12300
10528995171446015691.jpg
  • Szolnokboy1
    #10856
    most kezdődik a tévékettőn a hajrácsajok3. főszerepben a csírlídör.
  • Fresh Duke
    #10855
    Az empátiához nem kell közeli kapcsolat, sztem.
  • Flamer
    #10854
    az hüjeség.
  • Zomil
    #10853
    nem hiszem, mivel az csak Elle-nél müködött a "közeli" kapcsolatuk miatt :)
  • Fresh Duke
    #10852
    Vajon Sylar megszerezte Luke képességét? Az empátiára gondolok, nem arra, hogy felnyeste a fejét. :P
  • Zomil
    #10851
    itt is van 2db ezt egyik forumozo csinálta :)

    amit precision linkelt azzal sztem az a baj, h nem mozog a szája mikor kiirja, h boom, pedig az a lényeg :D
  • szucsy89
    #10850
    mikre nem jó ez a google:P
  • precision
    #10849
    1. képtalálat a sylar boom gif -re a google képkeresővel :D

  • szucsy89
    #10848
    jaja nagyon nagy jelenet volt:) tényleg nincs meg gifbe valakinek?:D láttam pár torrent oldalon avatarként csak elfelejtettem lementeni:(
  • Zomil
    #10847
    gondolom sokan emlékeztek mikor az elsö évadban Sylar megszerzi Ted képességét és a ház tetején próbálgatja: "Boom!"

    nah kb. innentöl kezdtem megkedvelni a karatert :DD
  • Klemice
    #10846
    Az elején nem is tudtunk róla sok mindent, most meg egy csomó dologba bepillantást nyertünk már.
  • szucsy89
    #10845
    Sylart az elején én se szerettem, ugye ő volt a főgonosz bácsi, de most a legszimpatikusabb arc ez egyértelmű, ezzel a stílussal mindent visz:D:D
  • szucsy89
    #10844
    hát ha Peternek vissza akarnák adni újra a sok képességét, ez lenne az egyik mód h megoldják:) Ando feltúrbózná és a világ összes képessége az övé lenne
  • Flamer
    #10843
    minek kell vele megküzdeni. sztem cskazigazságotakarja.. aztánnyugilesz.
  • Shiwo
    #10842
    lehet Ando felerősítő képességével tud majd Peter egyszerre több képességet használni, s megküzdeni Sylarrel...
  • gabi89
    #10841
    Pedig nem bonyolult alapból best és csak egyre jobb tehát évadok alatt nem laposodott el vagy nem baszták el a karakterét hanem csak jobb és jobb lett.
  • Flamer
    #10840
    deha hozzáér valakihez elveszti az összeset:D
  • limperatore
    #10839
    sérthetetlen volt asszem

    meg még a haiti képessége kéne neki :D

    remélem peternek visszajönnek a régi képességei, azaz csak az egy hogy megtanulja mindenkiét
  • Flamer
    #10838
    azmiisvolt?:O
  • Gmux
    #10837
    Sylarrnek már csak a Haiti testvérének a képessége kell és akkor tényleg legyőzhetetlen lenne...:)
  • LasDen #10836
    hát eleve ő volt a legjobb, de túllépett a korlátain és ő lesz a legeselegesésmégannálislegjobb karakter.....
  • VinylToy #10835
    "Sylar meg kezdedektől best és csak egyre jobb jobb jobb a karaktere."

    Most nem értem Ő a legjobb, de egyre jobb jobb jobb???
  • gabi89
    #10834
    HRG nagy arc volt egésszen eddig :D
    Mert most én is "szemen köpném" :D
    Sylar meg kezdedektől best és csak egyre jobb jobb jobb a karaktere.
  • sandor8206
    #10833
    persze de akkor csak egy SIMA sorozatgyilkos volt, most meg van stílusa:-)
    HRG pedig azt bírtam, hogy nuku képesség és mégis "kemény"+a 2. szezonban pedig kifejezetten szimpatikus volt ahogy védte Claire-t+meg is halt érte (hisz tudta mi lesz), most meg szimpla köcsög:-)
  • precision
    #10832
    HRG nekem sosem volt szimpatikus, most meg egyenesen rühellem a képét :)
    pedig jó volt Sylar mint hentelőgép, a tökéletes superevil főgonosz... sokkal jobb főgonosz volt mint pl Petrelli papa
  • sandor8206
    #10831
    amíg csak egy sima hentelő gép volt én se bírtam, de hogy ilyen "laza" lett magasan a legjobb karakter!
    De én meg HRG bírtam, most meg szemen köpném:-D
  • precision
    #10830
    utáltad Sylart? :)
    mindig is ő volt a legnagyobb arc :)
  • Rage47
    #10829
    Ahhoz képest, hogy Sylart utáltam régebben, sikerült úgy alakítani a szerepét, hogy ő a fav.:)
  • gabi89
    #10828

    ------------
    Igen családért dolog már nekem is uncsi. Eleve kiakadtam amikor kiderült,hogy Noa és Nathan egy oldalon :S
  • Flamer
    #10827
    peter ha megfogja sylart meglesz minden képessége :D csak utánna nem nyulhat senki máshoz :D
  • Lotczi
    #10826
    A festős dolog szerintem is lefutott ahogyan a családomért csinálok mindent Benet ügy is. Ettől függetlenül még tetszik a sorozat és remélem Peter majd visszanyeri a régi képességét:D Sylar meg egy állat:D
  • Adi
    #10825
    Szerintem kicsit eltávolodtak már a normál emberektől nagyon. Emléxem még mikor Matt-el belehallgathatunk mások fejébe és milyen érdekes volt, vagy mikor egy karakter a sima emberek között csinált vmi kiemelkedőt és a többi ember nem tudta ezt mire vélni, de mi nézők ügye tudtok, h milyen képesség áll egy-egy karakter mögött.
    Nekem spec ezek hiányoznak.. pl.: most láttam egy filmet nem rég a moziba, és abba ezt olyan jól megcsinálták. Az alkonyat c. filmre gondolok, ahol ügye végül is "különleges képesség birtokába" van a banda és megmenti a lányt, egy baleset elöl. És ott is le van fedve, h mi történt valójában, hogy lett megmentve.
    De most jutott eszembe, h Claire is mikor bement a tűzbe még az első évadba az is iszonyat jó volt.. tényleg hős.. na nekem ez a vonal hiányzik. Bocs, h hosszú lett.
  • Adi
    #10824
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én is pont így vok vele. Vicces már ez a rajzolgatás. És az is idegesít, h Hiro nem tud teleportálni.. áá.. Másik, h Daphne-t így hagyni meghalni. Hát én hogy ha tudom, h a lelövik a roncsnál és minő csoda ott találkozok vele, akkor tuti megmondom, h tiplizzen onnan vagy ne álljon föl. :D Másik hülyeség: Ando mikor megérkezik a roncshoz akkor elkezd örülni, h ügye a jövőbe megöli Hiro-t és ezért valószínű, h él még Hiro..... és itt gondolkoztam. Ügye ha a jelent megváltoztatják akkor a jövő is más lesz. Mert ha ez nem így lenne akkor csak 1 évados lett volna a Heroes.:D Szóval ez egy hülyeség volt.(amúgy értem, hogy gondolták ezt a készítők csak akkor is idegesítő, h egyszer "mentsük meg a pompomlányt" - jelen és ezáltal megváltozik a jövő, aztán egyszer csak változtatnak és úgy csinálnak, h a sorsa mindenkinek megvan írva azt punktum.
  • gabi89
    #10823
    Ez még mindig a harmadik évad :D
    Amúgy nekem ez a rész nem jött be annyira hátha a következő.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Claire iszonyat idegesítő. Parkman lefesti a jövőt miközben menekülnek lol :D Meg nem is kellene eröltetni,hogy ő fest mert nem áll jó neki szerintem. Aztán hagyja meghalni Daphne -t :(
    Slyar-es jelenetek viszont jók voltak meg Peter elkerülése is jó. Ezáltal kiderült bár számítani lehetett rá az új képessége.
    Most mindig egy képességgel rendelkezik és aztán ha akarja akkor lecseréli ,de a lényeg,hogy egyet birtokol csak.

  • Carlos
    #10822
  • szucsy89
    #10821
    nekem is felmerült vmi rokonság, mondjuk ugyanolyan elmebeteg gyilkosok:)
  • Carlos
    #10820
    Erre énis gondoltam amikor láttam.
    Ezexerint nem csak nekem jutott eszembe! :)
  • Shiwo
    #10819
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    fogadók, hogy az utób Sylar vér szerinti öcsikéje lesz...
  • Zomil
    #10818
    amugy a "tanitványának" tisztára Adam feje van :D
  • Carlos
    #10817
    Sylar a Zisten!