12300
10528995171446015691.jpg
  • szucsy89
    #10896
    az nekem is tetszett:D
  • sylars
    #10895
    hello
    valaki megtudná mondani hogy mi az a zene a végén amikor sylar bekapcsolja
    a rádiót
  • szucsy89
    #10894
    jah, lázad mindig minden ellen...Peter női megfelelője sztem
  • green6k
    #10893
    Én bírom Claire-t.Igazi kis hülye hisztis picsa. :)
  • szucsy89
    #10892
    vagy valaki dugná meg:D vagy mind1 csak ruha nélkül legyen:DASDSAds
  • precision
    #10891
    :D
  • Cat 02 #10890
    Claire-t lőjék már fejbe, igaz nem ér semmit, de legalább ráeszmélne mekkora 1 töcs :s
  • jugen
    #10889
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sylar a megmentő :D
  • Carlos
    #10888
    Miért, te nem ismered, nem lógtál sokat, nem voltál jóban az apáddal?
  • Lirion
    #10887
    "egyedül abban bízok, hogy Sylar apja valami igazán badass karakter lesz, aki kapásból megöli azt a balfasz gyereket. ha nem, akkor cancel, -fav :("
    Erre fölösleges várnod addig, ha figyeltél volna, tudnád, hogy a kissrác sokat lógott Sylar apjával, ismeri, jóban vannak, valószínűtlen, hogy bántaná. Még a címét is megadta Luke-nak.
  • precision
    #10886
    én szerintem a gyerekről még kiderül hogy Sylar kisöccse, mert feltűnően sokat tud Sylar papáról, és ugye neki is van képessége
  • sambauer
    #10885
    az még mindig jobb, talán Sylar karakterénél éreztem némi fejlődést hiszen ha már bent kellett tartani akkor nem a szokásos sorozatgyilkos vonalat követi, hanem kideríti hogy honnan származik stb.. a gyereket meg nem értem miért cipeli magával elöbb utóbb úgyis skaplját veszti... (mondjuk ebbe még nem kötök bele, azon derültem ahogy elvannak a rádióval :D)
  • ProGabe #10884
    komolyan mondom, én az előző rész közben már arra gondoltam, hogy Nathan és HRG nem is ők maguk, hanem egy igen erős heroe (mondjuk Sylar apja, hiszen volt róla hír, hogy ki játssza majd, tehát tudtuk, hogy benne lesz) irányítja mindkettőt, esetleg lemásolta őket, vagy hasonló. mert tényleg annyira ellentétesen viselkednek korábbi önmagukhoz képest, hogy hihetetlen. sajnos az írók erre nem bírtak gondolni. pedig nem is lenne rossz. aztán lehet igazam van :)

    btw Sylar apja: azt hittem, hogy Sylar belebotlik, esetleg az apja keresi őt. ehhez képest családfakutatásba kezdett a naaaaaagy és gonosz Sylar :S
  • sambauer
    #10883
    Igen én is idáig jutottam magamban, csak azt hittem itt a fórumon valahogy több értelmet láttatok benne mint én, direkt siettem is a részekkel hogy majd egy szép nagy komment helyre ráz agyilag. Legalábbis ebben reménykedtem... Szóval erre a Nathanes dologra sincs semmi épkézláb magyarázat, vagy esetleg a végén akarják beadagolni ? (ugyanis amikor Peterrel beszélt, már azt hittem megkérdezi hogy "Why are you doing this ?" de valahogy SENKINEK se jutott ez az eszébe..)
  • Carlos
    #10882
  • ProGabe #10881
    ezekre egyértelmű a válasz: az írók inkompetensek a saját karaktereikkel szemben. nem tudják őket kezelni, így már minden szituáció, amibe belesodorják őket végül egy laza tollvonással oldódik meg, ami általában nélkülöz minden logikát :\
  • sambauer
    #10880
    Üdv. Végre én is elérkeztem a 16-ik részig, kb 3 nap alatt ledaráltam őket ám nem nagyon tudom hova tenni a sorozatot.. Persze PB szinten nincs a dolog, de egyszerűen nem birom megérteni a szereplők motivációját, de leginkább azt nem hogy hova akar még "fejlődni" a forgatókönyv ? Rengeteg kérdésem lenne aminek legtöbbje végülis logikai bukfenc, így végülis csak arra szeretnék választ kapni hogy:
    - Nathan miért gyűjti be a képességgel bíró embereket, amikor 1. ő is az 2. az évad első felében pont az ellenkezőjét akarta ? ez ilyen kisgyerekes "megszivattatok, akkor most én titeket" elv vagy wtf ?
    - ez a Claire-es szál egyre jobban hasonlít egy videojátékhoz. állandóan elkapják, aztán egy irgumburgum átvezető után folytatja a szarakodást, ami után persze ujra elkapják és ujra folytatja stb.. hát lmao
    - Hiro és a végzetem.. itt is csak azt tudom érezni hogy valamivel bent kell tartani a karaktert.. ott van az apja cégjével, kurvára ellenne a seggén de ő csak azért is mindenbe beleakar folyni, rohadt idegesítő..
    egyenlőre ennyi, de ha választ is kapok kérdéseimre lehet aktív résztvevője leszek a topiknak. na pá.
  • RAZOR27
    #10879
    na megnéztem az eheti részt, tetszett, az utolsó fél perc főleg :)
  • LasDen #10878
    Noah Bennet :D
  • sandor8206
    #10877
    clair nevelőapja
  • Adi
    #10876
    HRG az ki?
  • precision
    #10875
    ja, az indiai rész tényleg fos volt :(
  • LasDen #10874
    nekem az tetszett a legjobban mikor a kommandós a sedannal kezdte üldözni Sylart..... :D
  • ProGabe #10873
    a rebel biztos valami pattanásos, geek kamasz lesz
    Tracynek egy falat kellett volna megfagyasztania, hogy aztán egy laza mozdulattal szétrúgnia és kinn is van
    az indiai szál egy akkor vicc, hogy kegyetlen. "valamit jelet várok. jujj, szikrázottr a kezed, nem összehugyozom magam, hanem örülök", "megütöttél, pedig tudod, hogy a helyi gengszter-csávó vagyok. hm, nem, nem filézlek ki, inkább visszaadom a haverod is", "-nagyfater, nem megyek hozzá. -jó"
    egyedül abban bízok, hogy Sylar apja valami igazán badass karakter lesz, aki kapásból megöli azt a balfasz gyereket. ha nem, akkor cancel, -fav :(
  • Flamer
    #10872
    ya sián kussolhatott volna és kihozza. ratyivolt. de nagyon. :D
  • szucsy89
    #10871
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nem igazán tetszett ez a rész se, azért elment. tracy egy hülye, tudhatta hogy ha használja a fagyasztást a csaj ellene fordul... a Sylar szál is kicsit ellaposodott..a rebel meg nem lehet hogy Sylar apja?:O másra nem tudok gonodlni, vagy ő vagy vmi új szereplő..
  • sandor8206
    #10870
    huhh, nem jó rész volt, azért elment, ami engem kifejezetten idegesített és én is úgy éreztem, hogy nagyon erőltetett az az indiai részek, párbeszédek pocsékok és nevetségesek, erőltetett kis sztori volt, "jel", nagypapi-jól van unokám, annyira szar volt:-) stb. indiai színészek bűn rosszak, amúgy elment a többi nem lehet mindegyik részben eksön. Sylar ismét pöpec volt, sztem gyereknek annyi lesz, nagyot csalódnék ha nem :-)
    Amúgy van potenciál ebben a voluméban, főleg hogy behozták "Rebelt", csak az írók felköthetnék a gatyájukat és beindíthatnák az ellenállást.
    + mégegy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Abey a főnökasszony egész szerepeltetése nagyon rossz volt, egyszerűen nem klappolt, tiszta Nathan női kiadásba, először emberi jogok, bezáratom az egész kócerájt bla-bla, Tracy akció után meg mindent megkap Nathan-duma, mit várt valakit vasra vernek, kínoznak (gondolom nem kellemes Tracynek ott a melegben), hogy majd szépen üldögél? Eleve olyan figurát kellett volna, hogy leszarja Tracy-t:-P a főkopó sokkal életszerűbb

  • Malakai
    #10869
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Rebel az aláírás az üzeneteken, amit Claire is kap és ami most Andonak és Hironak is ment. Én elsőre Peterekre gondoltam, de akkor Hiroék tudnának róla, hisz ők is ott voltak, amikor elkezdtek szervezkedni. Ja ugyanis rebel felkelést, lázadást jelent.
    Nem volt ez olyan rossz rész, nekem még mindig jobban tetszik, mint a 2. szezon nagy része. :) Persze béna dolgok most is voltak..
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Tracy persze csak utólag okos, pedig látta, hogy ott van a csaj és mégis fagyaszt... Claire egyszer gyűlöli az apját, de 10 perc múlva azért pityereg, hogy az máshol alszik... És egyszer nem próbáltak normálisan beszélni a "mutáns" helyzetről, mint két normális ember. Lehetne sorolgatni még az ilyen, életszerű cselekvéstől elég messze álló dolgokat, de inkább nem. :)
  • ForzaInter
    #10868
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mijen rebel?:D én nem emlékszek ilyen névre, pedig nem rég néztem meg:D
  • LasDen #10867
    télleg nem volt egy nagy eresztés.... :D
    arra kiváncsi lennék, hogy ki irányíthat.....gondolom nem Peter, me ő túl hülye hozzá.....
  • ScarY MAN
    #10866
    slylar a legjobb ... ennyi :D
  • Shep
    #10865
    Psycho killer pa pa pa, hát az mekkora volt már. :)
  • precision
    #10864
    részben egyetértek veled, és nem baj hogy ezt leírtad, hisz ez a véleményed

    igen, kezd nyögvenyelőssé válni az egész, engem most gyakorlatilag két dolog foglalkoztat

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hogy ki sylar apja, és hogy ki ez a rebel
    mert ok hogy most elkapták HRG -t és talán alkut akarnak kötni és/vagy előnyt szerezni valahogy, de ez édeskevés
    igazi fightok kellenek ide, ami még nincs
  • Flamer
    #10863
    minekvagyitt. ne nézzed hanemteccik :DD AHAH:D
    o

    amúgymeg mértne irhatnád le a véleményed:D énmég nem láttam.. de elég gáz ha igy elkurták ahogy leirtad:|
    pb shit.:D 1 évad volt beszt. (y) nade kussoltam:D
  • ProGabe #10862
    hát ennyi vót
    a készítők végképp elvesztették azt a megfoghatatlan valamit, ami kell egy jó sorozat készítéséhez
    karakterfejlődés? van, csak éppen visszafelé. történet? érezni, hogy vért hugyoznak, mire összejön a 42 perc/hét, mert a fő szálat egy rész alatt le lehetne zárni. általában ez szokta egy sorozat halálát jelenteni, lsd. PB
    Sylart is sikeresen kinyírták ezzel a végletekig b*lfasz kölyökkel

    jövő héten kap még egy újabb esélyt, aztán a részemről cancel

    az első résztől mindvégig a sorozat mellett volta. sokszor védtem is, most már tényleg átment önmaga paródiájába az egész. és nem kell írni, hogy miért vagyok még itt, minek írtam ezt le. sajnos nem örömömben tettem
  • Picizöldfül
    #10861
    Sylar:Luke...i sense fear in you....you have got a secret ability...use it!
    Luke: Is it possible to learn this power???
    Sylar: Not from an ordinary people..
  • Flamer
    #10860
    ahah. kay.
    énse. de ugymár rémlik hogy irta:D
  • Gmux
    #10859
    ja bocs ha kötekedésnek tűnt. csak nem ugrott be kire gondol. nem igazán jegyeztem meg a kis srác nevét...:) bocs ha félre értettétek tényleg nem kötekedésnek szántam
  • Flamer
    #10858
    mitközötöcközz. nemmindegy hogy hivták. a kis kávéspohár robbantós kis hüjegyerek. az. luke, vagy LUK, vagy nemérdekell hogyhivták.
  • Gmux
    #10857
    Luke??o.O