12300
10528995171446015691.jpg
  • szucsy89
    #10816
    Sylar nagyon nagy forma, ő a beszt:)
  • Bulykin
    #10815
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    de szerintem ne nagyon akarnak elmenekülni, mert busszút akarnak állni Nathan kecisége miatt
    egyébként Daphne-t nagyon sajnálom, az egyik kedvencem volt, viszont Tracy szerintem olyan fölösleges most, írják már ki könyörgöm:)
    Sylar meg most érdekes nagyon, lehet hogy megvan a kicsi Sylar, az utód?XD

  • Shiwo
    #10814
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    gyanítom Daphne annak lett az áldozata, hogy egyesével eltudott volna mindenkit menekíteni a helyről..persze Peter is elreptethetne mindenkit, csak cumi lenne a levegőben átvenni mások képességét..
  • Zomil
    #10813
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    gondolom Daphne-t végeleges kiirták a sorozatbol, sajnálom :S
    helyette fejbe löhették volna Tracy-t már nagyon idegesit
  • precision
    #10812
    eztv.it -ről leszeded a részeket
    feliratot meg hosszupuskaról (link felül)
  • slimslim
    #10811
    A 3. évad 8. részéig láttam a sorozatot, nem tudtok mondani egy olyan oldalt, ahol online meglehet nézni a folyatódást feliratosan?
    Köszi
  • Cat 02 #10810
    Megint egy semmitmondó rész, bár a vége fele kezdtek beindulni az események.
    És sajnos tényleg mindenki balfék :D Egyedül Sylar tolja még rendesen az ipart.
  • Bulykin
    #10809
    FAIL, ezt benéztem:D
  • Bulykin
    #10808
    még angol felirat sincs??? lol
  • precision
    #10807
    nekem se tetszett annyira ez a rész, de én bízok benne, és látom a potenciált
    csak remélem belehúznak az írók, és izgalmassá teszik
    Nathan meg monnyonle :P tipikus idióta balf*sz..., ahogyan HRG is
  • Herr Lehrer
    #10806
    lol, végre beindult a sorozat ismét, az unalmas elbaszott 3. évad után, de valakinek ez se jó, akkor minek nézed?
    megnéztem a 15ös részt is és KURVAJÓ!! izgalmas az elejétől a végéig, Sylar is odabaszott, mint általában:D
    3. évad közepe fele már gondolkodtam rajta hogy nem is nézem tovább de nagy hiba lett volna, mert ez az új évad faszának igérkezik.
  • jugen
    #10805
    Syler karakterét mostanában kezdem megkedvelni, mert a többiek halványulnak...
    "You really need to pay attention!":D
  • Zomil
    #10804
    még nem láttam az uj részt, de ez a hsz nagyon el vette a kedvem töle :(

    amugy igazad van, Sylar már az elsö évedben meghalt volna, ha nem szereti meg ennyire a közönség. csak ugye nem csak öt szerették meg hanem sok mindenki mást is.

    viszont szvsz egyáltalán nem lenne baj ha a nem kedvelt karaktereket kiraknák a sorozatbol, pl. HRG, Nathan, stb.
    HRG már a 3. fejezet közepe fele kezdett idegesiteni, mostanra meg totál izzatság szagú lett az egész jelleme, pedig jó karakter volt, de mostmár unalmas, hogy megint ugyanazt csinálja mint az elsö 3fejezetben, csak más cégnél dolgozik :S
  • ProGabe #10803
    ajjaj

    végig az volt az érzésem, hogy tizenéveseknek csinálták ezt az új részt. már egyáltalán nincsen súlya a karaktereknek. a sztori is mondvacsinált.
    egyszerűen jellemtelen lett az egész, úgy ahogy van

    eddig minden résznek megvolt a hangulata. ezt most már egyáltalán nem éreztem, ellenben azt, hogy a készítők nem tudnak bánni a helyzettel, igen

    olyan helyzetbe sodorták a papírmasé karaktereiket, amikből nem tudják őket kihozni épkézláb ötletekkel. még a Sylar-szál is egy határ szar volt (lett)

    emlékszem, hogy az volt a terv a kezdetekben, hogy egy-egy fejezet új szereplőket kap. aztán az egyes karakterek akár találkozhatnak is, stb
    sajnos annyira megszerettük (mi nézők, na jó, az amcsik, hiszen ők számítanak) az alapembereket, hogy nem mernek hozzájuk nyúlni. viszont már nem is tudnak úgy, hogy az ne legyen eszméletlen mód izzadságszagú
  • Bulykin
    #10802
    hát szerintem nem sok mindent tudna vele kezdeni Sylar, ugyanis Ando képessége másoknak a képességét erősíti fel ha jól tudom:D Sylar meg nem igazán szeret barátkozni
  • gabi89
    #10801
    Nem kell várnod mert az első évadban már volt ilyen :D
    Peter vette át ezt a képességet mikor az a csávó tanította meg,hogy uralja a saját képességeit és ne robbanjon fel majd az évad végén.
  • green6k
    #10800
    Szerintem Andonak nem csak annyi lesz a képessége hogy turbó.Hanem lesz valami más is mögötte mint Parkmen-nél!Mert elején ő is csak a fejekbe látott bele.Aztán már tudta manipulálni is az embereket, amire az apja is képes volt.
  • Fresh Duke
    #10799
    Szerintem ha Sylar megtudja, hogy milyen képessége van Andonak, akkor nagyon nem fogja érdekelni az apja. :D (Legalábbis, addig, míg meg nem kaparintja Ando képességét.)
    Képzeljétek el mit kezdhet Sylar a turboval. :)
  • ProGabe #10798
    ne feledjük Andot! lehet, hogy most ő lesz a kulcs. biztos jól felpimpolja majd a képességeket és hipp-hopp megoldanak mindent :)
  • green6k
    #10797
    Én arra várok lesz e olyan képesség hogy láthatatlan legyen tőle majd valaki...:)
  • green6k
    #10796
    Testvéri szeretet.:)
  • Fresh Duke
    #10795
    A kérdés jó. :D
    De tudok jobbat: Miért ölelte meg Peter Nathant azok után, hogy Arthur is akkor bánt el vele? :D
  • Lotczi
    #10794
    De mért ölelné meg syler petert?:D
  • Fresh Duke
    #10793
    UI: Peternek azt kellene tennie, amit Arthur tett:

    Peter: "Sylar, ölelj meg kérlek!"
    Sylar megöleli, Peter átveszi a képességeit. Azt utánna mehet a harc. :D
  • Fresh Duke
    #10792
    Mindenki Sylar ellen? Nem tartom valószínűnek. Főleg most, hogy a különleges emberekre vadásznak, nem hinném, hogy sok idejük lesz szövetkezni és megindulni a "legyőzhetetlen" ellenség felé.
    De majd kiderül. :)

    ACE: Lehetséges, de majd kiderül, hogy pontosan hogyan működik Peter képessége. Lehet, hogy még változni fog, meg még (legalábbis számomra) nincs teljesen tisztázva, hogy mik a "korlátai" és mik nem.
  • green6k
    #10791
    Előző héten nem hétfőn volt?Akkor lehet csak én nem emlékszem.Vagy ennyire sürgetném már az időt hogy jöjjön a következő rész?!
  • ProGabe #10790
    mivel kedd hajnalban szokott lenni, ezért nincs
  • green6k
    #10789
    Na mi az ma nem jön az új rész?
  • ACE
    #10788
    Mondom, az lesz hogy szépen kézenfogva mennek syler elé, és mindenkinek a képességét birtokolni fogja.
  • Shiwo
    #10787
    pont ez a lényeg..így lesz egyenlő a dolog..sok hős VS 1 gonosz Sylar
  • LasDen #10786
    most mit kell így nekem ugrani???
    én csak a #10782-ben lévő fejtegetésere reagáltam aképpen, hogy ha majd egyszer kaszálják a sorozatot nem ejtek érte könnyeket.....örömmel nézem és általában élvezem is a részeket - a gyengébbektől eltekintve. Annak örülök, hogyha a sorozatot többen nézik és tovább nézhetem az ökörködéseiket. Lehet, hogy máshogy jött le a mondandóm...
  • gabi89
    #10785
    Akkor ne nézd a többiek meg had nézzék már.
  • Fresh Duke
    #10784
    Én se, ha öngyilkos lennél.

    Amúgy, reménykedek benne, hogy Peter ereje majd v.hogy továbbfejlődik, és visszaáll arra a szinre, amin volt. Meg az se lenne egy rossz dolog, ha Hiro visszakapná a képességét, mert így homlokráncolás nélkül nem az igazi. :)

    Ahhoz meg annyit fűznék, hogy Peter meg Hiro (no meg Arthur) "fél-istenek" voltak, hogy mi van Sylarrel? Eddig Peter volt Sylar "ellentéte", aki egyensúlyt hozott. (Vagy inkább fordítva.) És most ott van Sylar, aki legyőzhetetlen. Őt persze nem hinném, hogy le mernék gyengíteni, hisz Ő a "nagy kedvenc". :D Szóval, lehet, hogy inkább felerősítenek v.kit (pl: Petert :D), hogy újra meglegyen az egyensúly.
  • LasDen #10783
    azt hiszem nem sírnék ha kaszálnák a sorozatot....
  • gabi89
    #10782
    Tipikus sg-s cikk.... (Ettől még szeretjük az sg-t :) :D )
    Azért nőtt meg a nézettség mert új fejezet szóval felért egy premierrel.
    Meg a Superbowl meccsek alatt is állandóan a Heroest promozták így jó,hogy többen nézték mint az előző pár részt. Megtartani pedig lehet megtart valamennyi nézőt ,de úgy is visszaesik arra a szintre amit decemberben hozott. (ne így legyen)
  • ACE
    #10781
    Szerintem a végén majd az lesz, hogy Peter áll majd egy Matrix-os kabátban, mindenki megfogja a kezét, és mindent tud "varázsolni", és akkor leküzd minden akadályt! :D
  • szucsy89
    #10780
    meg hát a szigetről Peter így elrepülhetett volna, Hiro meg elteleportálta volna a többieket de így más a helyzet
  • sandor8206
    #10779
    az lehet, hogy tartósan megmarad az nem derült ki, a többi meg sajnos elég gáz. Ok, hogy valahogyan ki kellett iktatni Petert és Hirot, hisz már szó szerint félistenek, pár kommandós meg se kottyanna, de valahogy még is gáz már, na nem jön be nekem se és kész :-D
  • Dynamic
    #10778
    Addig oké, hogy egyszerre csak egy lehet, de miért nem lehet tartós a megszerzett képesség? Tehát egészen addig működne, amíg el nem szív egy másikat. Így már túl gagyi, hogy egyszerre csak, és azt is csak ideiglenesen, plusz hozzá is kell érni a másikhoz:D
  • Bulykin
    #10777
    Visszaszivárognak a Heroes elveszett nézői???

    bár sztem még korai ilyet mondani...