12300
10528995171446015691.jpg
  • Zomil
    #10976
    megnéztem ujra azt a jelenetet és csak sejteni lehetett h meghalt, de most ujranézve látható, h csak kiütötte
  • Lotczi
    #10975
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nekem tűnt csak fel hogy a pali aki a végén odamegy Clarehez ugyanaz a fazon akit Sylar kinyirt a 3. fejezet végén. Tudjátok a bábus pali aki mozgatni tudta az embereket mert ha ő az és hacsak nincs egy ikre ő az akkor ez hatalmas baki
  • Zomil
    #10974
    áhh, szoval Sylar, sry az elirásért :)
  • Zomil
    #10973
    következö episode-okbol:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    köv részben(19) végre láthatjuk Syaler apját
    20. részben kiderül ki az a rebel

    szoval ugy tünik a következö 2 résztöl pörögnek fel az események(legalábbis remélem) :)
  • precision
    #10972
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sylarnek voltak ilyen villanásai, emlékképei, hogy egy kávézóba bementek, Sylar kicsi volt még, és a faterja tényleg eladta egy köteg cash -ért, kimenve az autóhoz kicsiszájler utánaszaladt, látta hogy az anyja vitázik az apjával a kocsiban, mire a fater megunta, és sicc, a jellegzetes Sylar mozdulattal kinyírta anyucit és kilökte a kocsiból... volt kitől örökölnie Sylarnek :)
  • Gmux
    #10971
    már szerepelt bár még nem úgy hogy mutatták volna rendesen az arcát de már volt ilyen 2 perces szerepe kb... eléggé badass karakternek tűnik... kíváncsi vagyok mit fog Sylar tenni vele....:)
  • ProGabe #10970
    Sylar faterja még mindig nem lépett a színre?
  • Bulykin
    #10969
    hosszupuskán van felirat
  • szucsy89
    #10968
    bár neki nem jutott sok szerep, nem hiszem h visszahoznák őt, szvsz egy kis semmi szereplő volt
  • precision
    #10967
    elképzelhető, jó ötlet
    sztem ugyanannyira valószínű mint az eddigi bármelyik verzió :)
  • Shiwo
    #10966
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nem lehet, hogy a Rebel az a csaj, aki a gépekkel tudott kommunikálni, és végül a lelke felkerült a netre a mini-képregények szerint ?
  • jugen
    #10965
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Bennet mama egészen megváltozott, egy szunnyadó taktikus ...
  • Gmux
    #10964
    akárki mondhat akármit szerintem ez jó rész volt!!:) nekem tetszett:)
  • precision
    #10963
    a mai rész nem volt annyira rossz mint a többi

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Parkmanék végre normálisan használták a képességüket, bár ahogyan elkapták Parkmant az már vicces volt... miért nem parancsoltak rá a két katonára hogy fogják rá a fegyvert Nathanre meg a kopaszra és elfutnak együtt... nem, nem, hősködni kell hogy fuss majd én feltartom őket, mer én pro vagyok :)
    Petrelli mama meg megint súg vmit a pici Nathan fiacskájának az meg balfasz módjára megint követni fogja mint egy kiskutya... tényleg 0 ambícióval keveri a szart az a vénasszony is...
    a ki lehet a Rebel kérdés még mindig nyitott, egészen a rész végéig azt hittem hogy Benett mama lesz az
  • Bulykin
    #10962
    még nem láttam, de sztem is ez lesz az uccsó évad, szép volt, jó volt, de ez az új fejezet egy shit
  • Black Hawk
    #10961
    csak én érzem úgy hogy ezzel a résszel is vért izzadtak az írók hogy összehozzák?
  • Carlos
    #10960
    Tartok tőle énis...
    Ezt az évadod még kitolják, lesz valami jerk vége és kampó...
  • PrisonMan
    #10959
    Ezek már csak az utolsó próbálkozások, szvsz ennyi volt a dal
  • Bulykin
    #10958
    Költségvetést csökkent az NBC a Heroes-nál, s ennek köszönhetően az “alsó szintű” írók egyike, Chris Zatta (művei: 1×18, 3×06, 3×17) távozik. Cserébe azonban áprilisban jön az új Heroes-websorozat, mégpedig a bábos Eric Doyle-ról.
    from junkie...
  • Cat 02 #10957
    Ti elhiszitek h Claire tinilány és soha nem jár strandra, esetleg fexik ki napozni bikiniben ? :D
  • Lirion
    #10956
    Én csak most néztem meg a 17. részt, ami számomra azért meglepő, mert még az évad első felében is szerdán már ezen túl voltam. Olyan szinten nincs benne se sztori, se történés, hogy nagyon. A vége pedig egyszerűen szánalmas, erre nem lehet mást mondani. A földön van a nagy festés, hogy leég vmi, nevetséges. Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy a készítők szerint a sorozat jó és képesek egy ilyen szennyet kiadni a kezükből.
  • Rage47
    #10955
    Hiro képessége kéne már:/
  • Zomil
    #10954
    szvsz a látványos harcok/képességek hiányoznak a sorozatbol, az emberek egy kis látványt akarnak.
    értem én h alacsony a költségvetés de az 1-2 évedban is meg tudták csinálni, h 1-2 harc látványos legyen, még a 3. évedban is.
    az gondolat olvasást, repkedést, szupereröt nem nevezném tul látványosnak, és ezért is szereti mindenki annyira a Sylar-es jeleneteket, mert azokban még megvan a látványosság is a jó karakter mellett.

    Amugy én cancel-ig biztos nézni fogom, de bizom benne h még sikerül érdekes csavarokat belevinni.
  • Magiszter
    #10953
    Nekem tetszik. Na most kössetek elém is egy kicsit.[/irónia]

    Kíváncsian várom hogy Noah mit fog alakítani ezzel a beépülős dologgal. Van egy olyan érzésem hogy el fogja szúrni valahol és ebben Claire is szerepet fog játszani.

    Ebben a részben tetszett hogy végre használják a képességeiket is. Mat agyolvasás, Peter repkedés és Mohinder szuper erő is megvolt. Amúgy észre vettétek hogy Mohinder egy fa székhez volt kikötözve fém lánccal és rúddal? Szerintem pik-kap szét tudná kapni, ha le tud tépni fél kézzel egy kocsiajtót.

    A végén meg az a "padlóra fessük valaminek a felrobbantását...." kicsit nevetséges volt. elvégre eddig, New York, Costa Verde és a Világ akart felrobbanni. Most Washington-on van a sor... Kiváncsi vagyok mikor lesz Disney Land

    Ezeket leszámítva tetszik az "új soroszat".
  • Carlos
    #10952
    Kedves Vér István!
    Azért mert kifejtjük a véleményünket ami nem tetszik neked, még nem mi vagyunk a barmok. Ellentétben a hozzászólásoddal...
  • precision
    #10951
    nem fikázzuk, hanem leírjuk a véleményünket
    most az, hogy 10 emberből 9nek nem tetszik, nem a mi hibánk, hanem a sorozaté
    ja és amúgy nem tudom milyen jogon akarod te megszabni, hogy miről menjen itt a diskurzus, még nekem sincs ehhez jogom pedig én vagyok a HG
    arról beszélgetnek amiről akarnak, amíg betartják a netiketett és nincs off és/vagy flame
  • DjDano
    #10950
    Mi van itt, fikázók találkozója? Ha nem tetszik nem kell nézni, és nem kell 20 hozzászólásba szétbarmolni a topikot. Ott van sántadrogosbunkó DR House az ász sorozat

    Szerintem jó rész volt, főleg azért mert kiderült Clair apja most már végképp a jó oldalon áll és a bizalmába férkőzve fogja legyőzni Nathant
  • Cat 02 #10949
    Ez mind szép és jó, de hol van Sylar ? =\
  • precision
    #10948
    "Egy kepesseg nelkuli koagyu katonat minek hypeolnak ennyire?"

    Hogy teljen az idő...
  • ForzaInter
    #10947
    Már volt kép itt Sylar apjáról korábban, nem Ő lesz az.
  • Hamed
    #10946
    Nah en csak most neztem meg az uj reszt. Nekem az elozo volt az uberszar kategoria az indiai baromsaggal, ez most egesz nezheto lett, bar mar engem se kot le annyira.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amugy lett egy hirtelen otletem Mr. Darko es HRG beszelgetese kozben. Lehet a kis kopasz lesz sylar faterja? Egy kepesseg nelkuli koagyu katonat minek hypeolnak ennyire? Vagy ha nem is o az apja valami fontos szerepe tuti lesz meg.
  • jugen
    #10945
    Na igen, egyáltalán nem használják ki a képességeiket a "hőseink"...
  • sambauer
    #10944
  • ForzaInter
    #10943
    ezzel én is így vagyok:D
  • Micsu
    #10942
    akkor kezd el a barátok köztöt is nézni
  • sambauer
    #10941
    sóhaj... "de ha egyszer elkezdek valamit akkor szükségét érzem annak hogy befejezzem."
  • Bulykin
    #10940
    örülsz h nem KELL tovább nézned??? hát ne haragudj, de ki kényszerít rá?FS::AS:F
  • sambauer
    #10939
    PB-nél pont azért vagyok happy mert befejezik, nem lesz több évad nem kell tovább néznem szkófildék szerencsétlenségét... ott is a harmadik évad által alapozva lehetett volna egy kurva jó story, de mégis elcseszték..
  • precision
    #10938
    hát szerintem a pb is egy fostalicska mostanában
    egyáltalán nem várom a folytatást belőle
  • szucsy89
    #10937
    hát tényleg nem volt valami hű de jó rész, semmi poén, változatosság, én nem cancelezek, végignézem a sorozatot, de 1-2évadtól fényévekre van ez...az első évad volt az igazi egyébként:)