12300
10528995171446015691.jpg
  • sb1
    #11256
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Jaj de jó kis rész volt, Sylar megint nagyon jól nyomja, és nagyon kemény, hogy elteszi láb alól....de inkább nézzétek meg minnél elöbb!!!!
  • yosha
    #11255
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    Következő főgonosz tuti az Ali LArter alakitotta hármasikrekből lesz Barbara, akinek vízzel kapcsolatos ereje lesz.
    Elvégre kapcsolatban volt a Némettel (a magnetó fazon aki kinyult a 3. évad elején) és tuti Noah-t fogja szekírozni. Vagy Tracy tér vissza picit fecseszett aggyal, hogy szétlőtték.



    Amugy már nekem is elegem van, 3 napig nem jövök fel ide, ma reggel látom hogy húú mennyi hozzászólás, lesz mit olvasni, erre mi van? Hogy ez kaka meg az, meg a másik hogy ne nézzed, ha nem tetszik. Épp ez a baj, hogy már elegen nem nézik. Ha sz@r is a véleménye, legalább megnézi, a Maiden is hozott ki rossz lemezt, amit fikáztak, de legalább meghallgatták, igy később lett jobb.
  • Bulykin
    #11254
    Aztakúrva Hiro hogy nyomjaaaa

  • Zomil
    #11253
    igen csak én nem hirdetem a lost topikban(illetve azota be se néztem)...



    valahol egy interjuban volt róla szó ugy emlékszek, legalábbis heroes wiki-n nagyon biztosra veszik
  • sandor8206
    #11252
    "...mert amit lentebb irtál 10szavas mondat.." te meg 2 mondatban írod le miért dobtad a lostot, az se sokkal több.
    Ha valakinek véleménye van a heroes-ról még ha negatív is vagy akármilyen hülyeség, hagy írja már le.
    A sorozat pedig önmagához képest meredeken csökkenő színvonalat mutat, ahogy a nézőszám is.
    Sajnos a remek alapötletből sztem nem sikerült kihozni a maximumot a 3. évadban, volt 1-2 rész ami reményt csillantott fel, de aztán jött 1-2 ami meg "helyre" rakta a dolgokat.
    Említve lett, hogy lehet a következő részben bemutatkozik a 4. évad fő gonosza ,aki nő (nem tudom ez pletyka, vagy csak hülyeségből írtátok, vagy van valami alapja) és Angela húgára tippelnék, a Storm utánzatra.
  • Zomil
    #11251
    én ott hagytam abba a lost-ot amikor az elözö évad végén elteleportálják a szigetet, meg meglátjuk lock hulláját...
    valahogy elvesztettem az érdeklödést a sorozat iránt és nem volt kedvem tovább nézni


    ha unatkozol, menj el haverokkal szorakozni vagy valami értelmeset csinálni, ne pedig egy olyan sorozatot nézz amit utálsz és még ide is jössz fröcsögni, mert amit lentebb irtál 10szavas mondat, az nem vélemény volt, hanem tisztán látszott azon a hsz-en is mennyire unatkozol és kitáltad, h akkor te most poénbol beirod ezt, hátha vmi hülye elkezd rá káromkodni és igy meglesz a napi jókedv adagod...


    amugy meg ugy látom a csölátás is megvan másoknak: nem az a gond, ha valaki bejön és elmondja, h a sorozatot Sylar tartja talpon és kb. tényleg mintha spontán jönnének a részek, mint ahogy 5c0rp330n-nak sikerült is késöbb(szoval mégis tud értelmese fogalmazni), hanem ha valaki annyit ir be hogy: "némááá ez mekkora szaaaar!"
  • predator1982
    #11250
    én azt hittem hogy itt mindenki elmondhatja a véleményét, de látom itt is csak parasztok gyülekezete van mint minden más topikban. én csak annyit irtam hogy ellaposodott, nem olyan izgi mint az első. de ahogy itt olvastam , vannak még érdekes fejlemények, csak valami nagyobb durranásra számitottam. érdekes hogy vannak akik még virtuálisan fel tudják baszni az agyukat, hát gratulálok hozzá...
  • 5c0rp330n
    #11249
    most komolyan felteszed ugyanazt a kérdést, amire már válaszoltam?
    ha lost-hoz pedig agy is kell, mert ott még össze is függnek a dolgok, valahova halad is a cselekmény, és eszméletlenül összetett az egész, nem is csodálom, ha segg vagy hozzá, de én legalább nem lennék rá büszke. ez a heroes pedig tipikus amerika agyatlan baromság, ahol az a legjobb amit a néző tehet, hogy kikapcsolja az agyát amíg nézi, különben annyi ellentmondást találna benne, hogy összeomlana a világ. kb annyira lehet előre kitalálva a története, mint a barátok köztnek. valaki megjósolja a jövőt, aztán mindig be is válik, aztán amikor a város robbanna fel, akkor már meg lehet változtatni a jövőt? nikki meghülyül, jön jessica, meghal, jön egy ikertestvér, akiből van még egy harmadik is? agyatlan műanyag szar az egész. az egyetlen éltetője a sorozatnak sylar.
  • Fresh Duke
    #11248
    Az utolsó két hozzászólással egyet értek.
    Amúgy, csak azt mondom, ha annyira nem tetszik a sorozat minek nézed? Én se nézem a lostot és írok a topikjába, hogy ilyen fos olyan fos, mert egyszerűen akkora szar, hogy nem nézem, mert van annyi eszem, hogy ha valami nem tetszik akkor nem kínzom magam.

    #11243: Ha felkapom a vizet az nem ilyen. Láttad volna a HSZ-t, mielőtt átírtam volna...
  • Shiwo
    #11247
    azt mondjuk én sem értem, miért jó egyeseknek, hogy csak annyit írnak, hogy "sz@r, lapos" a sorozat.. lehet negatív kritikával illetni, de akkor fejtse ki az ember, hogy mégis mi az ami nem tetszik neki, esetleg leírhatná, hogy mi az ami viszont igen...valami jó kell hogy legyen benne, ha újra és újra leül megnézni az új részt.. lehet nem tömény izgalom és újdonság mint az első évad, de akkor még az újdonság erejével hatott..szerintem azért még most is vannak érdekes momentumok mellette, s amig várom a következő részt, addig semmikép nem mondamám rá, hogy "szar, lapos".. ha valaha is azzá vállik, akkor is kitudom fejteni a negatív véleményem kultúrált formában, s nem hetenbe beirogatom, hogy "lapos, sz@r"
  • ForzaInter
    #11246
    Csak tudnám mi a geciért néz vki olyan sorozatot amit fosnak tart és idegesítőnek? Direkt kínozzátok magatokat vagy mi? Nekem ha vmi nem tetszik, azt nem nézem, ez természetes még akkor sem ha éppen unatkozok, mert nem tetszik.
  • 5c0rp330n
    #11245
    miért nézem? mert unatkozok.
    lost-ot is nézek, de azt inkább ne is említsük egy mondatban ezzel a fossal. ott még tudják is, hogy mit csinálnak az írók, a heroes kb olyan szálakon halad, olyan erőltetett fordulatokkal, és összességében olyan értelmetlenül, hogy azon sem csodálkoznék, ha az írok helyben improvizálnák a történetet.
  • Rage47
    #11244
    Nekem is jobban tetszett az első évad, de azért most is akadnak bőven jó pillanatok a részekben.
  • precision
    #11243
    mit kell így felkapni a vizet, hogy vkinek nem tetszik úgy a sorozat mint neked? ne nézze? ok, mondd meg neki nyugodtan mit csináljon :)

    de most komolyan... miért van ez minden sorozat topikjában? átírjam a topik címét arra hogy "Heroes (NBC) - Csak pozitív vélemények topikja" ? :D

    pl nekem sem tetszik ami most van, mégis nézem, hátha történik vmi jó, meg az a heti 40 perc belefér az időmbe
    szerinted nagyon jó a sorozat, el is fogadjuk a véleményed... neked is meg kéne tanulnod elfogadni mások véleményét
  • Fresh Duke
    #11242
    Olyan szánalmasak vagytok. Az a legfőbb bajotok, hogy "ilyen **** a sorozat, olyan **** a sorozat"...
    Ha ennyire nem tetszik, akkor NEM KELL NÉZNI!
    Te is itt sírsz, hogy az első évad vége óta ****. Akkor meg mi a francért nézed? Mi a ****nak nézel egy olyan sorozatot 2 évad óta, ami ****? Mondd már el nekem, mi a ****ért nézed? Ha annyira nem tetszik, akkor nézzél lostot, vagy v.mi egyéb kakit, azt húzz innen! -.-'

    Szerintem jó a sorozat, és várom következő részt. És akik szerint meg **** azok a finálét kérem ne nézzék meg, nehogy belehaljanak, hogy látták.
  • 5c0rp330n
    #11241
    szerintem az első évad lezárása már botrányosan szánalmas volt, és a szánalom innentől kezdve folyamatosan fokozódik..
  • predator1982
    #11240
    sziasztok...ugye hogy kezd ellaposodni? én is már csak azért nézem mert elkezdtem
  • Bulykin
    #11239
  • tompapaa
    #11238
    egyre rosszabb ez a heroes... már csak áttekerem a részeket, hogy azért nagyjából tudjam merre halad a sztori, de amúgy nem sok értelme.. legyen már vége, vmi komoly fordulattal vagy meglepő hülyeséggel, csal legyen vége!!!!!
  • yosha
    #11237
    Ultimate x-men-ben Kardfog kihevert valami hasonlot...
    Meg a dragonballban Piccolo :)
    Ott is az volt, hogy ha az agya, a központ nem sérül akkor idővel jobban lesz. Ez gyakorlatilag itt is működne, elvégre csak akkor val lekapcsolva egy ilyen "hős", ha hatnak az agyára valamivel :) Ha csak elszakitják a testétől a fejét, akkor (saját példának véve a kisujjvisszanövesztést, amit kler produkált) idővel visszanövesztheti a testét. Tiszta Lobo :)

    Kensei is csontig leégett egyszer mikor arcába robbant a lőszerraktár...
  • precision
    #11236
    sztem ha levágják a fejét akárki meghal
    azért az durva lenne ha növesztene egy új testet a feje :D
  • yosha
    #11235
    Azt Sylar szerintem a katalizátor miatt mondta.
    Szerintem se igaz, de ezzel a képességgel is már annyi a logikai bukta hogy fáj.
    Claire képességének következő foka a fájdalom elhagyása volt. Valami más lesz a levesben Sylarnél, ezt a gyenge pontot meg kell hagyniuk az iróknak, hogy ne legyenek elpusztithatatlan emberek.
  • Cat 02 #11234
    Sztem tuti valami terület heal (jó,jó, sok mmo, de akkor is :D)
  • Zomil
    #11233
    az igaz, h Sylar mondott olyat: "ha akarnálak se tudnálak megölni"

    de sztem ez nem igaz :)

    bár elképzelhetőnek találom h most már Claire-t se lehetne fejbeszurni és felkelne mint Sylar, lehet, h ez az ő képességének következő foka
  • Cat 02 #11232
    Azért ha Sylar azt hiszi h nem is ölheti meg, lehet ott valami extra.
  • Zomil
    #11231
    vagy koporsoba be, mint Adam-et :D
  • precision
    #11230
    csak le kell vágni a fejét vagy hátulról agyon szúrni és kész :)
  • Cat 02 #11229
    Clairet nehéz lesz kiiktatni :)
  • Micsu
    #11228
    remélem clair és kiiktatják egy rész alatt :D
  • Zomil
    #11227
    pontosan :)
    és állitolag egy nő lesz a főgonosz
  • Bulykin
    #11226
    a fináléban bemutatkozik majd a következő fejezet főgonosza is!! nagyon várós rész^^
  • Magiszter
    #11225
    Érdekes rész volt.
  • Flamer
    #11224
    durvács.
  • sb1
    #11223
  • Flamer
    #11222
    félrész
  • Zomil
    #11221
    1rész :(
  • Bulykin
    #11220
    ejha! az előző rész ritka fos, de ez valami elképesztő volt:D mondjuk én már a címéből is sejtettem h elég ütős lesz...a vége, hát az meg...wááá, WTF???

    és már csak 2 rész:S:S:S:S
  • Szolnokboy1
    #11219
    utóbbi. rájöttek, hogy mivel sokat használják ezt a képességet, így egyszerűbb megoldani, ergó újfent sikeresen tökönrúgták magukat.
  • Afe
    #11218
    öö. Valaki fejtse meg nekem ezt a nagy rejtélyt, hogy ez a Sylar gyerek mitől lett ruha váltó divat mágus is egyben, mert az előző részekben még a cucc nem változott vele együtt, de most már igen.
    Na most én maradtam le valamiről, vagy a készítők már megint sík hűlyének nézik a rajongókat?!
  • Shiwo
    #11217
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    lehet hátsón billentik és ájultan esik össze :D