12300
10528995171446015691.jpg
  • sambauer
    #10936
    Hát én örülnék neki ha nem folytatódna a sorozat, már most se érdekel nagyon de ha egyszer elkezdek valamit akkor szükségét érzem annak hogy befejezzem. (PB-nél pl ezért vagyok happy.) Ha még egy évadot átkéne szenvedni ilyen színvonalon, az igencsak időpazarlás lenne... 24 sikerén meg nem csodálkozok, az ismét megtartotta a saját szintjét. (legalábbis idáig..)
  • sandor8206
    #10935
    amúgy az NBC alapból nagyon gyenge, lehet kap még egy évadnyi esélyt a Heroes egy lecsökkentett költségvetéssel, de erősen cancel szaga van már idénre is, lehet ezért nem is nagyon erőlködnek már, olcsón kihúzzák ezt a pár részt!
    Más amúgy ez a rész botrányosan semmiről nem szólt, ok hogy Peterek megtudták amit akartak, csak közben sikerült olyan dolgokkal telenyomni a részt amit mi már tudtunk, így unalmas lett!
    Két esély van Rebel-t kihozzák valami bad ass karakternek, és csinálnak belőle egy "magnetót" ha már úgy is nyúlnak rendesen+sylar apja odabasz majd
    Amúgy kibas*ott nagy lehetőség lenne a ebben a volumében, de nem aknázzák ki. Kormány, lázadás, földalatti mozgalom stb. remélem ilyen lesz és összekapják magukat
    és legyen már normális fight mint az első évadban amikor a jövőben Peter és Hiro kaszabolják a kommandósokat, na én ilyenre számítottam amikor először hallottam az alapsztoriról, de nem lett!
    Ennyi, még nézem de én se fogok "sírni" ha nem lesz 4. évad!
  • limperatore
    #10934
    fú nagyon gyenge a sorozat már
  • ProGabe #10933
    az a gond, hogy talán már az egész évadot leforgatták :\

    a nézettség a béka segge alatt van, ha még egy kicsit is csökken, akkor úgy nézzétek a további részeket, hogy azok az utolsók
  • shevy
    #10932
    szerintem is szar volt ez a rész, kezdhetnének már valamit, mert nem fogom nézni, ha ilyen ratyi lesz
  • Carlos
    #10931
  • QuippeR
    #10930
    mert túl nagy, hogy elférjen egy vásznon. :P
  • Carlos
    #10929
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az atombombát miért mindig a földre kell festeni?
  • Shiwo
    #10928
    inkább csak benézted

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    egyáltalán nem futott, max alacsonyan repült...végig repdesett..de az is biztos, hogy közvetlen érintés kell neki a képességek átvevéséhez, mert ha ruhán át is működne, lepottyant volna Parkman-nel

    esetleges megoldása az egésznek: Ando feltúrbózza a haiti képességét, ki kitörli a kormány emberei fejéből a szuperképességü egyének lézetését :)
  • Micsu
    #10927
    mikor elkezdődött a 3. évad az tetszett, de most átment moslékba a sorozat, áhh szar az egész
  • precision
    #10926
    én is megnéztem

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nathan egy balf*sz, ezt eddig is tudtuk, de hogy ennyire... megtudtuk, hogy azért kapta el erőszakkal a képességgel rendelkezőket, hogy elvegye a képességüket... huha, ezért kellett őket állat módjára levadászni, még azokat is akiket ismer és tudja hogy jó emberek, és akár még önként is jelentkeztek volna... egyszerűbb lett volna ha megkéri Mohindert hogy fejlesszen ki egy ilyen szert, és mondjuk távolról beléjüklöveti mint ahogy az altató cuccot szokták
    Petrelli mama meg miatúrót kavar már megint, 0 indítékkal... mondja is hogy "I'm tired". Hát akkor menjél haza és pihenjél, ne kavard a szart :D


    mind1. én nézni fogom azért, mert kíváncsi vagyok hogy mi lesz belőle
    remélem a készítők látván a gyér nézettség adatokat belehúznak már végre
  • Bulykin
    #10925
    feliratra várunk:D
  • Gmux
    #10924
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Na hát én nem tudom... Szerintem ez a rész kb nem sokra volt jó de most már tudják, hogy kit keresnek és kit kell elintézni remélem... annyira nem esett le... viszont Sylar apja igazán színre léphetne egy izgalmas karakterként... sok színt vihetne a sorozatba... viszont azt nem értettem csak, hogy Peter hogy csinálta azt amikor kimentette Mattet előbb futott mint Daphne aztán meg repültek... ezek szerint mégse csak 1 képességet tud egyszerre uralni vagy ez csak egy baki volt?

    kíváncsi vagyok a folytatásra, hogy most ebből mit hoznak ki...
  • ProGabe #10923
    WTF, senki nem nézte meg rajtam kívül az új részt?
  • ProGabe #10922
    LOL
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a visszaemlékezős részeknek tulajdonképpen nem volt értelmük. ja, hogy abból állt az egész rész!? én kérek elnézést :S

    tényleg az történik, amit a múlt héten is írtam: van egy sztorijuk, amit egy rész alatt le lehetne zavarni és most vért hugyoznak, hogy elnyújtsák X részen át

    kicsit kifejtve az első mondatom: ha nem megy oda Peter, nem mennek utána és HRG sem szólja el magát, kvázi Peter nem megy a kopaszhoz.
    mi az a faszság, hogy azt hitték, HRG az atyaúristen? jó, ketten tervelték ki Nathannal, de azt honnan szülték, hogy ő irányítja a katonákat? Parkman elvileg FBI-os, neki ezeket csuklóból vágnia kell(ene). csak ezt sajnos a készítők elfelejtették

    az, hogy megint Peterék anyjával próbálja keverni a szart HRG (vagyis a készítők), megint csak nevetséges: semmi belelátása nincs a dolgokba. jó tudom, ezt én nem tudhatom. majd biztos kiderül, hogy ő rebel és csukott szemmel töri fel a pentagon gépeit, mert ugyebár az ottani hiperszupertitkos dolgok nyílt rendszeren vannak. jah, látja a jövőt. eddig sem ment vele sokra

    az utolsó jelent meg, pffffff. pont arra volt jó, hogy cancelezzem. égő Fehér Ház. legalább nem a világ ég. az eddigi jó kis zenét is kicserélték valami amigás időkre emlékeztető prüttyögésre


    szóval cancelezem, vannak 100x jobb sorozatok is. ha jövő héten végre lehull a lepel Sylar faterjáról, majd elolvasom spoilerben ki az, mi az, és ha megtetszik a karakter, esetleg adok még egy esélyt a sorozatnak, mert régen nagyon szerettem. pont ezért BSG dara után lehet ezt is majd gyorsan lepörgetem

    amúgy kíváncsi vagyok a nézettségre. ugyanaz történik ezzel is, mint a prison breakkel. azt is canceleztem, miután átment B kategóriás akciófilm-utánzatba. a nézettség hihetetlenül megugrott, aztán még gyorsabban a béka segge alá került, mert felocsúdtak az emberek, hogy valami ingernélküli mocskot nyomnak le a torkukon. vagy ez lesz itt is, vagy egyből cancel lesz a sorozatnak, mert irtó szar lett :(
  • Cat 02 #10921
    Mmint mást is tud gyógyítani, mint Linderman anno :D
  • ProGabe #10920
    ???
  • Cat 02 #10919
    Mást is tud, mint az a srác aki meghalt.
  • sambauer
    #10918
    ha az emberek ebbe logikusan használnák a képességüket, már rég véget ért volna a sorozat :D
  • ScarY MAN
    #10917
    következő részben...................................
  • Klemice
    #10916
    ondó meg már mikor lő piros lézernyalábot mint a jövőben?
  • ProGabe #10915
  • precision
    #10914
    amúgy nem vágom...
    Ando feltúrbózza Parkmant, az meg távolról manipulálja Nathant, HRG -t meg a kommandósokat hogy álljanak le a vadászattal

    és akkor jöhetne egy új volume normálisabb témával
  • rtfmZoli
    #10913
    Nem lenne gond a globális felmelegedés, mert Tracy meg Ando elintézné[csak előtte a jegesmedvéket, és az eszkimókat kellene kimenekíteni az Északi-sarkról](lehetne újra nagyban szénnel tüzelni)
    Viszont az alapján, ami Parkman esetében volt a turbózásnál megfigyelhető(2-3 ember gondolatai helyett az összes városlakó gondolatait hallotta, 1-10 aránylik a 10 millióhoz) elég rizikós lenne, nehogy túlfagyassza a Földet :)
  • modellmaker
    #10912
  • ProGabe #10911
    karmokat növesztene Claire és felkeresne egy katonai bázist, ahol bevonják a csontjait adamantiummal
  • szucsy89
    #10910
    azon gonodlkozom, hogy Claire-nek hogy tudná felturbózni a képességét?
  • Zomil
    #10909
    Ando+Luke = globális felmelegedés :D
  • szucsy89
    #10908
    jó de Ando alapjában véve nem rossz karakter, szal nem fog ilyet tenni...hacsak nem megfenyegetnék Nathanékat hogy ha nem hagyják abba a hősök gyűjtögetését megfagyasztják a földet..bár annak nem lenne értelme mert meghalna mindenki kivéve Tracyt
  • rtfmZoli
    #10907
    Tudjátok ki a legveszélyesebb karakter a sorozatban most?
    Ando
    Miért is? Ando+Tracy, vagy Ando+Luke.... (megfagyasztja, vagy felrobbantja a Földet[ha folyamatosan turbózza])
  • sambauer
    #10906
    ja már R.I.P. kell oda
  • Flamer
    #10905
    bannercsere!
  • szucsy89
    #10904
    sg-s betegség
  • Lirion
    #10903
    Mi van? Hogy jön ez ide? Végiggondoltad egyáltalán, hogy mit írsz le?
  • sylars
    #10902
    köszi
  • Axlkenobi
    #10901
    Kétszer hallgat Sylar rádiót először Steppenwolf - Born to be Wild, majd a legvégén Talking Heads - Psycho Killer
  • Carlos
    #10900
    TÉK!
  • Cat 02 #10899
    Azért az ő beleegyezése se árt, legalábbis az amcsi ill magyar törvények szerint
  • joshua
    #10898
    Az a Born to be wild-nak vmi feldolgozott verziója. Eredeti előadő: Steppenwolf. Asszem ezt kérdezted.
  • Herr Lehrer
    #10897
    dugnám
    és a legjobb benne, hogy mindene visszanő, így annyiszor veszed el a szüzességét ahányszor akarod:DDD