okát nem látnám, mert poénból írtam) túlzásba viszed ezt a Heroes dolgot!
  • sandor8206
    #10514
    nagyon sokszor volt, ha filmek terén is pl, másik fórumban "Filmek amiket most láttunk" nem egy kedvenc, vagy tetszett filmet leszaroznak, nem foglalkozok vele, még azzal se aki az értékelésemet lefikázza, mert elfogadom, hogy más ember más vélemény. Itt is ha a kommentjeimből nem jött volna le, nem a "sorozattal" van a bajom, hanem a készítőkkel, hogy sikerült elérniük, hogy a kedvenc sorozatomból egy "érdektelent" csináltak, de én le vagyok szarva nem is ez itt a baj, hanem még másik pár millió amcsit is sikerült kicsinálniuk. És bár már nem annyira érdekel, de azért elnézegetem 7ről 7re és sajnálnám ha vége lenne, mert kevés az ilyen jó "fantasztikusos" sorozat, de ha így halad cancel lesz.
  • Lotczi
    #10513
    Nem azt mondtam hogy nem lehet rajta csak hogy felesleges és tényleg az is mert hülyeség volt akor az volt de teljesen mind1 mert ez a mondat semmit nem változtat a sorozat kimenetelén:D Ha a szarozás meg nekem szolt nem értem miről beszélsz egyátalán ha nem nekem akkor bocs
  • Kicsikiraly
    #10512
    :O még mi vagyunk a primitív győzikenézők csak mert nem szeretnénk h itt belekössetek minden hülyeségbe? köszönöm szépen.
  • sandor8206
    #10511
    nézzed a győzikét is azon se kell agyalni :-D
  • Kicsikiraly
    #10510
    kipróbáltad milyen az, ha van egy dolog amit te szeretsz, és azt a másik leszarozza? ezen gondolkozz el.

    (LÁTTAM hogy nem szaroztad le egyszer se, de azért legyünk őszinték, nagyjábol ezt csinálod.)
  • sandor8206
    #10509
    ki agyal, nehogy azt hidd, hogy az ember nem tud aludni kínjában, hogy ilyeneken agyaljon. Csak sokan ki jelentik, egész egyszerűen csak véleményt formálnak, hogy az faszság volt vagy ez faszság, az meg jó, ez meg nem jó szerinte. Miért nem szabad? Leírnak 1-2 mondatot, de nehogy azt higgyétek már, most felvágjuk az ereinket, csak vannak dolgok amik szemet szúrnak
    +most itt nem csak az einsteines egy mondatról van szó ( mondtam az egy kis hülyeség), hanem arról, hogy ez jellemzi az egész sorozatot, a hozzáállás amit már leírtam. Menjen a sztori, kit érdekel ha fordítva ülöm meg a lovat is
    +azért az Einstenes dologhoz annyit, hogy ok sorozat meg film, de nekem 2-es lett a fizikai érettségim és még én is tudom, hogy az ott hülyeség
  • Lotczi
    #10508
    Régen meg a földrajz épült azon hogy lapos a föld sőt volt olyanis hogy a föld a világ közepe:D lol f*sz se tudja ebből mi lesz feles ilyenen agyalni és nekem is bejött a 3. fejezet:D
  • 5c0rp330n
    #10507
    és szerinted mégis milyen tudományos megalapozottsága volt annak, hogy 55 mph felett meghalsz? aki ilyet mondott, feltehetőleg hasonló biztossággal hitt a boszorkányokban is. a relativitáselméletre épül az egész modern fizika. kérdezd meg a fizikatanárodat.
  • Kicsikiraly
    #10506
    legutóbbi két hozzászólás: teljes egyetértés, fölösleges ilyeneken agyalni.
  • Cat 02 #10505
    Vagy csak f*szok a nézők (már bocs) akik ilyenen agyalnak, ahelyett h nézzék és élvezzék a sorozatot.
  • Tower Guard
    #10504
    Én sem értem miért kell egy mondaton lovagolni, hogy baromság. Ezt elbaszták, tény és való, de ennyi.(lehet valamelyik visszament az időben segített Einsteinek, így okosabb lett és kitalált több dolgot, csak nem mutatták, és megválozott a világ) Az én véleményem meg az, hogy eddig ez a fejezet volt a legjobb, ez vitt mindent, a szökevényeket is remélem ilyen jóra legalább megoldják.
  • Bulykin
    #10503
    Így fog folytatódni a Heroes
    kibaszott jónak ígérkezik...naaaaagyon várom:)
  • Fresh Duke
    #10502
    Miért ne lehetne v.mi is gyorsabb a fénynél? Annó azt mondták, hogy ha 55 mérföld/órás sebességnél gyorsabban haladsz, akkor meghalsz. Azt is mondták, hogy Föld lapos...
    Ebben a sorozatban, (ahol az ember képes mások gondolataiban olvasni, repülni vagy a gondolatával tárgyakat mozgatni) nem hinném, hogy számítana az, hogy lehet-e bármi is a fénynél nagyobb sebességű.
  • sandor8206
    #10501
    ez nem kötözködés, de amikor az ember csak úgy "simán" nézi és ott helyben, tehát nem agyal stb. abban a pillanatban, ugrik, hogy ez mi a fasz, ott akkor már nagyon stimmel valami. Amúgy ez az Einsteines dolog, annyi hogy hülyék a sorozat írói, ebből nem kell nagy ügyet csinálni. De amikor néztem a 12 részt, és Hirónál ott a katalizátor, és hopp jön Arthur elveszi. Akkor csak lestem hogy mi van, ezért kínlódtak 3 részen keresztül Sylarék, hogy hopp jön Arthur 1 másodperc alatt megoldja a dolgot? Mi van?
    +abban igazad van akinek nem tetszik ne nézze, ez jó hozzáállás majd akkor is ezt mondjad, amikor (lehet) még lemegy a 3., 4. évad és hopp nem lesz 5, mert már nem nézi senki és cancelezik. Szóval én azt mondom, hogy nem a nézők a "felelősek" hanem a készítők gondolkozhatnának el egy kicsit, hogy mi nem klappol, miért csökken a nézettség!
    "...ha úgy érzed hülyének néznek ne nézd.." hát sajnos nem is nézik az USA-ban majd cancelzik ezt is :-D hát sajnos el is érték amit akartak, mert régebben vártam a részeket, jött már néztem is angolul, most már megvárom a feliratot nem esik jól figyelni+még így is pihen 1-2 napot a gépemen, mert már annyira nem izgat, egy ugyanolyan sorozat amint a többi.
    +miért ne lehetne kritizálni, elvileg veszek egy "terméket" (ok rossz példa, mert mi letöltjük ingyen) de mint nézők "fizetünk" (legalábbis az Amcsik:-D) tehát mint fogyasztó kritizálhatok ha nem vagyok elégedett:-D
  • 5c0rp330n
    #10500
    tényleg elég nagy hülyeséget mondtam, nem nagyon gondoltam át. nem jön ki, hogy megfordul az idő, egészen egyszerűen a négyzetgyök alatt negatív szám lesz, amit csak komplex számok körében lehet értelmezni, ezen pedig felesleges rágódni, hogy mit jelent, mivel a fénynél semmi nem lehet nagyobb sebességű.
  • Kicsikiraly
    #10499
    najó. mindig beírjátok az ilyen véleményeket, aztán ha azt mondjuk hogy "ha nem tetszik ne nézd", akkor azt a választ kapjuk "tetszik, tetszik, csak ennyi problémám volt".

    de erre tényleg nem lehet mást mondani: ha úgy érzed hülyének néznek ne nézd. hihetetlen mennyire képesek vagytok ilyen kis szarságokba belekötni, ahelyett hogy élveznétek az egészet. nekem a Heroes-zal semmi bajom nincs, én képes vagyok úgy nézni, hogy minden másodpercében az élvezetes dolgokat keresem, és nem azt, hogy megint mibe lehet belekötni.
  • sandor8206
    #10498
    sztem meg csak buták az írók+még hülyének is nézik az embert:-)
    +ha nem tudják (mondjuk nem nem tudják, hogy nem tudják Einstein elméletét:-D mondjuk én is tudom, pedig semmi közöm hozzá) akkor nyomtak volna valami olyan magyarázatot, mint itt régebben valaki is említette, amikor azt tárgyaltuk, hogy speedi gonzales csaj, hogy tud mozogni amikor Hiro időt állít, na szóval valaki akkor azt írta fórumba, hogy lehet a csaj is úgy gyors, hogy lelassítja az időt stb. na Matt nyomott volna egy ilyen magyarázatot, hogy " ááááá a te képességed is valahogy összefügg az idővel, belassítod és így vagy gyors" stb.
    Szóval már írtam múltkor, de újra a véleményem-A sorozat írói szarnak mindenre, feláldoznak minden logikát, következetességet stb. a sztori oltárán! Pl: itt Hirot vissza kell hozni=valahogy időben utazni=ok csaj begyorsul=megmagyarázzuk egy hülyeséggel, kiforgatjuk Einsteint az átlag néző úgyse veszi észre (lehet azt se tudja ki Einstein :-D)
    Szóval ahogy már említették, ok legyen ez, de minek keverték bele Einsteint?
  • Cat 02 #10497
    Jajjmár, Matt okoskodni akart, egész sorozat irreális, nem tom mit izéltek ezen. De az is lehet h az egész más idősíkban van, elvégre nem a mi elnökeink vannak, és abban Einstein mást mondott.
  • szucsy89
    #10496
    :ASDF_fadsfAsdf_fdasdfddd
  • ProGabe #10495
    "annyiban igaz, hogy az egyenletből kijön, hogyha a sebesség nagyobb a fény sebességénél, akkor az idő megfordul"

    na, ilyet a soha sem állított Einstein, sem senki más. máshogy telik az idő, de nem megfordul. ezáltal max előre haladhatsz az időben.

    de ez a relativitás elmélet szerint van így, nem a Heroes írói szerint. én ezt elfogadom, csak akkor nem kellett volna behozniuk Einsteint
  • Flamer
    #10494
    :_DDD!!