12300
10528995171446015691.jpg
  • Mayday
    #3774
    Varhato, ma delutan 16 ora es 21 ora kozott, a LOL verziohoz. De Kenny-t ismerve valoszinuleg a 16 orahoz lesz kozelebb.
  • bcrics
    #3773
    jah csak lusta voltam szétnézni;/,már találtam 1 fasza direkt linket jön is lefelé szépen!!!
    torrent az nem az én világom
  • gameplusz
    #3772
    21-es reszrol:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Ritka szar, lapos, unalmas, joforman csak a helyet toltottek ki vele..
  • McHaals
    #3771
    ha gyorsan lefordítod, biztos... amúgy meg csak a fordító tudja megmondani
  • Bucser
    #3770
    csináld meg....
  • Herr Lehrer
    #3769
    Várható még ma felirat?
  • gameplusz
    #3768
    torrentrol is lejohet 1 perc alatt, sot, hamarabb is...
  • winnie
    #3767
    "csak torentről lehet leszedni?"

    bárhonnan le lehet szedni. emule, torrent, dc, irc, http, ftp. amit filecserélésre, letöltésre találtak ki, azon rajta van.
  • winnie
    #3766
    "jajja de engem a torrent érdekelt volna!!!"

    bármelyik regisztrálós oldalon, magyaron vagy külföldin lent van max sebességgel. ez azon oldalak előnye, nyilván.
  • otomka1991
    #3765
    +
    csak torentről lehet leszedni?
  • bcrics
    #3764
    jajja de engem a torrent érdekelt volna!!!
  • II Rocky II
    #3763
    álltalában minden rész "szemét módon" fejeződik be.Ezért én most sztem várom a 22diket és majd akor nézem meg eggyütt a kettőt.vagyis ez hülyeség mert ugyse bírnám ki.....:)
  • Hoz_Hun
    #3762
    Na de szemét módon fejeződik, be a 21-ik rész. Most várhatok egy hetet... bakker... grrrrr
  • Flamer
    #3761
    [04:23:36] (PRE)-(TV)-(Heroes.S01E21.HDTV.XviD-LOL)
  • winnie
    #3760
    van, akinek egy perc. attól függ milyen interneten csücsülsz.
  • bcrics
    #3759
    na azt honann vetted????7 min??
  • ronihun
    #3758
    Azugye nembaj ha a VTV-s változatot tö,ltöm?mert meek suliba és szeretnék megnyugodni hogy jót töltök...
  • Bucser
    #3757
    mit is mondott molly Sylarről?

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "He sees into your soul and eats your brain"
  • cooldoc
    #3756
    Na, Uraim, én munka előtt - most- megnézem. Brutál 7 perc alatt letöltődött, nagyon jónak kell lennie. Kellemes izgalmakat Mindenkinek!
  • gameplusz
    #3755
    Ádám és Éva jelképes jelentésű, valójában a férfit és a nőt jelenti, nem pedig az első férfit és nőt.
  • Kojiro
    #3754
    ezt már én is felvetettem, pláne hogy peter gondolatolvasó is
  • magus
    #3753
    2- a fontosakat slyar is tudja, peternek nem akkora elony hogy van egy csomo felesleges kepessege
  • magus
    #3752
    btw a jövőben Peternek nem tűnt fel, h elméletileg Sylar robbant fel, s ezt mindenki így is hitte, vagyis Sylar nem garázdálkodott még mindig kint. 2 ember tudta h nem sylar volt, peter meg nathan. peter ugye nem lehet sylar, arrol tudna (jo ez igy suta de a lenyeg), vagyis ha sylar nem halott (marpedig nem az, hirotol tudjak) akkor nathan gyanus lehetett volna neki...
  • magus
    #3751
    most nem azért, (ha már nem ölik meg kisgyerekként) de miért nem fogják sylart, állítják meg az időt, belevonszolják egy húsdarálóba, darálják le hamburger méretű darabkákra, aztán lövik ki az űrbe, ott csak nem regenerálódna
  • magus
    #3750
    bár már késő tippre kinyírta Hirot és azért lepődött meg, hogy ott találja magát mert az elején még ő sem tudja kontrollálni az időutazását
  • scorpeeon
    #3749
    wazz jó lenne ha mondatokban írnál nem csak odafosnád egymás után a szavakat :) És Sylarnek jeges keze volt nem tüzes a 20asban. Hiro odamehetne Ádám-Évához és kinyírhatná őket. Az lenne a poén :)
  • Bucser
    #3748
    mert Peter robbanását Sylar halálval nem akadályozza meg. És nem biztos, hogy vissza tud menni olyan messzire.
  • otomka1991
    #3747
    bocs 200 nem 2000
  • otomka1991
    #3746
    mondjuk az érdekell hogy sylar már régeben megszerezte dl meg ezek erejét vagy csak ajkkor mi után jövö hiro kérte Mr benettet hogy kerítse elő az embereket
    ? mert ott volt a tv ben hogy 2000 heroes t is lekapcsoltak és akor sylar oda mehetett végül is
  • Toodmayne
    #3745
    Attól h Sylart megölné gyerekként, attól még felrobbanhatna Peter, Hiro célja pedig a robbanás megakadályozása.
  • otomka1991
    #3744
    lol bazzeg ezt nem tom hogy lehet keverni van egy "csöveas láthatatlan fasz aki petert tanítja" meg egy másik teljesen normális a szervezet fönökei kközé tartozó ember a láthatatlan tagot meg a 15 ével korában részbe meglötte MR. benett és ezért elbujt mert menekülnie kellet kész nem pedig ien hülyeség hogy 2 láthatatlan ember a másik meg hogy ki az a candice? mi a képesége ?ja és amikor a hangját torzitja nem használhatja a akarat rá eről tettést mert eden megölte magát mielőtt sylar megölhetné ja és peter meg syler mien képeségeket csinált a 20 ik részbe ugy látam hogy peter claire anyjának tüzét használja de syler mintha azt az atomos fost de nem tom biztosraja és hiro mértnem megy oda amikor syler születik és vágja le a fejátt a csecsemőnek? sokal egyszerűbb lene nem?
  • scorpeeon
    #3743
    Bezzeg a Prison Break mindig kint volt pontban fél négykor :)
  • gameplusz
    #3742
    Hajnali 2-3 fele...
    Mert volt mar negyed 2kor is ftp-n, meg negyed 4-kor is, kiszamithatatlanok...
  • Cat 02 #3741
    este fent lesz már torrenten nem ? :P
  • kuci06
    #3740
    tééééényleeeeg :D
  • gameplusz
    #3739
    Gyááá reggel jön az új rész, csak most eszmélek, wááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá :PPPPPPPPP
  • Pharaoh
    #3738
    Már rág ott álltak mögötte ,mikor visszaváltozott a saját alakjára. Szóval nem ő álcázta a többieket.
  • ProGabe #3737
    vááááááá,ez óriási

    "I guess my power is to narrate" :DD
  • Tatyla
    #3736
    ezt se gondoltam volna hogy Hiro az ILM-nél dolgozott anno...
  • spiduola
    #3735
    Candice illúziókat hoz létre, nem csak magát változtathatja meg, hanem a környezetet is. Amikor használja a képessségét hullámzik a környezet.
    Tehát úgy változtatta meg a környezetet, hogy Bennet nem láthatta a többieket.