12300
10528995171446015691.jpg
  • blbogus
    #2563
    hihetetlen ez a sorozat rájöttem.. mindenki mindenkivel vmiejen kapcsolatban van 1mással, de rajtuk kivűl nincs is világ. az 1edüli aki csak magában van alapbol az niki (kivéve DLt..). az más tészta h ő szépen lassan megismerkedik 1-2vel. jah a másik meg isaac és parkman, de ők is ugyanigy van ezzel. az h claire rokona a petrelliéknek az megint csodás de h linderman mindent tud az megint. ugy fura az egész ahogy van.. de ettől lesz naon jo :) amugy kinek meik képesség kellene? :D nekem, ha gyilkos hajlamaimat nézzük akko sylaré kéne (:D) ha meg nem akko peteré :) az a fontos h tudjak repülni (a tériszonyom nem zavarna) legyek sebezhetetlen, halljam a gondolatokat, lehessek láthatatlan és tudjak mozgatni tárgyakat. jah és jo lenne mindent megtanulni hipp-hopp is mer még jol jöhet a suliban :D. egyszoval minél több annál jobb :) a felrobbanás már más téma :D
  • Carlos
    #2562
    Tegyük hozzá, hogy eléggé spoileres volt a legvégén az a bemutató.
    Az összes poént lelötték a kövi részhez.
    Mondjuk aki nem látta, az lehet, hogy fel sem fogta.
  • Fido4life
    #2561
    ő a 24 Harmadik Évadában is szerepelt amúgy..
  • blbogus
    #2560
    én is láttam de szittem csak képzelődtem :) amugy a magyar szinkronban 1edül mohinder hangját találták el igazán.. hiro és ando hangjai viszont nem jönnek ki jol a két nyelv miatt.. de persze ha nem látom az eredetit akko kidogástalan, igy is megtom nézni végülis
    "Mentsd meg a lányt, mentsd meg a világot!
  • Seth
    #2559
    LOL, tv2-n a heroes után volt bűbájos boszorkák előzetes és syler volt benne olyan emos frizuval :)
  • Carlos
    #2558
    Ehhh...lámer voltam. Köszi!
  • Pisti1026
    #2557
    Köszönöm a segítséget!
  • precision
    #2556
    ehehehe :)
    banner 1. linkje hivatalos oldal, angol képregények
    banner 2. linkje magyar fan oldal, magyar képregények
  • Carlos
    #2555
    Képregény? Honnan? Tudsz adni egy linket?
  • precision
    #2554
    foxit reader, kisebb és gyorsabb mint az acrobat
  • kuci06
    #2553
    adobe acrobat reader
  • Pisti1026
    #2552
    Hy!
    Nekem a képregéynt semmi se nyitja meg normálisan. Az Open Office van fen de nem akarja megnyitni, ti mivel nyitjátok meg?
  • blbogus
    #2551
    majd lelohad a lelkesedésed.. aztá majd ha kijön a 19. rész akko minden kezdődik előről :)
  • Fido4life
    #2550
    hádde wazz hogy a franca tudtam így félreolvasni ?? Másrészről pedig ez nyílvános emberkínzás amit a NBC csinál, már nem azért...
  • Fido4life
    #2549
    [nem jut szóhoz]
  • Kanál
    #2548
    jovan leszek olyan kegyetlen és kiábrándítalak. még csak március van, nem április -.-
  • Kanál
    #2547
    lál :|
  • Fido4life
    #2546
    jaj de jó emberek még két nap, és tölthető lesz a 19-dik rész, alig várom :P
  • Fido4life
    #2545
    meg nékem is
  • BlackShadow
    #2544
    uh.. 25. képregény se semmi :) tök olyan mintha a képregény egy tök más történet lenne, mint maga a sorozat :)
  • Frosty01
    #2543
    30éves korára meg olyan lógósak lesznek hogy kétszer átdobhatja a vállán xD
  • LasDen #2542
    egyik osztálytársamnak 2x nagyobbak az övénél :D
  • Carlos
    #2541
    nekem nem...de kit érdekel...
  • fsgh
    #2540
    őő azért van itt 1-2 ember akinek a korosztálya(pl nekem:P)
  • QuippeR
    #2539
    egyrészt. másrészt meg szerintem nem is túlzottan szép. nade ízlések és pofonok.
  • Mayday
    #2538
    Da skacok, ez csak egy kislany.
  • ba32107
    #2537
    teljesen igazad van, ez a csaj marhára szép és a sorozatbeli személyisége kurvára illik hozzá! ilyen szomorkás,stb..........
    a haverom is mindennap rá van izgulva :D
  • Fido4life
    #2536
    részvétem :(
  • blbogus
    #2535
    nekem a csaj csak a sorozatban teccik mint claire.. nekem egy oan szeméjiség is kell ahhoz a gyönyörű mosojhoz :) de ha teccik ha nem a valo világban már megvan a mgam szerelme :) kár h lassan egy éve nem beszéltünk miota összevesztünk..:(( nah de nem teregetek nektek ki.. :P
  • Fido4life
    #2534
    -.- plsediehtx
  • kuci06
    #2533
    Eretnek!!44
    Amúgy 17 éves a csaj, mégis mekkora mellei legyenek? Akkorák mint Pamela Andersonnak ? :D
  • hapi
    #2532
    Szar csaj!
    vastag a felkarja és kicsi a melle!
  • blbogus
    #2531
    ez már fáj.. :)
  • Fido4life
    #2530
    Max a következő életedben !
  • Seten
    #2529

    Az én csajom meg Candice. Úgyhogy sztem én jártam a legjobban. Minden nap "másik" nőt dughatok. :P :)

  • fsgh
    #2528
    na akkor az itteni fanoknak itt egy kép amit most csináltam;)



    (amúgy tényleg szép csaj:) )
  • Carlos
    #2527
    Bájos!
  • Carlos
    #2526
    Cuki.
  • nesster
    #2525
    oh anyám! nálam háttérkép váltás történt..
  • nesster
    #2524
    Ő az én barátnőm! :D