12300
10528995171446015691.jpg
  • Shiwo
    #11297
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sylarnál elég nagy az esély, hogy telekinézissel repült

    ha jól rémlik, volt olyan, hogy valakivel beszélgetett (tán a kis kopasszal), majd hirtelen eltünt és a háztetőről figyelte..ha már 1 ideje tudta erre használni, az megmagyarázza ezt is, és a hirtelen eltünéseit is..csak fellevitált a plafonra, oda ritka esetben nézne.. viszont levitációval nem túl gyors a haladás, ez megmagyarázná, hogy miért használt autót az apja felkutatásakor, s miért nem repült..

    amúgy Sylart végleg kinyírni "egyszerü"..szólni kell a haitinak hogy legyen a közelben, amikor feldarabolják és elégetik..

  • ACE
    #11296
    És akkor csak naponta egyszer oldana meg mindent? :D
  • predator1982
    #11295
    na megnéztem:-) igy már mindent értek:-)
  • Davidka
    #11294
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sztem szimplán azért nem ölték meg sylart, mert látják, h ő az egyik legjobb szereplő és biztonságba akarták helyezni, h még előhúzhassák bármikor... persze szerintem is barosmág volt így ez a megoldás. nyugodtan bevállalhatták volna nathan halálát és sylar vmi biztonságos helyre pakolását vagy hasonlót... peter képessége meg így egy fos. hirónál is jobbra számítottam, nem arra, h más sose használhatja, hanem csak mondjuk limitált időnként, hogy ne legyen neki ilyen végtelen hatalma, h bármikor megállítja azt bármit megold, hanem mondjuk naponta csak egyszer tudja, vagy valami...
  • Carlos
    #11293
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szerintem ha levágják a buksiját akkor már nem tudja helyrepakolni magát...bár kicsit szutykos meló, dehát a cél szentesíti az eszközt...
  • Adi
    #11292
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nem lehet megölni? Hát fel vágom 100 db-ra, azután ledarálom és elégettem. Na ezt nehogy kibírja már!:)
  • EmThor
    #11291
    [spoiler] jó de akkor nathan testével mi lett? megették? :)
  • Scouser
    #11290
    [spoiler]Tényleg ennyire gyengék vagytok gyerekek?

    Peter azért nem tudott repülni, mert csak az alakváltást vette át Syler-től.

    Az igazi Nathan-t meg azért nem gyógyították meg Claire vérével, mert az egyetlen esély ez volt arra, hogy Sylar-t elpusztítsák. Megölni nem lehet, így módosították a tudatát. Kérdés persze, hogy ez mire lesz jó.
  • ToCsEk
    #11289
    nah sry töröljétek sry sry pedig végére is odaraktam a [/spoiler]t :(
  • ACE
    #11287
    Őis biztos csak nagy duzzogva nézi :D
  • precision
    #11286
    hát ez elég érdekes... nemtom, én már nem szeretném úgy megnézni az adott részt hogy tudom mi fog történni (vagy legalábbis annyira nem érdekelne, nem lenne annyira izgalmas)
  • Flamer
    #11285
    énmidnig levolsaom. szarok a szpojlerre :D illetve akkor olvasom el hqa van diőpm:D de pl most vna sok :D és fosadék :D idiotákvagyto k mind:D
  • precision
    #11284
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    vagy átvette Nathan képességét (pl az elektro csaj képességét is úgy vette át, hogy nem vágta fel a fejét) vagy telekinézissel (a tárgy mozgatás) reptette saját magát
  • a.carkey
    #11283
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Engem picit ez a sorozat számozás idegesített ...
    Amúgy ritka barom záró volt. Ennél nagyobb hülyeséget ki sem találhattak volna. Na mindegy. Max. nem lesz már csak egy.
  • drowns41
    #11282
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Okés, elfogadom, hogy Nathan meghalt, meg hogy Sylar most Nathan, de később úgyis rájön, hogy nem Nathan ő igazából. De azt mondja már meg valaki hogy Sylar hogy a picsába repült?
  • precision
    #11281
    ki vitázik? :) leírjuk a véleményünk...
    amúgyis spoiler és te még nem láttad a részt akkor meg minek olvasod? :P
  • Flamer
    #11280
    yóü amugy nem kussolnátok be? nem irnátok nem lenne knfliktus. tisztára mint a kié az utolsó szó topig:D fogjátok be és nincs vita:D
  • ACE
    #11279
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Jajj gyerekek ti mit néztetek eddig? Már jó régóta csak egy tulajdonságot tud elvenni, valószínű meg tudja választani hogy melyiket, vagy csak egyszerűen pont az alakváltást sikerült neki, ennyi, ezért nem gyógyul, és ezért nem tudott utánuk repülni. Viszont ez valóban gáz hogy nem lehetett Claire vérével újraéleszteni... Már akkoriban is durva tulajdonságnak tartottam ezt... Meghalni nem tud, viszont a vérével mindenkit fel lehet támasztani... nagyon gáz...
  • Zomil
    #11278
    hát nem volt egy nagy szám :S

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    föleg a végén ezzel a hülyeséggel...teljesen értelmetlen volt

    ráadásul nehogy már a legdurvább csatábol csak Claire szemét lássuk...ez vmi vicc?

    a másik meg, ha peter-nek megvan sylar ereje akkor ő miért nem gyógyult?

    nekem sajnos nem nagyon tetszett, szerintem is max 1 évadot fog még kihuzni
  • precision
    #11277
    nem.
  • Carlos
    #11276
    van felirat, ha valakinek kell
  • Shep
    #11275
    Ekkora marhaságot, hát hihetetlen, kezdődik minden előröl. Úgy érzem még max 1 évad lesz.
  • Flamer
    #11274
    mégnemeláttam DE
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nem nathant égették?:O
  • predator1982
    #11273
    akkor nem tom mi van, de ez úgy hangzott mint az egyik régi rész. amúgy én egyel vagyok lemaradva, lehet ezért gondoltam
  • precision
    #11272
    húha :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    szóval a test akit a végén égetnek az eredeti alakváltó fazon, akitől Sylar elvette a képességét... épp Sylar alakjában volt mikor Danko meg Sylar kinyírta... ezzel akarták elhitetni hogy Szájler halott
    a Petrelli család miért is bömbölne, hogy Nathan meghalt? ők nem tudják, hogy meghalt, látják hogy ott van Nathan, de nem tudják hogy az igazából Sylar... ezt ugye három ember tudja csak: Parkman, Petrelli mama és Noah
  • Victor1103
    #11271
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hát gyerekek a fejezet többi részéhez képest jobb volt de még ígyis rémgyenge.Egyszerűen olyan alapdolgokkal tönkrebaszták ezt a finálét hogy ihaj. Ugyan nem én vagyok a sorozat írója de könyörgöm ekkora GYP-k írnák a sztorit? Noah-t mikor szemenlőtték és utána Claire vérével újra visszahozták az életbe kérdem én mi a f@szért nem lehetett ezt Nathannel is megtenni és akkor Sylar-t már tényleg kinyírhatták volna a picsába. Most a 4. évadra megint jön majd a felesleges huzavona.Nagy hiba. Ez a sorozat már nagyon megérett egy rebootra mert így csak továbbra is lejmenetbe fog haladni:/
  • Herr Lehrer
    #11270
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nekem van 1 olyan érzésem hogy sylarnathan hamar ráfog jönni hogy ő nem nathan hanem sylar és asszem igencsak szétfog vágni mindenkit:D
  • 5c0rp330n
    #11269
    ez most az évadzáró?
  • yosha
    #11268
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Meg kell várni a feliratot...
    Akit a végén elégetnek az az alakváltó teste, aki ott volt a 26-os létesitményben. Azért csinálták ezt igy, hogy senki sem tudja hog nathan halott, igy tartják életben, peter meg a familia még csak nem is sejti.
    Mondjuk érdekes lesz, ha nathan az emlékei szerint tud repülni, és mikor szeretne nem fog menni, ellenben ha lelövik meggyógyul.
  • drowns41
    #11267
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hát érdekes volt ez az egész megoldás, hogy Nathan most igazából Sylar..Sylar pedig meghalt, de mégsem? Kit égetnek el a végén a tűzön? És Peter meg az egész família miért nem bömböl, hogy Nathan meghalt? Ezeket nem sikerült felfogni
  • yosha
    #11266
    Félreértés ne essék, nekem is tetszett, csak vannak dolgok amik már kiboritanak lassan.
    Nézőként engem nem veszitettek el, továbbra is favorit, csak már nem birtam tovább, annyit hypeolták ezt a finálét.
  • sb1
    #11265
    De jó, úgy látszik egyedül leszek, akinek tetszett a mai rész, el nem vitatható hibái ellenére is!!!
  • yosha
    #11264
    A heti képregény is kaka...
  • yosha
    #11263
    Szerintem Fullerék meg Coleite lenyulják a sorozatra szánt pénzeket, elmennek jol berugni minden héten, aztán hullarészegen összevissza irogatnak valamit egy papirra, hogy mi lehetne a Hősökben. Reggel meg a rendező meg a stáb nem talál forgatókönyvet, leemeli Fullerék alkoholkómába esett fejéről a papirt és voilá, leforgatja...

    Mással ezt már nem tudom magyarázni.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    BEZÁRÓDIK AZ AJTÓ!!! MIÉRT??? A NAGY SHOWDOWN KÖZBEN Claire-t látjuk amint félszemmel kukucskál??? JÁŰÁÁJ, ennél a HOmecoming is több volt, de mennyivel. Nagy dumálás Claire meg Sylar között, semmi értelme, semmi uj nem hangzik el, mégis az ember a lejátszora néz és a fél rész elment. Brutálisan sok Whatthefakk dolog, pl. Sylar repül (vagy saját magán alkalmazott telekinézist, vagy empátiával szerezte meg a képességet, persze). Meg most mi lesz, szegény Sylar... Nathan elmegy szenátorbol órásmesternek, aztán egy szép nap felkeresi egy iniai professzor, vagy mi???
    A végén meg az a víz-effektus. Öcsém, tényleg elisszák ezek a pénzeket. Minek kellett olyan képességet kitalálni amire nincs pénz megvalositani rendesen???
  • gameplusz
    #11262
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Reggel már nem volt időm postolni, de ezzel a véres dologgal valóban nagy bakot lőttek, egész nap gondolkodtam rajta, de oda jutottam, hogy az eddigi legszarabb finálé után vagyunk... Annyira nem várom, addig majd nézek Dexter-t...
  • Shiwo
    #11261
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    valszeg nem tudta az összes képességétlenyúlni Sylarnak, csak az alakváltást
  • precision
    #11260
    hát magyar idő szerint hajnali 2-3 körül vetítették ezt a részt Amerikában :)

    ha csak nem vagy időutazó mint Hiro akkor nemtom hogy láthattad ezt már ezer éve :D
  • Zomil
    #11259
    gondolom a mai fináléról :)
  • predator1982
    #11258
    és leszenk is még érdekességek, amúgy erre én is felfigyeltem, hogy mintha néha elvesztenék a fonalat. amúgy te most hol is jársz? én ezer éve láttam ezt a részt amiről te beszélsz
  • precision
    #11257
    ekkora fasságot...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ennek a balfasz Petrelli mamának mér kell kevernie a szart? nem lett volna egyszerűbb Nathannek beadni Claire vérét, és VOILÁ, ÉLNE! vagy ez már meghaladja az írók képességeit? hihetetlen dolgokat felejtenek el direkt, hogy egy fasságot csináljanak
    a másik töketlenség, hogy miután Peter megszerezte Sylar képességeit, és mondja neki Claire hogy repüljön Sylar és Nathan után, azt mondja nem tudok... de mér nem bameg, ha Sylar is tud repülni ő mér nem tud? utánuk repült volna és lezúzza Sylart, és kész, annak az idióta Nathannek sem kellett volna meghalnia és ez az idióta ötlet sem jött volna elő hogy Sylar agyába ültessék Nathant (v. mi:))


    alapjában véve nem lett volna rossz ez a rész sem, ha legalább egyszer normálisan használnák az írók azokat a dolgokat, amiket a hősök tudnak

    whatever. na majd a volume five.