12300
10528995171446015691.jpg
  • macselek #3574
    Most nézem a promót. Nem tudja valaki, hogy mi lesz annak a kislánynak a képessége?
  • N1ggA
    #3573
    Nem ölte meg a haitit, hogy venné át a képességét?

    amúgy meg #3361, #3567
    Ezek elég sokat segítenek a megértésben :)
  • gameplusz
    #3572
    Tehát 4 gyerekadag a fináléban...
  • Cat 02 #3571
    még 3 rész de legalább uccsó dupla :D (remélem megmutatják a 20. végi fight eredményét is :)
  • gameplusz
    #3570
    Nemtom észrevetted-é, de egyre jobb lesz, ami persze egyáltalán nem baj
  • macselek #3569
    Isten király rész volt!:D A legeslegjobb:)
  • gameplusz
    #3568
    A haiti-i az elmét képes befolyásolni, a tudatalattit... (ebbe nem tartozik bele a gondolatolvasás, befolyásolás és hasonlók...)

    És azért nem buktatta le Sylar-t, mert nem használta (feltételezte róla) a képességét ellene, hisz mégis csak ő az elnök (ergo őt is átverte, mint mindenki mást).

    "Sylar miért nem vette át a képességét, hiszen simán blokkolná Petert?"

    Erre meg 2 lehetséges magyarázat lenne:

    1. Túl hamar vége lenne a sorozatnak :D
    2. Nem gondolta, hogy szüksége lehet rá, hisz ő is mondta a 20. részben, hogy már annyi képessége van, hogy nincs szüksége többre, csak Claire-ére, a többieket meg ki akarja irtani...
  • gameplusz
    #3567
    Egyébként van egy idősík (tegyük fel), és Hiro(ék) minden időutazással egy új, alternatív idősíkot hoznak létre, ha megváltoztatnak valamit, vagy megtudnak valamit akár a múltban a jövőről, akár a jövőben a múltról... Tehát ezt az egész sorozatot így kell nézni, és akkor nem kavarodik bele az ember, ha letisztázza a dolgokat.
  • spiduola
    #3566
    Tehát a haitinak két képessége is van, emléktörlő, és képességblokkoló. Oké, hogy irányítja a képességét, akkor hogy-hogy nem buktatta le Sylart, amikor Nathant játszott?
    Sylar miért nem vette át a képességét, hiszen simán blokkolná Petert?
  • matyi08
    #3565
    aha értem. köszi!
  • gameplusz
    #3564
    Ando
  • gameplusz
    #3563
    Mondjuk úgy, ahogyan Sylar sem a vakvilágba "vágdos", ergo képes irányítani...
  • Seth
    #3562
    mert elvileg mégiscsak megváltoztatták a jövőt.F Hiro (meg ki is volt vele amikor odamentek hozzá? nem emlékszem) mondja Bennetnek hogy a lánya él,mert megmentette azzal hogy elmondta Peter-nek, hogy szévdőcsírlídör. Utána látogatta meg Mr Bennet Claire-t, hogy meneküljön, mert vadászik rá Sylar (ekkor fut be Matt,aki telefonál Nathan-nek, hogy megvan a csaj, azmeg örömében szárnyra kap és siet hozzá^^)
  • N1ggA
    #3561
    gondolom tudja irányítani
  • gameplusz
    #3560
    De! Alul a keresőbe írd be ezt: #3361

    És megvilágosodsz.
  • spiduola
    #3559
    Ha a haiti blokkolni tudja a képességeket, akkor Matt hogyan tudott olvani Hiro gondolataiban?
  • gameplusz
    #3558
    De azt. És a mondat végéből is az előbbi opció.
  • N1ggA
    #3557
    szerintem nemtom :D lehet bug
  • matyi08
    #3556
    de most remélem nem beszéltem nagy hülyeséget...most én vagyok a hülye, vagy ez vmi bug?
  • gameplusz
    #3555
    lol
  • Csaba007
    #3554
    csá all!!
    Én azt nem vágom,hogy Peter vágása az arcán(20.rész) hogy maradt meg??
    Mert elvégre regenerálódni tud szóval ha megvágják beforr!
  • matyi08
    #3553
    de én nem értem...ugye claire-t megölte sylar, ezért is nem tudta megölni future hiro...de akkor hány claire van? mert ugye a 20-as részben is megölte sylar claire-t... ezt el tudja magyarázni valaki?
  • N1ggA
    #3552
    nem pusztán feltevés, szerintem mondták a 20-as részben. Future Hiro mondta, hogy leszúrta Sylart, de nem halt meg, mert használta Claire képességét. Ha jól emlékszem.
  • böröczk
    #3551
    affene, tényleg, csak nem emlékeztem... most direkt a 20-as végét néztem vissza, a pár pillanatos de annál jobb fightot: D
  • böröczk
    #3550
    naná, Sylar festménye tiszta Munch-es : D
  • BlackShadow
    #3549
    tévedsz, hiro is vitt magával kardot, csak azt matt elvitte :)
  • böröczk
    #3548
    tudom, ezt a felvetést ismerem.. de hiába mentette meg, így is elkobozta Sylar a Csírlídör képességét a jövőben..
    viszont az előbbi felvetés is igaz, csak arra senki sem figyelt a sorozatban : )
  • böröczk
    #3547
    spoiler

    amúgy fura. Hiro a halott Hirotol szerezte meg a kardot és teleportált vissza vele a jelenébe, innnentől kvázi újra tudja használni az erejét. ha nem történt volna meg az a jövő, akkor most nem lenne Hironál a kard.. lehet, hogy tényleg nem lehet a jövőn változtatni?

  • N1ggA
    #3546
    hosszupuskán van
  • N1ggA
    #3545
    azért kellett megmenteni a pompomcsajt, hogy sylar ne tudja használni a képességét
  • bcrics
    #3544
    tesik, magyar felirat nincs még?
  • ProGabe #3543
    más sem igazán,tulajdonképpen az elmúlt 1,5 napban ugyanazok a gondolatok és azok összefoglalása jön elő 20 hozzászólásonként :)

    ezt meg gondolom mindenki észrevette:
    ep19,1.
    ep19,2.
    ep20
  • Cat 02 #3542
    jól látod :)
  • Toodmayne
    #3541
    Candice-t Sylar ölte meg, ezért is mondta még Nethan alakjában, hogy ő segített neki hogy elnök legyen (ugy h megölte és felvehette Nethan alakját)
  • böröczk
    #3540
    spoiler


    nem lehet, hogy azért kell megmenteni a Csírlídört, hogy az megakadályozza a nukleáris hapsit, amikor az még a saját házukban készül felrobbanni az x. részben (nem tudom már pontosan, hanyasban) ? : P
    egyértelműen téves felvetés, csak úgy megkíséreltem, akár lehetne emiatt is : P
  • BlackShadow
    #3539
    látom nemigazán olvasol vissza ^^
  • Gerbill
    #3537
    A haiti mondta a Clairnek, hogy a cégnél olyan dolgokat csinálnak vele, amiből még ő sem tud visszagyógyulni. lehet, hogy Peterrel is csináltak valami ilyet. Clairrel meg biztos találkozott, hiszen él, megmentette, ott volt a jövőben is. Candice eddig még nem halt meg. aki a 20ban fejlövést kapott az a wifi nő volt.
  • Gerbill
    #3535
    Peternek ugye az a képessége, hogy lemásolja más képességét. ha ezt a képességét blokkolja a haiti, akkor, hogy a fenébe tudná lemásolni.Amint közel kerül a haitihez már nincs képessége, nem tudja lemásolni. Szerintem et nem olyan nehéz megérteni.
  • Cat 02 #3534
    én atom erőre gondoltam :D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    peter sebe lehet azért van mert nem talizott Clairrel a múltban de akkor meg valszeg nem tudta volna túlélni a robbanást :D szal sztem a kard miatt van ^^
    DL a robbanásba halt meg akkor Sylar h nyúlt át a falon ? Candice headshotolták tehát akkor elvuileg Sylar nem nézhet bele az agyába :S
    vagy erről volt már szó ? :D
    kislányos meg sztem érdekes h felerősítei mert akkor Sylarét is ha meg elszívja akkor sem tudja a sajátját bár lehet
  • Adi
    #3533
    De ha Peter a blokkolást másolná le?!
    Mondjuk akkor elmennénk a végtelenségbe:D:D
    Valszeg itt arról lehet szó, h a másolat nem olyan jó minőségü úgy mond, vagy csak Peter a hirtelen jött képességeket ügye nem tudja használni 100%-san.. Mondom itt a repülést például. Mikor ügye leugott a háztetőröl.