12300
10528995171446015691.jpg
  • Flamer
    #11337
    helloa. rég beszéltünk. meg partoltáél nasa.ból. mér?:O

    amugy go gogo og hiróz(y)
  • precision
    #11336
    nyugi van srácok :)
  • Flamer
    #11335
    okés hogy 3arc már leugatott dem ár 4.ket gecy urnom ugyhogy száraggy el teis a faszomba :D
    fejezzétek má be a pofázást. már rég elkussoltam. timeg még ugattok. szerintem lehetne ebből már tanulni valamit..
  • priby
    #11334
    öcsém, no comment
    ha nem tetszik, javítsd ki magad aztán nézd meg újra..
    komolyan mondom, hogy leeht ilyet írni?
    nemhogy inkább örülnél, hogy valaki rááldozza az egész délutánját, hogy mi felirattal nézhessük-.-
  • Carlos
    #11333
    Amikor elfogták Danko-t és végigvezették az irodán mielőtt bezárták volna Noah mellé, szólt egy tökjó zene! Tud róla valaki valamit, hogy mi lehet az? (semmi ének, csak dobszerű zene)
    Előre is köszönöm!
  • PeToth
    #11332
    Köszönöm
  • Malakai
    #11331
    3x14
  • PeToth
    #11330
    Helló!
    Lenne egy kérdésem: ha jól emlékszem a 3. évad két részre van bontva. Ha így van akkor melyik epizódnál kezdődik a második rész? Mert asszem, odáig követtem az eseményeket, és nem szeretném találomra letölteni a részeket.
  • Flamer
    #11329
    1pont. :D
  • Lunki88
    #11328
    Szerintem ha Sylar-t kiírnák a történetből ott kezdhetnék el temetni az egész sorozatot. Bár bevallom már kezd unalmas lenni hogy mindig ő kavarja a szart és eleve túlzás hogy annyi képességet adtak neki.

    Peter karaktere meg folyamatosan idegesít, ő lehetne Sylar legnagyobb ellenfele a képességátvételével erre meg szinte a legbénább az egész sorozatban.
  • winnie
    #11327
    marad zach quinto
  • 5c0rp330n
    #11326
    egész jó rész volt, végre történt is valami :)
  • Picizöldfül
    #11325
    hatalmas csalódás az egész sorozat,mindig bíztam..hogy na majd a 3.évad megmutatja,igen megmutatta,hogy hogy lehet egy jó alapanyagból szart csinálni.A cgi,a dialógusok,a forgatókönyv nevetséges mivolta,az írók ötlettelensége a 3.évadban már fájt. Emlékeztek,amikor gyermekkorotokban valami megszűnt,vagy valamiről megtudtátok hogy igaz,és nem lehet mit tenni elenne(halál tudat,mikulás-jézuska stb.)? Ez pont olyan,kurvára nem tudom elfogadni hogy a kedvenc sorozatom mivé vált..im so sad...
  • Lirion
    #11324
    Hát ez az évadzáró mocsokszar volt, tele hibákkal és baromságokkal.
  • sandor8206
    #11323
    Az nem lehet, hogy Zachary Quinto kiíratta magát vagy kiírták a sorozatból, lehet indul a moziszereplős karrierje vagy túl nagy már a fizúja stb. ?! Sylar megmarad csak Nathan alakjában! Van valakinek valami infó, hogy mindenki leszerződött-e már a 4. évadra!
  • Carlos
    #11322
    Szerintem azért verte a nyálát, mert nem értette, hogy mit kiabál a petrelli mama...
  • Golyo69
    #11321
    te szánalmas vagy ember :D:D

    először tanulj már meg írni....

    " fordittyák és ojan fos mint" ..pff
  • Magiszter
    #11320
    Nem akarok kukacoskodni, de fogok. Most hogy a NOOOOOO kiáltást lefordítsák NEEEEEEEM-re, vagy se.... ez okoz nektek ekkora problémát? E miatt estetek egymás torkának? Volt nektek gyerekszobátok? Még a 87 éves nagymamám is tudja hogy a No = Nem-el. Aki pedig sorozatokat néz (vagy csak megnézte a heroes eddigi részeit) az felvett annyi angol nyelvtudást hogy értse mikor a nőci azt visitozza az átvágott torkú fia mellett hogy "NOOOOO" akkor tudja hogy miről van szó.
    De ha nem tetszik csiálj jobbat. Tartja a mondás. Ha csak hisztiztek hogy "júj, hujj, de szar, jujj, hujj." nem történik semmi. Amúgy szerintem meg sznobság kiakadni ilyenen. És hülyeség reagálni egy ilyen hozzászólásra

    Béke!
  • Cat 02 #11319
    Hja, nem nagy munka és sokat dobnának rajta, ez van ha az ember időre megy, nem minőségre :)
  • Hoz_Hun
    #11318
    Az egész lejtmenet szerintem abból adódik, hogy mindig grandiózusabbat kell írni az előzőeknél. Ez hatványozottan igaz a Heroes-ra ahol képességek vannak. Olyan erős karaktereket kreáltak, hogy egyszerűen nem tudnak velük mit kezdeni! Peternek sosem lett volna szabad így halmozni hagyni a képességeit (el is kellet venni tőle). Hiro-nak sem lett volna szabad időutazni, sőt az egész időutazást ki kellett volna hagyni. És még sorolhatnánk az átgondolatlan képességosztogatást. Most meg már nem tudnak mit kitalálni. Legjobb az lenne, ha nulláznák a képességeket és mindenki kapna egy új light-osabbat. Meg egyszerűen túl sok karakter van a sorozatban. Nem lehet ennyivel érdemben foglakozni.
    A kevesebb néha több.
  • Zomil
    #11317
    az a gond, h lassan a fél stábot ki kéne rugni, és egy szinte teljes ujrakezdés segitene csak a sorozaton
  • Magiszter
    #11316
    Hát megnéztem... háttal nem kezdünk mondatot... de hát ez senkit nem érdekel.
    Miután kiírták a "Folytatjuk..." feliratot kicsit olyan érzésem volt mint abban a népmesében. Tetszett is meg nem is, jó is volt, meg nem is.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Túl volt bonyolítva Syler Nathan-é alakításával szerintem. Ez a rész tényleg ötletes de hülyeség. Ebből már előre vetitik azt hogy Syler vissza fog térni és iszonyú pipa lesz amiért kibabráltak az agyával. Végigmészárolja a fél stábot, majd boldogan él míg... világ a világ. Szerencsétlen Hiro meg agyvérzést kap? Ebből mi lesz arra kiváncsi vagyok. Mintha a Doki azt mondta volna hogy valami fertőzés ami a képességével harcol. Mi ez már? Szuperképesség-nátha? :-D Akárhogy is, várom mit hoznak ki ebből, bár inkább azt mondanám hogy: várom hogy hozzák helyre a sorozatot ezek után.
  • Hoz_Hun
    #11315
    Hú öcsém, de nagy kár ért téged!! A fordítók szemét, galád módon csak a fordítottak és nem figyeltek oda, hogy minden tökéletesen klappoljon. Tudom most jön a szöveg, hogy... TE igényes vagy, mi meg nem.
    Akkor b*zmeg írd hozzá és töltsd föl valahova!! Ne csak a szád járjon, NE LEGYÉL LUSTA MEGTENNI. Kritizálni én is tudok, mint látod.
  • luckyboi
    #11314
    hmmmm... elég gyenge volt ez a hú-de-szar-a-feliratkészítők-munkája példa! flamer helyett egy failer nick-et javasolnék :)
  • Carlos
    #11313
    Örülj hogy van felirat baromarcú!
    Most aztán baromi nagy szükség van arra a NEEEEEM! -re.
    Mekkora gyökér vagy istenem.
  • Zomil
    #11312
    ha képes leszel a mehet gomb megnyomása elött átolvasni azt a förmedvényt amit te írásnak nevezel, majd teljesülni fog a vágyad...
  • Kontrakcio
    #11311
    az oLYan meg nem pontosjé :)
  • Flamer
    #11310
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a vizes csaj lehet hogy a jeges:D csak megolvadt :D
  • Flamer
    #11309
    mostem azért mert kritizálni akarom a magyar feliratkéászitoket meg mer tudok angolul de faszomértn emelhet hozzáfűzni pár sort a feliratokhoz. érteémén hogy angolba kihagynak pár dolgot dem gyarba hozzálehetne tenni nem?
    pl mikor a mama ordibál hogy NEEEM.. faszomértnem elhetett hozzáirni..
    és most ugassatok le mer alapári vagyok.. leszarom.
    csom ofeliratba vna igy hogy angol alapján fordittyák és ojan fos mint az angol csak magyarba.. mer lusták hozzáteni egy kicsit.. pff.
  • PunkZoli
    #11308
    ha a 3 évad közepénél hagytam abba, a fejezet váltásnál, az melyik rész volt?:D
    előre is kösz a választ
  • Lunki88
    #11307
    Na én is beszállok a szpojlerkedésbe már. :D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egyetértek, sajnos tényleg gyatra egy "évadzáró" rész volt ha lehet egyáltalán ezt annak hívni. Általában nem szokásom lehúzni a sorozatot de ez a befejezés még az 1.évadot lezáró résznél is rosszabb lett, úgy látszik az írók részegen vagy belőve dolgoznak. :D

    A kulcslyukas jelenetnél én is a fejemet fogtam és kínomban már kitört belőlem a röhögés hogy ezt mégis hogy képzelték az írók. xD Az előzetes alapján szerintem senki sem ezt várta, hogy majd csukott ajtó mögül kiszűrődő villogásokat fogunk látni, a várt Sylar vs. Peter, Nathan harcból... Továbbá hogy lehet ilyen gyenge párbeszédet kitalálni amikor Nathan meg Peter épp Sylar felé tart és megszólal Nathan: "I love you Pete you know that?" mire Peter: "Of course, I love you too Nathan" omg. XDD

    Na hogy valami jót is írjak, én azért sajnáltam Nathant, szerintem jó karakter volt bár ügyesen (?) megoldották hogy mégis szerepelhessen. :) Persze Sylart ismerve ez nem marad így sokáig.
  • luckyboi
    #11306
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Véleményem szerint, az írók a válságban elmaradt pénzüket most zsebredugták és bosszúból olyan szart hoztak össze a 4. évadban, hogy az 5. évad a 2. részig se jusson el, mert már ők is unják (szerintem is elisszák a kes-t) :) Lényegében totál hülyének érzem magam, hogy képes voltam megint végignézni a teljes évadot, lehet ez már az annyira szar hogy már jó kategória nálam. Többet se nézek heroes-t, hatalmas csalódás volt a final episode, a kulcslyukon nézelődős akciójelenet költségvetése szerintem meg kb 100 dodóból kijött.SZÁNALMASAN GYENGE!!!! topic is -fav
  • predator1982
    #11305
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    amúgy hozzáteszem szerintem itt még gondok leszenek, mert azért én gondoltam hogy sylar-el kapcsolatban lesz vége. nem kellett volna életben hagyni, mert ugye már azzal is fejeződött be, hogy az órajavitás valahonnan rémlik neki. hát nem lenne rossz ha folytatnák, csak legalább lenne kicsit pörgősebb, vagy valami új....sztem
  • Flamer
    #11304
    yó meglesz csak megyek minnyár dolgozni.. én nem verem a ***** otthon :D valakinek pénztiskell keresnie:D
  • precision
    #11303
    szerintem nézd meg az új részt... :)
  • precision
    #11302
    Sylar eddig is képes volt agyturkálás nélkül elvenni a képességeket... az elektro csajnál megtanulta hogy kell
    csak szeret ölni, neki így mókásabb megszerezni a képességeket, mint simán átvenni (mint mondjuk anno Peter)

    és lehet akárkinek akármilyen regeneráló képessége... ha porig égetik, akkor annyi, elég az agya is, ami irányítja a képességét, és kész, meghal, mégcsak a Haiti sem kell hogy blokkolja a képességét
  • Flamer
    #11301
    vagy fogja és aszondja hogy stop és 1hétig stopojja :DDD
  • Flamer
    #11300
    énis mindig eztmondom :D senkise halhatatlan :D
  • Flamer
    #11299
    nemigaz:D igen tleivan idiotasággal dehamár elkeztem cska megnézem érted. :D és én nem is yártatom a pofám hogy igy meg ugy :D
    de még mindig nem tudtam megnézni az uj részt.. :D
  • yosha
    #11298
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Legelső megjelenésekor (mikor Parkman lelőtte egy kazánházban vagy hol) ott is ellebegtette magát. Furcsa, hogy a Heroeswiki szerint megkapta Nathantől a repülést. Meg persze hgoy vette el az alakváltótól koponyanyitogatás nélkül a képességét...