12300
10528995171446015691.jpg
  • Picizöldfül
    #11096
    Gratula
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hosszú idők óta a legjobb rész,vetekedik az első évad hangulatával..daphne-s részt nemtom ki írta le a kalappal előtte,férfi létemre összeszorult a szívem rendesen,gyönyörű jelenet..hiroék ismét a nekik álló szerepet játszották,fagyasztós jelenetért egy piros pont. Fekete pont viszont a repülős jelenetekért,nagyon gagyiak...összességében 9/10
  • sambauer
    #11095
    izé im invisible ?
  • Golyo69
    #11094
    lol :D miért jelent meg alul is a szöveg :D nah mostár mindegy :D
  • Golyo69
    #11093
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    pont ma beszéltem tesómmal: mondom szerintem tuti Micah a felkelő mert mondom ő tudta baszogatni a gépeket :D de az szólt ellene hogy még túl fiatal ilyen dolgok kijátszására meg megértésere...de mégis az lett :D


    ma néztem meg és szerintem ki...szott jó rész volt...legalább most használtak egy két jó effektet..gondolok itt jegesedésre pl :D az szerintem naon jól megvolt csinálva...mondjuk az a pislogás nem kellet volna..de ezt leszámítva jó volt :D 5* :D




    pont ma beszéltem tesómmal: mondom szerintem tuti Micah a felkelő mert mondom ő tudta baszogatni a gépeket :D de az szólt ellene hogy
  • gabi89
    #11092
    Mért lenne vége ? :D (nincs vége...)
    Amúgy meg egy évadzáró rész ilyen lenne akkor menne a felháborodás. Mert oda nagy izgalmak nagy lezárások és persze cliffhanger kell ami itt azért nem volt.
    Hiro -s jelenetek nagyok voltak. Látszott,hogy Bryan Fuller keze van benne.
    Következő részek is legyenek ilyen jók meg a finálé :)
  • Flamer
    #11091
    amugy meg izé. szerintem fostaliga volt. minek akar sylar yobalenni a kopasszal. minek tálaja fel neki ajnáékként a többieket.. pff. szerintem az elég nagy baromság lenne:D
  • Rage47
    #11090
    Ezzel vége az évadnak?
  • sambauer
    #11089
    A visszaemlékezős rész az hanyadik volt (amikor kiderül hogy Daphne mégse halt meg satöbbi), hány rész jött utána ?
  • precision
    #11088
    én azt hittem hogy Sylar nélkül nem lehet jó részt csinálni, de tévedtem :)
  • MrSpock
    #11087
    Felsem tűnt,vagyis csak jóval utánna hogy Clairemaci sehol nemvolt.:-)És ami érdekes hogy baromira nem is hiányzott:-)Nélküle jobb a sori,úgyis mindig nyűglődik.
  • yosha
    #11086
    Me' fájt neki... :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Daphne-t megkönnyeztem, rohadt szépre sikerült az uccsó jelenete.
    Most mi lesz vajon ha Ando Hirohoz ér és felturbózza?
  • Jani79
    #11085
    Ez igaz,csak van ott egy könnycsepp is.
  • 5c0rp330n
    #11084
    nekem inkább penge 2 ugrott be róla :)
  • Dynamic
    #11083
    Ez most tényleg hosszú idő óta a legjobb rész volt.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szerintem Tracy nem halt meg, mert inkább kacsintás volt, mint pislogás(mindkét szeme látszik, de csak az egyikkel pislog), aminek ugyebár van egy nem-verbális jelentése :)
  • Micsu
    #11082
    sztem csak ajándékot vitt a kopasznak nem megölni akarta, még..
  • Carlos
    #11081
    Terminator 2 feeling nincs meg?
    Pótold!
  • Zomil
    #11080
    x-men-ben is van ilyen, h akinek hasonlo képessége volt szétesett, majd összerakta magát :)
  • szucsy89
    #11079
    ő tette oda az "ajándékot", majd elment gondolom...

    faja kis rész volt, hosszú idő óta a legjobb, nekem bejött

    Hiron szakadtam énis, nagyon nagy:D

    a "pislogós" részt nem nagyon értem, nehogy má' éljen:S egy fél arccal amúgy is mit kezd? összeragasztják? ez így elég gagyi lenne de várjuk ki a végét:)
  • precision
    #11078
    igen azt én sem tudom hová tenni, mert biztos voltam benne hogy láttam egy ilyen részt, vagy az ezelőtti rész végén vagy egy promoban... szal nemtom mi van :D
  • Cat 02 #11077
    Bannert kéne frissíteni xD

    Ám előző résznek nem úgy volt vége h Sylar ott van a csávó lakásán ?
  • Zomil
    #11076
    azt hiszem ez volt az utobbi idöben az elsö rész amikor nem éreztem, h kéne ide Sylar feldobni picit a hangulatot

    nagyon tetszett, pörgös rész volt :)
  • Bulykin
    #11075
    hunsub kész!
  • Gmux
    #11074
    hát ez a rész marha jó volt! nekem tetszett:) a Hiros részen meg haltam meg....:D a Tracyset meg szépen megcsinálták! szerintem jó rész volt! nekem nagyon tetszet:)
  • Bulykin
    #11073
    lol, nem igaz:D:D
  • sztyui2
    #11072
    Ma egy rész van? Csak mert valahol hallottam, hogy dupla rész lesz, mert múlt héten elmaradt. Vagy akkor ez nem igaz?
  • jugen
    #11071
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Tracy félfej pislogása egyértelműsíti, hogy nem halt meg (Terminator 2:))
    Hiron szakadtam a röhögéstől, mikor talicskázott:)))
    Majka elég egyértelmű volt...
  • precision
    #11070
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    na tényleg Majka a Rebel, ez jó pont
    Tracy most a végén mikor a feje félig le van szakadva, hogy pislogott? ezekszerint nem halt meg? vagy most mivan? :D
    végre Hironak is van képessége még ha csak részlegesen is, Baby Parkmannek már csak Petert kell megérintenie :)
    Petrelli mama még mindig idegesít, még mindig céltalan és motiválatlan... most azt hogy fiait ki akarja szedni a gödörből amibe ő lökte őket... hát istenem, 1. saját hibája, 2. nem biztos h így kéne csinálnia, hogy manipulálja őket és szinte cél nélkül kavargatja a szart... mert ok hogy előre látja a döntései és a dolgok következményeit, de úgy néz ki elég loser benne, most is majdnem elkapták...
  • Bulykin
    #11069
    Képekben - Heroes s03e20 - Cold Snap
  • sambauer
    #11068
    de van 24
  • Bulykin
    #11067
    nincs
  • ba32107
    #11066
    Ezen a héten nincs új rész?
  • Magiszter
    #11065
    Sokan ezért sz*rozzák le a sorozatot. Túlkomplikálnak mindent ami pedig tök egyszerű és egyértelmű. Aztán belefáradnak és meg is van az eredmény
  • Gmux
    #11064
    jaaaa tényleg....:D bocs elfelejtettem, hogy hogy is volt...:)
  • precision
    #11063
    jajjistenem :D
    persze hogy parkman gyereke, persze hogy az a babysitter volt

    azért ennyire nem volt bonyolult :D
  • kommersz
    #11062
    akkor meg miert lett volna Parkman a neve?:D
    gondolom akkor tudta a no ,hogy a "megcsalo" nevet kell adni:D
  • Bulykin
    #11061
    megcsalta de a gyerek az Parkmané
  • Gmux
    #11060
    hmmmm... de akkor se Parkman gyereke volt hanem a másik rendőré akivel megcsalta....:)
  • Bulykin
    #11059
    de:D
  • RAZOR27
    #11058
    ..hanem a bébiszitterre aki felmond, nem? :)
  • Gmux
    #11057
    szóval szerintem ez öszvisz egy poén volt...:)(bocs hogy 2 külön hozzászólásba írtam)