12300
10528995171446015691.jpg
  • Cat 02 #3734
    [URL=http://www.imdb.com/gallery/granitz/5932/Events/5932/HaydenPane_Grant_13440880_400.jpg.html?path=pgallery&path_key=Panettiere,%20Hayden]ez az ^^[/URL]
  • Cat 02 #3733


    =)
  • II Rocky II
    #3732
    attól függ mit.
  • precision
    #3731
    Minden nap más fullos leányzó bőrébe kéne hogy bújjon...hm de jó is lenne :D :D
  • Adi
    #3730
    És Candice-nek kikeverne be?:D:D
  • II Rocky II
    #3729
    én is kevertem a legelején.:)
  • cooldoc
    #3728
    Ja, az elején meg volt, aki DL-t keverte a Haitii Sensation-nel. Mondjuk, afroamerikai mimndkettő, s kétségkívül különlegesek.
  • Hoz_Hun
    #3727
    Na azéé'. :)
  • Adi
    #3726
    Ne haragudj majd írok neki egy bocsánat kérő levelet!
  • Adi
    #3725
    De haza megy MR. Bennet.. és elkezdi mondani a feleségének a zuhanyzóba, h bla.bla.. ez van Clairel meg ez és akkor megszólal a telefon. Nő felveszi.. és akkor mond vmi olyasmit, h igen szerintem most.. és átváltozik a Candice-é és megjelennik Tomphson.
  • Hoz_Hun
    #3724
    Eric Robertset hogy lehet összekeverni azzal a hoboval? Egy ismert szinész. Ráadásul Julia Roberts bátyuskája.
  • gameplusz
    #3723
    soha
  • Seth
    #3722
    "van a láthatatlan ember aki Peter-t tanitotta.
    2. van az a láthatatlan ember aki ül az iroda asztalon 15 ével ezelött és egyszer csak megjelenik és Bennet kurvára csodálkozik.. na de ilyet"

    ugyanaz a kettő
  • Cat 02 #3721
    New Yorkban él ^^szép h megjelenik :D
    de Benettet mikor kapta el ?
  • Adi
    #3720
    Aha. de én azt hittem, mert mikor a múltba mutatják a láthatatlan embert az hasonlított Tompsonra:D:D
  • Adi
    #3719
    Na várjunk: van a láthatatlan ember aki Peter-t tanitotta.
    2. van az a láthatatlan ember aki ül az iroda asztalon 15 ével ezelött és egyszer csak megjelenik és Bennet kurvára csodálkozik.. na de ilyet..
    Vagy aki az ügynök és oda megy Bennet háza elé az más?:D:D
  • Kanál
    #3718
    na figy ő a láthatatlan ember, akit bennett lelőtt így azt hitték meghalt

    ő pedig thompson, bennet főnöke

    nem ugyan az a kettő
  • precision
    #3717
    ehm, az lehet :)
  • Kanál
    #3716
    kezdek rájönni mi van, szerintem keveri Thompsonnal :DD
  • precision
    #3715
    Nem tudom miről beszélsz :)
  • precision
    #3714
    "Mert ügye Candice és a láthatalan ember elkapják Bennetet."

    ??? Lemaradtam valamiről? :) Én ilyenre nem emlékszem
  • Adi
    #3713
    De akkor mér dolgozik megint az ügynökségnek?
  • Adi
    #3712
    ÉS mi? újra megnyiratkozott akkor? És újra az ügynökségen dolgozik?
    Mert ügye Candice és a láthatalan ember elkapják Bennetet.
    Meg elötte mikor az atom ember felakar robbani akkor is megjelennek..
  • precision
    #3711
    a múltban dolgozott a szervezetnek, de nem értett egyet azzal hogy speciális képeséggel rendelkezőket "szednek szét" ezért elpártolt, és Bennetet bízták meg hogy megölje, de ugye az ominózus "híd-jelenetnél" mikor Bennet meglövi akkor elmenekül
  • Bucser
    #3710
    Vegyél szemüveget, mert ugyanaz a 2 arc csak a jelenben szakállas hobo a láthatatlan ember, míg a múltban benettel dolgozott.
  • Adi
    #3709
    De az menekült Bennet elöl nem?
    Hát és teljesen más a két arc is nem?
    CSak akkor a láthatatlan ember hirtelen hogy kezdet újra dolgozni a szervezetnek?
  • Gerbill
    #3708
    Az a két ember egy és ugyan az.
  • Adi
    #3707
    Amit akartam kérdezni..
    most akkor két láthatatlen ember van nem?
    egyik akit lelött bennet a másik aki "tanította" Peter-t???
  • Szolnokboy1
    #3706
    nem mert ő megértette hogy működik a képesség és tudja kontrollálni
  • Toodmayne
    #3705
    akkor Sylar-nek nem lesz agykárosodása?? Mert megszerezte a képességét...
  • gameplusz
    #3704
    1. Valszeg semmire, csak igy tudott talalkozni Sylar Mohinder-rel, ez volt az alcaja...
    2. Peter-t is hidegre lehet tenni, lasd az a resz, amikor a fejebe kuldi az uvegeket, szvsz ha megserul a feje es bent marad a targy, akkor o is meghal mig ki nem huzzak, ezido alatt meg siman felvagdalja...
    3. Kitargyaltuk 100x, tanulmanyozza...
    4. Beteg is volt, meg kepessege is volt, valszeg a sok infotol lett vmi agykarosodasa...
  • Adi
    #3703
    Ez a tudatosan saját magát festette ezt, h érted?! Hogy müvészi kedvébe volt és csak úgy lefestette magát?! Vagy tudatosan mint Isaac tudásával?

    Viszont írnék még pár dolgot:
    1. az a csepp folyositás, mikor megérint egy tárgyat és folyos lesz amire jó?:O
    2. Azon gondolkoztam, h Peter szinte megölhetetlen. Sylarnak szinte semmi esélye sincs ha észeröen belegondolunk, mert ügye amit Sylar birtokol az Peter is birtokolja egyből és Peter több dolgot birtokol mint Sylar. Peter amúgy olyan mint Sylar és Sylar olyan mint Peter. Hisz mind ketten képeségeket tudnak birtokolni csak Sylarnak ehez megkell ölni.
    3. Sylar pontosan mit csinál? Megeszi az agyat?

    4. mikor Hiro viszament megmenteni a bár pultos lányt az most beteg volt vagy tényleg rendelkezett rendkivüli memoriával?

    Amúgy ez az öt ével késöbb c. epizodba milyen jól megcsinálták már a karaktereket. Haj meg minden!:D Mindenki öregedet!:D
  • Tatyla
    #3702
    #3646
  • Tatyla
    #3701
    nem a robbanás napja elött utazott hanem 6 héttel korábban...
  • Adi
    #3700
    EGyértelműen kiderült, h Nathan, Sylar a jövőbe!
    Amikor megöli Sylar, Isaac-ot akkor rögtön elkezd festeni. És a festményen Sylar áll mint elnök.
  • LasDen #3699
    az a vki winnie volt, aki valószínüleg többet tud az egészről....
  • North
    #3698
    A véletlen nem elég magyarázat?:) Na meg a sok "hős" közül pont azért ők a főszereplők, mert közük van egymáshoz. Ha Hiro nem a robbanás napja előttre utazik, akkor val nem is szerepelne a sorozatban.:)))
  • Kojiro
    #3697
    ha tényleg minden így lesz, hozok neked a jövőből egy plüsmacit!
  • Kanál
    #3696
    mit fizetsz ha tényleg úgy van? :)
  • Kojiro
    #3695
    Érdekes véletlenek:

    - Hogy van az, hogy mint tudjuk gyakorlatilag minden heronak van valami köze egymáshoz, szóval mindenre van magyarázat, hogy ki miért találkozik meg minek/kinek a révén, de Ando-t 6,5 millárd emberből pont Nikivel hozza össze a sors? Vajon lesz rá magyarázat?

    - Miért pont a robbanás napjára megy először előre az időben Hiro? Nem lehet, hogy valami eddig titkos erő hat rá? Arra is gondoltam, hogy nem lehet-e hogy Isaac műve ez valahogy? Vagy valaki másé...