12300
10528995171446015691.jpg
  • Kicsikiraly
    #3814
    hmm akkor vkinek 19-20 http-ben?
  • Lyan Kyj
    #3813
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    I've lived a lot of lives...NICE!
  • winnie
    #3812
    "hogy ha a robbanás nem következne be akkor már nem rajzolták, festették volna le ennyiszer , tehát biztos hogy be fog következni"

    izé, ennyire nem kell bonyolítani - ez túl egyszerű. akár lesz robbanás, akár nem, a sorozatot másképpen nem lehetett felvezetni, mert akkor nem lenne különösebben érdekes. mármint nem biztos, hogy mindenkit érdekelt volna egy sorozat, amiben nincs fenyegető veszély.
  • threeman
    #3811
    nekem már nincs sajna, torrentet tudok ajánlani + rapidshare-t
  • Tatyla
    #3810
    thx
  • Kicsikiraly
    #3809
    a másik: ehez jó a #3798-ben lévő felirat?
  • Kicsikiraly
    #3808
    őőő megvan http-ben a 19. és a 20. rész?
  • Carlos
    #3807
    No, akkor sub le és nézem énis a 21-est.
    Végre hazaértem melóból... :D
    Akkor már csak a nassolni való kell...
  • LasDen #3806
    hát ez nagy volt.....a végén csak annyit akartam mondani, hogy azta k*rva, de köpni nyelni nemtudtam.... :D
  • threeman
    #3805
    jah, csak annyi, amennyit látsz :) régebben dexter részek is voltak fent, csak már töröltem...
  • bcrics
    #3804
    te ezen az oldalon csak ez a pár fájl van???
  • Kabala
    #3803
    hogy ha a robbanás nem következne be akkor már nem rajzolták, festették volna le ennyiszer , tehát biztos hogy be fog következni
  • kuci06
    #3802
    fúúú, ilyen befejezééééést!!! :S
    mit fogok csinálni a következő részig???

  • Lyan Kyj
    #3801
    HOGY LEHET ÍGY VÉGE??????!!!!!!!!!!!
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!
  • threeman
    #3800
    heroes.121.hdtv-lol.avi - http
  • Szolnokboy1
    #3799
    megvan már valakinek a 32-es képregény? mert én egyszerűen nem tudom letölteni :(
  • kuci06
    #3798
    magyar felirat
  • Tatyla
    #3797
    oxi,várok...
  • ronihun
    #3796
    Ezért mondtam énis
  • Bucser
    #3795
    A promo végén állnak a kerítés mögött és egyre nagyobb a fény (gondolom a robbanás fénye)
  • Kabala
    #3794
    és ha a 20-as részt veszük figyelembe, akkor a 22esben vagy az utániban meg fog halni Nathan is...
  • Kabala
    #3793
    de Peter fog felrobbani, ez már a 20-as részből is kiderült
  • Bucser
    #3792
    Tudod ha elveszted azokat akiket szeretsz onnantól könnyű gyilkolni. Future Hiro is gond nélkül ölt. De csakis azért,mert elvesztett valakit és a bánata eluralkodott rajta. De ez nem megy egyik napról a másikra.

    Hiro mikor visszaérnek azt mondja andonak, hogy nem akar olyanná válni mint a Future Hiro.

    Peter elvesztette a bátyját. (tulajdonképpen totál eltávolodtak egymástól és Nathan abszolút nem önmaga)

    Hiro pedig elvesztette Andot. Ted is azért lett közveszélyes, mert a felesége meghalt a képessége miatt és teljesen összeomlott lelkileg... (legszívesebben ilyenkor az ember az egész világot megölné. Na most képzeld el ezt egy olyan emberrel akinek megvan a hatalma hozzá)

    Szóval "ölje meg Tedet" mondani könnyű megtenni nehéz. hiro sem tudta megölni Sylart és nem azért, mert nem lett volna rá képes....
  • ronihun
    #3791
    A Promóban látni hogy nem Peter roban fel...akkor ki?Mert sylar sem szerintem....
  • magus
    #3790
    mivel láttuk, hogy kivé válik 5 év múlva, benne van a gyilkolás. és igen szerintem, ha megmenthetné new yorkot akkor meg kellene tennie.
  • magus
    #3789
    oh, akkor lehet, hogy én néztem vmit félre.
  • ronihun
    #3788
    És amúgy 23 vagy 24 részes lesz?Mert "Final 2 Chapters"....
  • ronihun
    #3787
    22-es Promoja
    elég durva
  • winnie
    #3786
    "a legkézenfekvőbb megoldás kinyírni Tedet anélkül, "

    ez most komoly? ez kábé olyan volt, mint amikor valaki panaszkodott, hogy a prison breakben michael miért nem nyírja ki kimet. mert nem gyilkos.

    kicsit el vagy szállva, mármint hogy az ember csak úgy megölne egy másik embert. peter ilyen gyilkos lenne? még ha ny is a tét, akkor sem menne egyik napról a másikra, de szerintem elég hiteltelen lenne.
  • winnie
    #3785
    "Peter és Claire nem tudta, hogy Ted Bennettel utazik."

    ezt mondom.
  • threeman
    #3784
    mindjá feltöltöm ugyanoda...
  • Flamer
    #3783
    s01e21
  • Tatyla
    #3782
    valaki a 20-as rész a multkor beszurta ide teljes sávszéllel,please ezt a részt is...
  • Bucser
    #3781
    Ja persze a srác aki 1 hete még haldoklókat ápolt és tele volt problémákkal egyik napról a másikra átmegy pragmatikus Joe-ba aki megteszi amit meg kell tenni...

    Egyébként Sylar Peter és Isaac is csak a lehetőségeket látták a jövőből...
  • magus
    #3780
    ha látja a jövőt, hogy fel fog robbanni, vagy ő, vagy Ted, szerintem a legkézenfekvőbb megoldás kinyírni Tedet anélkül, hogy ő elszívná az erejét
  • Bucser
    #3779
    Sylar pedig nem fosik szinte semmitől... Viszont azt nem vágom, hogyan volt képes majdnem elkapni Hiro-t. Hiro kiesett a koncentrációból? mert amikor DL-t mentette meg még az elején akkor mintha percekig szórakozott volna a felrobbanó autónál... Most meg néhány másodperc alatt elmúlt hatás.. pedig nála volt a Kard is.
  • Bucser
    #3778
    Peter és Claire nem tudta, hogy Ted Bennettel utazik.
  • winnie
    #3777
    "Ritka szar, lapos, unalmas, joforman csak a helyet toltottek ki vele.."

    itt dől el, hogy kinek mi kell a sorozatban. igazi karakterközpontú rész volt, pár felfedezéssel, érzelmi zsákutcákkal.

    kamon! sylar találkozása az "illetővel"? mekkora csúcspont. stb. hiro és sylar? csapó 1-2?

    persze, szálösszekötő, felvezető rész volt, de az ilyeneknél dől el, hogy ki mit vár el a sorozattól.

    nem csak bummbumm és kardozás a heroes, a mitológiát nem lehet hűbelebalázs módjára megismertetni a nézővel.
  • winnie
    #3776
    az miért hiba, ha valaki nincs feltétlenül az összes tudás birtokában, aminek te. peter nem nézi a sorozatot. és, ha hülye, nem okos, az hiba?

    "Peternek meg mi a francért kell találkoznia Teddel,"

    nézed a sorozatot vagy sem?
  • magus
    #3775
    egyre több a hiba benne

    ted ugye spontan nukleáris robbanófejként üzemel, ha rossz napja van. Peter és Sylar ezt tudja. Sylar fosik ezerrel, hogy fel fog robbantani mindenkit, de basszus, ha nem eszi/tanulmányozza ted agyát akkor nem robban fel. Peternek meg mi a francért kell találkoznia Teddel, miért nem bérelnek fel 800 ukránt és darabolják fel a francba Tedet és lövik ki az űrbe.