12300
10528995171446015691.jpg
  • scorpeeon
    #2843
    Neeeem, nincs csápja, csak poénból írtam :)
  • Casillas
    #2842
    azér ha látsz egy kicsi képet, az már nem találgatás :(

    egyébként ha megnézitek a promót szerintem sokkal gyengébbnek hat a rész, emrt tudod hogy mi lesz benne, de mindegy, ahogy érzitek :S
  • Seth
    #2841
    ez csak találgatás, semmi konkrét

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ki a rákot érdekel hogy most kivetted a topikot a kedvencek közül
  • Casillas
    #2840
    nem értem miért olyan nehéz betenni azt a retkes spoiler tagot

    -fav
  • öregharcsa
    #2839
    na akkor ezen lehet megint törni a fejeteket és feltehetitek a kérdést....biztos hogy Mohinder az? hmmmmm???
  • Seth
    #2838
    és az nem fura hogy Mohindernek kutya baja,még egy horzsolás sincs rajta? (oké, kicsi a kép, de úgy tűnik semmi sebesülése)
  • Flamer
    #2837
    hátde egy szobába voltak. na mindegy. szerintem nem halt meg :D meg remélem..
  • LasDen #2836
    akkor tévedtem... :D

    sztem azér' mondja, mer ő ugye nemtudja, hogy Peter képes regenerálódni és Sylar meg gyilkos és ebből következtett vagy hülye vagyok :D
  • Flamer
    #2835
    1x19 promoba:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    peter is dead? :o eztmondja mohinder a muterjának? de.. azmek hoty? feltámad majd akkor?:c
  • Slash89
    #2834
    Egyébként a legutóbbi részben Linderman mondja Nathannek, hogy bejuttatja a fehér házba...
  • Tom Tom
    #2833
    de lindrman be akarja nyomatni a fehér hathent házba mert isaactól vett egy olyan képet amin nathen épp ál a fehér házban és nagybüszke valamire szóval egyértelmű...kivi vagyok mi lesz a 19.be de nem akarom megnézni mert ebben a sorozatban épp az a jó hogy nem tudhatod mire számíts a kövi részben.jó tökmindegy sylar érti a dolgok működését mi meg nem na
  • Slash89
    #2832
    Szerintem is Nathannek. Az egész jeleneten valahogy azt lehet érezni, meg amúgy is most már egyre jobban megismeri az igazi apját.
  • LasDen #2831
    de Nathan nem elnökválasztáson indult hanem csak ilyen kormányzó v mi fene nem??? De sztem Nathannek, me az maj gondolom oda kóvájog az anyjához és ő meg ott van... :D
  • BlackShadow
    #2830
    sebhely: még régebben írta valaki, h volt interjú a petert játszó színésszel, aki elmondta, h egyszer jól megvágta magát borotvával úgy ment be melózni (forgatásra?), ezért beleírták a szövegbe mint humor :)
  • Slash89
    #2829
    És azt akkor Nathannek, vagy HRG-nek mondja? Szerintem Nathannek, annak lenne értelme, ha Nathan elnök lesz és akkor mondja neki, hogy csak egy normális életet akar. Mondjuk ez akkor is igaz, ha HRG-nek mondja, hiszen így sem nagyon normális az élete...
  • LasDen #2828
    Ha jól láttam ő az és a hangja is ugyanolyan volt.... :D
    Legyen 23-a.....de az nem jó, mer ha jön akkor még 5 rész és vége és ha vége akkor nem lesz több az évadból és ha nem lesz több akkor várni kell és ha várni kell akkor nem jó... :D
  • Slash89
    #2827
    Én megnéztem és tényleg nagyon spoileres, de nem bánom, mert nagyon jó volt. Az egész promó nagyon jól van megcsinálva, a zene is fasza, meg minden.

    Pár dolog, amit hozzáfűznék, természetesen spoileresen:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Akkor most az a barnahajú lány Claire? Már a rövidebb promóban is feltűnt egy pillanatra és nem tudtam hogy ki az, de erre nem számítottam.
    Más: szerintem Peter nem hal meg

  • Gerbill
    #2826
    Hagyjuk már ezeket a megeszi az agyat, meg mit csinál vele. Tanulmányozza, megérti a működését. Ezért is olyan jó az órakészítésben, mert érti a működését. Ha Nikki találkozik Sylarrel nem valószínű, hogy megöli, hiszen nikki csak szuper erős, sylar meg egy újjmozduattal arréblöki, vagy azt csinál vele amit akar.
  • ProGabe #2825
    egyperces előzetes

    én nem néztem meg,túl spoileres winnie szerint,valaki cáfolja meg és már csekkolom is :)
  • Cat 02 #2824
    mér lenne ?
    tanulmányozza az agyműködést ^^
    "Hallom h máshogy ketyeg az agyad" mond vmi iesmi és tarkon baxa azt a krapekot aki mozgatja a poharat
  • Tom Tom
    #2823
    Az lesz majd vicces amikor sylar meg Niki/Jessica találkozik:)Jessica simán kinyírja sylart amekkora vadállat:DDD
    Akkor sylarnak van ilyen csápja amivel kiszipuzza a többiek agyát??elé bizaar kitalálhattak volna valami eredetibbet is...
  • jax
    #2822
    Merhogy' akkor megmenti Peter Clairet. Aham, mostmár vágom.
  • North
    #2821
    Azáltal hogy Hiro visszajött, megváltoztatta az egészet. A jövőbeli Peternek van sebhelye, a jelenleginek nincs és nem is lesz.
  • jax
    #2820
    Akkor miért mondja neki a jövőbeli Hiro az 5. részben, hogy: "A sebhely nélkül máshogy nézel ki" ?
  • LasDen #2819
    nem lesz sebhelye, mer már találkozott Clairerel és nem lehet sebhelye.....
  • Cat 02 #2818
    meg nézik Niki-t :)
  • jax
    #2817
    Télleg, lehet az lesz az a sebhelye, amit Sylar csinál neki!
  • GVG
    #2816
    én azért a Petert sajnálnám ha meghalna, szvsz egyik kedvenc szereplőm

    de az egyik részben a Hiro utalt rá hogy élni fog, a vonaton mikor visszajött az időben és beszélt vele:
    "megsem ismertelek a sebhelyed nélkül"--vagy valami ilyesmi


    OFF
    itt is csak Motorola(főleg razr) telóik vannak, és iPodból hallgatják a zenét...
  • blbogus
    #2815
    két hét!!
  • Ability
    #2814
    Ja tényleg, hülye vagyok, sry. :)
  • ProGabe #2813
    nem az időt állította meg,hanem "csak" a töltényt
  • Cat 02 #2812
    ezt hol álmodtad ?:)
  • LasDen #2811
    nem is tudja megállítani az időt....
  • Ability
    #2810
    Visszatérve kicsit Sylar-hez. Azt mondjátok, hogy nem tud csak úgy eltanulni dolgokat, mint Peter. De akkor mivel magyarázzátok, hogy meg tudja állítani az időt? Hiro-val nem csinált semmit, ellenben találkozott már vele...
  • Flamer
    #2809
    azcsak életet az vissza..
  • nesster
    #2808
    Szerintem is Linderman az.
    Amugy régebben irtátok hogy a 20.részbe majd előre megyünk az időbe és hogy milyen jó rész lesz. Hát de azt a 19be elő kell késziteni ugyhogy az se lesz semmi főleg hogy Sylar és Isaac találkozik..
  • Szolnokboy1
    #2807
    kizárt, annak a gyógyítónak ennél nagyobb jelentősége lesz

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szerintem Linderman lesz a gyógyító
  • Lyan Kyj
    #2806
    lehet, h az uccsó pár képregényből a gyógyító is már a keze alá került, és azért mutatják most őt is be, hogy tudjuk, h mitől gyógyul..lehet a köv képregényben az lesz, ahogy elkapta Sylar
  • North
    #2805
    Pont ez az, hogy szép lassan, mint az átlag. De nála az a lényeg hogy nem sérül. Van is egy ilyen képregény-rész, fogalmam sincs hogy melyik, amikor nézegeti a golyó ütötte minimális sebeket, amiutám Mr. Bennet lelőtte. Akkor azt mondta, hogy ha megszerzi Claire képességét, akkor ezek el fognak tűnni.
  • Cat 02 #2804
    de akkor h gyógyult meg ? =\