12300
10528995171446015691.jpg
  • Bucser
    #3532
    Peter egyszerre csak 1-2 képességet használhat különben túlterhelődik és elveszti a kontrollt a lemásolt képességei fölött.
  • Gerbill
    #3531
    De ha a haiti leblokkolja peter képességét(a másolósat) akkor már eleve le sem tudja másolni.
  • Adi
    #3530
    Hát, de mikor Claire-t kergette Sylar és megmentette Peter, Sylartól akkor egyből regenárálodott én úgy emléxem..
    Mondjuk talán csak használni nem tudja olyan jól a képességeket.
  • Bucser
    #3529
    Nem emlékszel, hogy Peter azt mondta, hogy Nathan hazudta azt mindenkinek, hogy Sylar robbant fel. ÉS a 20-as rész végén Sylar mondja Peternek, hogy ezt csak te és én tudjuk. Szóval Nathant megválasztották és valószínűleg Sylar utána egy húzással át is vette a helyét.
  • Bucser
    #3528
    Mert lehet, hogy az eredeti használó képessége erősebb mint a másolaté?
  • Adi
    #3527
    Mondjuk én még csak a 12 résznél tartok, de ha Haitian blokkolja Peter képességét akkor Peter mér nem tudja blokkolni Haitian képességét.. már mint maga ezt a blokkolást. Hisz Peter felveszi az emberek képességét nem?
    Amúgy kör kérdés:
    Ti melyik Hős szeretnétek lenni?:D Már mint melyik képességet szeretnétek birtokolni? gondolom megfordult már nektek is a fejetekbe, h milyen jó lenne ha én is: repülhetnék vagy halhatnám az emberek gondolatait, bár ez a gondolat hallás olyan jó dolog nem lehet. Gondolj bele kiderül, h asszonynak 2 szeretője van:D:D:) Mert ügye amiről nem tudsz az nem fáj!
    Én nekem személy szerint: a repülés és a regenerálodás tetszik.
    Ha választanom kénne lehet a regenerálodás.
  • BlackShadow
    #3526
    nemhiszem.. nathan tesócskája :D azt meg nemlehet tudni, h mikor vette át sylar a szerepet :)
  • Bucser
    #3525
    A Haitian tudja blokkolni a képességeket. Ugye petert és hiro-t elkapták a képregényben. Lehet, hogy a Haitian blokkolta Peter képességeit így megkínozták, majd természetes módon gyógyult csak be a sebe 1-2 hónap alatt amíg a Haitian figyelt rá és folyamatosan blokkolta, nehogy megléphessen.
  • BlackShadow
    #3524
    ezért mondtam, h szerintem kövi képregényben lesz megoldás :)
  • Pharaoh
    #3523
    A robbanástól valóban nem sérűlhetett meg, de ha rádőlt egy 100 emeletes ház attól már megsérűlhetett. Bár ez abban az idősíkban érvényes, ahol nem találkozott Claire-vel. Mikor a jövőbeli Hiro visszament a saját idejébe (képregény) az már egy megváltoztatott jövő (ami az 1x20-ban is van) és ott nem kéne sebesnek lennie.
  • BlackShadow
    #3522
    saját feltételezések:

    #1 - peter a robbanás során nem szerezhet heget, mert saját képességéből robban, maximum a ruhája málik szét, saját magát nem sebzi vele (spraguenak sem lett semmi baja benneték házánál)

    #2 - future hiro amikor visszajött a metróból máris egy másik jövőbe ért vissza amit ő még nem ismert, (bár elég kusza, h nem emlékszik magára, h jövőbe utazott volna) tehát peter megmentette claire-t, bennet uugy elküldte claire-t stb. peter hegére nincs még magyarázat, feltételezéseim szerint a következő képregényben lesz. (mivel a mostaniban még nincs hege, viszont nemhinném, h túl sok részt áldoznának ennek az alter jövőnek a képregényben)

    #3 - peter nem tudhatta, h kit ölt meg a robbanásban, azt sem tudta, h sylar túlélte.. tehát minden egyes halottat a saját számlájára írt.
  • Flamer
    #3521
    kay. éncsak irtam mer fojton mindenki aztkérdezte honnét a heg :D
  • spiduola
    #3520
    Szerintem is több idősík van.
    Bár az egész nagyon zavaros. Elméletileg Claire úgy menekül meg (em Sylartől), hogy a nagyi kimenti, de akkor, hogy-hogy emlékezett rá Benett?
    Peter azt mondja, hogy ő ölte meg D.L.-t, ha jól emlékszem, de Sylar birtokolja D.L. képességét.
  • Kindred Blades
    #3519
    Ahogy nézem, itt többen belekeveredtek a robbanásba, a sebhelybe, meg egyebek összekapcsolásával. Peter nem robbant fel. Azt mondjátok tud regenerálódni? Ha tényleg, szó szerint felrobbant volna, akkor az agya apró, pici molekuláris méretű darabokban keringene a levegőben, köszönhetően annak, hogy az egész teste elpárolgott. És ugye emlékszünk arra, amikor a tarkójából egy üvegdarab állt ki? Peter örökölt képessége arra terjed ki, hogy a _hatást_ előidézze. Mint ahogy többen is rámutattak, a képesség eredeti birtokosát sem sebezte meg a radioaktív sugárzás, ezért van életben. Amiből az jön, hogy nem kellett birtokolnia Claire képességét. Mint ahogy nem is birtokolta. Na ezért van a sebhely a fején. Meg azért, mert így végre normálisan néz ki ^^. Persze lehet tekerni más magyarázatot is, de ez a leglogikusabb.
    Viszont az is tény, hogy maguk az írók is keverték kicsit az idősíkokat, pontosabban írtak maguknak egy paradoxont ezzel a résszel, s épp ezért nem is érdemes sokat tökölni rajta, mert nem vezet sehova, ugyanazokba az ellentmondásokba fog az ember kerülni.
    Szeretettel várjuk következőt.
  • kuci06
    #3518
    én annál a jelenetnél azt hittem lefordulok a székről :D
    naggyon durva volt :)
    de ezért (is) szeretem ezt a sorozatot. mindíg van valami meglepetés :)
  • scorpeeon
    #3517
    Én is egyből felkaptam rá a fejemet amikro Nathan ugyanazt mondta amit Sylar szokott hangoztatni :) De arra abszolút nem lehetett számítani ami utána jött.
  • Kabala
    #3516
    meg andonak is teljesen más
  • Adi
    #3515
    Jaja, most nyomták a tv2-ön az előzetest aztán kicsit más volt Hiro hangja:D
  • cooldoc
    #3514
    Érdekes,amikor "Sylar" mondja: hogy "I can see things work" meg, hogy különleges, meg amikor Candace-ről beszél - valahogy gyanús volt. De arra nem számítottam, ami utána jött. Még a testbeszéd is nagyon Zachary Quinto-s.
  • gameplusz
    #3513
    még 4...
  • gameplusz
    #3512
    Nézd csak meg újra, az tűz...
  • Kabala
    #3511
    áááh télleg eléggé zavarosak már itt a dolgok, kiváncsi vagyok hogy fogják a készítők megoldani, még 3 rész
  • Kabala
    #3510
    az is érdekes hogy clairről egy festmény se született a sulibálosokon kívül..
  • Kabala
    #3509
    egyedül csak hiro szinkronja zavar, nagyon más az eredetihez képest
  • Kabala
    #3508
    szerintem nem rossz
  • Adi
    #3507
    Amúgy nektek bejön a szinkron?
    Már mint tetszik?
  • scorpeeon
    #3506
    Ebben én sem vagyok biztos, én is először a nukleáris témára gondoltam de a tűz is lehet. Mind1 végülis.
  • scorpeeon
    #3505
    Valóban, igaz. Csak erre már nem is emlékeztem :)
  • Szolnokboy1
    #3504
    inkább Ted-től a nukleáris cucc, de végülis mind1
  • Szolnokboy1
    #3503
    nem csak a jöbőben, már az első részben is tudott fagyasztani. A családfőt, akit Matték megtalálták, úgy likvidálta.
  • gameplusz
    #3502
    Sylarnak fagyasztás, Peternek a tűz (Meredith-től, Claire anyjától)
  • Kanál
    #3501
    isaac nem azt mondta hogy harcolni nem lehet vele? :)
  • ProGabe #3500
    ugyanezen elmélet miatt present Hiro sem teheti meg,mivel ha visszutazik az időben akkor ő ott future Hironak számít :P

    #3478:hát erről van szó,ezt tárgyaljuk egész nap,mi a facé van sebhely,persze hogy ez érdekel bennünket amúgy - valaki kérdezte - mert ez végképp nem illik a képbe,csakis a "Hiro visszament mielőtt Peter regenerálódni tudna és megvágja" teória áll meg a lábán,ezt én is,és már más is írta amúgy
  • gameplusz
    #3499
    np =)
  • gameplusz
    #3498
    Nem lőtt bele, mert a golyókat megállította... Méreggel nem adagolták túl, csak szinten tartották, hogy blokkolja az elméjét, abba nem is lehet belehalni...
  • Adi
    #3497
    Mhh.. most láttom, h de fasz voltam végülis.. bocsi fiúk. csak nekem úgy adták át a dvd-t, h ez az első évad, de láttom, h az első évadnak nem itt van vége: Heroes - 1x12 - Godsend
    Pff.. bocsánat!:)
  • scorpeeon
    #3496
    Hát ja. Viszont ha a jövőt nem lehet megváltoztatni akkor ennek a résznek be kell következnie. Akkor viszont nem kis jelentőségű rész.
  • scorpeeon
    #3495
    Sylarnak sztetek milyen képessége volt a jövőben amitől olyan kékes lett a keze? Valami fagyasztós vagy villámszórós cumó? :)
  • Kabala
    #3494
    meg jobban belegondoltok van 2 rajz , festmény ugyanabban az időben mielőtt hiro a jövőbe utazott volna : az egyik , hiro leszurja sylart, a másik sylar az elnöki szobában ácsorog , és ez a két kép még akkor született mielőtt hiro a jovobe utazott volna de a pompomlány meg lett mentve, tehát elvileg slyarnak nincs meg a regenerálódás képesség, akkor mégis hogy ácsoroghat az elnöki szobába, ha már issac előtte megrajzolta hogy hiro leszurja sylart??
    ezt csak is azt jelenti hogy hiro le fogja szúrni sylart, de ezzel nem öli meg
  • Kabala
    #3493
    lehet hogy issac-nek van igaza, a jövőt nem lehet megváltoztatni...