12300
10528995171446015691.jpg
  • Kabala
    #3492
    a képregénnyel ami a 20. rész végén volt azzal az a baj hogy csak az látható hogy beleszúrja hiro a kardját sylarbe, tehát ez még nem jelenti azt hogy meg is hall , lehet hogy ugyanúgy regenáródni fog, hisz gondoljatok bele, amikor az elején parkman belelőtt párat akkor se halt meg, amikor bennet házában volt akkor is kapott pár lövést, amikor fogva tartották túladagolták méreggel abba se hallt bele ...
  • scorpeeon
    #3491
    Nem semmi rész volt :) Ezt azért még megnézem egyszer, egyszerre ez így kicsit sok volt. Eleinte futureHiro éppen csak fontolgatta, hogy visszamegy a save the cheerleader dumával és úgy tünt, hogy Claire halott is volt, erre kiderül, hogy életben van. A rész közepén visszament futureHiro így megváltoztatta a jövőt, így nem is végig 1 idősíkban zajlott, hanem 2 különbözőben?

    Mostanában nézegettem régebbi részeket másodszorra és a 11-12. rész körül amikor Eden meghal, ott nem értem hogy mért nem tudta rávenni Sylart az öngyilkosságra.

    Peter látomásában az a Nathan az sztem is inkább Sylar lesz már :)
  • Kabala
    #3490
    amúgy van magyarázat arra hogy miért a fiatal hironak kell megölnie Sylart , és nem pedig a future hironak...
    Erre a magyarázat az a megölöm a szüleim a múltba elmélet, tehát feltételezzük hogy tudok utazni az időben , és én utálok élni, tehát visszamegyek az időbe hogy megöljem a szüleim hogy így ne szülessek meg, de mivel nem születek meg ezért nincs az az ember aki megölje a szüleimet , tehát mégis megszületek!!!
    Hogy a heroesnál maradjunk, abban az időkontínumban, amelyikben meg kell ölni slyart , az abban az időkontínumban élő személynek kell megtennie, tehát a fiatal heronak , mivel a future hero nem ölheti meg az előző elmélet miatt...
  • MayerKEMP
    #3489
    #3480
    Van benne reális dolog szerintem...
    Lehet hogy okozott némi maradandó károsodást... elvégre csak egy kis hasadó anyag erejével ért fel a robbanás....
  • gameplusz
    #3488
    lol.- Csak nem te lenni Hiro? :DDDDDDDD
  • Adi
    #3487
    ?
  • precision
    #3486
  • Adi
    #3485
    Tehát a nagyon segítő kész válaszaitokból kiderült számomra, h gondolom még nincs sehol a 2. évad..
    Hát ez marha jó:D.. addigra elfelejtem az első évadot és nézzhetem végig újra:D:D
  • Lyan Kyj
    #3484
    vki megcsinálhatná a stringeket, akkor egyszerubb lenne:))
  • precision
    #3483
    onnan ahonnét a 3. -at is le lehet
    felirat meg már megvan az első 10 évadhoz, előre megírták
  • kuci06
    #3482
    lol ? :D
  • Adi
    #3481
    Sziasztok!
    Bocs a láma kérdésért de vhonnét letudnám szedni a 2. évadot?
    Illetve van hozzá felirat?:D
  • Flamer
    #3480
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    má nem azé de mindenki kérdezgeti hogy a yövőbeli Peteren mié van sebhej.. na.. lehet má megvan válaszolva akko' boccs de amuty..
    loál hoty buták vatytokk.. :C azé van rajta sebhej mer ő robbant fel nem? nem megmotna? nem Sylar hanem ó volt.. gondolom a regenerálódás kcisit mókásabb ha szanaszét szakad az ember nem? szóval számarzhat abból a sebhej. ná?:o
  • Cat 02 #3479
    :OOO ez kemény rész :D piros vs kék xD
  • Slash89
    #3478
    Nem zavaros, csak két lehetőség van: 1.a sebhelyét valami olyan okozta, amitől nem tud regenerálódni vagy ilyesmi
    2.csak úgy betették a sebhelyet, hogy a nézők örüljenek

    Future Hiro világában Sylar felrobbant, Peternek sebhelye volt, hiszen nem volt regenerálódási képessége. Future Hiro visszament, és átadta az üzenetet Peternek. Ezzel megváltozott minden-Peter megszerezte a regenerálódást. Amikor Future Hiro visszament saját idejébe a jövőbe akkor az a világ elvileg a megváltoztatott események eredménye volt, tehát Peternek rendelkeznie kell a regenerálódás képességével-ezért fura, hogy van sebhelye.
  • ProGabe #3477
    mi?figy,future Hiro utazgat az időben,tehát ő nem tudta hogy megmentette Peter Clairt,ezért is csodálkozott amikor meglátta magát,mert ez vele nem történt meg,ő nem ment előre 5 évet az időben és,és most hogy még1szer elolvastam amit írtál rájöttem hogy te ezt is érted :D
    de azt talán még nem hogy future Hiro igenis visszament megölni Sylart és nem sikerült neki,ezért ment vissza,najó fákk,itt irogatok miközben bl van :)
  • Lyan Kyj
    #3476
    sztem azért "merészkedik" vissza FutureHiro csak bizonyos időszakaszokra, mert más már túl nagy változásokat idézne elő. Azt se felejtsük el, hogy volt Peternek egy beszólása, miszerint Ando miatt csinálja a dolgokat.
  • gameplusz
    #3475
    Akkor lehet hogy a kovetkezo reszekben lehet valami fordulat, mar engem is belekevertek xD
  • gameplusz
    #3474
    Az a jovo a 19. resztol szamitott jovo, nincs benne az elkovetkezendo resz, mert minden megvaltozott azzal, hogy Hiro megtudott egyet s mast... Tehat abban a jovoben Peter talalkozott vele, es Sylar is meg akarta olni de ugye Peter megmentette, ergo ahogy irtam az a jovo az elso 19 resz kivetulese Hiroek utazasa nelkul.
  • ProGabe #3473
    de!meg akarta ölni,vagyis megpróbálta,de nem sikerült hiszen már megvolt neki Clair képessége,ezért ment vissza Peterhez és mondta el neki hogy mentse meg Clairt,én azt sem értem,hogy akkor miért nem ment vissza future Hiro azonnal és ölte meg Sylart,miért kellett ehhez a fiatalabb Hiro???Sőt,anyi lenne a dolga,hogy visszamegy gyerekkorába és akkor öli meg Sylart,csak akkor ugye nem lenne sorozat jóformán,vagy már megpróbálta és akkor is robbant valaki,hm,jöjjenek már azok a részek :)
  • ProGabe #3472
    nagyon belekeveredtek maguk a készítők is,lehet hogy úgy van,ahogy írtad,tehát hogy Peter abban az idősíkban nem találkozott Clairrel,sőt,elvileg úgy kéne lennie,viszont Sylar mag mondta neki amikor felvágta,hogy régóta vár erra a pillanatra,tehát Sylar meg akarta ölni Clair-t csak nem sikerült neki,mert Peter megmentette,de akkor neki meg találkoznia kellett volna vele,áááááááááááááááá,ez így túl zavaros,jöjjenek azok a részek!!
  • gameplusz
    #3471
    Nincs semmi osszekuszalva, ebben az alternativ idosikban meg nem akarta megolni Sylart, majd csak most, mivel meg nem is volt robbanas (vagy nem is voltunk kozel hozza)... Remelem ertheto.
  • gameplusz
    #3470
    Már meg kellett mentenie, hisz Future Hiro eppen azt kerdezi, hogy megmenekult-e a csaj, erre Hiro azt mondja, hogy yep... Szoval valami mas lesz, en a kard korul latok valami fordulatot.-
  • Tmac
    #3469
    Én azt nem értem hogy:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hiro mondta hogy mikor megakarta Sylart ölni akkor regenerálódott, de erre hogy lehet képes mikor sem a múltban sem a jövőben nem ölte meg clairt mert csak a bizonyos hiro vs. sylar ütközet után 5 évvel öli meg clairt. Vagyis itt valami nagyon össze van kuszálva
  • Kanál
    #3468
    szerintem túl nagy jelentőséget adtok annak a sebhelynek :P
    milo le is nyilatkozta régebben hogy csak azért tették bele a metros jelenetnél mert aznap megvágta magát és poénnak találta a stáb így belerakták azt az egy plusz mondatot. most meg azért került elő hogy egész legyen a kép. szerintem :P
  • ronihun
    #3467
    A seb:lehet hogy vmit nem gondoltam jól át de Peter ugye abban az idősíkban nem mentette meg Clairet...Ezzel nem is látta és nem is tudta a képességét...és így lehet hogy a seb ezért marat meg mert nem tud abban a jövőben regenerálódni...és még azis hogy Hiro amikor visszament Peterhez már tudta hogy sebe van tehát azsem lehet magyarázat ogy a jövő megváltozott azzal hogy megmentette Clairt...vagy nagyon hülyeséget írtam?
  • gameplusz
    #3466
    Spoiler!

    képregény

    ^^ :P
  • LasDen #3465
    az a kiscsaj neve.....
  • Zs0lt1
    #3464
    a név Molly ééés nem igazán ismerős
  • matyi08
    #3463
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    a trailerben mikor mutatják a kislányt majd azt a céges embert, akkor mondanak egy nevet, meg hogy onlyone who can stop sylar, vagyis csak ő tudja megállítani sylart. nektek ismerős ez a név? meg a végén szerintem is hiro fagyasztja meg az időt, és úgy akarja megölni sylart, csak valamiféleképpen immunis hiro-ra, vagy valami ilyesmi...
  • Cat 02 #3462
    loál nem a jó a felirat :D
    elvileg Isaac Mendezzel keződikde de a 20. nem
  • gameplusz
    #3461
    Spoiler!

    Akár az is lehet, hogy Hiro fagyasztotta meg az időt, nem? /ja nem mert a szemei télleg mozognak :D /
  • Seth
    #3460
    hol látod te azt hogy a kislány dermesztette meg?? Trailerben semmi ilyen nincs,csak a szemforgatós jelenet hiro-val, de a lány sehol
  • gameplusz
    #3459
    http://www.youtube.com/watch?v=4Jy9dZ3sfpE
  • Kanál
    #3458
    linkt! ;|
  • Magoo
    #3457
    SPOILER!!!

    A bemutatóban nekem az esett le, hogy a kislány jóformán megdermesztette Sylar-t! Tehát mozdulatlan lett és nem tudta használni a képességeit. Csak én gondolom így? A hosszabb, amcsi bemutatót nézzétek, amelyik 50 másodperces. Abból nekem ez jött le, mert Sylar meg se moccan csak a szemét forgatja először, azt is rémülten.
  • BBalee
    #3456
    Nem hiszem, hogy erősítőként funkcionálna a kislány. A gondolatolvasás alapból is egészen messziről megy. Pl.: a 19-ikben, amikor a cég bezárta Bennetet és a gondolatolvasót, akkor a falon keresztül is tudott olvasni, holott több szobányira voltak egymástól és nem állt közvetlen a fickó közelében.
  • böröczk
    #3455

    de tudja kontrollálni, csak azt a képességet erősíti fel, amire koncentrál, amelyiket akarja...

  • N1ggA
    #3453
    Lehet a kislány tudja majd irányítani.
  • Pharaoh
    #3452
    1. Claire képességével
    2. Az atomos csávó is immunis volt a saját sugárzására és a robbanásaira is, hisz a keze se ég meg és Claire-k háza felrobbanásakor se lett semmi baja.